X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzwoniła do mnie embriolog i powiedziała że niestety 3 zarodek przestał się rozwijać i nie kwalifikuje się do mrożenia. W związku z tym jeśli tym razem, żaden się nie zaimpelentuje to muszę szukać KD od nowa....

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 16 października 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo masz dwa "robaczki" na pokładzie... niech się wgryzają i pozostaną z Tobą.... :)

    aziledo lubi tę wiadomość

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 16 października 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo na razie jest dobrze :) żadnych czarnych scenariuszy!

    aziledo lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie luzik... bo mam tyle zajęć że nie wiem kiedy ten dzień zleciał. Mam nadzieję że kolejne dni upłynął tak samo szybko ;)

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 16 października 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alizedo trzymam kciuki za te maluchy :)

    aziledo lubi tę wiadomość

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Aziledo masz dwa "robaczki" na pokładzie... niech się wgryzają i pozostaną z Tobą.... :)

    Tak. Miałam mieć jeden Ale jak się okazało że z 3 tylko dwa się nadają to powiedzieli że lepiej 2, chociaż początkowo się wzbraniali przed tym. Jeden z oznaczeniem M2 a drugi 4BA cokolwiek miałoby to oznaczać :P jak dzwoniła Pani embriolog to pytałam jak się miały te dwa zarodki to powiedziała że naprawdę spoko więc mają szansę. Ale jak już wszystkie wiemy nawet najlepiej rokujące zarodki nie gwarantują sukcesu więc nie pozostaje mi nic innego jak czekanie.... do poniedziałku jakoś wytrzymam. Jutro już środa. Trzy dni do pracy, weekend i werdykt :P trochę mam z tylu głowy to że mój mąż po przeswietleniach i tym wypadku i silnych lekach Ale oczywiście bardzo bym chciała żeby się udało i na to liczę. Dziś miałam w pracy profilaktykę i ile sie musiałam nagimnastykowac żeby lekarz orzecznik nie chciał RTG:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2018, 21:34

    Zuza6 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Tak, blastka więc będę testować już w piątek, to będzie 6dpt więc powinno już coś wyjść :) Super, że się zdecydowałaś teraz :) nie ma co czekać :)
    Marzenka testowałas?

  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 19 października 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziledo wrote:
    Marzenka testowałas?
    Tak, dzisiaj, czekam na wynik.... Wczoraj sikańca robiłam i jedna kreska więc nie nastawiam się na pozytywny wynik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2018, 11:09

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dość wcześnie więc sikancem na razie postaraj się nie przejmować. Poczekaj na wynik i daj znać jak sytuacja. Trzymam kciuki!

  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 19 października 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziledo wrote:
    Dość wcześnie więc sikancem na razie postaraj się nie przejmować. Poczekaj na wynik i daj znać jak sytuacja. Trzymam kciuki!
    Dam znać jak tylko będzie wynik :) Dzięki :* A Ty w poniedziałek? Jak się czujesz?

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 19 października 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wynik 0.239 więc dupa, 6 dpt

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja na poniedziałek będę testowała. Bardzo mi przykro z powodu niepowodzenia. Pozbierać się szybko i do boju. Czuję ciągnięcie w dole brzucha Ale tak miałam przy pozytywnej i negatywnej becie więc staram się tym nie sugerować i czekam do poniedziałku. Nie zamierzam robić sikanca. Weekend jakoś zleci. Jestem dopiero 4 dpt wiec nie spodziewam sie jakich spektakularnych odczuc. A Ty mialas jakies objawy czegokolwiek?
    A na domiar złego jakby to już było tradycją po transferze jestem przeziębiona....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2018, 11:50

  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 19 października 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIewczyny trzymam kciuki za was i bacznie obserwuje

    aziledo lubi tę wiadomość

    paulina19841209
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 19 października 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziledo wrote:
    Tak, ja na poniedziałek będę testowała. Bardzo mi przykro z powodu niepowodzenia. Pozbierać się szybko i do boju. Czuję ciągnięcie w dole brzucha Ale tak miałam przy pozytywnej i negatywnej becie więc staram się tym nie sugerować i czekam do poniedziałku. Nie zamierzam robić sikanca. Weekend jakoś zleci. Jestem dopiero 4 dpt wiec nie spodziewam sie jakich spektakularnych odczuc. A Ty mialas jakies objawy czegokolwiek?
    A na domiar złego jakby to już było tradycją po transferze jestem przeziębiona....
    Nie miałam żadnych objawów, bóle brzucha jak zwykle ale tym razem delikatniejsze. Cieszę się, że w ogóle beta lekko drgneła, bo do tej pory było zawsze 0 więc coś się zadziało

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Nie miałam żadnych objawów, bóle brzucha jak zwykle ale tym razem delikatniejsze. Cieszę się, że w ogóle beta lekko drgneła, bo do tej pory było zawsze 0 więc coś się zadziało

    Być może ta beta To pozostałość po ovitrel albo innym zastrzyku uwalniajacym...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 przykro mi :(
    ale tak jak pisze Aziledo - do boju :)

  • Pegaz Przyjaciółka
    Postów: 120 98

    Wysłany: 20 października 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Czeka mnie In vitro. I na razie przeczesuję forum w poszukiwaniu informacji ;) Czy któraś z Was ma niskie AMH? Przeglądam ofertę kliniki i nie wiem czy patrzeć w stronę programu 2+1 czy dla kobiet z niskim AMH. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

    84bnfmz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pegaz wrote:
    Cześć,
    Czeka mnie In vitro. I na razie przeczesuję forum w poszukiwaniu informacji ;) Czy któraś z Was ma niskie AMH? Przeglądam ofertę kliniki i nie wiem czy patrzeć w stronę programu 2+1 czy dla kobiet z niskim AMH. Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
    Cześć. Nie wiem co to za program 2+1. Ale mam za sobą kilka podejść na własnych komórkach i przy niskim AMH okazało się że to szkoda czasu bo jakość tych komórek pozostawia wiele do życzenia Ale chciałam spróbować i jestem kilkadziesiąt tysięcy lżejsza z uwagi na słaba odpowiedź na symulację i mała ilość komórek. Teraz jestem w trakcie pierwszego podejścia z komórka anonimowej dawczyni i mam nadzieję że w końcu się uda. Do tej pory lekarze liczyli że mimo niskiego AMH wiek zrpbi swoje... oni i ja się przeliczylismy. Każde podejście niesie za sobą duże obciążenie psychiczne. Ale życzę Wasm powodzenia i pozytywnego nastawienia.

  • Pegaz Przyjaciółka
    Postów: 120 98

    Wysłany: 20 października 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :)
    Aziledo a ile razy miałaś wykonywaną stymulację. I ile pobrali komórek? Mroziłaś komórki?
    W tym 2+1 to ogólnie chodzi o to, że w tym programie ujęte są 3cykle In vitro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2018, 17:55

    aziledo lubi tę wiadomość

    84bnfmz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pegaz wrote:
    Dziękujemy :)
    Aziledo a ile razy miałaś wykonywaną stymulację. I ile pobrali komórek? Mroziłaś komórki?
    W tym 2+1 to ogólnie chodzi o to, że w tym programie ujęte są 3cykle In vitro.
    Zwykle do finału czyli prawidłowego zapłodnienia, rozwoju i transferu dochodziła 1, a raz dwie komórki więc nie miałam co mrozic i za każdym razem rozpoczynałam stymulacje od początku. Miałam 5 podejść i 4 transfery bo raz nic się nie zaplodnilo. Ponoć właśnie chodzi o słaba jakosc komórek.

‹‹ 727 728 729 730 731 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ