X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka piękne te Twoje trzy dwojeczki :D przyrost super gratuluję :)

    Marzenka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ribka przykro mi, ale zapewne jeśli beta =0 w 9dpt to niestety... Mi lekarz kazał odstawić przy ujemnej becie leki w 10 dpt. Współczuję bardzo :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty Kuczka to lubisz budować napiecie ;) Ja jestem już po wizycie. Serduszko bije i mam nadzieję, że jest silne i nie przestanie. Termin wyznaczony na 3.07.
    Marzenka85 kiedy szorujesz na wizytę żeby podejrzeć twixy?

    Zuza6, DaveGahan, McBeal, Marzenka85, Cccierpliwa, emka29, akilegna♥, pragnaca dziecka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow, to chyba musiało być niesamowite przeżycie słyszeć serducho :D
    ogromne gratulacje dla Ciebie i Marzenki :*

    Marzenka85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesamowite - to prawda, bardzo szybkie było :) poprzednio się nie doczekałam tego dźwięku... więc wizyta mega stresująca... Ale mam nadzieję że wszystko będzie tym razem dobrze...

    Marzenka85, emka29 lubią tę wiadomość

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta poniżej 0,2 :( to koniec... dziwczyny trzymam kciuki za pomyślny rozwój Waszych maleństw :) będę tu czasem zaglądać :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka tak strasznie mi przykro aż nie do wiary :( współczuję i tulę mocno, wierzyłam, że się uda... Strasznie to niesprawiedliwe cholera jasna :( :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka przytulam Cię mocno. Nie poddawaj się. Pomyślcie o altwrnatywach. W moim przypadku nieudane procedury na własnych słabej jakości komórkach nie pozostawiły złudzeń... Mimo, ze kilka razy powtarzalam sobie ze wystarczy tylko jedna dobra i na pewno sie trafi... ale sie nie trafila. A teraz jestem krok dalej... bez względu jakie podejmiecie decyzje trzymam za Was kciuki i gorąco kibicuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 16:40

  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 19 listopada 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Kuczka Kochana strasznie mi przykro :(
    Jeśli będziesz chciała jeszcze pochodzić to spróbuj w tej mojej Gamecie w Gdyni chociaż się skonsultować..
    Trzymaj się :*

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 19 listopada 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziledo wrote:
    Ty Kuczka to lubisz budować napiecie ;) Ja jestem już po wizycie. Serduszko bije i mam nadzieję, że jest silne i nie przestanie. Termin wyznaczony na 3.07.
    Marzenka85 kiedy szorujesz na wizytę żeby podejrzeć twixy?
    Gratuluje serduszka :) <3
    Czekam na tel od lekarza w sprawie ustalenia jakiegoś terminu wizyty. Kiedy się idzie pierwszy raz? W ogóle od 6.30 rano czekam na wynik prg, skandal!

    edit: wizyta w poniedziałek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 09:13

    DaveGahan lubi tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 20 listopada 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Beta poniżej 0,2 :( to koniec... dziwczyny trzymam kciuki za pomyślny rozwój Waszych maleństw :) będę tu czasem zaglądać :)

    Ogromnie mi przykro kochana :((((

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 20 listopada 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, powiem Wam, ze jakoś w miarę dobrze znieśliśmy ta porażkę. Wczoraj już pojawił się tamat wyjazdu na in vitro do Czech :p pomyślimy o takim 3- tygodniowym urlopie gdzieś w okolicach majówki :) może to głupie, może właśnie powinnismy szukać pomocy bliżej... ale jakoś perspektywa odpoczynku od codziennych obowiązków w połączeniu ze stymulacja mniej mnie przeraża :p oczywiście temat bardzo otwarty i może ulegac ogromnym modyfikacjom :p w Pl przeraża mnie koszt leków bez refundacji :/ achhhhhh i znowu mąż będzie musiał wyjechać i podbudować nasz budżet, bo 3 procedury w ciągu roku zrobiły z nas bankrutów ;) w każdym razie- niedługo święta! Trzeba się radować :) oby tylko nikt nie wyskoczył z trudnymi pytaniami...
    a najgorsze jest to, ze wiedząc, ze się nie udało i tak muszę jutro iść na betę, bo doktorek chce wynik z 12 dpt :/ żenada... przecież wiadomo, ze się już nic nie zmieni...

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kuczka tak mi przykro... Z głowy mi nie może wyjść... A z Czechami to faktycznie jest myśl, mają dobre opinie poza tym jak się tam bywa, to ma się wrażenie, że ludzie tam są bardziej wyluzowani. A spokój u kobiety robi wiele, chociaż dobrze wiemy jak trudno go osiągnąć. Trzymaj się ciepło, wierzę że Wam się uda.

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znów strachy mnie dopadły, obudziłam się z bólem brzucha i plamieniem, napisałam do położnej i powiedziała że mam nie panikowac tylko jeść nospe i lezakowac
    .. Ale brzuch boli mnie nadal i oczywiście panikuje... masakra jakaś...

  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 22 listopada 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziledo wrote:
    No i znów strachy mnie dopadły, obudziłam się z bólem brzucha i plamieniem, napisałam do położnej i powiedziała że mam nie panikowac tylko jeść nospe i lezakowac
    .. Ale brzuch boli mnie nadal i oczywiście panikuje... masakra jakaś...
    Ja też panikowałam, w weekend miałam mocne plamienie ale po większej dawce luteiny przeszło. Odpoczywaj, relaksuj się i myśl pozytywnie :) Będzie dobrze :)

    P.s. Moja beta z dzisiaj - 13 dpt 1517 :)

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co to za historie z plamieniami :( odpoczywajcie i oby się nie powtórzyło. Spokoju życzę i dbajcie o siebie & & &
    Marzenka piękna beta, chyba faktycznie czeka Was podwójne szczęście :D

    Marzenka85 lubi tę wiadomość

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 22 listopada 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj zaczełam stymulację Menopurem. Przewidywana punkcja to piątek/sobota. W tym dniu także mąż będzie miał biopsję jąder, bo podobno można tam znaleźć lepsze egzemplarze plemników. Póki co podchodzę spokojnie do tej próby, mimo że to chyba ostatnia. Parę kciukasków by się przydało ;) za pomyślne wysiadywanie jaj :D

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia no pewnie, że ogromne kciuki zaciśnięte &&&& oby to było szczęśliwe i zakończone sukcesem podjęcie

  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia wrote:
    Od wczoraj zaczełam stymulację Menopurem. Przewidywana punkcja to piątek/sobota. W tym dniu także mąż będzie miał biopsję jąder, bo podobno można tam znaleźć lepsze egzemplarze plemników. Póki co podchodzę spokojnie do tej próby, mimo że to chyba ostatnia. Parę kciukasków by się przydało ;) za pomyślne wysiadywanie jaj :D
    Kciuki za jajka & & & & :)

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia przyłączam się i mocno trzymam kciuki & & &

‹‹ 742 743 744 745 746 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ