Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 20 września 2023, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Mi już się śniło, że sikacza robiłam i nie było 2 kresek 🙈

    Mi się w dniu bety śniła dupa a wyszła pozytywna, także czasem bywa odwrotnie :D

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 20 września 2023, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu wróżenia nie upatruję, po prostu umysł już mieli wszystko 24h, nie da się nie myśleć

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 20 września 2023, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi Dziewczyny!!!
    Dziś po raz 1 zobaczyliśmy buzię synka..31 t+6.Dzień waga 1999gram.
    https://zapodaj.net/plik-d7Cub4Fp0y
    Miłego dnia Wam życzę i niezmiernie trzymam kciuki za Was;-)

    glodia, WiosnyFanka, monester, Mati W., Nowa na forum, Cherry78, Nefertiti89, Aguśka, Giosiek, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 967

    Wysłany: 20 września 2023, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Hi Dziewczyny!!!
    Dziś po raz 1 zobaczyliśmy buzię synka..31 t+6.Dzień waga 1999gram.
    https://zapodaj.net/plik-d7Cub4Fp0y
    Miłego dnia Wam życzę i niezmiernie trzymam kciuki za Was;-)
    Gratulacje!

    event.png[/url]
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 20 września 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jatosia, co u Ciebie?

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 20 września 2023, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Hi Dziewczyny!!!
    Dziś po raz 1 zobaczyliśmy buzię synka..31 t+6.Dzień waga 1999gram.
    https://zapodaj.net/plik-d7Cub4Fp0y
    Miłego dnia Wam życzę i niezmiernie trzymam kciuki za Was;-)

    Przystojniaczek 💚💚💚

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 20 września 2023, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Hi Dziewczyny!!!
    Dziś po raz 1 zobaczyliśmy buzię synka..31 t+6.Dzień waga 1999gram.
    https://zapodaj.net/plik-d7Cub4Fp0y
    Miłego dnia Wam życzę i niezmiernie trzymam kciuki za Was;-)
    Ale super 😍

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nefertiti89 Autorytet
    Postów: 1498 1777

    Wysłany: 20 września 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Jak dla mnie to i tak nie ma znaczenia przy diphereline- bo masz swoje hormony wyciszone i owulacji nie było /będzie. Ja normalnie miałam w 21 dniu cyklu - bo wtedy teoretycznie dochodzi do implantacji - więc chodziło o to, żeby komórki NK były adekwatne.

    Miałaś rację, koordynatorka odpisała, że po zastrzyku to już nie ma takiego znaczenie, bo endometrium i tak będzie cienkie 🙂 Może to lepiej, że tak wyszło bo dzisiaj 9 dc i nadal mam plamienia.

    glodia wrote:
    Musisz spróbować! Polecam hormon wzrostu (po nim miałam najlepszą stymulację).

    U mnie niestety hormon wzrostu nie pomógł, stosowałam żel androtop i też d... 😒
    Aczkolwiek uważam, że próbować zawsze warto, żeby później nie żałować ✊️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2023, 17:39

    preg.png

    👩 Ona '89
    🧑🏻 On '89

    IV IVF
    Reprofit Ostrawa

    FET styczeń 2024 r. 🤞🍀
    9 dpt - beta <1,2 💔

    FET luty 2024 r. 🤞🍀
    CB 💔

    FET czerwiec 2024 r. 🤞🍀
    4 dpt prog. 17,10 ng/ml
    5 dpt ⏸️ beta 31,2
    7 dpt beta 92,1, prog. 15,50 ng/ml
    12 dpt beta 722, prog. 21,00 ng/ml
    18 dpt beta 7005 prog. 22,50 ng/ml
    21 dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym 🙏
    30 dpt - jest ❤️
    Córeczka 🎀
    21+1 połówkowe 400 g szczęścia 🥰

    "Pewnego dnia góra, która znajdowała się u twych stóp,
    będzie daleko za twoimi plecami.
    Ale to kim się stałeś w trakcie wspinaczki,
    pozostanie z tobą już na zawsze..."
  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 20 września 2023, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Hi Dziewczyny!!!
    Dziś po raz 1 zobaczyliśmy buzię synka..31 t+6.Dzień waga 1999gram.
    https://zapodaj.net/plik-d7Cub4Fp0y
    Miłego dnia Wam życzę i niezmiernie trzymam kciuki za Was;-)

    Gratuluję
    Ta technologia mnie powala... jak to wszystko poszło do przodu...

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 21 września 2023, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguśka wrote:
    Gratuluję
    Ta technologia mnie powala... jak to wszystko poszło do przodu...
    Nio ale i tak mieliśmy farta bo już siedziałam dr opisywał usg I mowie ze kopię dr to Pani się położy..Może odsłonił buzię i tak było;-)

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 21 września 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Nio ale i tak mieliśmy farta bo już siedziałam dr opisywał usg I mowie ze kopię dr to Pani się położy..Może odsłonił buzię i tak było;-)
    Ale trzeba przyznać, że zacnie się ukrywa tyle tygodni przed Wami.

    Elka198321 lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 21 września 2023, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope - kciuki za dzisijeszy test. Czy to będzie sikaniec czy beta ?

  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 967

    Wysłany: 21 września 2023, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Hope - kciuki za dzisijeszy test. Czy to będzie sikaniec czy beta ?
    Byłam oddać krew , do 14 wyniki. Tak bardzo się boję 😔
    Edit mam wynik beta 6dpt - 41.60
    Co myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2023, 09:35

    nick nieaktualny, Giosiek, Cherry78, WiosnyFanka, monester, Mati W., Elka198321, Nowa na forum, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    event.png[/url]
  • SierpniowaJodła Ekspertka
    Postów: 227 259

    Wysłany: 21 września 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Byłam oddać krew , do 14 wyniki. Tak bardzo się boję 😔
    Edit mam wynik beta 6dpt - 41.60
    Co myślicie?


    Wg tabelki jest mega dobrze !

    https://www.babyboom.pl/forum/temat/transfer-i-betahcg.111998/

    On (30l) Ok
    Ona (29l) AMH 0.01
    Mezoterapia jajników i stymulacja - bez odpowiedzi.
    KD Ovobank: 3 dniowiec - beta 0
    KD Bank Polski: 5 dniowiec - 👶🏻
    Rozmrożony 6dniowiec - beta 0.

    Koniec walki.
  • Giosiek Autorytet
    Postów: 1709 3007

    Wysłany: 21 września 2023, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Hi Dziewczyny!!!
    Dziś po raz 1 zobaczyliśmy buzię synka..31 t+6.Dzień waga 1999gram.
    https://zapodaj.net/plik-d7Cub4Fp0y
    Miłego dnia Wam życzę i niezmiernie trzymam kciuki za Was;-)

    Gratuluję Ela! 😊
    Wow! Ma już 2 kg! Duży z niego chłopiec ☺️
    Super, że moglaś go w końcu zobaczyć 😊
    Moja mała już od dwóch miesięcy nie pokazała buzi. Na każdym usg ma ręce i nogi zarzucone na głowę. Mała akrobatka 🤸‍♀️😁
    Właśnie przed chwilą miałam wizytę u gina i zrobił parę zdjęć, w tym 3D, ale widać na nich tylko kończyny i nosek pomiędzy nimi, więc nawet mi ich nie drukował 😅

    age.png

    age.png
  • WiosnyFanka Autorytet
    Postów: 2701 3485

    Wysłany: 21 września 2023, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Byłam oddać krew , do 14 wyniki. Tak bardzo się boję 😔
    Edit mam wynik beta 6dpt - 41.60
    Co myślicie?

    Kapitalny wynik!
    Ale super. Teraz kciuki za przyrosty.

    age.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 1332 967

    Wysłany: 21 września 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiosnyFanka wrote:
    Kapitalny wynik!
    Ale super. Teraz kciuki za przyrosty.
    W poniedziałek kolejny

    WiosnyFanka lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • monester Autorytet
    Postów: 7268 6493

    Wysłany: 21 września 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Byłam oddać krew , do 14 wyniki. Tak bardzo się boję 😔
    Edit mam wynik beta 6dpt - 41.60
    Co myślicie?
    Wow ! Kciuki za przyrosty! Ale jest bardzo dobrze na ten moment

  • Aguśka Autorytet
    Postów: 3470 4636

    Wysłany: 21 września 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Byłam oddać krew , do 14 wyniki. Tak bardzo się boję 😔
    Edit mam wynik beta 6dpt - 41.60
    Co myślicie?

    No i elegancko :) jest pozytywna super! :) Niech teraz pięknie szybuje.





    Hope_89 wrote:
    W poniedziałek kolejny

    W sobote panna zajęta? no ładnie ładnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2023, 11:57

    Historia starań:
    - start 2018 r.
    - 03.2019 CP 💔
    - 09.2019 HSG - niedrożność w jednym jajowodzie :(
    - 11.2020 -> 1 IVF
    ~ 1 pęcherzyk dominujący, odroczono punkcję 😔
    - 12.2020 -> 2 IVF:
    ~ 1 zarodek, brak dzielącej się komóreczki 😔
    - 03.2021 -> 3 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 04.2021 kwalifikacja do 4 IVF
    ~ wszystkie komórki niedojrzałe 😔
    - 08.2023 - 5 IVF z KD
    ~ cykl sztuczny, transfer blastocysty 2.09.2023
    ~ 10dpt 259 mIU/ml; 12 dpt 700 mIU/ml
    ~ 20 dpt pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym
    ~ 31 dpt 💓 i zarodek 6,7 mm (6Hbd4)
    ~ 4,7 cm maluszek (11Hbd)
    - prenatalne i połowkowe OK; dziewczynka !
    ~ 24.05.24 -> 3390 g szczęścia
    - w zapasie ❄️ 2

    AMH: 0,8.
    Wykryto: konflikt serologiczny, niski czynnik VII krzepliwości krwi (30%).

    age.png
  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 21 września 2023, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Byłam oddać krew , do 14 wyniki. Tak bardzo się boję 😔
    Edit mam wynik beta 6dpt - 41.60
    Co myślicie?

    Super wynik💚 Mocne kciuki za przyrosty 🍀🤞🍀🤞

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ