X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 13 września 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Kupisz zioła? A kluczy. Pozwoliła Ci je pić łącząc stymulacje pytałaś może?
    Nie pytałam bo ja moalam mocna stymulacje wiec zioła na prwmo odpadają

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 13 września 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zioła mam, kupie ta pszenice

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 13 września 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Moje Drogie, zatem dostałam takie ziółka:

    1) na krążenie mózgowe – ziółka nr 25
    (dostępne widzę w necie, te dokładnie: http://montan-suplementy.pl/strona-glowna/8-mana-4-mieszanka-na-pamiec-i-koncentracje.html

    2) na jajniki, ukrwienie macicy, krążenie – ziółka nr 89
    I tutaj to nie są zioła Montan tylko jakaś mieszanka z Eastmedu, są to kulki pachnące goździkami, w składzie znalazłam to:
    • Kardamon malabarski
    • Aquilaria agallocha
    • Storczyk kukawka
    • Czapetka pachnąca
    • Kokoryczka wonna
    • Asparagus dahuricus
    • Muszkatołowiec korzenny

    3) na stres, nerwicę – ziółka nr 5
    tak samo dostępne w necie: http://montan-suplementy.pl/strona-glowna/11-zad-5-na-krazenie-mozgowe.html

    Skittles, a czy Ty miałaś jeszcze jakieś ziółka do picia? Ja czytałam wczoraj dużo o medycynie Tybetańskiej i dużo ludzi chwaliło inne miejsca jeszcze też i pisali że dostawali ziółka ale do picia też. Zastanawiam się czy tam też się nie wybrać. A akupunkture mam pierwsza jutro na Puławskiej.
    Happilyeverafter a gdzie znalazłaś skład tych ziółek które nie są z Montan? Ja też dostałam nr 5 ale oprócz tego dostałam nr 2 i te są na wątrobę i 85A na macice ale nie wiem gdzie mam sprawdzić skład.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 13 września 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Happilyeverafter a gdzie znalazłaś skład tych ziółek które nie są z Montan? Ja też dostałam nr 5 ale oprócz tego dostałam nr 2 i te są na wątrobę i 85A na macice ale nie wiem gdzie mam sprawdzić skład.
    Amica widze ze kilka razy straciłaś dzidziusie, co jest tego przyczyna? Wiadomo
    ?

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 13 września 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Nie badałam Pani dr powiedziała ze wynik nie bedzie miarodajny przez torbielki. Czy jest szansa ze ta komórka dojrzeje czy raczej rzadko sie to zdarza ? Jedna jest dojrzała druga nie a trzeba nie było wiadomo jeszcze

    Nadziejka trzymam kciuki ze będzie dobrze 😘

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 13 września 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Nadziejka trzymam kciuki ze będzie dobrze 😘
    😘

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 13 września 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Happilyeverafter a gdzie znalazłaś skład tych ziółek które nie są z Montan? Ja też dostałam nr 5 ale oprócz tego dostałam nr 2 i te są na wątrobę i 85A na macice ale nie wiem gdzie mam sprawdzić skład.

    U mnie te ziolka nr 5 maja normalnie naklejona etykietę że składem na co są i kto produkuje (chyba jakiś instytut mongolski). O, to zapytam też o te ziołka 85A. Ja dziś po pierwszej aku, wrażenia dobre, czułam jajniki jak wróciłam do domu 😊

    Ari, Nadzieja90, MojeMarzenie, Maggi, Mała86 lubią tę wiadomość

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 13 września 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jestem ciekawa składu tych nie nr 5 bo tam na nich nie ma etykiety.

    Czyli wrażenia pozytywne, ja idę pierwszy raz w środę a potem w piątek. O której miałas aku? Może się nawet minelysmy jak byłaś koło 17 :)

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 13 września 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi wrote:
    Nadzieja trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że jutro będą pomyślne wiadomości. Rozumiem, że z tą jedną komórką czekają aż dojrzeje w labie?

    Ari kochana, powiedz proszę czy te plastry borowiny zalewałaś wrzątkiem, czy zwykłą ciepłą wodą z kranu? Okres już mi się prawie skończył więc od jutra zaczynam okłady....
    Wode wlewalam do dużej szklanej miski ,bądź garnka i termometrem elektronicznym sprawdzałam temperaturę.Gdy było 40 st.,to wkładałam tam plaster na 15 min.

    Maggi lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 13 września 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Nie badałam Pani dr powiedziała ze wynik nie bedzie miarodajny przez torbielki. Czy jest szansa ze ta komórka dojrzeje czy raczej rzadko sie to zdarza ? Jedna jest dojrzała druga nie a trzeba nie było wiadomo jeszcze
    Tak ,jest szansa,bo mają tam specjalne odzywki.

    Nadzieja90 lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 13 września 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Amica widze ze kilka razy straciłaś dzidziusie, co jest tego przyczyna? Wiadomo
    ?

    Nadzieja niestety nie wiadomo. Tzn przy jednej tej w 12tc to przyczyną była wada genetyczna - trisomia chromosomu trzynastego, natomiast oboje mamy kariotypy w porządku więc jak to określiła dr to był przypadek.

    W pozostałych przypadkach nie wiem czemu zarodek zagniezdza się i dalej nie daje rady. Moje przypuszczenia dotyczą immunologii że to tam jest coś nie tak, dlatego teraz robimy przerwę i robiłam badania w Prokocimiu i jak tylko przyjdą to wybieram się na wizytę do Paśnika albo do Jerzak.

    Według kliniki jest to problem słabych komórek, bo moje AMH jest 0.76. W te teorie już nie wierzę.

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Na 11 pobranych 4 zarodki ?
    Tak, mało? Wiek robi swoje byc moze tez brak diety jakiejś specjalnej.
    Ale jedno dzięki ivf osiągnęlam. Rzuciłam fajki 😛😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2019, 21:04

    Maggi, Dżoana12 lubią tę wiadomość

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 13 września 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Tak, mało? Wiek robi swoje byc moze tez brak diety jakiejś specjalnej.
    Ale jedno dzięki ivf osiągnęlam. Rzuciłam fajki 😛😊
    Sama jiz nie wiem czy mało ja marze o 4 zarodkach 🤗

    Ari lubi tę wiadomość

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 13 września 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Nadzieja niestety nie wiadomo. Tzn przy jednej tej w 12tc to przyczyną była wada genetyczna - trisomia chromosomu trzynastego, natomiast oboje mamy kariotypy w porządku więc jak to określiła dr to był przypadek.

    W pozostałych przypadkach nie wiem czemu zarodek zagniezdza się i dalej nie daje rady. Moje przypuszczenia dotyczą immunologii że to tam jest coś nie tak, dlatego teraz robimy przerwę i robiłam badania w Prokocimiu i jak tylko przyjdą to wybieram się na wizytę do Paśnika albo do Jerzak.

    Według kliniki jest to problem słabych komórek, bo moje AMH jest 0.76. W te teorie już nie wierzę.
    Proponuje doc Pasnika, u mnie tez mówią ze alno komórki albo plemniki nie wierzą w immunologie

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 13 września 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Tak ,jest szansa,bo mają tam specjalne odzywki.
    🙌🙌🙌

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 13 września 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    No właśnie jestem ciekawa składu tych nie nr 5 bo tam na nich nie ma etykiety.

    Czyli wrażenia pozytywne, ja idę pierwszy raz w środę a potem w piątek. O której miałas aku? Może się nawet minelysmy jak byłaś koło 17 :)

    Być może, byłam od 16:55 - 17:40. W środę też jestem na 17 a Ty na którą? Hahaha faktycznie nasze drogi się krzyżują 😉 Ja najbardziej stresowalam się że będzie mnie bolało to naklowanie ale nic podobnego. Czuć tylko takie szczypniecie, nic strasznego. Pani dr mówi że jakby uklucie komara. Leżysz sobie, leci relaksująca muzyczka, naprawdę można przysnac ☺️

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 13 września 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Tak, mało? Wiek robi swoje byc moze tez brak diety jakiejś specjalnej.
    Ale jedno dzięki ivf osiągnęlam. Rzuciłam fajki 😛😊
    Ja tez😉

    Berbeć., Nadzieja90 lubią tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 13 września 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Dzięki Skittles :-)
    Co do jogi hormonalnej to tez znam taka historie od osoby, ktora mi ja polecila, ze pewna dziewczyna z niskim amh, po nieudanych 2 inf, zrezygnowala z dalszych prob inf. Zaczela wtedy cwiczyc joge hormonalna I zaszla w claze naturalnie... oczywiscie po tej jodze hormonalnej opracowanej przez Dine Rodriguez.

    happilyeverafter, Fisia lubią tę wiadomość

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Zioła mam, kupie ta pszenice
    a masz zamiar ja pic ja mam kupione Ojca Sr. ale boje sie ja wlaczyc jutro z Lametta wiec bede bez ziolek lamette brac zobaczymy co z tego wyjdzie
    Trzymam za Ciebie rowniez Kciuki :*

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 13 września 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    a masz zamiar ja pic ja mam kupione Ojca Sr. ale boje sie ja wlaczyc jutro z Lametta wiec bede bez ziolek lamette brac zobaczymy co z tego wyjdzie
    Trzymam za Ciebie rowniez Kciuki :*
    Na Twoim miejscu bym Piła tez ziółka

‹‹ 1191 1192 1193 1194 1195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ