X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 15 września 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Haha no to na pewno się widzialysmy :) i też będę w środę o 17 :D

    Haha jaki świat mały :D super, czyli będziemy wpadały na siebie częściej :-) ciekawa jestem jakie będziesz miała pierwsze wrażenia ;)

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Hmm a to bierzesz lamette podczas okresu? Ja miałam zalecenie żeby zacząć 2dc i tak do 6 dc, łącznie 5 dni. Takie zalecenia dał Ci lekarz?

    no tak 2dzien Cyklu to 2gi dzien okresu przecież :) wiec tak samo mam zlecone Wiec jak Ty liczysz dni cyklu hehe

  • amica Autorytet
    Postów: 2799 1834

    Wysłany: 16 września 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Happilyeverafter zatem do zobaczenia w środę :)

    Dobrego dnia Moje Drogie!

    happilyeverafter, MojeMarzenie, Dżoana12 lubią tę wiadomość

    "Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 16 września 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    no tak 2dzien Cyklu to 2gi dzien okresu przecież :) wiec tak samo mam zlecone Wiec jak Ty liczysz dni cyklu hehe

    O matko, ale się zakrecilam 😁 no pewnie ze 2 dc jest przecież podczas okresu hahaha. Wybacz zamieszanie 😘

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    O matko, ale się zakrecilam 😁 no pewnie ze 2 dc jest przecież podczas okresu hahaha. Wybacz zamieszanie 😘
    hehehe a juz myslalam ze to Ty brałaś inaczej i nie zrozumiałaś lekarza :)
    ja mam okres krótko bo 2dni wiec biore lamette juz jak okresu nie mam ... i tak od 2dc-6dc

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    hehehe a juz myslalam ze to Ty brałaś inaczej i nie zrozumiałaś lekarza :)
    ja mam okres krótko bo 2dni wiec biore lamette juz jak okresu nie mam ... i tak od 2dc-6dc
    MojeMarzenie, żadnych skutków nie ma po Lamettcie :)
    Mogą się pojawić pewnie, jak myślisz o tym non stop, to wówczas wszystkie możliwe z ulotki się odczuwa ;D

    Nadzieja, transfer udany? Trzymam mocno mocno kciuki za Złote Jajo!!!!

    MojeMarzenie, Maggi lubią tę wiadomość

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 16 września 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    hehehe a juz myslalam ze to Ty brałaś inaczej i nie zrozumiałaś lekarza :)
    ja mam okres krótko bo 2dni wiec biore lamette juz jak okresu nie mam ... i tak od 2dc-6dc

    Uff wyjaśniło się 😊 Kochana ja też krótkie cykle 3-4 dni więc podobnie jak u Ciebie. A kiedy odzież na monitoring teraz?

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    MojeMarzenie, żadnych skutków nie ma po Lamettcie :)
    Mogą się pojawić pewnie, jak myślisz o tym non stop, to wówczas wszystkie możliwe z ulotki się odczuwa ;D

    Nadzieja, transfer udany? Trzymam mocno mocno kciuki za Złote Jajo!!!!
    ha ha ha no tak to był moj 1szy raz i sie lekko ulotki przerazilam teraz juz jestem po 3ciej dawce i nic mi nie ma lecz mam nadzieje ze coś juz tam rośnie i z tego wyrosnie ......Tak bardzo bym tego chciala ah

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 16 września 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    MojeMarzenie, żadnych skutków nie ma po Lamettcie :)
    Mogą się pojawić pewnie, jak myślisz o tym non stop, to wówczas wszystkie możliwe z ulotki się odczuwa ;D

    Nadzieja, transfer udany? Trzymam mocno mocno kciuki za Złote Jajo!!!!
    Tak udany:) wlasnie odpoczywamy:) mam pytanie jutro mam akupunkture ale 70 km od domu I nie wiem czy odpuscic I lezec czy jednak jechac ? Pomocy

    Monalisar, happilyeverafter, Fisia, Ari, Mała86, amica, Maggi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie denerwuje moj lekarz ..
    Niestety ten od malej nie moze mi zrobic USg bo go nie ma w najblizszym czasie
    Usg mam miec w piatek to bedzie 8dc .
    Dzwonie do niego i mu to mówie a on mowi ze nie widzi potrzeby i zaprasza mnie w poniedzialek czyli to bedzie 11dc .

    Edit / odzwonił do mnie i mowi ze mam byc w 13/14 dniu cyklu
    Masakra no przeciez to bedzie za pozno dodał że mam mu wierzyc bo tak dopiero owu sie zaczyna i mowi ze jak bede po Owulacji to mam sie nie martwic ze on mi o tym powie i zastrzyk bedzie nie potrzebny



    Zaczyna mie to mega męczyć :( chce czlowiek dobrze to nie chce zaplacic tez nie-nie moge isc do lekarza od małej bo bedzie dopiero 15dzien Cyklu to juz totalnie nie pasuje Brakuje mi sił :(
    moze moglam tego ie czynac i bym miala spokoj.
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2019, 12:26

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 16 września 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczynki ja już po HSG, wrażenia fatalne, nie polecam 😉 Jajowody były (częściowo) niedrozne. Udało się udroznic. No to pewnie w pazdzierniku kolejne iui 🤞🤞🤞

    Monalisar, Dżoana12, Mała86, amica, Maggi, sisi lubią tę wiadomość

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, a może uznał, że skoro nie miałaś nigdy problemów z zajściem w ciążę, to nie masz również problemów z pękaniem pęcherzyków i wystarczy Ci tylko ich stymulacja? I jeśli okaże się, że nie pękły, to może w kolejnym cyklu doda Ovitrelle?

    Maggi lubi tę wiadomość

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 16 września 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    A mnie denerwuje moj lekarz ..
    Niestety ten od malej nie moze mi zrobic USg bo go nie ma w najblizszym czasie
    Usg mam miec w piatek to bedzie 8dc .
    Dzwonie do niego i mu to mówie a on mowi ze nie widzi potrzeby i zaprasza mnie w poniedzialek czyli to bedzie 11dc .

    Edit / odzwonił do mnie i mowi ze mam byc w 13/14 dniu cyklu
    Masakra no przeciez to bedzie za pozno dodał że mam mu wierzyc bo tak dopiero owu sie zaczyna i mowi ze jak bede po Owulacji to mam sie nie martwic ze on mi o tym powie i zastrzyk bedzie nie potrzebny



    Zaczyna mie to mega męczyć :( chce czlowiek dobrze to nie chce zaplacic tez nie-nie moge isc do lekarza od małej bo bedzie dopiero 15dzien Cyklu to juz totalnie nie pasuje Brakuje mi sił :(
    moze moglam tego ie czynac i bym miala spokoj.
    :(

    Marzenie sama nie wiem. A czy ten lekarz to jakiś super specjalista? Boję się że po lamettcie będą Ci pęcherzyki szybko rosły (tak jak u mnie w 8 dc 20-24 mm, a przykładowo w tym bez stymukacji jest 12 dc i jest 18 mm). Moim zdaniem 13-14 dc jest za późno.
    A jak pójdziesz 13-14 i co lekarz zrobi Ci iui na peknietym pęcherzyku czy co? Przecież wszyscy mówią że trzeba robić przed pekenieciem.
    Niech reszta dziewczyn się wypowie ale moim zdaniem późno trochę.

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 16 września 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    A mnie denerwuje moj lekarz ..
    Niestety ten od malej nie moze mi zrobic USg bo go nie ma w najblizszym czasie
    Usg mam miec w piatek to bedzie 8dc .
    Dzwonie do niego i mu to mówie a on mowi ze nie widzi potrzeby i zaprasza mnie w poniedzialek czyli to bedzie 11dc .

    Edit / odzwonił do mnie i mowi ze mam byc w 13/14 dniu cyklu
    Masakra no przeciez to bedzie za pozno dodał że mam mu wierzyc bo tak dopiero owu sie zaczyna i mowi ze jak bede po Owulacji to mam sie nie martwic ze on mi o tym powie i zastrzyk bedzie nie potrzebny



    Zaczyna mie to mega męczyć :( chce czlowiek dobrze to nie chce zaplacic tez nie-nie moge isc do lekarza od małej bo bedzie dopiero 15dzien Cyklu to juz totalnie nie pasuje Brakuje mi sił :(
    moze moglam tego ie czynac i bym miala spokoj.
    :(
    Idź do jakiegoś innego w międzyczasie.

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 16 września 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Dziewczynki ja już po HSG, wrażenia fatalne, nie polecam 😉 Jajowody były (częściowo) niedrozne. Udało się udroznic. No to pewnie w pazdzierniku kolejne iui 🤞🤞🤞
    Nie miałaś krótkiego znieczulenia?

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 16 września 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Tak udany:) wlasnie odpoczywamy:) mam pytanie jutro mam akupunkture ale 70 km od domu I nie wiem czy odpuscic I lezec czy jednak jechac ? Pomocy
    Ja bym odpuściła.U mnie po dłuższym chodzeniu pojawiały się plamienia.

    Dżoana12 lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 16 września 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Dziewczyny a co gorsze w kwestii posiadania dzieci - wysokie FSH czy niskie AMH? Którys pomiar ma większe odzwierciedlenie w faktycznym stanie jajników?
    Amh w ogóle nie wierzę.Fsh bardziej miarodajne powinno być.Tylko pamiętaj, ze jest zmienne.

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Amh w ogóle nie wierzę.Fsh bardziej miarodajne powinno być.Tylko pamiętaj, ze jest zmienne.
    Ari, to najlepiej kiedy robić FSH i LH?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Hmm, a może uznał, że skoro nie miałaś nigdy problemów z zajściem w ciążę, to nie masz również problemów z pękaniem pęcherzyków i wystarczy Ci tylko ich stymulacja? I jeśli okaże się, że nie pękły, to może w kolejnym cyklu doda Ovitrelle?
    kochana ten lekarz wogole nie dal mi Lametty to lekarz ktorego wynalazlam na tak szybko na usg chodzilam do niego jak bylam w ciazy 3lata temu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Marzenie sama nie wiem. A czy ten lekarz to jakiś super specjalista? Boję się że po lamettcie będą Ci pęcherzyki szybko rosły (tak jak u mnie w 8 dc 20-24 mm, a przykładowo w tym bez stymukacji jest 12 dc i jest 18 mm). Moim zdaniem 13-14 dc jest za późno.
    A jak pójdziesz 13-14 i co lekarz zrobi Ci iui na peknietym pęcherzyku czy co? Przecież wszyscy mówią że trzeba robić przed pekenieciem.
    Niech reszta dziewczyn się wypowie ale moim zdaniem późno trochę.

    nie to zwykly najzwyklejszy lekarz bo juz dzwonilam do 8smiu nikt nie moze mi zrobic usg ;/ !

    Teraz zadzwonilam do tej kliniki nieplodnosci co mi zlecil Lamette 3x rano a ja biore tak jak zlecil lekarz od malej 2x

    kazał przyjsc 11dzien cyklu bo w piatek go tez nie bedzie .i Nie bedzie za poźno mówił ze bedzie idealny czas.
    Wiec nic mi nie zostalo tylko isc w 11dc .
    po czym zawsze moge isc w tym 13/14dc na nastepny monitoring o ile nie bedzie za pozno ah

‹‹ 1195 1196 1197 1198 1199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ