X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartusiowa gratulacje :-)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    She nastepnego razu nie bedzie, rozumiesz? Nie bedzie potrzebny!
    popieram &&.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2016, 08:41

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciżemka wrote:
    Hej dziewczyn:) ja dzis jestem po pierwszym podejściu do lUl. Mialam usg przed zabiegiem i dwa pęcherzyki.
    Leze bo pobolewa mnie brzuch mimo ze podczas zabiegu nic nie czulam. Czytałam ze 1% pacjentek moze krwawić po zabiegu i jestem zdziwiona bo oczywiscie należę do tej małej grupy i wlasnie zobaczylam ze mam plamienia :/
    Tak sie zastanawiam i lepiej robic lUl na pękniętych pęcherzach czy nie?
    u mnie tez byla krew i pozytyw, wiec oby to bylo to :p

    Ciżemka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAli wrote:
    Trzymam za wszystkiego testujące niedługo kciuki!!!

    Ja juz po wizycie. Niespodzianka, bo sa 3 pecherzyki ;), a nawet 4, ale jeden mały i raczej nie bierze udziału w grze. I wszystko po lewej stronie :)
    Wymiary: 18,17,14,5. Lekarz mówi ze w sumie ten jeden mogłby juz być. Ale niestety endometrium tylko 6mm, wiec jeszcze czekam.

    Udało mi się jeszcze zapisać na monitoring na niedziele :D!!!! O 12 jade do mojego doktorka, jak bedzie wszystko ok to wtedy zastrzyk u niego i....no i czekanie. Czyli to, czego nie znoszę ;)

    Według moich obliczen w niedziele jeden powienien miec 21, drugi 20 a trzeci 16mm. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Oby endometrium podrosło.
    powodzenia :)

    MamaAli lubi tę wiadomość

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani
    A jaka u Was praktyka odnośnie czasu po iui?
    Lekarz zaleca pacjentce jakieś leki? Suplementy?
    Macie usg kilka dni po iui?

    iv09i09katk65tr1.png
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam zaleconych zadnych lekow na druga faze. Na USG moge isc jak bede miala potrzebe kilka dni po IUI, do mojego zwyklego gina (nie lekarza z kliniki), ale nie mam polecenia. Do zwyklego gina (ktory jest w kontakcie z lekarzem prowadzacym z kliniki, bo to moj gin mnie tam wyslal) moge isc w kazdej chwili. Lekarz z kliniki zlecil mi badanie bety, progesteronu i estradiolu w 14 DPO.

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dzis zatestowalam z ciekawosci, wiem ze za wczesnie, 8 dni po iui :)
    jak ladowal sie ten pasek z testu , to pokazaly sie dwie kreski ale potem jedna zniknela i test negatywny.. miala tak ktoras? zawsze od razu pokazywala mi sie 1 krecha ... cos moze byc? czy swiruje? :)
    jak teraz sie nie uda to koncze z iui, i mysle o in vitro :) to moja ostatnia iui :)

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani
    A mówił Ci Twój dr po jakim czasie pęcherzyki pekna po ovitrelle?
    Nie wiesz nawet ile masz pęcherzykow;) moze az 3.

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    dziewczyny dzis zatestowalam z ciekawosci, wiem ze za wczesnie, 8 dni po iui :)
    jak ladowal sie ten pasek z testu , to pokazaly sie dwie kreski ale potem jedna zniknela i test negatywny.. miala tak ktoras? zawsze od razu pokazywala mi sie 1 krecha ... cos moze byc? czy swiruje? :)
    jak teraz sie nie uda to koncze z iui, i mysle o in vitro :) to moja ostatnia iui :)
    Nie wiem co to! Zrob jeszcze1 test. Musi być coś na rzeczy bo tej kreski nigdy nie ma bez powodu

    pysia lubi tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartusiowa

    Dobrze że czujesz się lepiej. Daj znać po wizycie.
    A Ty wiesz ile po iui pekl Ci pęcherzyk?

    iv09i09katk65tr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    dziewczyny dzis zatestowalam z ciekawosci, wiem ze za wczesnie, 8 dni po iui :)
    jak ladowal sie ten pasek z testu , to pokazaly sie dwie kreski ale potem jedna zniknela i test negatywny.. miala tak ktoras? zawsze od razu pokazywala mi sie 1 krecha ... cos moze byc? czy swiruje? :)
    jak teraz sie nie uda to koncze z iui, i mysle o in vitro :) to moja ostatnia iui :)

    No niestety...ja tak miałam.
    W zeszłym cyklu i jeszcze poprzednim w bobo teście.
    A nie brałam pregnylu tylko gonapeptyl na pekniecie wiec po prostu cos z testami nie tak.

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się zastanawiam, analizując swoje wykresy, mam co miesiąc tą samą historię. Zawsze około 4 dni po owulacji mam jedno lub dwudniowy spadek temperatury, w tym cyklu do linii niskich. Później temperatura rośnie i spada dzień przed @. Nie macie pomysłu od czego tak może być?

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Dani
    A mówił Ci Twój dr po jakim czasie pęcherzyki pekna po ovitrelle?
    Nie wiesz nawet ile masz pęcherzykow;) moze az 3.

    Nie mowil. A to mozna wiedziec? IUI mialam ustalone 25 h po wzieciu ovitrelle.
    No nie wiem ile ostatecznie mam/mialam pecherzykow...Mozliwe ze 3. Moze nawet cztery.
    Dzis mi tempka skoczyla to chyba juz cos pękło?

    Ty mialas IUI na peknietym czy nie peknietym?



    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Tak się zastanawiam, analizując swoje wykresy, mam co miesiąc tą samą historię. Zawsze około 4 dni po owulacji mam jedno lub dwudniowy spadek temperatury, w tym cyklu do linii niskich. Później temperatura rośnie i spada dzień przed @. Nie macie pomysłu od czego tak może być?
    ja mialam raz chyba taki wykres ze spadkiem i liczylam na ten osławiony implantacjny i nic. Niemniej rozne sa przyczyny czasami ze niby moze byc za wysoka prolaktyna albo jakies wahania hormonalne wtedy, niemniej roznie mowia. Niektorzy twierdza ze spadek jest dopiero ponizej linii,a nie gdy opiera sie na linii albo ciut nad linia. Moze faktycznie najrozsadniejszym argumentem sa te wahania hormonalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2016, 15:48

    sandra80 lubi tę wiadomość

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaAli wrote:
    No niestety...ja tak miałam.
    W zeszłym cyklu i jeszcze poprzednim w bobo teście.
    A nie brałam pregnylu tylko gonapeptyl na pekniecie wiec po prostu cos z testami nie tak.


    :(((

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie szykuje się lipa:/ moja szyjka macicy jest taka jak zawsze przed @, to mój jedyny wyznacznik zbliżającej się @ bo brzuch mnie nigdy nie boli przed ani w trakcie więc obawiam się że trzeba się szykować do drugiej inseminacji

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • gaja13 Autorytet
    Postów: 409 261

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny kilka pewnie mnie jeszcze pamięta wiec pisze co u nas :) Moja ciąża jest nudna i spokojna taka jakiej mi życzyłyście. Jestem już po badaniach połówkowych i wszystko jest ok a i będziemy mieli córeczkę :).
    Gratuluję zaciążonym,a te które nadal próbują niech się nie podają bo warto walczyć do końca a my jesteśmy tego dowodem. Powodzenia i przesyłam wiruski &&&!

    aszka, urocza, Paolala, Dani, Płatek szkarłatny, Joanna85, Rutelka lubią tę wiadomość

    02 06 2015 :-( 26 06 2015 :-(
    21 07 2015 :-( 14 09 2015 :)<3 :) <3 :) <3 :) <3

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja walczę już prawie 3 lata i ręce mi opadają, żebym chociaż znała przyczynę, coraz częściej myślę o badaniu HBA plemników...

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pysia, mam nadzieje, ze to ciaza, ale widze ze bralas Ovitrelle, a sama wiesz ze moze krazyc jeszcze we krwi :/
    U mnie na przyklad Pregnyl ostatnio wychodzil na testach 13 dni :(
    Dlatego po zstrzykach na pekanie, lepiej nie testowac za szybko, bo tylko niepotrzebne sa te nerwy :/

    Dani, pysia lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaja13 wrote:
    Hey dziewczyny kilka pewnie mnie jeszcze pamięta wiec pisze co u nas :) Moja ciąża jest nudna i spokojna taka jakiej mi życzyłyście. Jestem już po badaniach połówkowych i wszystko jest ok a i będziemy mieli córeczkę :).
    Gratuluję zaciążonym,a te które nadal próbują niech się nie podają bo warto walczyć do końca a my jesteśmy tego dowodem. Powodzenia i przesyłam wiruski &&&!
    to miło czytac dobre wiadomosci :)

    gaja13 lubi tę wiadomość

‹‹ 1079 1080 1081 1082 1083 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ