Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia, ale może coś się pokaże. Życzę Ci tego bardzo :) masz teraz stymulowany cykl?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • martaaa24 Koleżanka
    Postów: 74 9

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) To jest pierwszy cykl bez leków.
    Jestem na razie na początku drogi ale lecząc się na NFZ czas tak wolno płynie, więc może zakwalifikujemy się do programu MZ. Dopiero pół roku mamy potwierdzenie leczenia, a wskazania do in-vitro nie ma na razie.

    Staramy się od września 2012...
    Styczeń HSG- niedrożny prawy
    28 Luty- 1 IUI - nie
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 340

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i jestem po inseminacji :)
    wszystko bylo ok, nasionko OK pecherzyk wyzarty i pewnie peknie dzis :)

    traz czekamy 14 dni i oby to bylo to!

    Buziaki dla Was Wszystkich!

    Sysiaaaaa, XYZ, Konwalia lubią tę wiadomość

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dziś czytałam właśnie o dofinansowaniu, ale ta procedura pewnie byłaby długa i ciężka...

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • martaaa24 Koleżanka
    Postów: 74 9

    Wysłany: 21 lutego 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Warszawy i jest tu jedna klinika prywatna która bierze udział w tym programie. Dostałam informację że przyjmują teraz pary na kwiecień i maj. Przekonują mnie jednak godziny pracy prywatnych klinik, bo na NFZ moja pula urlopu szybko się skończy, wizyty od 8-11 :)

    Staramy się od września 2012...
    Styczeń HSG- niedrożny prawy
    28 Luty- 1 IUI - nie
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 21 lutego 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem są chyba dwie kliniki. Novum na pewno, ale nie polecam. Szpital chyba dzieciątka Jezus o ile dobrze pamiętam. Invicta ma wejść w program od lipca

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • martaaa24 Koleżanka
    Postów: 74 9

    Wysłany: 21 lutego 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leczę się właśnie w poradni na Pl. Starynkiewicza.

    Tutaj aktualne
    http://invitro.gov.pl/news/10

    Staramy się od września 2012...
    Styczeń HSG- niedrożny prawy
    28 Luty- 1 IUI - nie
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 21 lutego 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam miec robiona tam IUI dwa lata temu ale bardzo odległe terminy były więc sobie darowalismy. Kupa kasy na leczenie ale nie ważne. Jak będzie trzeba robić IN VITRO pójdę po.pożyczkę u też to zrobię

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 21 lutego 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi jeszcze proszę dziewczyny czy biegunkę mam jakoś łączyć z IUI? Mam dZiś jakąś katastrofę. Leje sie normalnie ze mnie. Przepraszam ze takie szczegoly ale o co tu chodzi?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • martaaa24 Koleżanka
    Postów: 74 9

    Wysłany: 21 lutego 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm teraz to jeśli jest monitoring i jeśli wszystko jest w porządku to od razu przystępuję się do inseminacji.
    Ja na razie na NFZ próbuje się zdiagnozować, nie odczuwam tak tego. Tylko wolałabym wizyty mieć popołudniu.

    Staramy się od września 2012...
    Styczeń HSG- niedrożny prawy
    28 Luty- 1 IUI - nie
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 21 lutego 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    A powiedzcie mi jeszcze proszę dziewczyny czy biegunkę mam jakoś łączyć z IUI? Mam dZiś jakąś katastrofę. Leje sie normalnie ze mnie. Przepraszam ze takie szczegoly ale o co tu chodzi?

    Może to efekt stresu, napięcia psychicznego?
    Ja z kolei zaraz po IUI dostałam migreny z wymiotami :-(


  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 21 lutego 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak myślę... A miałam nadzieję ze jestem silniejsza :/ gorzej jak mnie na wizycie złapie podczas USG :) to mogloby być ciekawe :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 21 lutego 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    04icon_rotfl.gif


  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kookana1987 wrote:
    no i jestem po inseminacji :)
    wszystko bylo ok, nasionko OK pecherzyk wyzarty i pewnie peknie dzis :)

    traz czekamy 14 dni i oby to bylo to!

    Buziaki dla Was Wszystkich!


    no kochana to trzymam kciuki, żeby pęcherzyk dzisiaj pękł i pełnił godnie swoją powinność :)
    niestety te 14 dni będą bardzo dłłłłłłuuuuuggggie ale miejmy nadzieję że fasolkowe :)

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 21 lutego 2014, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinnyśmy sobie dziewczyny jakąś listę testująco - inseminującą zrobić bo dużo nas się tutaj zrobiło i ciężko czasami załapać kiedy, która, co i jak :) ?
    co wy na to ?

    macie jakiś pomysł jak to wykombinować ???? :)

    Konwalia lubi tę wiadomość

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok to może niech każda z nas wpisze :
    -która to inseminacja, kiedy była i kiedy testuje ???

    pozbieramy dane i wpiszemy na listę zbiorczą i będzie git :)

    paszcza napisz jeszcze kiedy testa robisz :)

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie była pierwsza 8.02.Testować miałam 23.02


  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 340

    Wysłany: 21 lutego 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza inseminacja była 21.02.14 testuje 07.03.14

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 21 lutego 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwasza IUI 20.02 testuje 5.03

    Właśnie wróciłam z USG. Obydwa pecherzyki pękly :)

    Konwalia, blondi82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza IUI 21.02 testuję 07.03

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ