X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną inseminacja 2017
Odpowiedz

inseminacja 2017

Oceń ten wątek:
  • tolerancyjna Autorytet
    Postów: 1737 1562

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agika &&& :-)

    31 lat; hiperprolaktynemia, niedoczynność, PCOS, plastyka macicy; AMH 3,03; kariotypy ok
    ON: Morfologia 2%, HBA i DFI prawidłowe
    3 x IUI :(
    06.18 - I PICSI, z 14 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    08.18 - II PICSI, z 15 pobranych żadnej zapłodnionej komórki :(
    03.19 - start III procedury,
    19.06.19 - IMSI + Fertile Chip, 21 pęcherzyków/10 komórek, w pierwszej dobie zero zapłodnień... I nagle cud! Transfer w 3 dobie zarodka 8a, beta 9 dtp 1,97; 10 dpt 1,34 :(
    08.06.20 - transfer AZ :(
    07.07.20 - transfer AZ, 7dpt - beta 75.05, 9dpt - 188.06, 13dpt - 1115
    10 tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tutaj nie ma możliwości, jestem 8 dni po owulacji i to muszą być jakieś zmiany hormonalne, albo pregnyl jeszcze sobie siedzie w organizmie, nie jestem zadowolona ale co zrobie;/

  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika ten twój test wygląda tak jak mój tylko że mi taki wyszedł w 30dc zrób test 12dni od zastrzyku i będziesz wiedziała na pewno że nie może go już byc w organizmie

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja1986- o ciazy tutaj nei ma raczej mowy bo to 8 dzien po owulacji:) mam nadzieje ze szybko zejdzie

  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agiks88 odczekaj ze 2 dni i zobaczysz czy cos jeszcze jest w organizmie ...trzymam kciuki żeby już do końca były te krechy :p

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufff nadrobiłam Wasze posty! A u mnie od rana @, w sumie nie można było robic iui nr 3 z powodu M. Sami cos robilismy widać bez skutku... Ech mam takie cos, że powoli w nosie mam te starania, niestety nie każdy musi mieć dzieci... W marcu zaczęłam przygodę w klinice, sądziłam że do końca roku sie uda...taaaa. prędzej mi kaktus wyrośnie...

  • Paulaa25 Autorytet
    Postów: 1291 711

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninkali wrote:
    ufff nadrobiłam Wasze posty! A u mnie od rana @, w sumie nie można było robic iui nr 3 z powodu M. Sami cos robilismy widać bez skutku... Ech mam takie cos, że powoli w nosie mam te starania, niestety nie każdy musi mieć dzieci... W marcu zaczęłam przygodę w klinice, sądziłam że do końca roku sie uda...taaaa. prędzej mi kaktus wyrośnie...
    Mam takie same odczucia ...tyle ze moja przygoda trwa troche dłużej.Też czasem dochodzę do wniosku ze nie każdy musi mieć dzieci .. tyle ze chciałabym wejść w jakiś inny nowy etap w życiu w związku ...
    Też mam już tego dość i w naturalne poczęcie w naszym przypadku nie wierzę czekam na okres i podejdziemy jeszcze raz ...
    Dziewczyny czy macie takie dziwne lekkie zawroty głowy po duphastonie?Jakos dziwnie sie po nim czuje ...nie wiem czy to jego wina zobaczymy jak odstawie...mało tego humory mam straszne raz luz,raz zlośc, raz płacz...masakraaa

    klz99vvj0gp9lsbd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa25, my z medyczna pomocą w klinice od marca. Wcześniej byly monitoringu i naturalne działania. A starania trwają już od 2014... Ja po dupku dziwnie się czuję. Bardziej mam takie dziwne kolatanie serca i czuję się jakby osłabiona. Nie umiem tego opisać. Ale średnio mi po tym leku. Mówiłam o tym gin ale kazał i tak brać.

    Paulaa25 lubi tę wiadomość

  • hinka Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do was pytanko dziewczyny? Czy któraś jest z Poznania? Czy inseminacja na Polnej jest jeszxze refundowana czy trzeba płacić? Za tydzień mam laparoskopie ale jak to nic nie da to rozważam inseminacje po nowym roku...

    Hanka 33 lata, 26 Cykl starań , 2 razy hsg, słaba morfologia plemników, niepłodność wtórna, w po histerolaparoskopia - elektrokoagulacja ognisk endometriozy, clostilbegiyt, duphaston, fertilman, - wszystko bezskutecznie..
  • hinka Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaa25 wrote:
    Mam takie same odczucia ...tyle ze moja przygoda trwa troche dłużej.Też czasem dochodzę do wniosku ze nie każdy musi mieć dzieci .. tyle ze chciałabym wejść w jakiś inny nowy etap w życiu w związku ...
    Też mam już tego dość i w naturalne poczęcie w naszym przypadku nie wierzę czekam na okres i podejdziemy jeszcze raz ...
    Dziewczyny czy macie takie dziwne lekkie zawroty głowy po duphastonie?Jakos dziwnie sie po nim czuje ...nie wiem czy to jego wina zobaczymy jak odstawie...mało tego humory mam straszne raz luz,raz zlośc, raz płacz...masakraaa
    Ja po dupku mam zawroty głowy i mdłości, przez to co miesiac robiłam sobie nadzieję że to ciąża ale teraz jak odstawilam to wiem że to przez ten lek...

    Paulaa25 lubi tę wiadomość

    Hanka 33 lata, 26 Cykl starań , 2 razy hsg, słaba morfologia plemników, niepłodność wtórna, w po histerolaparoskopia - elektrokoagulacja ognisk endometriozy, clostilbegiyt, duphaston, fertilman, - wszystko bezskutecznie..
  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 11dpo i po IUI, 25dc, rano się obudziłam z plamieniem.... nigdy tak nie miałam.... zawsze miałam @ 14dpo, zawsze. Progesteron z środę czyli 21dc wynosił 21,9.... jestem załamana. To była moja pierwsza isneminacja i nie wiem dlaczego okres jest tak szybko... :(

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili-moli, @ się rozkręciła czy to tylko plamienie?

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale juz masz okres? Ja czy mam duphaston czy nie i tak np mam plemienia na pare dni przed @... :/ a jeśli miałaś leki w cyklu przed iui to jak mój gin mówi zasadniczo wszystko możliwe.... No chyba że tak późno masz zagnieżdżenie.... Wtedy jest też plamienie takiej świeżej krwi ponoć... Trzymam kciuki by to nie był @

  • Truskawkowa90 Autorytet
    Postów: 592 579

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hinka wrote:
    Mam do was pytanko dziewczyny? Czy któraś jest z Poznania? Czy inseminacja na Polnej jest jeszxze refundowana czy trzeba płacić? Za tydzień mam laparoskopie ale jak to nic nie da to rozważam inseminacje po nowym roku...
    Ja jestem z okolic Poznania, ale niestety nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie... wiem że kiedyś była, ale czy jest nadal, nie wiem. Mój gin by wiedział bo tam ma dyżury ale byłam u niego w piątek i nie wiem kiedy teraz pójdę. Może zadzwoń tam i spytaj?

    starania od 05.2015
    JA: jajowody drożne,hormony ok,owulacje ok
    ON 09.2017: morfologia->2.88;ilość->9.36\ml i 33mln
    ON 01.2018:morfologia->4%;ilość->23\ml i 69mln całość
    10.2017-01.2018 -> 4 IUI :(
    06.2018 histerolaparoskopia usunięty zrost macicy z przednią ścianą jamy brzusznej

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi, czy po innych niż Clo lekach na stymulację też miewa się zawroty głowy? W pierwszych cyklach z Clo miałam paskudny ból głowy, jeden cykl myślałam że jajniki mi wybuchną, a teraz drugi cykl zawroty głowy. Nie wiem co tam jeszcze w ulotce ze skutków ubocznych mi zostało na następne cykle... ;)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • mili_moli Autorytet
    Postów: 495 218

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej się rozkręca :( cykl mam cały naturalny i pierwszy raz mam taki krótki 24 dni.... czyżby to przez IUI? ehhhh ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mili_moli wrote:
    Raczej się rozkręca :( cykl mam cały naturalny i pierwszy raz mam taki krótki 24 dni.... czyżby to przez IUI? ehhhh ;(
    Nie sądzę. Normalnym zjawiskiem jest to, że trafiają się ciut krótsze cykle co jakis czas. Samo to, że czujesz stres już potrafi dużo zmienić. Nie martw się. Przykro mi że @jednak się rozkręca. Ale często dziewczyny jak wiedzą że ciąży brak to tylko czekają na @by wraz z nowym cyklem zacząć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka, ja mam Lamette. Ale dziewczyny na innych wątkach po Clo pisały że źle się czuja. Tylko jeśli możesz brać Lamette to ona ma to do siebie że skutki sa mniej odczuwalne. Nawet gin mu o tym mówił. Ja Clo absolutnie brać nie mogę (cienkie endo). Jeśli Ci tak zle to może napisz do gina?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mili_moli wrote:
    Dziewczyny jestem 11dpo i po IUI, 25dc, rano się obudziłam z plamieniem.... nigdy tak nie miałam.... zawsze miałam @ 14dpo, zawsze. Progesteron z środę czyli 21dc wynosił 21,9.... jestem załamana. To była moja pierwsza isneminacja i nie wiem dlaczego okres jest tak szybko... :(
    Kochana ja po moich 3 iui dostałam @ wcześniej . Raz po 10 dniach a dwa razy po 13 dniu po iui. Normalnie mam równe 14 dni po owulacji. Na mnie tak działaj stymulacje chyba:( kochane ja mam teraz inne zmartwienie. W środę mam mieć laparoskopie a mnie dopadło przeziębienie. Walczę od piątku , trochę zatyka mi nos, ale jak sobie psikne specyfikiem na katar to przechodzi i oddycham normalnie. Jem czosnek, imbir, herbatkę z rumem właśnie popijam i modlę się żeby pomogło. Miałyście kiedyś podobna sytuacje? Myślicie, ze mogę w takim stanie pójść na zabieg?czytam w internetach i generalnie nie powinno się , ale nie jest ze mna na tyle źle , żebym nie mogła oddychać nosem. W sumie jeszcze 2 dni No ale wiecie, stresuje się...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moli- kurcze ale to brazowe plan=mienei czy krew?

    didik kurcze nie mialam laparoskopii, nie pomoge:(

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ