Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

monik123
Autorytet
507

Wysłany: 9 listopada, 22:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
evkill napisała:
Byłam dziś w klinice, plan jest taki, że od następnego cyklu zaczynam stymulacje, w grudniu punkcja. Potem musze mieć histeroskopie, więc transfer będzie dopiero gdzieś koło lutego.
Acha odebraliśmy DNA pleników i nie jest najgorzej, chociaz jest przy granicy normy. W każdym razie do IVF jest ok.
Czyli plan działania jest, a to bardzo dużo :) powiedz mi czy będziesz robić histero na NFZ ? Ciekawa jestem jakie są terminy oczekiwania w Angeliusie na tego typu zabiegi w ramach NFZ

Starania od 02.2016

evkill
Autorytet
573

Wysłany: 9 listopada, 22:29
Cytuj | (1) | Zgłoś
monik123 napisała:
Czyli plan działania jest, a to bardzo dużo :) powiedz mi czy będziesz robić histero na NFZ ? Ciekawa jestem jakie są terminy oczekiwania w Angeliusie na tego typu zabiegi w ramach NFZ
No właśnie w angeliusie jest na styczeń na NFZ. Tylko że laparoskopia z histeroskopie. Całą drogę do domu się zadręczała, że nie zarezerwowałam sobie od razu tego zabiegu na styczeń, ale może tam przedzwonie w poniedziałek i uda mi się zapisać bez skierowania. Histeroskopie prywatnie w angeliusie kosztuje 1500 zł i termin był na grudzień. A że już się tyle wyczekalam to stwierdziłam, że najpierw zrobię stymulację, bo w styczniu mam urodziny, więc moje jajeczka będą rok starsze.:)

Xkali lubi tę wiadomość

36l. niedoczynność tarczycy (Euthyrox 150)
2017 Morfologia nasienia 1-2% żylaki powrózka
AMH 4,24, Mutacja MTHFR hetero
01.02.2018 Laparoskopia (jajowody drożne)
4 IUI :(:(:(:(
08.2018 IVF Długi protokół - torbiel - stymulacja przełożona.
12.2018 - IVF krótki protokół, 01.2019 - histeroskopia, 02.2019 transfer - mam nadzieję. .

monik123
Autorytet
507

Wysłany: 9 listopada, 22:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
evkill napisała:
No właśnie w angeliusie jest na styczeń na NFZ. Tylko że laparoskopia z histeroskopie. Całą drogę do domu się zadręczała, że nie zarezerwowałam sobie od razu tego zabiegu na styczeń, ale może tam przedzwonie w poniedziałek i uda mi się zapisać bez skierowania. Histeroskopie prywatnie w angeliusie kosztuje 1500 zł i termin był na grudzień. A że już się tyle wyczekalam to stwierdziłam, że najpierw zrobię stymulację, bo w styczniu mam urodziny, więc moje jajeczka będą rok starsze.:)
To i tak wydaje mi się, że nie ma tragedii jak na NFZ...podejrzewam, że nie będą robili problemu, bo skierowanie dostarczysz przy najbliższej okazji ;) to kiedy ruszasz z nowym cyklem? Długo jeszcze musisz czekać? :)

Starania od 02.2016

Marilen
Autorytet
298

Wysłany: 9 listopada, 23:04
Cytuj | (1) | Zgłoś
MagdRy napisała:
No to rewelacja :D bo caly dzien za mna chodzi! :D wasze zdrowie dziewczyny!

Matko jaki ja mam wstręt do wina, ogólnie mało piłam, a przez niezbyt grube endometrium żłopałam je ile dałam radę. Endo nie rosło za to wina nie wypiję jeszcze 5 lat po porodzie chyba :P

kahanka lubi tę wiadomość

7u229jcgzsq578gy.png

Hipp
Ekspertka
83

Wysłany: 9 listopada, 23:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ovuprzyjaciolka napisała:
Neittt, Hipp dlaczego akurat klinika w Czechach?
Można więcej komórek zapłodnić i taniej wychodzi sama procedura.

Starania od czerwca 2016
27 lat
V IUI - nieudane
Słabe nasienie, pco,
Co dalej? ...

Hipp
Ekspertka
83

Wysłany: 9 listopada, 23:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Neitt85 napisała:
Hipp wysłałam Ci zaproszenie :-)
Jak mam go odebrać? :-P

Starania od czerwca 2016
27 lat
V IUI - nieudane
Słabe nasienie, pco,
Co dalej? ...

Xkali
Autorytet
280

Wysłany: 10 listopada, 00:39
Cytuj | (1) | Zgłoś
evkill napisała:
Byłam dziś w klinice, plan jest taki, że od następnego cyklu zaczynam stymulacje, w grudniu punkcja. Potem musze mieć histeroskopie, więc transfer będzie dopiero gdzieś koło lutego.
Acha odebraliśmy DNA pleników i nie jest najgorzej, chociaz jest przy granicy normy. W każdym razie do IVF jest ok.

Evkill super, ze jest plan ! Super, ze juz idziesz do przodu. Trzymam kciuki za szybkie powodzenie !

evkill lubi tę wiadomość

———————————
Nicola 23.02.2018 (*) 26 tc

starania od lipiec 2015
kwiecień 2017 1 UIU :(
maj 2017 2 IUI :(
Czerwiec 2017 3 IUI :(
Lipiec 2017 4 UIU :(
Sierpień 2017 5 IUI Nicola
Czerwiec 2018 1 uiu :(
Lipiec 2018 2 iui CB
Sierpień 2018 3 IUI :(
Wrzesień 2018 4 IUI :(
Listopad 2018 5 IUI :(

LKBennett
Koleżanka
46

Wysłany: 10 listopada, 00:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ktos tu wspominal o dr Trzeciaku z Wroclawia??? Jak go oceniacie? U nas mala przerwa - histeroskopia-> biopsja - polip szyjkowy, do tego antybiotyki i jeszcze jakis stary wielgasny pecherzyk, ktory nie pekl...

31 lat, starania od 1,5 roku
czerwiec 2018 - I IUI - :-(
lipiec 2018 - II IUI - :-(
wrzesien 2018 - lll IUI - :-(

Neitt85
Debiutantka
0

Wysłany: 10 listopada, 07:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hipp napisała:
Jak mam go odebrać? :-P
a bo ja wiem... :-) dziewczyny pomóżcie :-)

evkill
Autorytet
573

Wysłany: 10 listopada, 07:48
Cytuj | (1) | Zgłoś
monik123 napisała:
To i tak wydaje mi się, że nie ma tragedii jak na NFZ...podejrzewam, że nie będą robili problemu, bo skierowanie dostarczysz przy najbliższej okazji ;) to kiedy ruszasz z nowym cyklem? Długo jeszcze musisz czekać? :)
Dopiero mam 8 DC, więc pewnie gdzieś około 1 grudnia. Leki już kupiłam, całą noc śniło mi się że robię sobie zastrzyki w brzuch.

Zastanawiam się dlaczego na NFZ robią histeroskopie z laparoskopia, czy nie lepiej zrobić prywatnie histeroskopie, mniej inwazyjne i szybciej dojdę do siebie.

Miałyście usuwane polipy histeroskopowo?

Hipp lubi tę wiadomość

12.2018 - IVF krótki protokół, 01.2019 - histeroskopia, 02.2019 transfer - mam nadzieję. .

kahanka
Ekspertka
85

Wysłany: 10 listopada, 07:56
Cytuj | (1) | Zgłoś
Neitt85 napisała:
a bo ja wiem... :-) dziewczyny pomóżcie :-)
Tam u góry gdzie masz wiadomości kliknij i jak wejdziesz, to zmień zakładkę na zaproszenia.

Hipp lubi tę wiadomość

kahanka
34 lata, 3 lata starań
Hiperprolaktynemia
I IUI - 11.10.18 :(
II IUI - 05.11.18 :(

kahanka
Ekspertka
85

Wysłany: 10 listopada, 07:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
evkill napisała:
Dopiero mam 8 DC, więc pewnie gdzieś około 1 grudnia. Leki już kupiłam, całą noc śniło mi się że robię sobie zastrzyki w brzuch.

Zastanawiam się dlaczego na NFZ robią histeroskopie z laparoskopia, czy nie lepiej zrobić prywatnie histeroskopie, mniej inwazyjne i szybciej dojdę do siebie.

Tak, ja miałam na NFZ właśnie w szpitalu w Krakowie. Niebyt miło wspominam ;)

kahanka
34 lata, 3 lata starań
Hiperprolaktynemia
I IUI - 11.10.18 :(
II IUI - 05.11.18 :(

sucharek85
Koleżanka
22

Wysłany: 10 listopada, 07:58
Cytuj | (1) | Zgłoś
evkill napisała:

Ja miałam usuwane polipy endometrialne. NiC strasznego zabieg ok 20 minut. Pod narkozą. A później chyba łyżeczkowanie. Dobre samopoczucie, można normalnie po kilku dniach do pracy wrócić. Było później po zabiegu lekkie krwawienie i tyle. :)

evkill lubi tę wiadomość

puste jajo płodowe 11.2016
niedoczynność tarczycy
mutacja genu protrombiny 20210 i /MTHFR
histero/ laparo - 16.07.2018 - jajowody drożne
3x IUI - nie udana

kasiek2620
Debiutantka
9

Wysłany: 10 listopada, 08:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny czy któraś leczy się w ANTRUM w Bytomiu? Chodzi mi dokładnie o dr Katarzynę Olszak Wąsik???

Lenka9419
Autorytet
183

Wysłany: 10 listopada, 09:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kurczę nie wiem czy powinno mnie to niepokoić czy wszystko jest ok... Nie mam żadnych mdłości ani wrażliwości na zapachy... Czy to normalne???

1 IUI AID( 15.01.2018) :-(
2 IUI AID (16.09.2018) :(
3 IUI AID (15.10.2018) 11dpo 60.41 mIU/ml <3, 14 dpo 261.80 mUI/ml <3 05.11 4109 mUI/ml <3
starania od 2016....

monik123
Autorytet
507

Wysłany: 10 listopada, 09:09
Cytuj | (1) | Zgłoś
evkill napisała:

Ja dosyć szybko do siebie doszłam po L+H, na drugi dzień wyszłam ze szpitala, a w Angeliusie nawet w tym samym dniu czasem wypisują. Nie ma żadnych cewników, drenów, lewatyw, więc te najgorsze "przyjemności" są omijane

evkill lubi tę wiadomość

Starania od 02.2016

monik123
Autorytet
507

Wysłany: 10 listopada, 09:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
kasiek2620 napisała:
Dziewczyny czy któraś leczy się w ANTRUM w Bytomiu? Chodzi mi dokładnie o dr Katarzynę Olszak Wąsik???
Nie lecze się w Antrum, ale byłam na jednym monitoringu u dr Olszak Wąsik w Gyncentrum...zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, bardzo miła, delikatna, nigdzie się nie spieszyła ;)

Starania od 02.2016

evkill
Autorytet
573

Wysłany: 10 listopada, 09:11
Cytuj | (0) | Zgłoś
monik123 napisała:
Ja dosyć szybko do siebie doszłam po L+H, na drugi dzień wyszłam ze szpitala, a w Angeliusie nawet w tym samym dniu czasem wypisują. Nie ma żadnych cewników, drenów, lewatyw, więc te najgorsze "przyjemności" są omijane
jej to super. Najgorszy przy laparo był dla mnie cewnik.

monik123
Autorytet
507

Wysłany: 10 listopada, 09:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
evkill napisała:
jej to super. Najgorszy przy laparo był dla mnie cewnik.
Myślę, że tym razem Cie to ominie ;)

Starania od 02.2016

anett13
Przyjaciółka
58

Wysłany: 10 listopada, 09:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
evkill napisała:
Jaki macie wynik fragmentacji DNA?

22.10.2018- 1 IUI :) moja kruszynka

starania od września 2016

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)