X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zapraszam na nowy wątek Inseminacja 2019 ;)

  • Milka 87 Koleżanka
    Postów: 33 20

    Wysłany: 13 marca 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Trochę mnie tu nie było ale wracam z dobrymi wieściami... 4 inseminacja udana hcg 42 w 13 dp :))) Już traciłam nadzieję że to ma jakiś sens ,a tu taka niespodzianka.

    Selina lubi tę wiadomość

    Milka 87
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka 87 wrote:
    Witajcie! Trochę mnie tu nie było ale wracam z dobrymi wieściami... 4 inseminacja udana hcg 42 w 13 dp :))) Już traciłam nadzieję że to ma jakiś sens ,a tu taka niespodzianka.
    hej! wpadnij z newsami na wątek Inseminacja2019 :)
    Ogromnie gratuluję!!

  • Karolina1993 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 27 maja 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa są tu dziewczyny które przygotowują się do inseminacji a ich partner/mąż przebywa zza granica ? Ja chodzę do dr Węklara (Rzeszów) i odnoszę takie wrażenie jak by on nie rozumiał tego ze mąż nie zawsze może być ze mną na każdej wizycie, ściągam męża jak już musi być.

‹‹ 1163 1164 1165 1166 1167
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ