X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2018
Odpowiedz

Inseminacja 2018

Oceń ten wątek:
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina robiłaś dzisiaj test? Bo ja (należę do tych co widzą zawsze tą drugą kreskę) i widzę tam cień cienia...

    Mallagga lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeszcze za wcześnie na gratulacje, ale dziękuję! :)
    Alu_87, my się poczuliśmy przez InviMed naciągnięci, dlatego przenieśliśmy się do Medartu - tutaj czuję się naprawdę zaopiekowana i polecam bardzo. :) No i w Invimedzie twierdzili, że jedyną drogą jest in vitro...

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Martula85 Koleżanka
    Postów: 46 100

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To była moja pierwsza IUI. Więc jeszcze pewnie kilka podejsc... wiem że to nie koniec świata Ale przykro:( zrobię jeszcze test 14dc dla pewności, choć mam takie typowe ylko dla mnie okresowe objawy:((

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *zonaboba* wrote:
    Gratuluję. A sprawdzasz temp. Bo ja to nie mam już żadnej nadziei. Dziś jest 11dpo 12dp IUI,a 13dp pregnylu i wczoraj test negatywny dziś spadek do 36.4. Miałam iść na betę ale byłam tak zła ze wróciłam do łóżka dupka nie wzielam nie będę wydłużają cyklu nawet o ten 1dzień. Jestem załamana bo przecież niby jest wszystko ok a czemu ciąży brak :/
    Ja nie mierzę i nigdy nie mierzyłam temperatury, mam zbyt nieregularny tryb życia, ale trzymam kciuki za starania!

    *zonaboba* lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Martula85 Koleżanka
    Postów: 46 100

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma gratulacje

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • pszczola2000 Autorytet
    Postów: 1134 733

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Tak, udało się. Za tydzień mam wizytę. :)


    Superaśnoo! Gratulacje,

    Ehh ja miałam iść 30.11 na ocenę nowego cyklu i dupa, jeszcze obecny się nie skończył. Dziś 36dc (na ogól mam 32) test ciążowy negatyw, za to test LH dwie kreski z czego testowa blada. Wczoraj ładny śluz rozciagliwy. Miał być cykl bezowulacyjny a po 35dniach w końcu się coś szykuje.
    Ech szkoda koło 1.12 miałam podejść do IUI a teraz już chyba dupa w tym roku. Bo święta brak lekarzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 10:29

    Emma_ lubi tę wiadomość

    "... nic nie dzieje się przypadkiem..."

    w57v9jcgfaon5chm.png

    2019.05.22 - 2t+5d transfer 😍 3BA❤️
    2019.06.19 - 6t+5d (28dpt) wizyta serduszkowa❤️
    2020.02.06 - Termin porodu! - urodziłam w tp

    55cm 2880g sn córka Milena


    2BB❄️Morula❄️ Morula❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Selina robiłaś dzisiaj test? Bo ja (należę do tych co widzą zawsze tą drugą kreskę) i widzę tam cień cienia...
    Nie robiłam i nie będę robić. Zobaczę, może pojadę na betę, bo wolę mieć pewność że ciąży nie ma skoro biorę takie silne leki teraz :/ też nie mądrze zrobiłam, no mogłam najpierw betę zrobić a dopiero później zacząć antybiotyk

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma gratulacje! :)

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was (której się udało zajść) miała na początku bóle krzyża? Czy one wcale nie musza być związane z ciąża? Nie mogę chodzić :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka9419 wrote:
    Czy któraś z Was (której się udało zajść) miała na początku bóle krzyża? Czy one wcale nie musza być związane z ciąża? Nie mogę chodzić :-(
    Ja tylko słyszałam od znajomych, że tak często bywa :)

    Lenka9419 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Czasem trzeba głowę oczyścić żeby zebrać siły na dalszą wojnę :)

    Ja dziś byłam u ginekologa powiedzieć co i jak i dostałam cała kartkę a5 wyników do zrobienia zanim zdecydujemy się na inseminacja jakąkolwiek, krew, mocz, hormony nawet glukoza <szok>
    Czyli nie robiłaś wcześniej tych badań? Czy lekarz chce mieć poprostu świeże wyniki? Glukoza jest też b.wazna przy staraniach, więc nic dziwnego że kazał zbadać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja tylko słyszałam od znajomych, że tak często bywa :)
    To dobrze :D

  • Alu_87 Autorytet
    Postów: 808 590

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma_ wrote:
    Dziewczyny, jeszcze za wcześnie na gratulacje, ale dziękuję! :)
    Alu_87, my się poczuliśmy przez InviMed naciągnięci, dlatego przenieśliśmy się do Medartu - tutaj czuję się naprawdę zaopiekowana i polecam bardzo. :) No i w Invimedzie twierdzili, że jedyną drogą jest in vitro...
    Dziękuję za informację. Słyszałam już takie opinie. W Medarcie u kogo jesteście?

    32 lata, 25 cykl szczęśliwy!
    MTHFR_1298 A-C-homozygota,
    amh 3,8
    słabsze nasienie
    3 IUI (październik, listopad, grudzień 2018)
    ...........................................................
    styczeń 2019 MedArt
    4 IUI: 06.03.2019 :)))
    Emilka 03.11.2019 :)))
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Czyli nie robiłaś wcześniej tych badań? Czy lekarz chce mieć poprostu świeże wyniki? Glukoza jest też b.wazna przy staraniach, więc nic dziwnego że kazał zbadać :)
    Nie robiłam bo zaczęliśmy się starać niedawno i po zwykłym badaniu i wywiadzie stwierdził że "nic tylko rodzic", no ale ze jestem niecierpliwa wysłałam męża na badanie no i wyszło jak wyszło, więc teraz powiedziałam lekarzowi że muszę wiedzieć czy wszystko jest u mnie ok żebyśmy mogli podejść do Aid, żeby nie okazało się że jednak u mnie coś do poprawienia.
    Maz jakoś za Msc powtarza wyniki i chce wiedzieć do tej pory że u mnie 100 %dobrze

  • Emma_ Autorytet
    Postów: 7390 3516

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alu_87 wrote:
    Dziękuję za informację. Słyszałam już takie opinie. W Medarcie u kogo jesteście?
    U dr K. :)

    Alu_87 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfycx8vq7e.png
    lprkj48ahla5owvn.png
  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Nie robiłam i nie będę robić. Zobaczę, może pojadę na betę, bo wolę mieć pewność że ciąży nie ma skoro biorę takie silne leki teraz :/ też nie mądrze zrobiłam, no mogłam najpierw betę zrobić a dopiero później zacząć antybiotyk
    Jeśli dopiero zaczęłaś antybiotyk to te 2 dni nie powinny zaszkodzić. Ja dzisiaj biorę 3 dzień, ale mam pewność że w ciąży nie jestem, bo lekarz zakazał starań dopóki się nie wyleczymy z tej bakterii.
    Czekam na wieści.

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • *zonaboba* Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczyny co dobrego bierzecie na poprawę endomeritum leki jak i suplementy? Bo może jednak wina jest w endo które mam max 8mm. Gin stwierdziła tylko ze mogła być większe o coś cmokala.

    Powrót na ovufriend po 1,5roku
    73 cs
    27lat
    9.11.18r - 1 IUI :(
    6.12.18r - 2 IUI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma moje gratulacje :)

    Emma_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to musze sie przyznac ze bylam dzis w aptece i niby przy okazji kupilam test a nawet dwa... ale nie mam zamiaru go dzis uzyc mysle,ze w niedz mnie podkusi to bedzie 12 dni po ovitrelle i 11 dni po iui bo chyba wole isc na bete z wiedza ze jednak moglo nie wyjść wtedy mniej sie rozczaruje. A bete zrobie w sr rano chyba ze wczesniej @ bedzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 12:19

    Mallagga, Meggie1, Alu_87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NeverLoseHope wrote:
    A tak wogole to musze sie przyznac ze bylam dzis w aptece i niby przy okazji kupilam test a nawet dwa... ale nie mam zamiaru go dzis uzyc mysle,ze w niedz mnie podkusi to bedzie 12 dni po ovitrelle i 11 dni po iui bo chyba wole isc na bete z wiedza ze jednak moglo nie wyjść wtedy mniej sie rozczaruje. A bete zrobie w sr rano chyba ze wczesniej @ bedzie...
    Oby przydał się tylko jeden!

‹‹ 1038 1039 1040 1041 1042 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ