X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja 2019
Odpowiedz

Inseminacja 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie to iui wspominam wyjatkowo dobrze ale dziwnie przyjelam ten tekst;) Never, uszy do gory,Ty i my tu wszystkie albo juz zaszlysmy albo zaraz zajdziemy;) ja dzis optymistycznie :D

    NeverLoseHope, CYTRYNKA_2016 lubią tę wiadomość

  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 18 lutego 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila2019 na pewno dam znać:) ja dziś też optymistycznie uda nam się wszystkim kochane, wierzę w to:)

    Witam nowe koleżanki:)

    Kciuki za wszystkie testujące:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 18:52

    CYTRYNKA_2016 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jaja, 30dc i kurde nie wiadomo o co kaman :( Endo mam 9mm więc liche jak na ten dc, pęcherzyków nie widać praktycznie i torbieli nie ma. Mówi mi ginka, że moze miałam owu wczoraj skoro tak mnie jajnik bolał no ale dziś to nic też nie widać ani płynu a na ciałko żółte za wcześnie. Bez sensu to bo ani widu ani slychu @ :( a tak czekam żeby zacząć tą stymulację...

  • Patryka89 Autorytet
    Postów: 1557 854

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    O rany boskie jakimi szczypcami? :O ja tak nie miałam. Robiłam prywatnie za pomocą USG. Ginka miała ciężko, no miałam mega wąska szyjkę z namęczyła się z 20min zanim włożyła cewnik, ale ani razu żadnych szczypce nie użyła, dzięki Bogu bo bym chyba padła na tym fotelu :D a samo badanie nic nie bolało.
    Co do IUI to tak biocenoza pochwy musi być, inne posiewy i badania z krwi plus cytologia
    Nie wiem dokładnie jakim narzędziem chirurgicznym to robią, peanem, nie wnikałam :D Ale na pewno jest moment uchwycenia szyjki macicy i przyciągnięcia, to boli. Mówię o HSG tym "klasycznym", przy użyciu RTG. Pewnie dlatego różnice w odczuciach przy sono, i przy klasycznym są tak duże, skoro u Ciebie nie ciągnęli za szyjkę :D i Ciebie nic nie bolało.

    Selina lubi tę wiadomość

    3i49k6nl9z7tnsf6.png
    30 lat
    Starania od września 2016
    U mnie ok, mąż - słabe nasienie
    1 AID - 16.02.2019 :(
    2 AID - 13.03.2019 :(
    30.03 - start długiego protokołu ivf
    20.05 - pick-up, 14 kumulusów --> 11 oocytów, 1 blastocysta 4.1.2
    25.05 - transfer; 6dpt beta 30; 10dpt beta 380
  • Patryka89 Autorytet
    Postów: 1557 854

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to nurtuje mnie kwestia posiewu z pochwy przed IUI. Ja nie miałam nic takiego zleconego... Ciekawe czemu, i czemu w takim razie Wy tak :/ Denerwuje mnie to, więcej się dowiaduję z forum, niż z kliniki. A mój lekarz i tak zalicza się do tych bardziej drobiazgowych, z tego co się zdążyłam zorientować...

    3i49k6nl9z7tnsf6.png
    30 lat
    Starania od września 2016
    U mnie ok, mąż - słabe nasienie
    1 AID - 16.02.2019 :(
    2 AID - 13.03.2019 :(
    30.03 - start długiego protokołu ivf
    20.05 - pick-up, 14 kumulusów --> 11 oocytów, 1 blastocysta 4.1.2
    25.05 - transfer; 6dpt beta 30; 10dpt beta 380
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    No jaja, 30dc i kurde nie wiadomo o co kaman :( Endo mam 9mm więc liche jak na ten dc, pęcherzyków nie widać praktycznie i torbieli nie ma. Mówi mi ginka, że moze miałam owu wczoraj skoro tak mnie jajnik bolał no ale dziś to nic też nie widać ani płynu a na ciałko żółte za wcześnie. Bez sensu to bo ani widu ani slychu @ :( a tak czekam żeby zacząć tą stymulację...

    Przynajmniej wiesz ,ze zadne cudo sie tam nie utworzylo.

    A tak to jest jak chcemy @ to jej nie ma a czasem przychodzi w najmniej spodziewanym momencie.

    Musisz kochana cierpliwie na nią poczekać.
    Najwazniejsze,ze wszystko ok <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 19:30

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryka89 wrote:
    W ogóle to nurtuje mnie kwestia posiewu z pochwy przed IUI. Ja nie miałam nic takiego zleconego... Ciekawe czemu, i czemu w takim razie Wy tak :/ Denerwuje mnie to, więcej się dowiaduję z forum, niż z kliniki. A mój lekarz i tak zalicza się do tych bardziej drobiazgowych, z tego co się zdążyłam zorientować...

    Ja tez musialam miec posiew to naprawdę dziwne ze nie mialas?

    Do 1 IUI nie mialam zadnych badan ale konował ją zrobil i naciągnął nas aby na kase.
    Zadnych badan kompletnie nic ani ja ani M. I zastrzyk podany pare minut przed IUI.

  • Patryka89 Autorytet
    Postów: 1557 854

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziwię się, nie wiem czemu mi nie zlecono :/ Ech...

    3i49k6nl9z7tnsf6.png
    30 lat
    Starania od września 2016
    U mnie ok, mąż - słabe nasienie
    1 AID - 16.02.2019 :(
    2 AID - 13.03.2019 :(
    30.03 - start długiego protokołu ivf
    20.05 - pick-up, 14 kumulusów --> 11 oocytów, 1 blastocysta 4.1.2
    25.05 - transfer; 6dpt beta 30; 10dpt beta 380
  • 8Róża8 Ekspertka
    Postów: 174 59

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    No jaja, 30dc i kurde nie wiadomo o co kaman :( Endo mam 9mm więc liche jak na ten dc, pęcherzyków nie widać praktycznie i torbieli nie ma. Mówi mi ginka, że moze miałam owu wczoraj skoro tak mnie jajnik bolał no ale dziś to nic też nie widać ani płynu a na ciałko żółte za wcześnie. Bez sensu to bo ani widu ani slychu @ :( a tak czekam żeby zacząć tą stymulację...
    Kurcze, to jeSt bardzo dziwne, ale przecież cialko zolte widać kilka dni Po owulacji, wiec jeśli masz 30 d.c to jak mogłoby go nie widać? :/

    HSG-ok
    Laparo-ok
    hiperprolaktynemia
    Mthfr- 2xhetero
    2x IUI na cyklu naturalnym przy wysokiej homo. 🙁
    Homocysteina uregulowana
    1x IUI na letrozolu.🙁
    Przerwa w staraniach z pomoca med:/
  • Puchatek Autorytet
    Postów: 346 562

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryka89 wrote:
    Nie wiem dokładnie jakim narzędziem chirurgicznym to robią, peanem, nie wnikałam :D Ale na pewno jest moment uchwycenia szyjki macicy i przyciągnięcia, to boli. Mówię o HSG tym "klasycznym", przy użyciu RTG. Pewnie dlatego różnice w odczuciach przy sono, i przy klasycznym są tak duże, skoro u Ciebie nie ciągnęli za szyjkę :D i Ciebie nic nie bolało.
    To się chyba nazywa kulociąg ;P
    Tez miałam klasyczne HSG z kontrastem pod RTG... nic przyjemnego...

    1cs: Synek 07.2014, cc
    Starania o rodzeństwo od 07.2015

    01-05.2019 - 3x IUI :(
    05.2019 IVF start, krótki protokół, transfer odroczony, mamy 1❄️
    07.08 FET blastki 4AB 😢

    04.09 CRIO-ICSI 6 komórek
    09.09 ET wczesnej blastki 2 😢

    Koniec walki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8Róża8 wrote:
    Kurcze, to jeSt bardzo dziwne, ale przecież cialko zolte widać kilka dni Po owulacji, wiec jeśli masz 30 d.c to jak mogłoby go nie widać? :/
    Jeśli owu była dużo wcześniej to teraz w 30dc ciałko już zdarzyło zaniknąć a jeśli owu byłaby wczoraj (bo gin tak gdybala sobie, że to i tak możliwe), to ciałka jeszcze dziś nie widać.
    No nic, nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość

  • 8Róża8 Ekspertka
    Postów: 174 59

    Wysłany: 18 lutego 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Jeśli owu była dużo wcześniej to teraz w 30dc ciałko już zdarzyło zaniknąć a jeśli owu byłaby wczoraj (bo gin tak gdybala sobie, że to i tak możliwe), to ciałka jeszcze dziś nie widać.
    No nic, nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość
    a Ty miewasz aż tak nieregularnie owu?

    HSG-ok
    Laparo-ok
    hiperprolaktynemia
    Mthfr- 2xhetero
    2x IUI na cyklu naturalnym przy wysokiej homo. 🙁
    Homocysteina uregulowana
    1x IUI na letrozolu.🙁
    Przerwa w staraniach z pomoca med:/
  • kasiek2620 Autorytet
    Postów: 3378 6452

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salma wrote:
    Dziewczyny, chciałam wam tylko powiedzieć, że w sobotę miałam pierwszy transfer :) mam jeszcze dwie zamrożone blastki :) bardzo się cieszę tym co jest teraz i liczę na happy end wcześniej lub później :) Trzymam kciuki za was aby wasze IUI były udane!

    Salma też chcę podejść do in vitro .Czekam na wynik na czystość,jutro mam mieć. Mam do Ciebie kilka pytań. Mogę zaprosić do przyjaciółek?

    06.2004-ciąża naturalna(corka) 25.03.2018-naturalna-8tc[*]
    2IUI
    Marzec 2019 I procedura
    4.05.2019(2)17.08.2019 19.10.2019
    08.20AK
    27.01 tr AK 6dpt
    26.02tr 2zarodków(AK+AZ) :-(
    30.04.21 tr AZ
    5dpt beta 13.3,7dpt beta 54 10dpt beta 104 11dpt beta 124 13dpt beta 109,15dpt beta 38.
    7.07.21 7tr. 0
    brak kilku kirow impl.wysokienk(38%)
    10.09.21 8tr. 5dpt 8,4 7dpt 30,1 11dpt 33..
    Szczepienia limfocytami
    24.03.22 9tr-0
    27.05.22 10 tr. 6dpt 23 8dpt 58 10dpt beta 117 12dpt beta 251 14dpt beta 593 17dpt beta 2094mlU 19dpt 3773
    20dpt pęcherzyk 25dpt❤i krwiak
    12+4 69mm dziewczynki
    15+4 158 gram szczęścia FHR 154
    18+4 262 g
    19+3 332g
    21+4 462
    24+4 868
    26+4 1220
    28+3 1486
    30+4 1728
    32+4 2400
    34+4 2680
    36+4 3952
    age.png
  • Miła27 Autorytet
    Postów: 694 529

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    No jaja, 30dc i kurde nie wiadomo o co kaman :( Endo mam 9mm więc liche jak na ten dc, pęcherzyków nie widać praktycznie i torbieli nie ma. Mówi mi ginka, że moze miałam owu wczoraj skoro tak mnie jajnik bolał no ale dziś to nic też nie widać ani płynu a na ciałko żółte za wcześnie. Bez sensu to bo ani widu ani slychu @ :( a tak czekam żeby zacząć tą stymulację...
    O kurde to faktycznie jaja:/ może idź na krew sprawdź co tam z hormonami, bo to coś nie halo. No albo będziesz miała miesiaczke po 30 dniu. Hmmm być może przez twoje problemy zdrowotne coś się rozregulowało. Daj znać selinka jak się sprawa ma ,trzymam kciuki!:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 20:27

    Selina lubi tę wiadomość

  • 8Róża8 Ekspertka
    Postów: 174 59

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jaaaa.. ja mam od jutra brać duphaston, a nie wiem ile razy dziennie i przez ile dni w ogóle :o ja tylko raz w tamtym cyklu brałam jak byłam przestymulowana bo brałam 2*1 letrozol i miałam 5 pecherzykow, musiałam odstąpić od IUI i brałam dupka 2*1 Przez 8 dni. A w tym przypadku dzień Po owu ile i jak,macie pewnie doświadczenie. :)

    HSG-ok
    Laparo-ok
    hiperprolaktynemia
    Mthfr- 2xhetero
    2x IUI na cyklu naturalnym przy wysokiej homo. 🙁
    Homocysteina uregulowana
    1x IUI na letrozolu.🙁
    Przerwa w staraniach z pomoca med:/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam 2x1 od 4dnia po IUI a 14dnia BetaHcg i albo adstawic albo jak sie udaloby brać nadal.

    W tym cyklu jestem bez dupka, bo wg Dr 2 cialka żółte wystarczą.

    Zobaczymy co to bedzie???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 20:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża nie, zdarzyło mi się raz że @ się spóźniała, ale brałam antyki wtedy i wszystko się namieszało. Chyba jest tak jak Miła mówi, to przez problemy zdrowotne raczej, tydzień temu miałam badanie w narkozie i to też może się przyczyniło


    Miła nawet nie wiem jakie hormony miałabym badać :/ na myśl o kluciu znowu cierpnięcie mi skóra. Olewam to, czekam grzecznie jeszcze do końca tygodnia.
    Jutro idę do endokrynologa i tak w sumie, ale to w sprawie tarczycy bardziej aczkolwiek skonsultuje się w każdej sprawie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salma super! :D trzymam kciuki. Kiedy testujesz?

  • 8Róża8 Ekspertka
    Postów: 174 59

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Róża nie, zdarzyło mi się raz że @ się spóźniała, ale brałam antyki wtedy i wszystko się namieszało. Chyba jest tak jak Miła mówi, to przez problemy zdrowotne raczej, tydzień temu miałam badanie w narkozie i to też może się przyczyniło


    Miła nawet nie wiem jakie hormony miałabym badać :/ na myśl o kluciu znowu cierpnięcie mi skóra. Olewam to, czekam grzecznie jeszcze do końca tygodnia.
    Jutro idę do endokrynologa i tak w sumie, ale to w sprawie tarczycy bardziej aczkolwiek skonsultuje się w każdej sprawie
    Daj znać.
    A czy duphaston nie za szybko ja mam brać, Dr robiąc inseminacje tak o palną od wtorku duphaston. koniec. a przecież ja dzis prawdopodobnie mam owulacje.. i jutro Juz Dupek. hm:/

    HSG-ok
    Laparo-ok
    hiperprolaktynemia
    Mthfr- 2xhetero
    2x IUI na cyklu naturalnym przy wysokiej homo. 🙁
    Homocysteina uregulowana
    1x IUI na letrozolu.🙁
    Przerwa w staraniach z pomoca med:/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8Róża8 wrote:
    Daj znać.
    A czy duphaston nie za szybko ja mam brać, Dr robiąc inseminacje tak o palną od wtorku duphaston. koniec. a przecież ja dzis prawdopodobnie mam owulacje.. i jutro Juz Dupek. hm:/
    Nie wiesz kiedy ją miałaś tak w sumie. Nawet jeśli dziś, to jej już nie zablokujesz dupkiem :) Widzisz mnie też naparzal jajnik także jakbym miała owu a nic na to nie wskazuje...
    Myślę, że spokojnie możesz brać

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ