Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚
Odpowiedz

💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚

Oceń ten wątek:
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2024, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LokaDesigner wrote:
    @Patisonek 25 nie żebym namawiała, ale testujesz? 🙈😎

    Nie

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 12 września 2024, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęliśmy przygotowania do 3 i ostatniego aid
    Dziś i jutro gonal, w sobotę monit
    Myśleliśmy nad in vitro ale mam mieszane uczucia
    Na tym chyba się skończą nasze starania

    LokaDesigner lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2024, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    Zaczęliśmy przygotowania do 3 i ostatniego aid
    Dziś i jutro gonal, w sobotę monit
    Myśleliśmy nad in vitro ale mam mieszane uczucia
    Na tym chyba się skończą nasze starania

    Tylko 2 dni masz gonal? Jaka dawka?
    Oby to była ostatnia ale szczęśliwa iui 🤞🍀

    My jeśli ten cykl się nie uda mamy tylko jeszcze jedna próbę i na tym koniec do ivf nie podchodzimy

    ania14 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 12 września 2024, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Tylko 2 dni masz gonal? Jaka dawka?
    Oby to była ostatnia ale szczęśliwa iui 🤞🍀

    My jeśli ten cykl się nie uda mamy tylko jeszcze jedna próbę i na tym koniec do ivf nie podchodzimy

    Patisonek czuję, że u ciebie kolejna próba będzie zbędna, bo zobaczysz na teście ⏸️🤞🤞🤞

    Patisonek 25, Łati90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2024, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Patisonek czuję, że u ciebie kolejna próba będzie zbędna, bo zobaczysz na teście ⏸️🤞🤞🤞

    Czas pokaże...🤷🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2024, 12:27

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 12 września 2024, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Tylko 2 dni masz gonal? Jaka dawka?
    Oby to była ostatnia ale szczęśliwa iui 🤞🍀

    My jeśli ten cykl się nie uda mamy tylko jeszcze jedna próbę i na tym koniec do ivf nie podchodzimy
    Na penie kazał ustawić 50, mam duza rezerwę jajnikowa i przez to 2 dni i monit, powie co dalej ile dni jeszcze
    Oby, trzymaj kciuki 😘

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2024, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    Na penie kazał ustawić 50, mam duza rezerwę jajnikowa i przez to 2 dni i monit, powie co dalej ile dni jeszcze
    Oby, trzymaj kciuki 😘

    Rozumiem, w takim razie faktycznie lepiej sprawdzić czy za dużo nie urośnie, chociaż po 2 dawkach to raczej nie powinno. Ja miałam przez 7 dni teraz po 100 gonalu 🤭

    ania14 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 12 września 2024, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Przy naszym słabym czynniku męskim to szczerze nawet nie mam zbytnio nadzieji na to że się uda. Ale chciałam spróbować, żeby potem nie mieć żalu i pretensji do samej siebie, że nie spróbowałam a mogło się udać. A tak to wiem, że przed in vitro zrobiłam wszystko co mogłam, i będzie to ostateczna możliwość.
    Ale dziękuję za kciukasy, może okażą się pomocne <3

    Pamiętaj do zapłodnienia wystarczy tylko 1 żołnierz 😊 także zawsze jest szansa 😁🍀 także będę trzymać kciuki 🤞🤞🤞🍀🍀🍀🙏
    No dla mnie to tez jest ostatnia inseminacja a potem nie wiem co dalej... Zobaczmy 🙂

    arminaa lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 12 września 2024, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Nie

    A kiedy będziesz testowac? Mi według kalendarza Flo wychodzi ze miesiączkę powinnam dostać 18.09 ale testować bede dopiero 21.09 jesli nie przyjdzie małpa ... do tego czasu 🙂 zobaczmy ... choć to czekanie strasznie sie ciągnie i jest takie irytujące 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2024, 14:24

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2024, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    A kiedy będziesz testowac? Mi według kalendarza Flo wychodzi ze miesiączkę powinnam dostać 18.09 ale testować bede dopiero 21.09 jesli nie przyjdzie małpa ... do tego czasu 🙂 zobaczmy ... choć to czekanie strasznie sie ciągnie i jest takie irytujące 😂

    Do 18.09 mam progesteron i testować mam 19.09 chyba że zaskoczy mnie wcześniej 🐒 też mam wrażenie że ten czas się wlecze ale może dlatego że jestem w domu na zwolnieniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2024, 15:32

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 12 września 2024, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Do 18.09 mam progesteron i testować mam 19.09 chyba że zaskoczy mnie wcześniej 🐒 też mam wrażenie że ten czas się wlecze ale może dlatego że jestem w domu na zwolnieniu.

    Ja chodzę do Pracy ale i tak sie ciągnie ten czas. Zastanawiam sie czy cos z tego będzie 😊

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2024, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Ja chodzę do Pracy ale i tak sie ciągnie ten czas. Zastanawiam sie czy cos z tego będzie 😊

    Ciężko powiedzieć, proboje o tym nie myśleć i Tobie też polecam 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2024, 21:24

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 12 września 2024, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Ciężko powiedzieć, proboje o tym nie myśleć i Tonie też polecam 😘

    Tez staram sie nie myśleć ale jest ciężko. Tym bardziej, iż mam wrażenie , ze ostatnio otaczają mnie tylko kobiety z małymi dziecmi 🙈i że jedynym tematem sa dzieci albo ciąża. Na dodatek moja koleżanka która jeszcze niedawno walczyła tak samo jak my jest teraz w ciązy... I jak tu nie myśleć..

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2024, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Tez staram sie nie myśleć ale jest ciężko. Tym bardziej, iż mam wrażenie , ze ostatnio otaczają mnie tylko kobiety z małymi dziecmi 🙈i że jedynym tematem sa dzieci albo ciąża. Na dodatek moja koleżanka która jeszcze niedawno walczyła tak samo jak my jest teraz w ciązy... I jak tu nie myśleć..

    Dlatego ja bym wolała iść do pracy niż siedzieć w domu ale patrząc że mam takie zawroty głowy które przychodzą z nienacka to doceniam to że mogę być w domu. W moim otoczeniu są tylko dzieci w sasadzie tylko my nie mamy więc już przywykłam, też mam właśnie koleżanki które walczyły i są teraz w ciąży a mam wrażenie że tylko nie ja. Mam nadzieję że obie za chwilę dołączymy 😘🤭

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Łati90 Autorytet
    Postów: 766 406

    Wysłany: 12 września 2024, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dlatego ja bym wolała iść do pracy niż siedzieć w domu ale patrząc że mam takie zawroty głowy które przychodzą z nienacka to doceniam to że mogę być w domu. W moim otoczeniu są tylko dzieci w sasadzie tylko my nie mamy więc już przywykłam, też mam właśnie koleżanki które walczyły i są teraz w ciąży a mam wrażenie że tylko nie ja. Mam nadzieję że obie za chwilę dołączymy 😘🤭

    Ja tez mam właśnie takie wrażenie że tylko Mi sie nie udaje.Tez mam taka nadzieję ze wkrótce dołączymy do tych szczęśliwych ciężarnych 😊🍀🙏

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat , On: 34lat

    Starania o dzidziusia od marca 2020r.
    ON -Ok
    ONA:
    08.2019- konizacja szyjki macicy (powód: dysplazja,CIN3)
    12.2022- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endomatroza małego stopnia.
    Jajowody drożne.
    Badania:
    AMH- 1,6
    ANA1 - dodatnie.
    ANA3- ujemne.
    P/C przeciwplemnikowe- nie wykryto.
    KIR Bx brak 2DS3
    Cross Match OK
    Allo MLR 30 %
    Cytokiny rozjechane

    1IUI.05.2023 / 2IUI.6.2023 -❌
    3IUI 4.09.2024- ✅ 🍀🙏
    B-HcG - 1684mlU/ml🍀😍

    Wizyta potwierdzającą 3.10- Wszystko Ok. Mamy serduszko ❤️😍
    1 prenatalne 22.11🍀🙏 Wszystko OK ❤️🙏 ❤️
    2 prenatalne 10.01-Wszystko OK❤️ córeczka ❤️🍀
    wizyta 28.02 - wszystko OK ❤️ córeczka waga 1080g
    3prenatalne ok. Waga 1680g😍❤️
    TERMIN: 26.05.25 🥰

    29.05.2025- Nasza córeczka już z Nami 🤱❤️🥰 3310g i 55cm szczęścia❤️

    "Trzeba wierzyć, że sie uda... "
  • Kitka09 Autorytet
    Postów: 1858 1194

    Wysłany: 12 września 2024, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dlatego ja bym wolała iść do pracy niż siedzieć w domu ale patrząc że mam takie zawroty głowy które przychodzą z nienacka to doceniam to że mogę być w domu. W moim otoczeniu są tylko dzieci w sasadzie tylko my nie mamy więc już przywykłam, też mam właśnie koleżanki które walczyły i są teraz w ciąży a mam wrażenie że tylko nie ja. Mam nadzieję że obie za chwilę dołączymy 😘🤭
    Słyszałam o tym, że besins strasznie ciora głowę, więc współczuję, że i Ciebie dopadły skutki uboczne :(
    Trzymam kciuki w dalszym ciągu 🤞🏻

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    🎀Starania od 10/2021, od 11/2022 z pomocą kliniki 🎀
    ℹ️🧔🏽‍♂️ azoospermia ❌
    ℹ️👩🏼‍🦰 Niedoczynność tarczycy/Kariotyp prawidłowy/ Jajniki, jajowody ok -hyCosy
    🗓️
    🩺 Euthyrox 🩺
    3 IUI nieudane - lametta + zivafert
    ⚠️▪️Ana1 i ana screen ujemne ▪️KIR bx ▪️Insulinooporność ▪️MTHFR w homozygocie ▪️PAI-1 4g/4g ▪️Hashimoto

    🌸🌸ℹ️ 2024 🤩 ℹ️🌸🌸
    📍-22kg 📍wyciszona insulinooporność 📍ogarnięta tarczyca 📍naturalne owulacje
    🩺 neoparin/clexane, encorton, utrogestan, acard 150, glucophage, euthyrox, duphaston🩺
    16.02.2024 IUI ✅🥹
    25.02.2024 ⏸️
    26.02.2024 beta 20,40
    28.02.2024 beta 59,00
    02.03.2024 beta 238,70
    09.03.2024 beta 4650,70
    12.03.2024 mamy serduszko ♥️
    29.04.2024 obraz usg prawidłowy, synek 🩵😍 niskie ryzyka 🥹

    Synek już z nami🥹❤️
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2024, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Ja tez mam właśnie takie wrażenie że tylko Mi sie nie udaje.Tez mam taka nadzieję ze wkrótce dołączymy do tych szczęśliwych ciężarnych 😊🍀🙏

    Może już nie długo kochana😘

    Łati90 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 września 2024, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka09 wrote:
    Słyszałam o tym, że besins strasznie ciora głowę, więc współczuję, że i Ciebie dopadły skutki uboczne :(
    Trzymam kciuki w dalszym ciągu 🤞🏻

    Myślę że przy takiej dawce każdy by się źle czuł. Powiem na wizycie lekarzowi ale nie wyobrażam sobie chodzić do pracy z takimi zawrotami a dziś rozmawiając z mamą dosłownie czułam się jakbym co najmniej grubo popiła 🤣 język mi się plątał i już 2 raz momentalnie mam taki zjazd że zasypiam od tych zawrotów 🫣

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • arminaa Autorytet
    Postów: 541 794

    Wysłany: 12 września 2024, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łati90 wrote:
    Pamiętaj do zapłodnienia wystarczy tylko 1 żołnierz 😊 także zawsze jest szansa 😁🍀 także będę trzymać kciuki 🤞🤞🤞🍀🍀🍀🙏
    No dla mnie to tez jest ostatnia inseminacja a potem nie wiem co dalej... Zobaczmy 🙂
    Lekarz też powiedział, że może znajdzie się tam jakiś jeden czarodziej 😁

    Starania od IX 2022 :)
    ♀️ 29
    ♂️ 35

    ONA:
    Owulacje naturalne
    HSG VI 2024: jajowody drożne

    ON:
    I badanie VI.2023: 14,15 mln/ml, 66,51 mln/ejakulat, RP 6,48%, RNP 13,89%, żywe 83%, morfologia 0%.
    Wdrożone przez androloga leki: clostilbegyt i pento hexal retard.
    II badanie XI.2023: 11,00 mln/ml, 50,60 mln/ejakulat, RP 9,18%, RNP 10,76%, żywe 31%, morfologia 0%.
    Decyzja o operacji żylaków powrózka nasiennego (I.2024)
    III badanie V.2024: 18,25 mln/ml, 74,83 mln/ejakulat, RP 17,22%, RNP 10,93%, żywe 58%, morfologia 2%.

    VIII 2024 - IUI ❌️
    IX 2024 - II IUI ❌️
    X 2024 - IVF - punkcja ❄️❄️❄️❄️❄️
    22.XI 2024 - transfer ✅
    10 dpt - 219 mlU/ml
    12 dpt - 541 mlU/ml
    14 dpt - 1523 mlU/ml
    20 dpt - 4504 mlU/ml

    preg.png
  • Nelsa28 Koleżanka
    Postów: 33 4

    Wysłany: 12 września 2024, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arminaa wrote:
    Lekarz też powiedział, że może znajdzie się tam jakiś jeden czarodziej 😁
    O, Armina, widzę że mamy podobną sytaucję zdrowotną 😃 ile iui macie w planie?

    arminaa lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️(28):Subkliniczna niedoczynność tarczycy, euthyrox 37,5 od początku starań, AMH 1,76
    ✔️kariotyp-ok
    ✔️sono hsg-ok
    👱🏼‍♂️(35):Asthenoteratozoospermia- 54mln, PS+PR= 4,6mln, morfologia 1%
    ✖️FSH lekko podwyższone, reszta ok

    ⏳12cs
    💉IUI planowane na 10.24
‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ