Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚
Odpowiedz

💚🍀 •inseminacja 2024 🍷🍀💚

Oceń ten wątek:
  • E_welka88 Autorytet
    Postów: 1272 1239

    Wysłany: 29 października 2024, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Właśnie mój gin z kliniki jest też endokrynologiem więc zobaczymy co mi powie w czwartek. Nie ukrywam, że mega się zestresowałam, że teraz przez to będzie mega problem skoro to ma ogromny wpływ na jakość komórek jajowych 😢
    Nie stresuj się, ja miałam IO wykryte dopiero jak zawitałam do tej kliniki w styczniu 2024 a w maju już byłam w ciąży. Ciesz się że coś zostało znalezione, przynajmniej będzie jakiś punkt zaczepienia i może jak zaczniesz to leczyć to pęknie i szybko zajdziesz w ciążę, czego z całego serca ci życzę i cały czas trzymam za Ciebie kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2024, 22:31

    Nowa2024, Karolove lubią tę wiadomość

    ♂️ wszystko ok

    ♀️PCOS, endometrioza jajnikowa, insulinooporność, niedoczynność tarczycy, niski progesteron, wysoki estradiol bez względu na fazę cyklu

    ▶️ 1 IUI 03.2024 ❌
    ▶️ 2 IUI 04.2024 ❌
    ▶️ 3 IUI 05.2024 ✅

    12.05.2024 ⏸️ 😍
    16.05. -beta 51,05, 18.05. -beta 197,29, 21.05.- beta 894,80, 23.05.- beta 1808,30
    11.06.2024 💗
    04.07.2024 😍 4 cm szczęścia
    22.07.2024 7,22 cm 🥰 badania prenatalne
    31.07.2024 105g na 80% dziewczynka🩷
    28.08.2024 260g córeczka 🩷😍
    17.09.2024 II prenatalne 415g 🩷
    01.10.2024 613g 😍, 06.11.2024 1268g 🥰
    03.02.2025 jestem już na świecie 😍🩷

    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 29 października 2024, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_welka88 wrote:
    Nie stresuj się, ja miałam IO wykryte dopiero jak zawitałam do tej kliniki w styczniu 2024 a w maju już byłam w ciąży. Ciesz się że coś zostało znalezione, przynajmniej będzie jakiś punkt zaczepienia i może jak zaczniesz to leczyć to pęknie i szybko zajdziesz w ciążę, czego z całego serca ci życzę i cały czas trzymam za Ciebie kciuki.

    Przeszukałam trochę forum i dużo dziewczyn dość szybko po wdrożeniu metforminy zaszło w ciążę, daje mi to wszystko nadzieję i Tobie też się udało 😉🤞

    Kitka09, Karolove, kicia_kocia, E_welka88, Pauuulaa lubią tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Karolove Autorytet
    Postów: 952 2062

    Wysłany: 29 października 2024, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosołek123 wrote:
    To świetna wiadomość że po torbieli ani śladu 🤗🤗
    To teraz trzymam mocno kciuki za kwalifikacje i IUI żeby wszystko sprawnie poszło ✊️✊️✊️✊️ dawaj znać jak Twoje odczucia 😊
    Dziękuję bardzo Rosołek, jutro wyjeżdżamy na urlop to nie będę o tym myśleć bo nie będę ukrywać pojawia się stres ale staram się podchodzić do tego pozytywnie 😉 biorę też już Lamette i nie mam żadnych objawów ubocznych więc oby tak pozostało 🤞🏻

    @Nowa2024 nie dziwię się, że się zestresowałaś i czytając Twoją historię rozważam na poważnie zrobienie sobie też tych badań..trzymam kciuki za czwartek 🤞🏻🙏

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    Świadome starania od 2023
    Niepłodność idiopatyczna
    👱 31l 👩🏻 38l Wszystko ok 🍀

    2024: AMH 4.51
    udrożniony jajowód metodą sHSG 💚
    2x stymulacja Lamette i IUI ❌️

    2025:
    15.1.25 nowa klinika, rozpoczęcie stymulacji do IVF:
    2-10 dc Ovaleap 150 j.m. 7-10 dc Orgalutran 0.25mg
    25.01.25 punkcja 🏥 10 🥚 ➡️ 7🪺 ➡️ 3 x 511, 1 x 432
    30.01.25 transfer ET (duphaston, cyclogest) 💔
    5.03.25 II transfer FET (cyclogest)❄️
    10dpt betaHCG 171.91 😳 12dpt betaHCG 598.09 😳 prog 47.86 17dpt betaHCG 6772.60 🙈
    21dpt maleńkie ❤️🥹
    Chłopczyk 🩵🥹

    ❄️❄️ na zimowisku 🥹

    11.25 Miś 🐻 jest na świecie🥰🥹

    age.png
  • walkaOrodzeństwo Autorytet
    Postów: 265 101

    Wysłany: 29 października 2024, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Badałam CRP też wczoraj, ogólnie full badań robiłam i stanu zapalnego nie mam bo CRP wyszło <0,60
    To super. Może nie masz tak dużej insulinoodpornosc bo lekarz wylicza współczynnik i wtedy widać z jak duża insulinoopornoscia ma się do czynienia.

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

  • walkaOrodzeństwo Autorytet
    Postów: 265 101

    Wysłany: 29 października 2024, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia88888 wrote:
    Hej Dziewczyny,
    to mój pierwszy post tutaj. Staramy się z partnerem o dziecko. Zdecydowaliśmy się na inseminację. Badanie drożności jajowodów wyszło niejednoznaczne i zastanawiam się czy któraś z Was ma jakiś pomysł o co chodzi bo moja lekarka jakoś mi tego nie wyjaśniła. Przy badaniu sono hsg zaczęto od lewego jajowodów który wyszedł drożny, potem po sprawdzono prawy jajowod który ostatecznie w dokumentacji został oznaczony jako niedrozny. Ale lekarka po wpuszczeniu kontrastu w prawą stronę najpierw mówiła że nie widać drożności a potem po jakiś 2 minutach zobaczyła slady kontrastu po prawej stronie ale stwierdziła że jeśli z takim dużym opóźnieniem to może przebijać kontrast z tego lewego ( i tego za bardzo nie rozumiem, jakby się miał przedostać Przy niedroznosci skoro to jest po drugiej stronie jamy brzusznej?) Dodatkowo powiem że pół roku temu zaszłam naturalnie w ciążę, która niestety poroniłam w 9 tyg. Wówczas ciąża była właśnie z prawego jajnika. Najbliższy cykl powinien być z owulacja po tej rzekomo niedroznej stronie, obawiam się że w związku z tym każą mi czekać z inseminacja do kolejnego cyklu:(
    W moim przypadku lewy był niedrożny. Doktorka zapytała czy może podjąć próbę udrożnienia. Wstrzyknęła pod dużym ciśnieniem sól fizjologiczna. I udroznila mi lewy w ten sposób. Było to dość bolesne o czym ostrzegała ale skuteczne. Jednak każda z dwóch ciąż była po owulacji z prawego jajowodu. W pierwszej pęcherzyk po lewej stronie nie pękł zrobił się polip w drugiej miałam tylko pęcherzyk po prawej stronie

  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2123 4109

    Wysłany: 30 października 2024, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym dniu cyklu wypadała wam zwykle IUI na cyklach stymulowanych? Próbuję coś wykombinować żeby nie wycelować w 10-11.11 z owulacją, bo wygląda na to że znów mi termin przepadnie 😕 zastanawiam się, czy jakbym zaczęła stymulację np. dzień później to zwiększy się szansa na to że owulacja będzie dzień później.

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 30 października 2024, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    W którym dniu cyklu wypadała wam zwykle IUI na cyklach stymulowanych? Próbuję coś wykombinować żeby nie wycelować w 10-11.11 z owulacją, bo wygląda na to że znów mi termin przepadnie 😕 zastanawiam się, czy jakbym zaczęła stymulację np. dzień później to zwiększy się szansa na to że owulacja będzie dzień później.

    Ja miałam iui 2x w 12dc

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2123 4109

    Wysłany: 30 października 2024, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Ja miałam iui 2x w 12dc
    No właśnie to jest druga opcja, przyspieszyć owu i wtedy spróbować w sobotę 9.11 😉 8.11 mam monitoring, wiec trudno mi przewidzieć jak to się potoczy. Nowa2024, dobrze widzę, że też jesteś w Pastelovej?

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Licząc na cud Autorytet
    Postów: 661 500

    Wysłany: 30 października 2024, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    W którym dniu cyklu wypadała wam zwykle IUI na cyklach stymulowanych? Próbuję coś wykombinować żeby nie wycelować w 10-11.11 z owulacją, bo wygląda na to że znów mi termin przepadnie 😕 zastanawiam się, czy jakbym zaczęła stymulację np. dzień później to zwiększy się szansa na to że owulacja będzie dzień później.
    Ja miałam IUI w 15 dniu, w 16 dniu, w 14 dniu i chyba w 15.

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2022
    ♀️29 lat
    PCOS
    Stymulacja owulacji
    ♂️ 42 lata
    Idealne wyniki ❤️
    03.24 - 1 IUI ❌
    04.24 - 2 IUI ❌
    05.24 - 3 IUI 💔Biochemiczna
    06.24 - 4 IUI ✅
    06.08.24 - są ❤️❤️
    13.09.24 - na prenatalnych mamy komplet organów 😁😅
    24.10.24 🩵🩵
    02.01 - 1432 g i 1403 g szczęścia ❤️🥰
    age.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 30 października 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    No właśnie to jest druga opcja, przyspieszyć owu i wtedy spróbować w sobotę 9.11 😉 8.11 mam monitoring, wiec trudno mi przewidzieć jak to się potoczy. Nowa2024, dobrze widzę, że też jesteś w Pastelovej?

    Tak, jestem w dr Derwicha 😉

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 30 października 2024, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    W którym dniu cyklu wypadała wam zwykle IUI na cyklach stymulowanych? Próbuję coś wykombinować żeby nie wycelować w 10-11.11 z owulacją, bo wygląda na to że znów mi termin przepadnie 😕 zastanawiam się, czy jakbym zaczęła stymulację np. dzień później to zwiększy się szansa na to że owulacja będzie dzień później.

    U mnie w 13 dc przypadała iui a dzień po była owu.

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2123 4109

    Wysłany: 30 października 2024, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🫶 Widzę, że różnie to bywa. Musiałabym mocno przesunąć stymulację, żeby mieć pewność że trafię. Ostatnio jak kombinowaliśmy z opóźnioną stymulacją to nic z tej owulki nie wyszło, więc chyba podejdę standardowo i może akurat się uda przed lub po długim weekendzie🙏

    Nowa2024, Karolove lubią tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 30 października 2024, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    Dzięki dziewczyny 🫶 Widzę, że różnie to bywa. Musiałabym mocno przesunąć stymulację, żeby mieć pewność że trafię. Ostatnio jak kombinowaliśmy z opóźnioną stymulacją to nic z tej owulki nie wyszło, więc chyba podejdę standardowo i może akurat się uda przed lub po długim weekendzie🙏
    A ty jesteś u prof. Banaszewskiej?

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1221 2595

    Wysłany: 30 października 2024, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia_kocia wrote:
    W którym dniu cyklu wypadała wam zwykle IUI na cyklach stymulowanych? Próbuję coś wykombinować żeby nie wycelować w 10-11.11 z owulacją, bo wygląda na to że znów mi termin przepadnie 😕 zastanawiam się, czy jakbym zaczęła stymulację np. dzień później to zwiększy się szansa na to że owulacja będzie dzień później.
    Ja właśnie czekam na monitoring. Jestem w 12dc. Mam nadzieję na insemke w poniedziałek. To będzie 17dc 😭 w tamtym miesiącu monitoring miałam na cyklu stymulowanym z przyczyn losowych dopiero w 16dc i miałam dwa ładne pęcherzyki 19 i 18 mm. Więc jeszcze trochę czasu mieliśmy. Oby w tym miesiącu cykl się powtórzył 🙏🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2024, 15:32

    kicia_kocia lubi tę wiadomość

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Licząc na cud Autorytet
    Postów: 661 500

    Wysłany: 30 października 2024, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Ja właśnie czekam na monitoring. Jestem w 12dc. Mam nadzieję na insemke w poniedziałek. To będzie 17dc 😭 w tamtym miesiącu monitoring miałam na cyklu stymulowanym z przyczyn losowych dopiero w 16dc i miałam dwa ładne pęcherzyki 19 i 18 mm. Więc jeszcze trochę czasu mieliśmy. Oby w tym miesiącu cykl się powtórzył 🙏🏻
    Trzymam kciuki!

    Alicee2024 lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2022
    ♀️29 lat
    PCOS
    Stymulacja owulacji
    ♂️ 42 lata
    Idealne wyniki ❤️
    03.24 - 1 IUI ❌
    04.24 - 2 IUI ❌
    05.24 - 3 IUI 💔Biochemiczna
    06.24 - 4 IUI ✅
    06.08.24 - są ❤️❤️
    13.09.24 - na prenatalnych mamy komplet organów 😁😅
    24.10.24 🩵🩵
    02.01 - 1432 g i 1403 g szczęścia ❤️🥰
    age.png
  • Licząc na cud Autorytet
    Postów: 661 500

    Wysłany: 30 października 2024, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    U mnie w 13 dc przypadała iui a dzień po była owu.
    Patisonku, jak tam u Ciebie? ☺️

    Starania od 03.2022
    ♀️29 lat
    PCOS
    Stymulacja owulacji
    ♂️ 42 lata
    Idealne wyniki ❤️
    03.24 - 1 IUI ❌
    04.24 - 2 IUI ❌
    05.24 - 3 IUI 💔Biochemiczna
    06.24 - 4 IUI ✅
    06.08.24 - są ❤️❤️
    13.09.24 - na prenatalnych mamy komplet organów 😁😅
    24.10.24 🩵🩵
    02.01 - 1432 g i 1403 g szczęścia ❤️🥰
    age.png
  • kicia_kocia Autorytet
    Postów: 2123 4109

    Wysłany: 30 października 2024, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    A ty jesteś u prof. Banaszewskiej?
    Ja jestem u prof. Spaczyńskiego

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    PCOS, starania o drugiego 👶🏼

    styczeń 2025 ➡️ start IVF 🚀
    Rekovelle 8 ug + Orgalutran + Gonapeptyl
    23 pobrane ➡️ 16 MII ➡️ 10 ❄️

    kwiecień ➡️ 1. transfer 5AA ❌️
    maj ➡️ 2. transfer 4AB ❌️
    czerwiec ➡️ 3. transfer 4AB❌️
    czerwiec ➡️ histeroskopia + cd138 ✅️
    sierpień ➡️ 4. transfer 4BB ❌️
    wrzesień ➡️ 5. transfer 4AB + 4AC ❌️
    październik ➡️ 6. transfer 4AB + 4BC
    14 dpt: betaHCG 1285 mlU/mL 🙀😻
    17 dpt: GS 5mm, YS 1 mm 🥰
    21 dpt: betaHCG 5840 mlU/mL 🥰
    Panorama: niskie ryzyka
    It's a girl! 🩷💕🥰

    preg.png
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 30 października 2024, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licząc na cud wrote:
    Patisonku, jak tam u Ciebie? ☺️

    W zasadzie nic ciekawego, wróciłam do pracy po 2.5 tyg L4 i próbuje się przyzwyczaić do tego rytmu a jakoś mi ciężko to idzie, odzwyczaiłam się bardzo. Z tematów staraniowych to odebrałam dokumentację medyczną wczoraj z kliniki także mam wszystkie wypisy z wizyt od samego początku i w listopadzie powtórzymy cross-match a później wizyta u nowego Dr.

    Co u Ciebie słychać? Dobrze widzę będą chłopcy u Ciebie?

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Nowa2024 Autorytet
    Postów: 5321 8914

    Wysłany: 30 października 2024, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    W zasadzie nic ciekawego, wróciłam do pracy po 2.5 tyg L4 i próbuje się przyzwyczaić do tego rytmu a jakoś mi ciężko to idzie, odzwyczaiłam się bardzo. Z tematów staraniowych to odebrałam dokumentację medyczną wczoraj z kliniki także mam wszystkie wypisy z wizyt od samego początku i w listopadzie powtórzymy cross-match a później wizyta u nowego Dr.

    Co u Ciebie słychać? Dobrze widzę będą chłopcy u Ciebie?
    To prawda, powroty do roboty są ciężkie…ale najważniejsze, że jest plan na dalsze działania! Trzymam kciuki żeby działo się wszystko jak najszybciej 🤞🤞🤞

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    🍼Starania od 06.2023
    👨‍⚕️Klinika leczenia niepłodności od 01.2024
    1xCP 💔⏸️
    2x IUI ❌
    —————————
    🍀🍀🍀Start IVF MZ🍀🍀🍀
    Mamy ❄️❄️❄️❄️ blastocysty
    1. FET+EG 5AA ✅🥹🍀🤞
    Dwa bobasy na pokładzie ♥️♥️
    NIFTY pro-zdrowi chłopcy 🩵🩵

    30+2 chłopcy są z nami na świecie 😍
    1930g 45 cm i 1900g 44 cm naszych kochanych Misiów 🐻🐻
  • Pauuulaa Autorytet
    Postów: 5621 4516

    Wysłany: 30 października 2024, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa2024 wrote:
    Przeszukałam trochę forum i dużo dziewczyn dość szybko po wdrożeniu metforminy zaszło w ciążę, daje mi to wszystko nadzieję i Tobie też się udało 😉🤞
    Ja nie mialam zdiagnozowanej i zaszlam 🙂

    Nowa2024 lubi tę wiadomość

    08.2012 26tc💔
    06.2026 10 tc💔
    "Ja się wcale nie żale Panie Jezu, choć czasami trudno unieść to w sobie. Niech się stanie twoja wola Panie, tylko daj mi siłę w tej drodze..."

    👩
    pcos❌amh11,1❌ IO❌HbA1C❌insulina❌
    lewy jajowód niedrożny❌
    kariotyp✅ TSH✅ AntyTPO 10✅ cytologia✅ biopsja szyjki✅ hpv ✅

    👦
    azoospermia❌
    kariotyp❌

    age.png

    1iui 04.2022-09.05⏸️
    Beta hcg:10.05 90.1/12.05 -214
    24.05-5t3 jest zarodek
    07.06 -8t2 ❤️crl16 mm.
    24.06 10t5-crl 36.7 mm tętno170
    04.07 prenatalne-12t1-crl 5.16 cm
    09.08 17t2 175g💙
    29.08- 20t2 połówkowe🆗350g 21t3- 392g/24t6-670g/28t6-1400g/31t2- 1900g/32t3-2100g/35t3-2800g/37t3-3400g

    01.2023-38t6d/3950g/56cm👶

    WRACAMY
    11.24 iui❌
    23🥚➡️MII19➡️9❄️
    1FET-cb
    2FET-cb
    3FET-b-hcg-0
    4FET9+2poronienie zatrzymane🖤💔
‹‹ 341 342 343 344 345 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ