X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INSEMINACJA edycja 2016
Odpowiedz

INSEMINACJA edycja 2016

Oceń ten wątek:
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika a jakieś objawy masz??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • KasicaLisica Autorytet
    Postów: 628 533

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny, trzymajcie kciuki, mam dziś usg połówkowe. Stresuję się...

    14.10.2015 - 1 IUI :-(
    Naturalny cud :-) Córeczka w drodze!
    Sierpień 2016 - Nasze 60 cm szczęścia już z nami! Boże, dzięki za ten dar!

    Drugie bobo w drodze :)

    7v8rskjo33075qwi.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasicaLisica będzie dobrze:) ja też bym się stresowała...kurde my to kobiety mamy przerąbane przed ciążą stres, w ciąży stres. po ciąży stres...

    Trzymam kciuki:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKL, żadnych objawów ;/ i żadnych nadziei...Dzis jadę na wizytę (a właściwie dopiero dziś) zobaczyc czy pęcherzyki popękały i czy nie zrobiły się torbiele.
    A jak u Ciebie? Jakieś objawy? Przeczucia?

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasicaLisica wrote:
    Dziewczyny, trzymajcie kciuki, mam dziś usg połówkowe. Stresuję się...
    Powodzenia:)

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika9966 wrote:
    Hej Lunka, ja jeszcze nie testuję- dwa razy robiłam bete bardzo wcześnie więc teraz grzecznie czekam na terminu @. To moja pierwsza IUI stymulowana i wydaje mi się ze za wcześnie (12 dc)

    Z dobrych wiadomości to debrałam właśnie wynik AMH- 2,23 więc w normie.
    Jestem płodna tylko jakoś efektów tej płodności nie widać...
    12 dni po iui chyba a nie 12dc tak?
    Jesli dobrze zapisalam ze 12 dni po iui, właściwie 13, to nie za wcześnie na test.

    iv09i09katk65tr1.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ja się czuję jak zawsze więc też raczej nici z tego

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam z kliniki i w 11 dc endo 11 mm, po lewej pęcherzyk 18, 6 mm i mniejszy 15 mm i w prawym 15 mm. Wieczorem pregnyl a w środę 3 inseminacja-ostatnia.Jeśli się nie uda podchodzimy do in vitro.

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi trzymam kciuki by jednak do in vitro nie doszło:) ja miałam czwartą inseminacją i to też ostatnia

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki mkl i tobie też życzę powodzenia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka- chodziło mi o to, że wczesniej IUI miałam w 13 lub 14 dc a teraz przy stymulacji był to 12 dc więc jakos wczesnie bo owulacje czułam 3 dni po IUI...
    Stąd nawet nie lecę na bete.

    mkl może jeszcze będziemy miały miłą niespodziankę w tym cyklu...ale nie nastawiam się, lepiej się pozytywnie zaskoczyć niż kolejny raz rozczarować.

    KasicaLisica, wiem że łatwo powiedzieć nie stresuj się ale na pewno wszystko bedzie dobrze!!!

    Mała Mi 80- świetne warunki- idealne na zagnieżdżenie :)

  • Mała Mi 80 Ekspertka
    Postów: 224 199

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika w zeszłym cyklu były podobne a nic nie wyszło:'(

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi 80 wrote:
    Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam z kliniki i w 11 dc endo 11 mm, po lewej pęcherzyk 18, 6 mm i mniejszy 15 mm i w prawym 15 mm. Wieczorem pregnyl a w środę 3 inseminacja-ostatnia.Jeśli się nie uda podchodzimy do in vitro.
    Powodzenia:-)

    iv09i09katk65tr1.png
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mam już wszystkie badania do inseminacji. . Wyniki są ok. Za tydzień w środę idę ze wszystkim do kliniki ustalać co i kiedy zaczynamy. ..zastanawiam się czy można w jakiś sposób zwiększyć swoje szanse na sukces przy inseminacji? Tzn czy można jakoś podkręcić organizm przed ? Na razie wyczytałam wiele w internecie. .zdecydowałam się na witaminę D, magnez, B6, inofem. Kapsułki z wiesiołka biorę ok 2 miesiące. Dostałam też leki na nadczynność tarczycy. . Chciałam kupić kompleks witamin ale boję się jodu. A wy co robicie żeby zwiększyć szanse inseminacji?

    niedoświadczona 32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja już po wizycie- jak zwykle wszystko pięknie-endometrium bardzo dobre ( nawet ie pytałam jakie) i żadnej torbieli...zaczyna mnie to wkurzać że ciągle jest wszystko pieknie a ciąży jak nie było- tak nie ma ;(
    Co do TSH to mam w weekend zwiększyc dawkę do 50.

    A co do in vitro to nie jest za tym żebym przystępowała do procedury w czerwcu ponieważ jest dużo par które kończą rządowe podejścia i jest "młyn" a on chciałby sie mną dobrze zająć- tak na spokojnie. Tylko głupia nie dopytałam o recepty "na zaś" żebym złapała się na refundacje leków podchodząc w lipcu.
    Jestem więc "skazana" na kolejne 2 IUI...

    Mkl, pytałaś może swojego lekarza czy wystawi Ci receptę miesiąc wcześniej?

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Bydgoszczy planują dofinansowanie in vitro w kwocie 5tyś....mieszkam w Toruniu, mam nadzieję że to wprowadzą:) zamelduję się u przyjaciółki i 5tyś w kieszeni.. Częstochowa ma to od dawna więc Bydgoszcz na pewno też stanie na wysokości zadania:)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie miałam okazji...mam 200km do kliniki...nie wiem nawet czy będę w tej klinice podchodzić, bo w Novum jest taniej..a teraz jeszcze ten Bydgoszcz...mam szczerą nadzieję, że będą dalej dofinansowane, na forum o in vitro dziewczyna napisała że jej mąż dzwonił do NFZ i go zapewniali że będą refundowane...

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl, a czy będą kwalifikować nowe pary czy to będzie kontynuacja tym które są już w rządówce?
    Bo jeśli chodzi o moje okolice to wiem że w Poznaniu mają dofinansować podejście 116 parom które podjeły już leczenie ale nie zdązą z transferem zamrożonych zarodków.
    Ja i tak się nie załapię więc u mnie tylko podejście komercyjne...

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Częstochowie dofinansowują niezależnie od rządówki, w Bydgoszczy ma być na takiej samej zasadzie, to jest program na lata 2016-2019 więc na pewno nie chodzi o rządówkę.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz kogoś w Bydgoszczy warto się zastanowić jak to wejdzie...z Poznania do Bydgoszczy nie jest daleko.

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ