Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja z męskim problemem
Odpowiedz

Inseminacja z męskim problemem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Debiutantka

Wysłany: 21 października 2016, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie w klinice :) pęcherzyk w prawym jajniku 16mm w 11dc :D w poniedziałek kolejny monitoring i we wtorek najpóźniej w środę inseminacja <3 :D cant wait!

30 l 👩‍❤️‍👨 27 l
    📍Abu Dhabi

Starania bez starań , będzie co będzie, a jak nie będzie nic to i tak mamy wszystko bo mamy siebie
  • Wojcinka Debiutantka

Wysłany: 5 listopada 2016, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nic nie pisałam ale juz nadrabiam.

Miałam 1IUI 25.10 na niepeknietym pęcherzyku 22,5mm. Dobę wcześniej zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle. IUI miałam robiona na pełnym pęcherzu, udało sie podaj aż 7,5 mln zdrowych szybkich plemniczkow :) nie znam jeszcze szczegółowych danych nasienia, muszę pojechać do kliniki wreszcie je odebrać.

Dzisiaj jest 11 dzien po IUI, wczoraj zrobiłam betę i niestety wyniosła równo 1. Odstawiam dzisiaj dupka i czekam na @. Jeśli nie przyjdzie do wtorku czyli w terminie to ide powtórzyć betę bo cuda sie zdarzają chociaż nadziei sobie nie robię.

30 l 👩‍❤️‍👨 27 l
    📍Abu Dhabi

Starania bez starań , będzie co będzie, a jak nie będzie nic to i tak mamy wszystko bo mamy siebie
  • WerkaP2 Koleżanka

Wysłany: 7 czerwca 2018, 06:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam przygotowywana do inseminacji i mam jedno pytanie: czy to mozliwe ze lrzed kapacytacja bylo 17mln/ml plemnikow a po nie bylo 52mln/ml? Hmm

PCO
    Edometrioza.
    NK 18%
    KIR bx.

07.2019 punkcja, mamy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

❄️11.2019 brak implantacji
    ❄️12.2019 ciaza do 8tyg.
    ❄️07.2020 cb
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego