Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja z męskim problemem
Odpowiedz

Inseminacja z męskim problemem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kuchcinka Autorytet

Wysłany: 21 października 2016, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie w klinice :) pęcherzyk w prawym jajniku 16mm w 11dc :D w poniedziałek kolejny monitoring i we wtorek najpóźniej w środę inseminacja <3 :D cant wait!

• Kuchcinka Autorytet

Wysłany: 5 listopada 2016, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nic nie pisałam ale juz nadrabiam.

Miałam 1IUI 25.10 na niepeknietym pęcherzyku 22,5mm. Dobę wcześniej zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle. IUI miałam robiona na pełnym pęcherzu, udało sie podaj aż 7,5 mln zdrowych szybkich plemniczkow :) nie znam jeszcze szczegółowych danych nasienia, muszę pojechać do kliniki wreszcie je odebrać.

Dzisiaj jest 11 dzien po IUI, wczoraj zrobiłam betę i niestety wyniosła równo 1. Odstawiam dzisiaj dupka i czekam na @. Jeśli nie przyjdzie do wtorku czyli w terminie to ide powtórzyć betę bo cuda sie zdarzają chociaż nadziei sobie nie robię.

• WerkaP2 Koleżanka

Wysłany: 7 czerwca 2018, 06:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam przygotowywana do inseminacji i mam jedno pytanie: czy to mozliwe ze lrzed kapacytacja bylo 17mln/ml plemnikow a po nie bylo 52mln/ml? Hmm

PCO
    Edometrioza.
    NK 18%
    KIR bx.

07.2019 punkcja, mamy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

❄️11.2019 brak implantacji
    ❄️12.2019 ciaza do 8tyg.
    ❄️07.2020 cb
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego