X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Inseminacja z męskim problemem
Odpowiedz

Inseminacja z męskim problemem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 21 października 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie w klinice :) pęcherzyk w prawym jajniku 16mm w 11dc :D w poniedziałek kolejny monitoring i we wtorek najpóźniej w środę inseminacja <3 :D cant wait!

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 5 listopada 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nic nie pisałam ale juz nadrabiam.

    Miałam 1IUI 25.10 na niepeknietym pęcherzyku 22,5mm. Dobę wcześniej zrobiłam sobie zastrzyk ovitrelle. IUI miałam robiona na pełnym pęcherzu, udało sie podaj aż 7,5 mln zdrowych szybkich plemniczkow :) nie znam jeszcze szczegółowych danych nasienia, muszę pojechać do kliniki wreszcie je odebrać.

    Dzisiaj jest 11 dzien po IUI, wczoraj zrobiłam betę i niestety wyniosła równo 1. Odstawiam dzisiaj dupka i czekam na @. Jeśli nie przyjdzie do wtorku czyli w terminie to ide powtórzyć betę bo cuda sie zdarzają chociaż nadziei sobie nie robię.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • WerkaP2 Przyjaciółka
    Postów: 184 23

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam przygotowywana do inseminacji i mam jedno pytanie: czy to mozliwe ze lrzed kapacytacja bylo 17mln/ml plemnikow a po nie bylo 52mln/ml? Hmm

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ