X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Intralipid

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • STOKROTKA87 Koleżanka
    Postów: 39 2

    Wysłany: 6 lutego, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0,17 a to był ostatni zarodek, wiec masakra, już chyba na mnie nie ma lekarstwa

  • Nadziejka94 Ekspertka
    Postów: 171 139

    Wysłany: 6 lutego, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA87 wrote:
    Beta 0,17 a to był ostatni zarodek, wiec masakra, już chyba na mnie nie ma lekarstwa


    Bardzo mi przykro 😓 a wcześniej nie dochodziło do implantacji ?

  • STOKROTKA87 Koleżanka
    Postów: 39 2

    Wysłany: 7 lutego, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszym razem, ale pęcherzyki okazały się puste

  • Nadziejka94 Ekspertka
    Postów: 171 139

    Wysłany: 8 lutego, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA87 wrote:
    Za pierwszym razem, ale pęcherzyki okazały się puste


    A nie proponowali Ci immunoglobulin ? Nie poddawaj się ! Jeśli masz jeszcze siłę to walcz ❤️

  • STOKROTKA87 Koleżanka
    Postów: 39 2

    Wysłany: 8 lutego, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka powiedziała, żeby jeszcze brać leki i powtórzyć betę za kilka dni, zobaczymy, myślałam, że mam siłę długo walczyć, ale najgorsza jest ta nadzieję, która później zostaję zabrana, coraz bardziej myślę o adopcji

  • STOKROTKA87 Koleżanka
    Postów: 39 2

    Wysłany: 8 lutego, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czym są immunoglobuliny? Ja biorę i tak już encorton, accofil i prograf, a także intralipid, to już jest taki mix , że kosmos, czuję się jak jakaś lekomanka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego, 12:30

  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 702 407

    Wysłany: 9 lutego, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STOKROTKA87 wrote:
    A czym są immunoglobuliny? Ja biorę i tak już encorton, accofil i prograf, a także intralipid, to już jest taki mix , że kosmos, czuję się jak jakaś lekomanka
    Hej, zbadaj Allo. Jeśli masz 0 to może być wskazaniem do szczepień limfocytami. Ja jestem po 3 szczepieniach u dr Paśnika. Będę robiła kontrolnie teraz Allo w następnym tygodniu. Jeśli nie masz tej ochrony jaka jest Allo to organizm niszczy zarodki.

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • STOKROTKA87 Koleżanka
    Postów: 39 2

    Wysłany: 10 lutego, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy dobrze Cie rozumiem, ale miałam robiona ocenę subpopulacji limfocytów, jakiś test IMK, docent Paśnik
    mówił mi że jest ok, Limfocyty T 73%, B 8%, test CBA i jakiś ANA3 też wyszły ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego, 17:34

  • Koliber123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 lutego, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jak oceniacie skuteczność wlewek z smoflipidu? pomogły Wam? może chcecie podzielić się swoimi doświadczeniami?

  • aslug Znajoma
    Postów: 23 1

    Wysłany: 24 lutego, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, gdzie obecnie najlepiej można zrobić wlew intralipid w Warszawie i jakie są teraz ceny? (Z zaleceniami od immunologa)

    ET 1.12.2023, 4AA ❌ bc (accofil wlew x2 + encorton + acard + clexane + intralipidy + assisted hatching + akupunktura) 😭😔💔

    Ostanie ❄️ ❄️
    (i wiecej nie bedzie)

    Planowany FET Marzec '24 🤞🏻

    KIR AA 🤷‍♀️
    NK (w sumie) w normie (11 we krwi)
    Trombofilia, PAI -1 , niskie C4, niedobor bialka S 🩸

    Brak endo ✔️ histeroskopia ok ✔️ CD138 endometrium brak ✔️ kariotyp ✔️ pozostale 5 stron A4 badan immunologicznych wedlug dr S w normie ✔️
    POF zdiagnozowane w 2018 🍳
    7 stymulacji 💉, 3 anulowane - brak odpowiedzi
    Starania tylko z wlasnymi 🧬 do wyczerpania ❄️
  • Monita Autorytet
    Postów: 341 990

    Wysłany: 24 lutego, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi przy allo 0% udało się zajść w ciążę przy zaleceniach Litmanowicza. Najpierw miesiąc leczenie statynami, Groprinosin, witaminy i wlewy z Intralipidu zaczynając 3 dni przed transferem, a później co 14 dni do 20 tc. Jeżeli chodzi o wlewy, to ja robiłam w City Clinic, ale ceny dosyć wysokie - 650 zł za wlew.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego, 19:08

    👩89'
    ➡️IO ➡️hiperprolaktynemia ➡️PCO ➡️PAI1 ➡️przeciwciała przeciwplemnikowe ➡️cross-match 21,6% ➡️allo MLR 0%➡️KIR Bx

    👨80'
    ➡️obniżone parametry nasienia ➡️ żylaki powrózka nasiennego

    Rozpoczęcie starań - 2015
    IUI - 4 ❌
    2019 ciąża naturalna - 6 t.c. serduszko przestało bić 😪💔

    01.2023 I prcedura IVF <Bocian Warszawa>
    12.01.2023 punkcja - 24🥚19 dojrzałych - 13 zamrożonych, 6 zapłodnionych
    Mamy 2❄ 5 A.A. 😍

    11.02.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸ ❌CB 😪

    17.03.2023 transfer FET ❌ 😪

    06.2023 II procedura IVF
    5 zarodków 😍

    07.06.2023 transfer ET ❌ 😪

    29.09.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸, 7 dpt 98.3, 10 dpt 475, 14 dpt 2704, 18 dpt pęcherzyk ciążowy z uwidocznionym pęcherzykiem żółtkowym 🥰, 25 dpt ❤
    preg.png
    🤰Michalinka🥰
  • Magda25 Autorytet
    Postów: 359 116

    Wysłany: 24 lutego, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita wrote:
    Hej, mi przy allo 0% udało się zajść w ciążę przy zaleceniach Litmanowicza. Najpierw miesiąc leczenie statynami, Groprinosin, witaminy i wlewy z Intralipidu zaczynając 3 dni przed transferem, a później co 14 dni do 20 tc. Jeżeli chodzi o wlewy, to ja robiłam w City Clinic, ale ceny dosyć wysokie - 650 zł za wlew.

    W jakim celu brałaś statyny? Na cholesterol? A Groprinosin na co? Nie wiedzialam, ze to na płodnosc pomaga

  • Monita Autorytet
    Postów: 341 990

    Wysłany: 25 lutego, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda25 wrote:
    W jakim celu brałaś statyny? Na cholesterol? A Groprinosin na co? Nie wiedzialam, ze to na płodnosc pomaga
    Litmanowicz zlecil mi mnóstwo badań i po tym dal mi taka miesięczna kuracje. Cholesterolu nie badał, powiedział, że nie interesuje go mój poziom, że ten miesiąc nie mogę zachodzić w ciążę, a później mam pół roku, żeby się udało. No i udało się w pierwszym cyklu, pierwszy transfer.

    Magda25 lubi tę wiadomość

    👩89'
    ➡️IO ➡️hiperprolaktynemia ➡️PCO ➡️PAI1 ➡️przeciwciała przeciwplemnikowe ➡️cross-match 21,6% ➡️allo MLR 0%➡️KIR Bx

    👨80'
    ➡️obniżone parametry nasienia ➡️ żylaki powrózka nasiennego

    Rozpoczęcie starań - 2015
    IUI - 4 ❌
    2019 ciąża naturalna - 6 t.c. serduszko przestało bić 😪💔

    01.2023 I prcedura IVF <Bocian Warszawa>
    12.01.2023 punkcja - 24🥚19 dojrzałych - 13 zamrożonych, 6 zapłodnionych
    Mamy 2❄ 5 A.A. 😍

    11.02.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸ ❌CB 😪

    17.03.2023 transfer FET ❌ 😪

    06.2023 II procedura IVF
    5 zarodków 😍

    07.06.2023 transfer ET ❌ 😪

    29.09.2023 transfer FET
    6 dpt ⏸, 7 dpt 98.3, 10 dpt 475, 14 dpt 2704, 18 dpt pęcherzyk ciążowy z uwidocznionym pęcherzykiem żółtkowym 🥰, 25 dpt ❤
    preg.png
    🤰Michalinka🥰
  • Magda25 Autorytet
    Postów: 359 116

    Wysłany: 25 lutego, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monita wrote:
    Litmanowicz zlecil mi mnóstwo badań i po tym dal mi taka miesięczna kuracje. Cholesterolu nie badał, powiedział, że nie interesuje go mój poziom, że ten miesiąc nie mogę zachodzić w ciążę, a później mam pół roku, żeby się udało. No i udało się w pierwszym cyklu, pierwszy transfer.

    Gratuluje❤️😊zaintrygowalo mnie to, bo to lekkie leczenie, a zadzialalo😊

    Monita lubi tę wiadomość

  • Koliber123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 marca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aslug wrote:
    Hej dziewczyny, gdzie obecnie najlepiej można zrobić wlew intralipid w Warszawie i jakie są teraz ceny? (Z zaleceniami od immunologa)

    Możesz zrobić w i. V. Clinic w Warszawie w porównaniu do iinych placówek tam jest tanio bo 200 zł kosztuje smoflipid a jeśli masz swoją buteleczkę to 150 zł.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ