X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Gdańsk - którego lekarza wybrać?
Odpowiedz

Invicta Gdańsk - którego lekarza wybrać?

Oceń ten wątek:
  • Kinga1001 Ekspertka
    Postów: 131 203

    Wysłany: 7 maja 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodziłam prywatnie do dr Stencela, ale teraz po badaniach stwierdził, że musimy się zastanowić nad in vitro i zaprosił nas na wizytę w invicie. Ale jak przeczytałam cały ten wątek to nie wiem czy dobrze robimy, że tam się leczymy...

    *30 lat
    *jajowody drożne
    *kariotypy prawidłowe
    *mutacja MTHFR oraz V Leiden
    *fDNA plemników 20% ( po zabiegu usunięcia żylaków)
    *AMH 1,92

    Invicta Gdańsk
    03.2020 zaczynamy z ivf
    06.04 - pobranie 7 kumulsów ( tylko 1 zarodek przetrwał do 5 doby)
    11.04 - transfer 5dniowego zarodka 4.1.1
    6dpt -BHCG 23,0
    10dpt - 77,9
    17dpt - 969,0
    31dpt - mamy serduszko <3
  • annaaia Koleżanka
    Postów: 32 3

    Wysłany: 19 maja 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryka89 wrote:
    Ja chodzę do Siega. Byłam też u Hajdusianka i Głodka, Sieg wydaje mi się najbardziej kompetentny. Dobrze zajął się moim mężem, zawsze wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy. Teraz jestem w trakcie długiego protokołu do ivf.

    też słyszałam o tym specjaliście. Dobrze, że w końcu znalazłaś swojego lekarza.

    Patryka89 lubi tę wiadomość

  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 27 maja 2019, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja również jestem rozczarowana podejsciem lekarzy w In victa .Szok .Byłam pacjentką dr.Stencel i powiem Wam że żałuję ,że nie posłuchałam mojej ginekolog i nie wybrałam Gamety .Pominę fakt, że jak tam trafiłam to byłam po 2 wczesnych stratach .Inny lekarz był wtedy .Ale po usg stwierdzono że mam niską rezerwę i pewnie dlatego te straty .Od razu in vitro .Lekarz nic nie zasugerował że może warto poszerzyć diagnostykę .Zlecone badania to subpopulacje limfocytów i badanie uszkodzenia plemnikow .Badanie robione w 11 dniu cyklu .Nic nie zamiepokoiło lekarza .Oczywiście z 5 dojrzałych komórek tylko 2 blastki średniej klasy .Ten sam scenariusz. Spadajaca beta .Lekarz zasugerował że trzeba by przebadać zarodki .Najlepiej 2 x stymulacja aby uzyskać 6 blastocyst i badanie za 10 tys .Szok Oprócz tego 2 badania krwi za 2500 tys .Dałam sobie spokój.
    Wybrałam Czechy .Zalecenia konkretnych badań. W tym histeroskopia. W in victa lek .Stencel nie zgadza się na to badanie .Z kompa czyta zalecenia z 2017 i znowu o tych badaniach .Chciał abym zamiast histerteroskopii zrobiła test era za 2500 tys. Zapytałam czy to jest to samo co test Kiry,a on nie wiedział o czym mówię. Oczywiście olałam to .Pojechałam do Paśnika i wyszło że brakuje mi genów implantacyjnych.Poza tym lekarz przejrzał wynik subpopulacji i stwierdził że na 11 dzień cyklu komórki nk na poziomie 10% są za duże. To wszystko na temat kompetencji lekarzy z tej kliniki ..

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 28 maja 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam zapisanie sie na konsultację do kliniki niepłodności Gameta, dobra klinika w której pracuje doświadczone grono lekarzy.
    Na początku procesu in vitro kobieta, która zdecyduje się na zabieg otrzymuje tzw. kartę monitorowana stymulacji, w której lekarz zapisuje dawki leków dobrane indywidualnie dla niej. Następnie podawane są jej zastrzyki hormonalne.

    Zresztą na ich stronie opisane jest dokładnie jak wyglada cała procedura. https://gameta.pl/blog/in-vitro-krok-kroku/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2019, 07:25

    bezsilna lubi tę wiadomość

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga1001 wrote:
    Ja chodziłam prywatnie do dr Stencela, ale teraz po badaniach stwierdził, że musimy się zastanowić nad in vitro i zaprosił nas na wizytę w invicie. Ale jak przeczytałam cały ten wątek to nie wiem czy dobrze robimy, że tam się leczymy...

    Każdy ma prawo na swoją opinię. Ja osobiście polecam :)

    Kinga1001 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maria.marysia wrote:
    Każdy ma prawo na swoją opinię. Ja osobiście polecam :)


    I ja tez polecam i to bardzo 👶

    Kinga1001 lubi tę wiadomość

  • Sandramome Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 26 listopada 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam o dofinansowaniu in vitro w Gdańsku? Ktoś już skorzystał z tej promocji?

  • Olga32 Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 10 lutego 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bruised wrote:
    Często polecany jest dr Hajdusianek. Ja mogę dodać jeszcze dra Siega i dr Hasik. Nie polecam na pewno dra Głodka.
    Część mam pytanko ,a dla czego nie polecasz dr.Glodka? Bo ja właśnie chodzę do niego już 5 miesięcy mam stymulacji i zero rezultatu, już się zastanawiam czy nie zmienić lekarza

    Olga 32 lata .Starania z 2019, AHM 4,5 stwierdzono PCO partner wyniki ok, 6 stymulacji i nic ,1.06.2020 początek stymulację do invitro ,krutki protokół ,15.06.2020 pobrano 8 komurek i 20.06.20 transfer. Wierzę w dobre zakończenie 🥰 .Invikta Gdańsk
  • bezsilna Autorytet
    Postów: 1228 2897

    Wysłany: 29 lutego 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Dzieki! Zapisano nas na pierwsza konsultacje do dr Hasik. Widze ze to ginekolozka, a u nas problemem jest czynnik meski. Powiedzcie prosze czy jest sens isc do tego lekarza czy prosic o przepisanie?
    Dodam ze leczyc się już nie bedziemy, chcemy dzialac z zabiegami.

    Ja chodziłam do Hajdusianka i nie byłam zadowolona, strasznie roztrzepany lekarz. Za każdym razem musiałam mówić od początku co i jak. Kiedyś nie było jego i zastępstwo miała dr Hasik. Zrobila na mnie pozytywne wrażenie i nie owijała w bawełnę za co ją szanuję.
    Aczkolwiek koniec końców przepisałam się do Gamety.

  • munia88 Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 26 maja 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja wam z całego serca polecę doktor Szczyptańską! Przyjmuje akurat w Gdyni. Pozdrawiam, mama rocznej córeczki :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ