X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dwa lata starań, a dwa lata leczenia, czyli musisz mieć historię choroby od lekarza nie krótszą niż 2 lata, ale nie wiem czy przy endo nie wystarczy rok. Zaraz sprawdzę w regulaminie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 20:56

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak przy samej endo potrzeba dwóch lat. Tu masz wszystkie info http://www.invitro24.com/programy-in-vitro-w-klinice-invicta/program-rzadowy-na-lata-2013-2016/?gclid=CjwKEAjwoZ-oBRCAjZqs96qCmzgSJADnWCv8qc67CeRn1sgRSxf_IDCjs7yFqj7PNrUqzX0sYGAPHhoCn-jw_wcB

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara liczą się tylko te lata które masz udokumentowane. My staramy się od 2012. Pierwszy rok na spokojnie a od 2013 zaczęłam intensywnie odwiedzać gina i od tego roku mam dokumentację. W historii dr nie zauważył zaświadczenia o kilku IUI i stwierdził że w takim przypadku do rządówki się nie dostaniemy. Szybko go z tego błędu wyprowadziłam ;-) Miałam 3 zabiegi i do programu to wystarczyło.
    Tak jak Sysia napisała, in vitro to ostateczność. Podejdź najpierw do IUI . wiem że jest to kosztowne ale może pomoże ;-)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się cudem zapisać do Pałaszewskiego na 24, strasznie się zdziwiłam tym faktem

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaa poźniej na spokojnie przejrzę linka :) dzięki :)
    To jeśli chodziłam często do gina w zeszłym roku w medicover to mogę próbować pobrać stamtąd jakieś moje opisy wizyt itd? Żeby było widoczne, że jednak działałam w temacie?
    A kilka IUI przyspiesza jakoś sprawę? Że nawet jeśli czas leczenia był krótszy niż 2 lata to i tak liczą się nieudane IUI?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 21:14

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Sysiaa poźniej na spokojnie przejrzę linka :) dzięki :)
    To jeśli chodziłam często do gina w zeszłym roku w medicover to mogę próbować pobrać stamtąd jakieś moje opisy wizyt itd? Żeby było widoczne, że jednak działałam w temacie?
    A kilka IUI przyspiesza jakoś sprawę? Że nawet jeśli czas leczenia był krótszy niż 2 lata to i tak liczą się nieudane IUI?
    Do rządowego programu mogą Ci zakwalifikować z kilku czynników, np. jeżeli byłaś stymulowana 6 razy to podciągną to do czynnika jajnikowego (wtedy wystarczy rok udokumentowanego starania), a jeżeli chodzi o stymulację do IUI to ona też się liczy do tych 6 cykli. Miałaś już stymulowaną owulację?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Udało mi się cudem zapisać do Pałaszewskiego na 24, strasznie się zdziwiłam tym faktem
    Ja ostatnio zapisałam się z dnia na dzień. . do tej pory nie wiem jakim cudem ;-) Chyba Panie z rejestracji miały mnie dosyć bo cały dzień męczyłam je telefonami.

    Sysiu trzymam kciuki za Ciebie &&

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Do rządowego programu mogą Ci zakwalifikować z kilku czynników, np. jeżeli byłaś stymulowana 6 razy to podciągną to do czynnika jajnikowego (wtedy wystarczy rok udokumentowanego starania), a jeżeli chodzi o stymulację do IUI to ona też się liczy do tych 6 cykli. Miałaś już stymulowaną owulację?
    Z ust mi to wyjęłaś ;-)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Ja ostatnio zapisałam się z dnia na dzień. . do tej pory nie wiem jakim cudem ;-) Chyba Panie z rejestracji miały mnie dosyć bo cały dzień męczyłam je telefonami.

    Sysiu trzymam kciuki za Ciebie &&
    Daj spokój... Ja przed ostatnią procedurą, to półtora miesiąca wcześniej dzwoniłam.

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam stymulowanej owulacji nigdy.

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Nie miałam stymulowanej owulacji nigdy.
    No to musiałabyś mieć co najmniej 6 żeby się wszystko potoczyło szybciej

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia, czyli jeżeli mam PCO i będę miała za sobą 6 cykli stymulowanych wystarczy 12 miesięcy leczenia? Dr Kunicki wspominał mi, że mimo wszystko 24 :(
    Albo coś źle zrozumiałam :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 21:27

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Nie dwa lata starań, a dwa lata leczenia, czyli musisz mieć historię choroby od lekarza nie krótszą niż 2 lata, ale nie wiem czy przy endo nie wystarczy rok. Zaraz sprawdzę w regulaminie

    U nas dwa lata starań podpina się pod 2 lata leczenia, czyli od usg które wykazało po raz pierwszy torbiel endo. Lekarz potwierdził, że to wystarczy, dodatkowo w tym czasie zrobiliśmy już wszystko co możliwe przy endometriozie czyli histerolaparoskopię, hsg i leczenie visanne, do kompletu brakuje IUI.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Sysia, czyli jeżeli mam PCO i będę miała za sobą 6 cykli stymulowanych wystarczy 12 miesięcy leczenia? Dr Kunicki wspominał mi, że mimo wszystko 24 :(
    Albo coś źle zrozumiałam :(
    Cytuje urywek z regulaminu :czynnik jajnikowy – brak ciąży po co najmniej 6 cyklach farmakologicznej indukcji owulacji.
    stwierdzono u Was bezwzględną przyczynę niepłodności lub leczyliście się bezskutecznie z tego powodu przez min. 12 miesięcy (do momentu zgłoszenia się do Programu; para musi dostarczyć dokumentację medyczną potwierdzającą prowadzone dotąd działania medyczne, wizyty, zabiegi)

    urocza lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    U nas dwa lata starań podpina się pod 2 lata leczenia, czyli od usg które wykazało po raz pierwszy torbiel endo. Lekarz potwierdził, że to wystarczy, dodatkowo w tym czasie zrobiliśmy już wszystko co możliwe przy endometriozie czyli histerolaparoskopię, hsg i leczenie visanne, do kompletu brakuje IUI.
    W Inviccie bardzo trzymają się regulaminu i może pierwszym postępowaniem przy endo jest właśnie IUI

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Daj spokój... Ja przed ostatnią procedurą, to półtora miesiąca wcześniej dzwoniłam.

    a zapisywałyście się na godziny poranne czy popołudniowe ?
    ostatnio na inseminacje zapisywałam się do niego dwa dni przed.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Sysia! Cóż, zobaczymy, co czas pokaże. Póki co pierwsza inseminacja za nami, może in vitro nie będzie potrzebne ;)

    Cały czas trzymam kciuki za Ciebie! :*

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Dzięki Sysia! Cóż, zobaczymy, co czas pokaże. Póki co pierwsza inseminacja za nami, może in vitro nie będzie potrzebne ;)

    Cały czas trzymam kciuki za Ciebie! :*
    życzę Ci żeby nie było Ci potrzebne żadne in vitro :)

    Asiula86 lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    W Inviccie bardzo trzymają się regulaminu i może pierwszym postępowaniem przy endo jest właśnie IUI

    Dokładnie tak jak piszesz :)
    Nawet przy nas doktor wyciągnął te rekomendacje i upewniał się co do ilości IUI.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urocza wrote:
    a zapisywałyście się na godziny poranne czy popołudniowe ?
    ostatnio na inseminacje zapisywałam się do niego dwa dni przed.
    Na IUI mają wydzielone godziny i przeznaczone tylko na to, zazwyczaj IUI miałam rano ( od godziny 8 do 11 wykonują IUI)

    Idgie lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ