X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    życzę Ci żeby nie było Ci potrzebne żadne in vitro :)

    Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć ;)
    Od kilku lat żyję ze świadomością, że może się okazać, że będzie potrzebne. Tylko do niedawna myślałam, że "z mojej winy", a tu niespodzianka i w październiku okazało się, że z mężem też nie jest najlepiej. Ale trzeba być dobrej myśli!

    Wiecie co, jak jest potrzeba, to wizyta i z dnia na dzień może się odbyć. Może niekoniecznie u jednego lekarza, a w szczególności u Kunickiego, ale zazwyczaj u kogoś coś tam się znajdzie.
    Sysiaaaaa wrote:
    Na IUI mają wydzielone godziny i przeznaczone tylko na to, zazwyczaj IUI miałam rano ( od godziny 8 do 11 wykonują IUI)

    Ja dzisiaj miałam po 14, ale tak lekarka wyliczyła, że ma się odbyć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 21:38

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest organizm i ciężko byłoby powiedzieć komórką żeby przestały rosnąć bo niema miejsc na wizytę :)

    Asiula86, Idgie lubią tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    To jest organizm i ciężko byłoby powiedzieć komórką żeby przestały rosnąć bo niema miejsc na wizytę :)

    No więc właśnie ;)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dzięki dziewczyny za cenne info. Dziś mam kocioł we łbie, muszę poczytać i zgłębić temat, popatrzeć po datach jakie mam na papierach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Wiem jedno- czas działać, bo cud raczej nie przyjdzie

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Jejku dzięki dziewczyny za cenne info. Dziś mam kocioł we łbie, muszę poczytać i zgłębić temat, popatrzeć po datach jakie mam na papierach. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Wiem jedno- czas działać, bo cud raczej nie przyjdzie
    A córcie masz z naturalnej ciąży? Skąd nagle problem z rodzeństwem ?

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak zaczynaliśmy się starać do głowy mi nie przyszło, że będziemy kwalifikować się do programu rządowego.
    Gdybym posłuchała konowała do którego wtedy chodziłam to przez rok nic bym nie robiła w kierunku diagnostyki i dziś byłabym w czarnym lesie.
    Większość badań wykonałam na własną rękę, dużo czytałam i czasami podpowiadałam lekarzowi co jeszcze można zrobić. niektórzy pomyślą wariatka, niech wyluzuje to zajdzie, ale czas ucieka a endomenda długo nie śpi ;)

    klara_bella lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia- tak naturalna ciążą, pół roku po poronieniu zaszłam. Ciąża książkowa. Lekarz dziś powiedział, że endometrioza była wyciszona, i udało się, albo to cud, i w nieświadomości żyjąc się udało. A te problemy z rodzeństwem to początkowo wyszła torbiel czekoladowa i wiecznie cykle bezowulacyjne. I tak do tej pory się bujam

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 18 marca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara, bez stymulacji i IUI nie przeskoczysz tego.
    Bierzcie się do roboty ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 18 marca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam powiem, ze u mnie szczęściem w nieszczęściu jest fakt, ze zaczęłam sie starac w wieku 21 lat, po 1.5 roku zaczęliśmy stymulację, klinikę itd, dzięki temu w ciągu roku zrobiliśmy bardzo dużo. Teraz żyję ciut spokojniej niz wcześniej czekając każdego miesiąca na @ albo jego brak

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 18 marca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My trochę później... ale cieszę się że wszystko szybko ogarnęłam :)
    Teraz czekanie na kolejną wizytę - matko jak ten czas się dłuży ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja wiem, że bez kliniki tego nie przeskoczę, że potrzebuję medycznego wsparcia. Zła jestem na siebie, że na jesieni tego nie zaczęłam. No ale cóż teraz spinam poślady i do boju.
    Chcę sprawdzić drożność jajowodów w Invikcie. Czy dobrze doczytałam, że koszt to 500zł plus jakieś tam badania, konsultacja z anestezjologiem plus znieczulenie (jeśli się zdecyduję na znieczulenie) wiec wychodzi koszt ok 1000zł?

  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Tak ja wiem, że bez kliniki tego nie przeskoczę, że potrzebuję medycznego wsparcia. Zła jestem na siebie, że na jesieni tego nie zaczęłam. No ale cóż teraz spinam poślady i do boju.
    Chcę sprawdzić drożność jajowodów w Invikcie. Czy dobrze doczytałam, że koszt to 500zł plus jakieś tam badania, konsultacja z anestezjologiem plus znieczulenie (jeśli się zdecyduję na znieczulenie) wiec wychodzi koszt ok 1000zł?
    Niemoczyński za HSG bierze 800 zł, Pałaszewski, Kunicki bierze ok.700 zł. Polecam jeśli jesteś w Lux Medzie o dopytywanie o zniżki, bo są u nich a oni tego nie mówią. Ja ze zniżką Lux Medu (wystarczy karta) za HSG u Niemoczyńskiego płaciłam 720 zł.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamila8k- czy to jest całkowity koszt? czy do tych kwot dochodzą pozostałe koszty, np znieczulenie?

  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    kamila8k- czy to jest całkowity koszt? czy do tych kwot dochodzą pozostałe koszty, np znieczulenie?
    Ja miałam bez znieczulenia.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    kamila8k- czy to jest całkowity koszt? czy do tych kwot dochodzą pozostałe koszty, np znieczulenie?
    Ogólnie HSG proponują bez znieczulenia, a jeżeli znieczulenie to ogólne. W taki przypadku dochodzą koszty konsultacji z anestezjologiem, lekow itd. Jak pytałam to wycgodziło coś około 1200 zł więcej

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu 1200zł. To chyba jednak zrobię to bez znieczulenia, choć cholernie się boję. No ale trudno.

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Jezu 1200zł. To chyba jednak zrobię to bez znieczulenia, choć cholernie się boję. No ale trudno.
    Ja to badanie wspominam bardzo źle i powiem Ci szczerze, że jakbym miała sie decydować jeszcze raz to tylko ze znieczuleniem. Wiem, ze są tez dziewczyny, ktore podczas tego badanie nie czuły zupełnie nic, więc różnie bywa.

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie znam nikogo, kto by je dobrze wspominał! Każdy mówi, że straszne. Ja rodziłam dziecko, jeśli to jest podobny ból to dam radę. Ale jak gorszy?
    Ehhh baby mają przerąbane :)

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    No właśnie nie znam nikogo, kto by je dobrze wspominał! Każdy mówi, że straszne. Ja rodziłam dziecko, jeśli to jest podobny ból to dam radę. Ale jak gorszy?
    Ehhh baby mają przerąbane :)

    Hej to już znasz jedną ;)
    ja miałam niedawno na Karowej HSG, na NFZ czyli bezpłatnie.
    Najwygodniej robić u nich bo termin ustalasz 1 dnia cyklu, więc nie ma kłopotów z przesunięciami cyklu itp.
    Przed badaniem wzięłam 2 tabletki ketonalu i nie czułam żadnego bólu tylko mały dyskomfort przy zakładaniu sprzętu i delikatne rozpieranie trwające kilka sekund. A w trakcie oczekiwania na opis dają pyszny obiadek ;)
    Przed badaniem trzeba mieć zrobiony posiew z kanału szyjki macicy ważny 1 miesiąc, grupę krwi, badanie nasienia, cytologię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 19:21

    klara_bella lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 18 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    No właśnie nie znam nikogo, kto by je dobrze wspominał! Każdy mówi, że straszne. Ja rodziłam dziecko, jeśli to jest podobny ból to dam radę. Ale jak gorszy?
    Ehhh baby mają przerąbane :)
    Ja JA JA!! Nic mnie nie bolało, czułam mały dyskomfort- uważam, że podejście lekarza robi dużo!

    urocza, klara_bella, Asiula86 lubią tę wiadomość

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ