Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Lwica_Lewka Ekspertka
    Postów: 165 125

    Wysłany: 22 maja, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Dr Kunicki transfer dr Pałaszewski .
    1 procedurę na swoich u nich w klinice nic niewyszlo.chcirlusmy badac zarodki nierozwinrly sie wystsrcxajaco aby zrobić biopsję.
    Z racji tego że 4 lata się kevxyludmy a to invimed a to Novum to już miałam odklepać i koleżanka mi poleciła ta klinikę..tu fachowcy są mogę poeiec przygotowani do wizyty, mówią wprost niepierdolą że się uda tylko realnie ile mam szans.
    Potem z kd i sie udało syn ponad pół roku ma.;-)
    Lg
    Ela
    To bardzo się cieszę, że Ci się udalo i masz synka 😄 napawasz mnie nadzieją, że może dobrze trafiłam i też wszystko pięknie się potoczy 🤞🏼

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    11.2021 - rozpoczęcie starań
    09.2022 - 1. ciąża 💔 8t 6d
    05.2023 - 2. ciąża 💔 9t 2d
    11.2023 - 3. cb 💔 4t 4d

    05.2022 - HyCoSy - oba jajowody drożne
    - niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    - hipoglikemia na czczo - metformina

    ✅genetyka: kariotypy, CFTR, mutacja w genie protrombiny
    ✅zespół antyfosfolipidowy
    ✅hormony, wit D, wit B12, homocysteina, panel tarczycowy
    ✅AMH -3,24
    ✅badanie nasienia + fragmentacja DNA
    ✅HLA-C męski C1/C1
    ✅allo MLR - 44,7%
    ✅test IMK - NK 12%
    ❌rozjechane cytokiny
    ❌cross match - 31,2% - po antybiotykoterapii wzrost 😡 33,4%
    ❌KIR AA (HLA-C - C1/C2)
    ❌ brak kirów implantacyjnych

    I IVF
    • stymulacja w 2 fazie cyklu: Menopur 225, Gonapeptyl, Ovitrelle
    • 19.08.2024 - punkcja 11x 🥚
    • 2x ❄️ 5.2.2 - czekamy na wyniki badan 🧬
    • 1 zdrowy ❄️ po pgt-a
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1633 2228

    Wysłany: 23 maja, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica_Lewka wrote:
    Ja póki co jestem po wizycie u dr Kunickiego, ale z tego co tu już na forum się zorientowałam, to wizyty potem są zarówno u dr Niedbały, jak i u dr Pałaszewskiego. Mam nadzieję, że leczenie będzie skuteczne.
    Wysłałam Ci również zaproszenie do przyjaciółek 😉
    Mnie prowadził Kunicki wszystkie wizyty u niego miałam..1 jak plamiłam go niebyło byłam u dr Jerzaka...transfer Pałaszewski

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja, 03:45

    Lwica_Lewka lubi tę wiadomość

  • glodia Autorytet
    Postów: 562 291

    Wysłany: 31 maja, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    czy wiecie może, kto w invicie "specjalizuje" się w poronieniach nawykowych?

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1633 2228

    Wysłany: 1 czerwca, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glodia wrote:
    Cześć,
    czy wiecie może, kto w invicie "specjalizuje" się w poronieniach nawykowych?
    Kochana oni wszyscy ogarniają takie sprawy...
    Robiłaś diagnostykę poronna te badania ba trombofilie wrodzoną i celiakię? Bo to często kazdz robić po pronnienach...
    Ha polecam Kunickiego ,Pałaszewski też polecam transfer 1 u niego kdraxu udany...oni wszyscy są dobrzy...ale dopytam chrześnicy dam znać...

  • glodia Autorytet
    Postów: 562 291

    Wysłany: 2 czerwca, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Kochana oni wszyscy ogarniają takie sprawy...
    Robiłaś diagnostykę poronna te badania ba trombofilie wrodzoną i celiakię? Bo to często kazdz robić po pronnienach...
    Ha polecam Kunickiego ,Pałaszewski też polecam transfer 1 u niego kdraxu udany...oni wszyscy są dobrzy...ale dopytam chrześnicy dam znać...
    tak tak, mam wszystkie badania. chodzi mi o kogoś, kto zwraca większą uwagę na badania już w ciąży, dokładniejsze usg itp.

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1633 2228

    Wysłany: 5 czerwca, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glodia wrote:
    tak tak, mam wszystkie badania. chodzi mi o kogoś, kto zwraca większą uwagę na badania już w ciąży, dokładniejsze usg itp.
    W klinice prowadza z reguły do wizyty serduszkowej i założenia karty ciąży...jeśli jesteś z Warszawy lub okolic polecam z całego serca do prowadzenia ciąży dr Leszek Lewandowski prowadził mi ciążę ogarniał cc..cc miałam w imid w Warszawie gdzie pracuje dr.
    Poczytaj opinie o nim jest kozak i tyle dba o swoje pacjentki zawsze możesz do niego dzwonić...polecam

    glodia lubi tę wiadomość

  • glodia Autorytet
    Postów: 562 291

    Wysłany: 6 czerwca, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    W klinice prowadza z reguły do wizyty serduszkowej i założenia karty ciąży...jeśli jesteś z Warszawy lub okolic polecam z całego serca do prowadzenia ciąży dr Leszek Lewandowski prowadził mi ciążę ogarniał cc..cc miałam w imid w Warszawie gdzie pracuje dr.
    Poczytaj opinie o nim jest kozak i tyle dba o swoje pacjentki zawsze możesz do niego dzwonić...polecam
    Dzięki. Poczytam! Trochę schizuje, ale potrzebuje na prawdę dobrego lekarza.

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1633 2228

    Wysłany: 6 czerwca, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    glodia wrote:
    Dzięki. Poczytam! Trochę schizuje, ale potrzebuje na prawdę dobrego lekarza.
    Jest najlepszy daje swój numer prywatny jak coś się dzieje jest dla Ciebie też panikowałam bałam sie.Dr Kunicki mi go polecił.Raz w miesiącu miałam wizyty u niego plus prenatalne i ostatni miesiąc ciąży 2 razy byłam.Goraco polecam mega empatyczny człowiek,cierpliwy wszystko tłumaczący itp.

    glodia lubi tę wiadomość

  • glodia Autorytet
    Postów: 562 291

    Wysłany: 7 czerwca, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Jest najlepszy daje swój numer prywatny jak coś się dzieje jest dla Ciebie też panikowałam bałam sie.Dr Kunicki mi go polecił.Raz w miesiącu miałam wizyty u niego plus prenatalne i ostatni miesiąc ciąży 2 razy byłam.Goraco polecam mega empatyczny człowiek,cierpliwy wszystko tłumaczący itp.
    Dziękuję <3

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 398 162

    Wysłany: 26 czerwca, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś z Was badał zarodki w klinice Invicta? Mam pytanie co do kosztów poniesionych za badanie. W cenniku klinika podaje, że trzeba zapłacić ponad 13 tys za badanie zarodków, ilość maksymalna to 15 badanych zarodków. Czy ktoś z Was miał do badania tylko jeden, dwa lub trzy zarodki? Jak to wtedy wygląda cenowo? Też trzeba zapłacić ponad 13 tysięcy czy kosz ten jest jakoś inaczej liczony? U nas z jednej procedury nie ma szans, aby uzyskać sporą ilość zarodków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca, 10:56

    On 34: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21

    Ona 31: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    11/2023
    IVF Reprofit Ostrava Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych,
    ❄️1 zarodek przetrwał do 6 doby, po badaniu PGT mamy zdrowy zarodek

    02/2024
    ❌stan zapalny endometrium 6/1 HPF
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 60/1HPF, około 210 komórek/ mm2- badanie w 10dc

    05/2024
    ✅stan zapalny wyleczony
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 30-40 komórek/ mm2-badanie w 20dc

    17/06/2024 Transfer
    BetaHCG: 8dpt- 13.80, 10dpt-8,10 😞
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1633 2228

    Wysłany: 26 czerwca, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Czy ktoś z Was badał zarodki w klinice Invicta? Mam pytanie co do kosztów poniesionych za badanie. W cenniku klinika podaje, że trzeba zapłacić ponad 13 tys za badanie zarodków, ilość maksymalna to 15 badanych zarodków. Czy ktoś z Was miał do badania tylko jeden, dwa lub trzy zarodki? Jak to wtedy wygląda cenowo? Też trzeba zapłacić ponad 13 tysięcy czy kosz ten jest jakoś inaczej liczony? U nas z jednej procedury nie ma szans, aby uzyskać sporą ilość zarodków.
    Ja jak kiedyś miałam cennik badanie pgta to było coś koło 2-2,5tyz1 szt potem 2-4 i cena była niższa w przeliczeniu na zarodka.zadzwon na ich infolinii powiedzą ci jak to wygląda...

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 398 162

    Wysłany: 27 czerwca, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    Ja jak kiedyś miałam cennik badanie pgta to było coś koło 2-2,5tyz1 szt potem 2-4 i cena była niższa w przeliczeniu na zarodka.zadzwon na ich infolinii powiedzą ci jak to wygląda...

    Kontaktowała się ze mną pani z Invicta i mówiła o kosztach, które napisałam powyżej. Gdy zapytałam jej co w przypadku gdy ktoś uzyska 2 zarodki to odpowiedziała mi, że ona ma taką informację, a jeśli ktoś uzyska mnie zarodków to sytuacja jest rozpatrywana indywidualnie.

    On 34: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21

    Ona 31: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    11/2023
    IVF Reprofit Ostrava Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych,
    ❄️1 zarodek przetrwał do 6 doby, po badaniu PGT mamy zdrowy zarodek

    02/2024
    ❌stan zapalny endometrium 6/1 HPF
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 60/1HPF, około 210 komórek/ mm2- badanie w 10dc

    05/2024
    ✅stan zapalny wyleczony
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 30-40 komórek/ mm2-badanie w 20dc

    17/06/2024 Transfer
    BetaHCG: 8dpt- 13.80, 10dpt-8,10 😞
  • Milka34 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 lipca, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktoś leczył się u dr. Ewy Niedbały Wykowskiej?? Jak wrażenia po wizytach? Pomogła komuś?

‹‹ 108 109 110 111 112
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ