X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że lekarzom z obecną sytuacją też nie jest dobrze i na ostatniej wizycie usłyszałam, że lekarz ma nadzieję, że jak odejdą pacjenci to właściciele pójdą po rozum do głowy i obniżą ceny...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Wiem, że lekarzom z obecną sytuacją też nie jest dobrze i na ostatniej wizycie usłyszałam, że lekarz ma nadzieję, że jak odejdą pacjenci to właściciele pójdą po rozum do głowy i obniżą ceny...


    Remont pelna pare tylko po co, jak pustki beda....

    Dziewczyny ja nie znam sytuacji z inv rzadowym bo nie mialam na nie szans ale mam nadzieje, ze sytuacja wyjasni sie dla Was. Piszcie do dyrekcji klinik, pokazujcie niespojne informacje - wierze, ze ktos kto prowadzi tak duzy biznes zareaguje na ten balagan.

    Trzymajcie sie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 10:45

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urocza na invitro tez wyskakuja z gabinetów i na IUI i sie udaje. W Invimedzie było to samo, dlatego dla mnie to nic dziwnego. Z kolei jak sie cos komus nie podoba to ma prawo mówic, zastanawia mnie to ze na forum narzekacie a czy ktoras opiepszyla swojego lekarza? Bo to samo widze w klinice siedza pod gabinetem i narzekaja a jak wejda to smiechy i umiechy a nic konkretnego. Ja gdybym widziala ze lekarz trzyma w kieszeni fiolke z nasieniem to bym odstapila od IUI. Oczywiscie ze niedrobki sie zdarzaja, ale po to kazdy ma prawo do uczciwego traktowania i do profesjonalnego podejscia, poza tym mozna zglosic skarge itd., zostaje zmiana kliniki. Tak samo chwalenie P. ze on cudowny itd, a on wiekszosc czasu to w gabinecie siedzi i gada bzdury, a babki pacjentki zamiast go pogonic i powiedziec ze lekarz nie jest od opowiastek na temat co kupil i gdzie to mu sie podlizuja, ja tam oporow nie mialam i mu jasno powiedzialam co sadze na temat takich gadek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 10:53

    Antonelka, agulas lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Wiem, że lekarzom z obecną sytuacją też nie jest dobrze i na ostatniej wizycie usłyszałam, że lekarz ma nadzieję, że jak odejdą pacjenci to właściciele pójdą po rozum do głowy i obniżą ceny...
    bo z cenami powariowali, moze licza na pacjentów spoza Pl.

  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Urocza na invitro tez wyskakuja z gabinetów i na IUI i sie udaje. W Invimedzie było to samo, dlatego dla mnie to nic dziwnego. Z kolei jak sie cos komus nie podoba to ma prawo mówic, zastanawia mnie to ze na forum narzekacie a czy ktoras opiepszyla swojego lekarza? Bo to samo widze w klinice siedza pod gabinetem i narzekaja a jak wejda to smiechy i umiechy a nic konkretnego. Ja gdybym widziala ze lekarz trzyma w kieszeni fiolke z nasieniem to bym odstapila od IUI. Oczywiscie ze niedrobki sie zdarzaja, ale po to kazdy ma prawo do uczciwego traktowania i do profesjonalnego podejscia, poza tym mozna zglosic skarge itd., zostaje zmiana kliniki. Tak samo chwalenie P. ze on cudowny itd, a on wiekszosc czasu to w gabinecie siedzi i gada bzdury, a babki pacjentki zamiast go pogonic i powiedziec ze lekarz nie jest od opowiastek na temat co kupil i gdzie to mu sie podlizuja, ja tam oporow nie mialam i mu jasno powiedzialam co sadze na temat takich gadek.

    Ja już więcej do tego lekarza nie poszłam, zresztą on już nie pracuje w Inviccie

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy ja bylam u J. w lipcu na poczatku to widziałam ze P. przyjmowal. On jak mnie widzi to ma na twarzy kwas ale ja nie chodze do kliniki na pogaduszki na temat jego finansow tylko po informacje na temat mojego leczenia. A jezeli chodzi o tego Twojego lekarza to nie wiem jak sie nazywał, moze byla zmiana, jakas dziewczyna pisala na naszym bocianie ze podobno od wrzesnia ma byc jakas super babka ginekolog w Invikcie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 11:12

  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może będzie to moja poprzednia ginekolog. Wiem ze miala chętne na posadę w Invictcie. Ale w sumie to dziwne bo ona ma tyle pacjentek ze się dostać do niej to cud.

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 16 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    Może będzie to moja poprzednia ginekolog. Wiem ze miala chętne na posadę w Invictcie. Ale w sumie to dziwne bo ona ma tyle pacjentek ze się dostać do niej to cud.

    Czy chodzi Ci może o Żaboklicką?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem o jaka bo zapomniałam nazwiska ale pisały ze ta lekarka poza Wawa przyjmuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Urocza na invitro tez wyskakuja z gabinetów i na IUI i sie udaje. W Invimedzie było to samo, dlatego dla mnie to nic dziwnego. Z kolei jak sie cos komus nie podoba to ma prawo mówic, zastanawia mnie to ze na forum narzekacie a czy ktoras opiepszyla swojego lekarza? Bo to samo widze w klinice siedza pod gabinetem i narzekaja a jak wejda to smiechy i umiechy a nic konkretnego. Ja gdybym widziala ze lekarz trzyma w kieszeni fiolke z nasieniem to bym odstapila od IUI. Oczywiscie ze niedrobki sie zdarzaja, ale po to kazdy ma prawo do uczciwego traktowania i do profesjonalnego podejscia, poza tym mozna zglosic skarge itd., zostaje zmiana kliniki. Tak samo chwalenie P. ze on cudowny itd, a on wiekszosc czasu to w gabinecie siedzi i gada bzdury, a babki pacjentki zamiast go pogonic i powiedziec ze lekarz nie jest od opowiastek na temat co kupil i gdzie to mu sie podlizuja, ja tam oporow nie mialam i mu jasno powiedzialam co sadze na temat takich gadek.

    Aszka - super, że jesteś taką zaradną i nie dającą sobie w kaszę dmuchać kobietą. Pełen szacun z mojej strony. Biore natomiast pod uwagę, że nie wszyscy są tacy wyrywni, to kwestia charakteru. Jedne się boją, inne nie mają odwagi zwrócić uwagi bo boją się, że później będą źle traktowane. Inne po prostu wolą się tu wygadać. Forum jest dla wszystkich, każdy ma prawo powiedzieć co czuje i myśli, i nikt nie ma prawa nikogo tu oceniać. Mamy wolność słowa i wyboru. Super, że Ci się udało, super, że decyzje które podjęłaś sprawiły, że jesteś tu gdzie jesteś. Skąd jednak ocena, że nic nie robimy? Wpłynęło dużo skarg, jeden post za drugim jest tu informacja o zgłaszanych nieprawidłowościach. Każdy się denerwuje, każdy ma do tego prawo. Ja np. już nie mogę zmienić kliniki, raz zmieniałam. MZ nie wyraziło zgody na kolejną zmianę, to co mam robić? Mniej odrobinę empatii do osób, które przechodzą teraz piekło, podczas kiedy ty cieszysz się upragnioną ciążą. CZasem warto się zastanowić nad sobą, zanim zrobi się komuś przykrość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stork ale to nie chodzi o przykrosc, tylko o walkę o swoje. No to jezeli sie wstydzisz do lekarza cos powiedziec to nie narzekaj. Owszem ze forum jest od wygadania sie, ja tego nie neguje i rozumiem, ale tez mam inne podejscie i tez jak Ty mam prawo do własnego zdania. Jak nie reagujesz to sie godzisz na takie traktowanie to chyba powinnas byc zadowolona, w koncu czy jestes na rzadowce czy prywatnie nie ma znaczenia, to nasze zdrowie, nasze nerwy a nie lekarzy. Tak samo ze skarga, jak sie składa oficjalna skarge to wysylasz pismo z potwierdzeniem odbioru. Klinika ma 30 dni zeby sie do tego ustosunkowac, zawsze mozna tez postraszyc pozwem cywilnym. To nie jest wizyta u internisty tylko m.in wszystkie tam przechodzimy rozne zabiegi itd. lekarz to nie jest swieta krowa ze ma sie mu tylko przytakiwac. I nie pisze tego zeby zrobic komus przykrosc, tylko akurat uwazam ze zabiegi invitro inseminacje te wizyty to JEST OGROMNY STRES DLA NAS, kobiet, bo to my cierpimy, my sie denerwujemy i jak widac ze cos nie tak to trzeba reagowac, z samego narzekania to nic nie bedzie. Oczywiscie kazdy ma wolnosc wyboru- moze nic nie robic i godzic sie na to jak sie go traktuje i siedziec cicho ze strachu przed lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 13:30

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZwonilam do invimedu nie kwalifikują i nie mozna sie do nich przenieść. Także żadnych możliwości ruchu...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Requiem wrote:
    DZwonilam do invimedu nie kwalifikują i nie mozna sie do nich przenieść. Także żadnych możliwości ruchu...

    Czyli też kasy nie mają...
    To chyba naszym planem B będzie musiało się stać podejście komercyjne... tylko zastanawiam się, czy w Invikcie, czy w Novum...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Czy chodzi Ci może o Żaboklicką?
    Tak, może ty coś wiesz więcej ?
    Wątpie że o nią chodzi. Ale wcale nie obraziłabym sie gdyby trafiła do kliniki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 14:34

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1812

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Czyli też kasy nie mają...
    To chyba naszym planem B będzie musiało się stać podejście komercyjne... tylko zastanawiam się, czy w Invikcie, czy w Novum...
    Ja jesli sie zdecyduje na komercyjne to będzie to Novum

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Stork ale to nie chodzi o przykrosc, tylko o walkę o swoje. No to jezeli sie wstydzisz do lekarza cos powiedziec to nie narzekaj. Owszem ze forum jest od wygadania sie, ja tego nie neguje i rozumiem, ale tez mam inne podejscie i tez jak Ty mam prawo do własnego zdania. Jak nie reagujesz to sie godzisz na takie traktowanie to chyba powinnas byc zadowolona, w koncu czy jestes na rzadowce czy prywatnie nie ma znaczenia, to nasze zdrowie, nasze nerwy a nie lekarzy. Tak samo ze skarga, jak sie składa oficjalna skarge to wysylasz pismo z potwierdzeniem odbioru. Klinika ma 30 dni zeby sie do tego ustosunkowac, zawsze mozna tez postraszyc pozwem cywilnym. To nie jest wizyta u internisty tylko m.in wszystkie tam przechodzimy rozne zabiegi itd. lekarz to nie jest swieta krowa ze ma sie mu tylko przytakiwac. I nie pisze tego zeby zrobic komus przykrosc, tylko akurat uwazam ze zabiegi invitro inseminacje te wizyty to JEST OGROMNY STRES DLA NAS, kobiet, bo to my cierpimy, my sie denerwujemy i jak widac ze cos nie tak to trzeba reagowac, z samego narzekania to nic nie bedzie. Oczywiscie kazdy ma wolnosc wyboru- moze nic nie robic i godzic sie na to jak sie go traktuje i siedziec cicho ze strachu przed lekarzem.


    Zgadzam się z Tobą, sama należę do idących po trupach do celu. Ja nie składałam skargi do kliniki, ja składałam skargę do Ministerstwa i sprawa jest wyjaśniana. Pewnych rzeczy się nie przyspieszy. Oficjalną wiadomość od Invicty też dostałam. Chcesz przeczytać? Pani koordynator życzyła mi udanych wakacji.
    Stanęłam raczej w obronie innych dziewczyn, które może nie mają tyle odwagi, co ja czy Ty (skoro piszesz, że bardzo walczyłaś). Ludzie dzielą się na różnych. Tu nie ma co opierdzielać lekarza, to nie lekarz kieruje kliniką. Wszystko co możliwe zostało zrobione w tym temacie, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie :-)

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stork, ja bym chętnie przeczytała wyjaśnienie.

    Piggy, ja z kolei nie mam dobrych wspomnień z Żaboklicką, ale to oddzielny temat. Wiem, że sporo kobiet ją sobie chwali, może w moim przypadku lub w szpitalu ma/miała gorszy dzień. Każdemu może się zdarzyć ;)

    A w Novum komercyjnie to chyba nie ma jakiś długich kolejek?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Stork, ja bym chętnie przeczytała wyjaśnienie.

    Piggy, ja z kolei nie mam dobrych wspomnień z Żaboklicką, ale to oddzielny temat. Wiem, że sporo kobiet ją sobie chwali, może w moim przypadku lub w szpitalu ma/miała gorszy dzień. Każdemu może się zdarzyć ;)

    A w Novum komercyjnie to chyba nie ma jakiś długich kolejek?

    Jasne, wysylam zaproszenie :)

  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STORK wrote:
    Jasne, wysylam zaproszenie :)

    Zaakceptowane :)

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka jak już komentujesz to czytaj ze zrozumieniem. Byłam świadkiem, obserwatorem sytuacji, którą opisałam, dziewczyna która miała IUI nie była nawet świadoma tego gdzie była fiolka z nasieniem i ile czasu to trwało.
    forum służy do tego żeby właśnie ponarzekać, zdobyć informacje i opisać różne sytuacje, które nas spotykają.
    Nie rozumiem czemu atakujesz za każdym razem osoby, które negatywnie wypowiadają się na temat tej kliniki, tak jak napisała Stork, nie wszyscy rwą się do awantur z lekarzami, szczególnie jeśli trzeba kontynuować w tym samym miejscu wizyty. Nigdy nie wiesz czy kelner nie napluje Ci do talerza ;)

    Requiem, Anatolka lubią tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ