X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Warszawa
Odpowiedz

Invicta Warszawa

Oceń ten wątek:
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Wproszę się do rozmowy, bo własnie zbliżam się do końca stymulacji u dr Neu a byłam też na wizytach u Nie. Dr Niem wiedząc, że chcemy podejść do IVF komercyjnie zalecił nam badania infekcyjne przed kolejną wizytą, zrobiliśmy żeby wszystko przyspieszyć, po czym zaczeliśmy wczytywać się w programy IVF i przy naszym "stanie" musieliśmy wziąć All Inclusive w którym te badania infekcyjne są za darmo, ale dzięki roztargnieniu dr Nie za nie zapłaciliśmy....DR Neu na pierwszej wizycie zrobił wrażenie gburowatego, ale z każdą kolejną bardzo zyskuje, jest konkretny, odpowie na każde pytanie, po prostu sprawia wrażenie rzetelnie wykonującego swoją pracę, a zażartować i rozładować napięcie też potrafi. U dr Nie faktycznie ma się poczucie większej swobody, ale zniechęcił mnie do siebie tym, że nie spojrzał na sprawę globalnie, przecież na pewno wie, że w pakietach komercyjnych badania infekcyjne są.


    Ja bardzo cenie sobie Dr Niemoczynskiego. Bardzo mi pomaga - ma swoje plusy i minusy ale uznalam, ze plusy przewazaja. Co do pakietow - faktycznie myli pewne rzeczy ale w tej sytuacji, moze powinnas porozmawiac z obsluga zeby zwrocili Tobie kase. Chyba, ze nie mialas jeszcze wykupionego pakietu stad platnosc za badania. Ja go o formalne kwestie nie pytam - wszystko w obsludze :-).

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej rozumna z tych babek co siedza na recepcji jest kierowniczka, ta co ma kasztanowe krotkie włosy.

    agulas, Giussta lubią tę wiadomość

  • Bribrami Ekspertka
    Postów: 132 193

    Wysłany: 22 lipca 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek ja miałam identyczna sytuacje u doktora K. Tylko ze mi nie powiedzieli ze ceny wzrosły i teraz sa te pakiety wiec płaciłam za 2 wizyty i badania sama a dopiero przed samym transferem babka sie mnie pyta kiedy zapłacę za pakiet. Lekarz sie tłumaczył ze oni nie znają sie na pakietach, to nowość i oni zlecają a na szczegółach zna sie recepcja. Ale fajnie sie zachował bo poszedł ze mną zeby wszystko wyjaśnić. Fakt to nie jego wina tylko recepcji. W każdym razie ze zwrotem pieniędzy nie było żadnego problemu. Przyniosłam potwierdzenie przelewu i zwrócili mi kasę za te wizyty i badania które wchodzą w skład pakietu

    Guniaczek, Giussta lubią tę wiadomość

    w57vrjjg31odl8pz.png
    mhsv4z17rdmo50zd.png
    f2wl3e5eqnmv89e8.png
    Aniołek 03.2013 (6tc)
    Aniołek 02.2015 (6tc)
    Aniołek 01.2017 (10tc)
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 26 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, są jakieś wieści - coś się ruszyło?

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzeba czekać do listopada-grudnia, kolejka oczekujących na 120 miejsc, niby mają wtedy dostać kasę, ciekawe co się stało z kasą z lipca...
    to dotyczy Wawy

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Asiula86 Autorytet
    Postów: 10250 8906

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli już nie październik-listopad, tylko listopad-grudzień... pięknie...

    Słabość jest siłą w nas...
    6 cykli stymulowanych, 2 inseminacje, 4 procedury in vitro, 16 transferów, 17 zarodków :(
    23.10.2015 puste jajo płodowe 2BB :(
    31.12.2018 ciąża biochemiczna 4AA :(
    08.08.2022 ciąża biochemiczna 3AB :-(
    Michałek <3
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w związku z tym, że w wątku na temat IVF była dyskusja na temat działań kliniki Invicta i tego jak odbywają się transfery podrzucam tu linka "dla potomnych" zastanawiających się nad wyborem właściwej kliniki...

    Ja generalnie zadowolona nie jestem, Invicta to fabryka i transfery czyli właściwie najważniejsze chwile odbywają się taśmowo i z notorycznymi opóźnieniami co pryz pełnym pęcherzu jest mocno drażniące i skutkuje tym, że podczas konsultacji przedtransferowej człowiek zamiast o wszystko dopytać myślami jest w kibelku, a lekarz też mówi o zarodkach na szybko, bo przecież już ma opóźnienie.... konsultację po transferze (żeby coś się na spokojnie dowiedzieć) trzeba wyprosić


    Podsumowując nasze wnioski :
    - prowadzenie programu odbywa się generalnie w porządku do momentu transferu
    - transfer jest słaby, opóźnienia, dziewczyny tłoczą się pod drzwiami i wyczekują kiedy w końcu, konsultacja "przed" w pośpiechu, transfer "rach ciach" bo kolejka jest, w czasie transferu odczułam, że zapłacone, oni robotę wykonali, więc "spadówa"
    - weryfikacje - jak jest zmiana dawki to raczej klinika dzwoni, jak nie ma to dzwonią w godzinach późnych
    - inny lekarz prowadzi, inny robi punkcję i inny transfer, więc trudno się dowiedzieć czegoś, bo nie znają historii "choroby"


    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ivf,60,1585.html do strony 1589 pojawiają się narzekania na invictę

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzwonili po którąś z Was z listy?

  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was była u prof Grzegorza Jakiela?

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy chcąc zrobić badanie nasienia w Invikcie (mamy z mężem tam już dokumenty, bo przygotowywaliśmy się do IUI, ale jednak odpuściliśmy) musimy mieć skierowanie od lekarza? Trzeba umówić się na wizytę, czy można po prostu zadzwonić i umówić się bez skierowania.
    Pytam, bo teraz zorientowałam się, że mąż co prawda miał bad nasienia, wyszło ok, ale nie ma tam zbadanej morfologii. A dowiedziałam się, że możliwe, że wyniki są ok, ale morfologia kiepska i doopa ;/
    A chcemy we wrześniu podejść do IUI i wolałabym wiedzieć co z tą morfologią.
    Dziękuję za odpowiedzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara bella nie ma zadnego skierowania, idziesz do recepcji albo dzownisz na infolinie i mowisz ze sie chcesz umowic na badanie nasienia, ustalaja termin, w dniu przychodzisz do recepcji mowisz co i jak, placisz i sie przystepuje do oddania. My mielismy wyniki ok nasienia i nikt nie kazał robic morfologii, ale wiadomo kazdy przypadek jest inny i jak czujesz ze macie potrzebe to lepiej zrobic.

    klara_bella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję Aszka :)

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara zrobcie novum,w cenie podstawowego badania jest morfologia.w invicta nie ma tego w podstawie,za to mnostwo innych parametrow nic nie mowiacych

    klara_bella lubi tę wiadomość

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    Dziewczyny czy któraś z was była u prof Grzegorza Jakiela?
    Ja nie byłam ale się zastanawiam.
    Moja znajoma była w Warszawie, kilka lat się starali i nic- po leczeniu u niego po niecałym roku zaszła w ciąże i właśnie kilkanaście dni temu urodziła syna:)
    Tani nie jest, ale ponoć dobry specjalista.
    Choć komentarze sa na Jego temat bardzo różne.....

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    wiecie może jak sytuacja z rządówką?
    coś ruszyło?
    dziewczyny po 1 nieudanej procedurze też czekacie?

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie nikt nie dzwonił, i nikt mi też nie odpisuje na -emaile.

  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie tez nikt nie dzwonił...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś mi się wydaje, że biorą na przetrzymanie do wyborów, a potem pis zdejmie im problem z głowy...

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Requiem Autorytet
    Postów: 409 186

    Wysłany: 1 września 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program jest przewidziany do czerwca 2016 wiec nie sadze żeby mogli cos z tym zrobic ale cholera wie o co im chodzi...

    Kwiecień 2015 ICSI brak mrozaczków :(
    Grudzień 2015 IMSI brak mrozakow :(
    Kwiecień 2016 ICSI transfer 2 :(
    Lipiec 2016 Crio 1 śnieżynki :( KONIEC!
    Chcesz rozśmieszyć Boga? Opowiedz mu o swoich planach...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś w Invikcie u dr K.
    Wspaniały lekarz, człowiek z klasą. W porównaniu z moją marcową wizytą u dr P, to nie ma co porównywać tych 2 panów, takie moje zdanie.
    Rzeczywiście na korytarzach bardzo mało pacjentów/par. Jak byłam w marcu to był niezły kocioł a teraz cisza i spokój.
    W trakcie rozmowy o moim przypadku lekarz powiedział, że program rządowy in vitro jest już na wykończeniu. Tylko tyle.

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ