X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Invicta Wrocław
Odpowiedz

Invicta Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2022, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mało tu ludzi ale zapytam- jak oceniacie invicte?
    Ja jestem juz pol roku i nie wiem co myśleć. Przez to ze mam problem z dojazdami donlakrzy to skacze po różnych i chyba troche oni sie rozjeżdża z opiniami. Jak u Was ? Kogo polecacie? na jakim etapie jestescie?

  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 16 października 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodałam CIe do przyjaciółek, napisze na prive i odpowiem na Twoje pytania :)

    JustKan92 lubi tę wiadomość

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4514 8696

    Wysłany: 19 listopada 2022, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Zostałam zakwalifikowana do programu OF wspierającego płodność. Obejmuje on m. in. wizyte i badania w Invicta. Najbliższe mi rejony to Wrocław właśnie. Kogo polecacie z lekarzy na pierwszą wizytę, rozpoznanie i leczenie?

    Mam podejrzenie PCOS (w wieku nastoletnim uznano to za diagnozę i przepisano antykoncepcyjne), ale hormony mieszczą się w widełkach, na USG jedynie pęcherzyki. Torbiele na tarczycy, ale tarczyca hormonalnie ok. W rodzinie cukrzyca. AMH nie było badane.

    Mąż to jedna wielką niewiadoma i mam nadzieję że wizyta go zmotywuje do badań.

    Kilka ładnych lat bez zabezpieczeń (ok 4-6? Nie pamiętam dokładnie), starania na luzie od 2019 roku, od lipca tego roku starania pełną parą... Cykle długie, dwumiesięczne, owulacyjne na szczęście.

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕕

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atka666 niestety nie widzę zebym mogla Ci napisac priv

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ