X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • moniczka1902 Koleżanka
    Postów: 93 4

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro wrote:
    Zawsze do lek rodzinnego możesz zadzwonić. Ja jestem kierownikiem dużej Poradni i dzwonią często pacj o te leki

    Dziękuję:)

  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    shani: jakie planszówki? my też miażdzymy :P

    Ostatnio ogrywamy Terraformacje Marsa z nowymi dodatkami i do tego lżejsze gierki, Azul, Sagrada, Patchwork 😊 a Wy co polecacie?

    Newsy dla wszystkich: Dzwoniłam dzisiaj do kliniki i podobno majowe wizyty nie są jednak odwoływane, nawet z 1 połowy maja :)

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 15 kwietnia 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shani wrote:
    Ostatnio ogrywamy Terraformacje Marsa z nowymi dodatkami i do tego lżejsze gierki, Azul, Sagrada, Patchwork 😊 a Wy co polecacie?

    Newsy dla wszystkich: Dzwoniłam dzisiaj do kliniki i podobno majowe wizyty nie są jednak odwoływane, nawet z 1 połowy maja :)

    Te same 🤣 opór z azul, mamy za to brzdęk i ulm.
    Oczywiście alchemicy, agricole, zombicide a próbuje się przełamać i ograć star wars rebelia 🙈

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Lentylek Koleżanka
    Postów: 70 7

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Zaczynamy przygodę z Invimed 3 czerwca, mam nadzieję, że już wszystko będzie działać poprawnie. Jestem zapisana do doktor C. Ponieważ mój gin ją polecił. Mimo wszystko ciągle myślę o Angeliusie i doktor P. Ponieważ koleżanka u niej była, miała tylko 15% szans, dwa jajeczka i właśnie to drugie jajeczko było szczęśliwe i nie dawno urodziła.
    W temacie in vitro jestem zielona, liczyłam na naturalna ciąże gdyż mam córkę 11lat lecz niestety miałam dwie ciąże pozamaciczne i straciłam jajowody 😔😔😔

  • Szapiro Autorytet
    Postów: 799 365

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lentylek wrote:
    Witam. Zaczynamy przygodę z Invimed 3 czerwca, mam nadzieję, że już wszystko będzie działać poprawnie. Jestem zapisana do doktor C. Ponieważ mój gin ją polecił. Mimo wszystko ciągle myślę o Angeliusie i doktor P. Ponieważ koleżanka u niej była, miała tylko 15% szans, dwa jajeczka i właśnie to drugie jajeczko było szczęśliwe i nie dawno urodziła.
    W temacie in vitro jestem zielona, liczyłam na naturalna ciąże gdyż mam córkę 11lat lecz niestety miałam dwie ciąże pozamaciczne i straciłam jajowody 😔😔😔
    Ja polecam dr P. Ponoć wizyty są teraz od ręki, piszą na wątku Angeliusowym, może idź najpierw do A a jak coś masz termin na 06 do Invimed

    Szs
  • Lentylek Koleżanka
    Postów: 70 7

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szapiro wrote:
    Ja polecam dr P. Ponoć wizyty są teraz od ręki, piszą na wątku Angeliusowym, może idź najpierw do A a jak coś masz termin na 06 do Invimed


    Dziękuję, zadzwonię i zapytam jutro. 🙂

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam do angelius, 1 wolny termin jest na ten piątek albo na przyszły wtorek :D (do dr P.) :D

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Lusi35 Autorytet
    Postów: 280 107

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    dzwoniłam do angelius, 1 wolny termin jest na ten piątek albo na przyszły wtorek :D (do dr P.) :D
    Myślałam, że terminy będą jeszcze dalsze niż zazwyczaj, a tu na piątek? Też muszę spróbować, u mnie w klinice wszystko odwołane, a już miałam zacząć stymulację😢. Słyszałam, że dr MP ma wyjątkowe podejście i chcę chociaż raz skonsultować się z takim lekarzem. Chociaż pewnie nic już u mnie nie poradzi, ale sam fakt, że zobaczy badania i może podpowie jak Ona to widzi, będzie dla mnie jakimś wsparciem. Bo przyznam się, że dawno nie byłam tak zdołowana tym wszystkim. Powodzenia 😘

  • Lentylek Koleżanka
    Postów: 70 7

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde. Tak szybko 😁😁😁 moja koleżanka w grudniu mi mówiła że terminy na kwiecień, więc myślałam, że teraz będą gdzieś na września.
    To Ci powiem mam mega dylemat co zrobić 🙄🙄🙄😬😬😬 mój gin bardzo poleca doktor C.
    Nie mam jeszcze żadnych badań nawet do konsultacji, żeby na "próbę" iść do P. 😔 ( to nasze pierwsze podejście i pierwsza taka wizyta)

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi35
    Też słyszałam że o dr P. mówią "anioł". Mam nadzieje, że coś mi podpowie.
    Dlaczego nic nie poradzi? Nie smutaj, warto zasięgnąć zdania innego specjalisty. Właściwie to liczę, że da mi jakąś magiczna wskazówkę i się wrzeszczcie uda :P

    Lentylek:
    taaak Były takie terminy a teraz patrz jak szybko. Dr. C. bardzo chwalona. Musisz spr czy Ci będzie odpowiadać, czy "zaiskrzy".

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Lusi35 Autorytet
    Postów: 280 107

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    Lusi35
    Też słyszałam że o dr P. mówią "anioł". Mam nadzieje, że coś mi podpowie.
    Dlaczego nic nie poradzi? Nie smutaj, warto zasięgnąć zdania innego specjalisty. Właściwie to liczę, że da mi jakąś magiczna wskazówkę i się wrzeszczcie uda :P

    Lentylek:
    taaak Były takie terminy a teraz patrz jak szybko. Dr. C. bardzo chwalona. Musisz spr czy Ci będzie odpowiadać, czy "zaiskrzy".
    Dariinko, a Ty na kiedy się umowilas? Na piątek? Daj znać po wizycie 😊i też skrycie marzę, że da mi tabletki i zajdę w ciążę, najlepiej bez seksu 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2020, 12:58

  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 23 kwietnia 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi, jadę we wtorek, od razu poproszę o usg aby zob czy torbiel się zmniejszyła. Przyplątała sie i ponoć to endometrialna (shit!) a endometriozy nie miałam.

    Takie tabletki to byłby cud, oj jakbym chciała :P

    A Ty jakie plany? bo w stopce pustka :*

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Koziaprinca Autorytet
    Postów: 345 206

    Wysłany: 24 kwietnia 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://dziendobry.tvn.pl/a/wstrzymane-procedury-przerwane-terapie-jak-wyglada-leczenie-nieplodnosci-w-dobie-koronawirusa

    Ku pokrzepieniu serc 👍❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2020, 18:22

    30lat
    6 lat starań

    Problem męski - bardzo słaba jakość nasienia.

    Czynnik damski- problem z implantacją

    I PROCEDURA- krótki prot.
    10.19 punkcja, pobrano 12 jajeczek , w tym 11 dojrzałych, zapłodnionych 6, tylko 1 zarodek

    10.19transfer IVN 1 próba
    Świeży transfer 3dniowca
    Skurcze macicy 😭
    7 dpt <1
    12 dpt <0,1☹️

    01.20 histeroskopia, liczne polipy i zrosty- usunięto

    02.20 II PROCEDURA -krotki prot❄️❄️
    03.20-transfer odwołany koronawirus🥺
    06.2020-transfer 5dn blastki ☹️
    01.21 - transfer 5dn + Prograf
    7dpt <1
    10dpt ?

    TSH👍
    Immunofenotyp👍
    Kiry👍
    Kariotyp👍
    Asa👍
    Ana 1-2-3👍
    Krzywa cukrowa👍
    CBA👎
    Homocysteina👍
    IMK Multitest👍
    Mutacja MTHFR👎
    Mutacja PAI v leiden👎
    Antykoagulant tocznia👍
    Przeciwciała kardiolipidowe👍
    Mycoplasma 👍
    Ureaplasma 👍
    E.coli👍
    + Stała kontrola osteopaty

    __________________
    22.01.2021- transfer 5dniowca- czekamy maleństwo ✊
  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, co słychać? przygotowuje się któraś do transferu w maju ??

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Kessi_91 Ekspertka
    Postów: 282 60

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Która z Was korzystała z programu "Zostań Rodzicem" ? Ile ostatecznie kosztowała Was cała procedura ( z lekami itp.) ? Myślicie , że warto z tego programu skorzystać w porównaniu z innymi klinikami( bo pewnie porównywałyście ofertę innych klinik)?

    Ja czekam na wizytę w maju. Jeszcze nie wiem czy będziemy podchodzić do 2 iui czy już odpuszczamy i startujemy z in vitro żeby nie tracić pieniędzy, czasu i nerwów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariina wrote:
    hej, co słychać? przygotowuje się któraś do transferu w maju ??

    Hej,

    Ja niestety na razie nie. Mam zlecone sterydy i accofil a to chyba na razie odpada. Zobaczę co dalej z koroną i jeśli będę mogła to w czerwcu. A Ty Dariina masz jeszcze zarodki?

  • Lentylek Koleżanka
    Postów: 70 7

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jutro wizytę jeszcze u mojego gina żeby sprawdzić czy torbiel nadal jest i zobaczę co zleci przed pierwszą wizyta w klinice. Na pewno amh tak mówił.

  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaP83 wrote:
    Hej,

    Ja niestety na razie nie. Mam zlecone sterydy i accofil a to chyba na razie odpada. Zobaczę co dalej z koroną i jeśli będę mogła to w czerwcu. A Ty Dariina masz jeszcze zarodki?

    Masz jakieś informacje odnośnie tego? Też mam sterydy i muszę chyba jeszcze raz przejść immunosupresję i chciałam zacząć już w maju.

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶👨‍👩‍👧💕

    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • inkaa Autorytet
    Postów: 463 208

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś mam jeszcze jedną blastkę.
    Jutro mam wizytę, jeśli na usg będzie torbiel to w tym cyklu pass.

    Kessi 7900 pakiet. Leki ok 1500 ( prolutex i Crinone najbardziej szarpie po kieszeni )
    Transfer fet plus embryoGlue -1800, do tego badania proga co 2 dni i beta. ( 24+30) dojazd bo wypadało mi w weekend 🤦🏻‍♀️
    Jakieś wlewy itp to znowu dodatkowy koszt ..
    Reasumując 🙈. :(

    01.2018r. -05.2021 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza, endo 3st
    PAI hetero
    IVF
    transfer -> negative
  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kessi_91 wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    Która z Was korzystała z programu "Zostań Rodzicem" ? Ile ostatecznie kosztowała Was cała procedura ( z lekami itp.) ? Myślicie , że warto z tego programu skorzystać w porównaniu z innymi klinikami( bo pewnie porównywałyście ofertę innych klinik)?

    Ja czekam na wizytę w maju. Jeszcze nie wiem czy będziemy podchodzić do 2 iui czy już odpuszczamy i startujemy z in vitro żeby nie tracić pieniędzy, czasu i nerwów.


    My korzystaliśmy z tego pakietu. Jest to trochę indywidualna wycena bo dużo zależy od zalecanych badań przed procedura. U nas wszystko wszystko wyszło koło 11/12 tys z lekami, badaniami przed, po itp.

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ