X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 17 września 2021, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cholernie się boję tego inv

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 17 września 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    cholernie się boję tego inv

    Nie ma czego się bać. Sam zabieg to nic wielkiego. Bramie leków jest upierdliwe. Ja nie lubię zastrzyków, które robię sobie sama.
    Komplikacje zaczynają się w głowie, a to najważniejsze, żeby mieć dobre nastawienie, nie stresować się, a jednocześnie być gotowa na to, co może się wydarzyć.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 17 września 2021, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w środę na kontroli u dr C- o dziwo CLO zadziałało i piękny pęcherzyk 19mm. Endometrium tylko 7,8 dla mnie trochę cienkie, ale powiedziała że jest ok i trójlinijne i jak najbardziej jest sens działać. Kazała zrobić od razu zastrzyk z ovitrelle i się seksić w środę, piątek i niedzielę a potem
    duphaston 10 dni i się testować.
    Nic nie czuje po tym zastrzyku, poza tym morfologia męża jest bardzo słaba więc szanse są niewielkie ale...Trzymajcie kciuki 🤪

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 17 września 2021, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani pielęgniarka tylko 1 plemnik jest potrzebny ;) małymi kroczkami do przodu ;)

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 18 września 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety 3 podejście się nie powiodło. Accofil i wlew z Intralipidu pomógł tyle, że zarodek się zagnieździł i wyniki betaHGC w końcu były powyżej 5! Niestety nie wiadomo dlaczego potem beta zaczęła spadać i rozwój zarodka się zatrzymał. Czekam teraz na krwawienie. A potem przygotowania do 4 podejścia. To moja ostatnia blastocysta. A potem nie wiem, jak będzie.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 września 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro :(

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 18 września 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi również jest przykro. Życzę Ci z całego serca żeby za 4 razem się udało ❤️

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 20 września 2021, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u mojej Pani dr. W październiku robimy jeszcze stymulację mam już umówiona dłuższa wizytę i w październiku rozpisujemy leki do procedury. Pierwszy raz dr u którego jestem nie naciskał na in vitro to była moja propozycja. Pani dr przystała powiedziała że na encortonie mogę być pół roku a już mamy 4 stymulację w październiku będzie 5. Jak to stwierdziła bardzo dobrze reaguje na stymulację mam 4 pęcherzyki endometrium 9.1 . U nas jest czynnik męski i mój wrogi śluz...

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 21 września 2021, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jestem po wizycie u mojej Pani dr. W październiku robimy jeszcze stymulację mam już umówiona dłuższa wizytę i w październiku rozpisujemy leki do procedury. Pierwszy raz dr u którego jestem nie naciskał na in vitro to była moja propozycja. Pani dr przystała powiedziała że na encortonie mogę być pół roku a już mamy 4 stymulację w październiku będzie 5. Jak to stwierdziła bardzo dobrze reaguje na stymulację mam 4 pęcherzyki endometrium 9.1 . U nas jest czynnik męski i mój wrogi śluz...

    A partner ma jakieś leczenie? Co konkretnie jest nie tak?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 września 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    A partner ma jakieś leczenie? Co konkretnie jest nie tak?

    Jemu tak skaczą wyniki raz ilość poniżej normy drugi raz ruchliwość i żywotność nie taka a ilość ok , HBA 45% dostał suplementację na to i ostatnio mi powiedziała że jak HBA będzie poniżej 65% to to co robimy nie ma sensu ale i tak się zdecydowałam na inv bo już długo to trwa ... DNA ostatnio jak badaliśmy 21% więc ogólnie kiepsko :p

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 21 września 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jestem po wizycie u mojej Pani dr. W październiku robimy jeszcze stymulację mam już umówiona dłuższa wizytę i w październiku rozpisujemy leki do procedury. Pierwszy raz dr u którego jestem nie naciskał na in vitro to była moja propozycja. Pani dr przystała powiedziała że na encortonie mogę być pół roku a już mamy 4 stymulację w październiku będzie 5. Jak to stwierdziła bardzo dobrze reaguje na stymulację mam 4 pęcherzyki endometrium 9.1 . U nas jest czynnik męski i mój wrogi śluz...


    Dobrze, że już coś zdecydowaliście, bo ta niepewność jest w tym wszystkim najgorsza. In vitro ma jednak największą skuteczność, więc może pomóc oszczędzić czas i zdrowie psychiczne. Będziecie korzystać z tego programu zostań rodzicem?

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 września 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Dobrze, że już coś zdecydowaliście, bo ta niepewność jest w tym wszystkim najgorsza. In vitro ma jednak największą skuteczność, więc może pomóc oszczędzić czas i zdrowie psychiczne. Będziecie korzystać z tego programu zostań rodzicem?


    tak chciałabym, o ile to nie tylko reklama że 2 tys taniej , to zawsze to kasa w kieszeni :)
    No dokładnie a już się to trochę ciągnie więc myślę że nie warto już czekać dłużej.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 21 września 2021, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    tak chciałabym, o ile to nie tylko reklama że 2 tys taniej , to zawsze to kasa w kieszeni :)
    No dokładnie a już się to trochę ciągnie więc myślę że nie warto już czekać dłużej.

    My też korzystamy z tego programu :) hahah no rzeczywiście wychodzi te 2 tysie taniej, bo ja to jestem walnięta i zrobiłam sobie rozpiskę w excelu i liczyłam :D Tyle, że minus taki, że jak transfer odroczony to za krio się płaci. No ale jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, a ja nie zakładam złych opcji, staram się optymistycznie do tego podchodzić, bo wierzę, że nastawienie też jest ważne :)

    MałaMi90, Rybka85 lubią tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 września 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    My też korzystamy z tego programu :) hahah no rzeczywiście wychodzi te 2 tysie taniej, bo ja to jestem walnięta i zrobiłam sobie rozpiskę w excelu i liczyłam :D Tyle, że minus taki, że jak transfer odroczony to za krio się płaci. No ale jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, a ja nie zakładam złych opcji, staram się optymistycznie do tego podchodzić, bo wierzę, że nastawienie też jest ważne :)


    Jak przechodzisz stymulację? wiadomo już kiedy punkcja?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 września 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    My też korzystamy z tego programu :) hahah no rzeczywiście wychodzi te 2 tysie taniej, bo ja to jestem walnięta i zrobiłam sobie rozpiskę w excelu i liczyłam :D Tyle, że minus taki, że jak transfer odroczony to za krio się płaci. No ale jak to mówią, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana, a ja nie zakładam złych opcji, staram się optymistycznie do tego podchodzić, bo wierzę, że nastawienie też jest ważne :)


    to super :) znając mnie to też bym liczyła :D ale jak już Ty liczyłaś i mówisz że faktycznie tak jest to sobie to daruję :D

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 września 2021, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wychodowałam teraz 4 pęcherzyki przy zwykłej stymulacji i nie mogę siedzieć i się ruszać a co dopiero będzie przy stymulacji do inv ;o

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 września 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar przypomnij proszę jaki Wy macie problem gdzie stoi przyczyna?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 21 września 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    milkaczar przypomnij proszę jaki Wy macie problem gdzie stoi przyczyna?


    U nas w zasadzie nie wiadomo co jest problemem. Mam hashimoto i pcos, ale uregulowane lekami, więc nie powinno mieć już wpływu. U męża nasienie ok, a jednak się nie udaje, więc zdecydowaliśmy o in vitro. Czuję się dobrze, co do punkcji to jeszcze nie wiadomo. Dziś dopiero 6 zastrzyk będzie. Jutro jade na podglądanie jak jajka rosną, więc trzymaj kciuki :D

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 21 września 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam trzymam, daj koniecznie znać jakie jajca wychodowałaś :) ile trwa stymulacja?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 21 września 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Jemu tak skaczą wyniki raz ilość poniżej normy drugi raz ruchliwość i żywotność nie taka a ilość ok , HBA 45% dostał suplementację na to i ostatnio mi powiedziała że jak HBA będzie poniżej 65% to to co robimy nie ma sensu ale i tak się zdecydowałam na inv bo już długo to trwa ... DNA ostatnio jak badaliśmy 21% więc ogólnie kiepsko :p

    A ta suplementacja coś dała czy zero efektu? Bo zrozumiałam że niezależnie od "leczenia" wyniki są po prostu różne. Jeśli HBA jest poniżej 65% to nawet in vitro nie ma sensu 🤯?

‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ