X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 5 września 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Ona podchodzi do każdej indywidualnie, takie jest moje zdanie. Mogę ci napisać, jak to u mnie wygląda. W 2-3 dc oznaczam progesteron, jeśli jest poniżej 1 ng/ml to od 3 dc włączam Estrofem 2x1 przez 3 dni, potem 3x1 przez 3 dni i dalej cały czas 4x1, od 4 dc acard 1x1, od 5 dc Lenzetto 2x1, od 10 dc Agapurin 1x1. 9 -10 dc oznaczam E2. Zawsze między 12-14dc mam kontrolę USG i oznaczam dwupak. Wtedy planujemy kriotransfer i dalsze leki. To moje 3 podejście i teraz to wyglądało tak. 3 dni przed transferem miałam wlew z Accofilu. W dniu transferu wlew z Intralipidu i zastrzyk w brzuch z Accofilu. Oprócz kontynuacji ww. leków dodatkowo Progesterone Besins 3x1, Ultrogestan 2x1, Crinone na noc, Neoparin 1x1, no-spa, magnez, co 3 dni całą ampułkostrzykawke Accofil, co 2 dni zastrzyk z Prolutex. I w każdy pon, śr i pt mam oznaczać progesteron i morfologię.
    Mam nadzieję, że ten skład będzie tym najlepszym, trafionym, który da mi ten cud, na który czekam.

    Viagry nigdy nie brałam, nie było takiej potrzeby.

    Wszystkie moje blastki są 5-dniowe. 3 z oceną 3AA, jedna z 3AB. Teraz została mi podana ostatnia 3AA. Mam nadzieję,że to mały siłacz i da radę. 💪

    Co do Accofilu. Po wlewie bardzo mnie bolały mięśnie i byłam bardzo senna. Po zastrzyku i wlewie z Intralipidu też byłam senna i taka zmęczona. Poza tym innych skutków ubocznych nie miałam. Dla pewności zrobiłam sobie test, czy nie jestem uczulona na soję, wyszedł negatywny, więc Intralipidu się nie bałam, że coś będzie nie tak po.
    Bardzo dziękuję Ci za tak wyczerpującą odpowiedź. Byłam kiedyś pacjentka dr Cygal i też cenilam ją za nietuzinkowe podejście do mojego przypadku. Niestety nie udawało mi się od dłuższego czasu do niej umówić na wizyty i musiałam zrezygnować.
    Sama podchodzę teraz do krio. Póki co do pierwszego więc moja stymulacja przy Twojej wychodzi dość ubogo. Zwyczajnie byłam ciekawa, jeszcze raz dziękuję i trzymam kciuki 🍀

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 6 września 2021, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Ona podchodzi do każdej indywidualnie, takie jest moje zdanie. Mogę ci napisać, jak to u mnie wygląda. W 2-3 dc oznaczam progesteron, jeśli jest poniżej 1 ng/ml to od 3 dc włączam Estrofem 2x1 przez 3 dni, potem 3x1 przez 3 dni i dalej cały czas 4x1, od 4 dc acard 1x1, od 5 dc Lenzetto 2x1, od 10 dc Agapurin 1x1. 9 -10 dc oznaczam E2. Zawsze między 12-14dc mam kontrolę USG i oznaczam dwupak. Wtedy planujemy kriotransfer i dalsze leki. To moje 3 podejście i teraz to wyglądało tak. 3 dni przed transferem miałam wlew z Accofilu. W dniu transferu wlew z Intralipidu i zastrzyk w brzuch z Accofilu. Oprócz kontynuacji ww. leków dodatkowo Progesterone Besins 3x1, Ultrogestan 2x1, Crinone na noc, Neoparin 1x1, no-spa, magnez, co 3 dni całą ampułkostrzykawke Accofil, co 2 dni zastrzyk z Prolutex. I w każdy pon, śr i pt mam oznaczać progesteron i morfologię.
    Mam nadzieję, że ten skład będzie tym najlepszym, trafionym, który da mi ten cud, na który czekam.

    Viagry nigdy nie brałam, nie było takiej potrzeby.

    Wszystkie moje blastki są 5-dniowe. 3 z oceną 3AA, jedna z 3AB. Teraz została mi podana ostatnia 3AA. Mam nadzieję,że to mały siłacz i da radę. 💪

    Co do Accofilu. Po wlewie bardzo mnie bolały mięśnie i byłam bardzo senna. Po zastrzyku i wlewie z Intralipidu też byłam senna i taka zmęczona. Poza tym innych skutków ubocznych nie miałam. Dla pewności zrobiłam sobie test, czy nie jestem uczulona na soję, wyszedł negatywny, więc Intralipidu się nie bałam, że coś będzie nie tak po.

    Brzmi to bardzo skomplikowanie. Trzymam kciuki!

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 6 września 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, kto pytał, bo nick już jest nieaktualny, ale wlew z Accofilu nie boli nic.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2021, 10:40

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 6 września 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Bardzo dziękuję Ci za tak wyczerpującą odpowiedź. Byłam kiedyś pacjentka dr Cygal i też cenilam ją za nietuzinkowe podejście do mojego przypadku. Niestety nie udawało mi się od dłuższego czasu do niej umówić na wizyty i musiałam zrezygnować.
    Sama podchodzę teraz do krio. Póki co do pierwszego więc moja stymulacja przy Twojej wychodzi dość ubogo. Zwyczajnie byłam ciekawa, jeszcze raz dziękuję i trzymam kciuki 🍀

    Zgadzam się. Dr C jest bardzo oblegana. Dużo dziewczyn chciałoby do niej chodzić właśnie przez jej podejście i skuteczność. Ja pomimo tego chodzę tylko do niej i walczę o każdą wizytę. 😅 Trzymam mocno kciuki za Twój 1. kriotransfer. 🤞 Daj znać, jak idzie. 🙂

    MDW lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 6 września 2021, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj iui z dr Kobielskim i bardzo mi przypadł do gustu, teraz chyba tylko do niego chciałabym chodzić ale wiadomo jak to bywa..

    MDW lubi tę wiadomość

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 6 września 2021, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    Brzmi to bardzo skomplikowanie. Trzymam kciuki!

    Dla mnie to jest mega skomplikowane. 😵 Dobrze, że chociaż dr C to ogarnia. 😅

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 7 września 2021, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Dla mnie to jest mega skomplikowane. 😵 Dobrze, że chociaż dr C to ogarnia. 😅
    Zapytam też od innej strony, jeśli nie chcesz odpowiadać to oczywiście rozumiem. Jakie są koszty TAKIEGO przygotowania? Przysługuje Wam jakaś refundacja?

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 7 września 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    Zapytam też od innej strony, jeśli nie chcesz odpowiadać to oczywiście rozumiem. Jakie są koszty TAKIEGO przygotowania? Przysługuje Wam jakaś refundacja?

    Niestety nie mamy żadnej refundacji, za wszystko płacimy z własnej kieszeni. Nie wiem, ile już na to wydaliśmy, bo nie robiłam żadnego podsumowania. Pierwsze IVF z punkcją mieliśmy w ramach programu "Zostań rodzicem" to wychodziło 7500 zł i w tym pakiecie były wszystkie badania i wizyty u lekarza, itd. Leki zawsze na własny rachunek i też bez refundacji. A potem to już wg cennika z Invimed. Co się dało zrobić na NFZ za darmo, to robiłam, także niektóre badania zrobiłam taniej w innych laboratoriach. My w ogóle zanim trafiliśmy do kliniki to dużo badań i zabiegów zrobiliśmy, dzięki dobrym lekarzom, na których trafiliśmy. Na to też poszło trochę pieniędzy. Więc można powiedzieć, że do Invimedu trafiliśmy już z grubą kartoteką. I z uszczuplonym kontem.😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2021, 09:49

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 7 września 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Niestety nie mamy żadnej refundacji, za wszystko płacimy z własnej kieszeni. Nie wiem, ile już na to wydaliśmy, bo nie robiłam żadnego podsumowania. Pierwsze IVF z punkcją mieliśmy w ramach programu "Zostań rodzicem" to wychodziło 7500 zł i w tym pakiecie były wszystkie badania i wizyty u lekarza, itd. Leki zawsze na własny rachunek i też bez refundacji. A potem to już wg cennika z Invimed. Co się dało zrobić na NFZ za darmo, to robiłam, także niektóre badania zrobiłam taniej w innych laboratoriach. My w ogóle zanim trafiliśmy do kliniki to dużo badań i zabiegów zrobiliśmy, dzięki dobrym lekarzom, na których trafiliśmy. Na to też poszło trochę pieniędzy. Więc można powiedzieć, że do Invimedu trafiliśmy już z grubą kartoteką. I z uszczuplonym kontem.😅

    Ok, dzięki 😉 kwota potężna ale trzeba się z tym liczyć.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 7 września 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Zgadzam się. Dr C jest bardzo oblegana. Dużo dziewczyn chciałoby do niej chodzić właśnie przez jej podejście i skuteczność. Ja pomimo tego chodzę tylko do niej i walczę o każdą wizytę. 😅 Trzymam mocno kciuki za Twój 1. kriotransfer. 🤞 Daj znać, jak idzie. 🙂
    Na razie byłam na podglądzie endo. W 7 dc mam 6,4 mm- co na mnie jest nieźle. Niestety ten lekarz się tak nie wczuwa i nie specjalnie zleca badania. Więc po prostu prostu transfer na 15 września. Sama zrobię progesteron w dniu transferu- chociaż to. Ale brakuje mi spokojnej głowy i poczucia bycia zaopiekowana oraz szczerych rozmów z doktor Cygal. Ona jakos nie owija w bawełnę ale przynajmniej wiesz na czym stoisz.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 7 września 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Na razie byłam na podglądzie endo. W 7 dc mam 6,4 mm- co na mnie jest nieźle. Niestety ten lekarz się tak nie wczuwa i nie specjalnie zleca badania. Więc po prostu prostu transfer na 15 września. Sama zrobię progesteron w dniu transferu- chociaż to. Ale brakuje mi spokojnej głowy i poczucia bycia zaopiekowana oraz szczerych rozmów z doktor Cygal. Ona jakos nie owija w bawełnę ale przynajmniej wiesz na czym stoisz.

    Szkoda, że ten lekarz się nie angażuje. Niestety w wielu klinikach tak jest. Traktują nas jak "dojne krowy". 😞
    Zgadzam się, że dr C nie owija w bawełnę i jest bezpośrednia. To w niej lubię i sama taka jestem, więc dobrze mi się z nią rozmawia.
    15/09 już niedługo. A ogólnie jak z lekami? Chociaż tu jest wszystko ok?

    MDW lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 11 września 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy ktoś wie gdzie doktor Cygal przyjmuje prywatnie.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 14 września 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jak wygląda procedura INV przy dr Cygal? ile tra stymulacja co ile wizyty aby obserwować pęcherze? co ile pobranie krwi ? kiedy punkcja i kiedy transfer?

    rozmyślam nad INV i zastanawiam się czy dać sobie jeszcze jeden cykl na poukładanie wszystkiego w głowie czy podchodzić w nieznane.. nie wiem też jak pogodzić to z pracą żeby nikt się nie zorientował. Jak macie jakies rady to bardzo proszę o podpowiedź. o i kiedy się robi te badania wszystkie? wyniki są potrzebne do punkcji czy do transferu?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 14 września 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze nie mogę znaleźć już tego pakietu w którym było inv i badania , czy go już nie ma?

    edit znalazłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2021, 12:07

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 15 września 2021, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny, jak wygląda procedura INV przy dr Cygal? ile tra stymulacja co ile wizyty aby obserwować pęcherze? co ile pobranie krwi ? kiedy punkcja i kiedy transfer?

    rozmyślam nad INV i zastanawiam się czy dać sobie jeszcze jeden cykl na poukładanie wszystkiego w głowie czy podchodzić w nieznane.. nie wiem też jak pogodzić to z pracą żeby nikt się nie zorientował. Jak macie jakies rady to bardzo proszę o podpowiedź. o i kiedy się robi te badania wszystkie? wyniki są potrzebne do punkcji czy do transferu?


    Ja u dr Sodowskiej właśnie zaczynam stymulację. Też jestem ciekawa, jak to wyjdzie w praniu, ale pani doktor mówiła, że nie da sie jednoznacznie przewidzieć, bo wszystko zależy od tego, jak organizm będzie reagował. . Badania już robiliśmy teraz, część jest ważna 3 miesiące. Najlepiej zapytaj doktor na wizycie albo zadzwon do koordynatorki, to wszystko ci powie konkretnie. A kiedy masz wizytę?

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 15 września 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hej dziewczyny, jak wygląda procedura INV przy dr Cygal? ile tra stymulacja co ile wizyty aby obserwować pęcherze? co ile pobranie krwi ? kiedy punkcja i kiedy transfer?

    rozmyślam nad INV i zastanawiam się czy dać sobie jeszcze jeden cykl na poukładanie wszystkiego w głowie czy podchodzić w nieznane.. nie wiem też jak pogodzić to z pracą żeby nikt się nie zorientował. Jak macie jakies rady to bardzo proszę o podpowiedź. o i kiedy się robi te badania wszystkie? wyniki są potrzebne do punkcji czy do transferu?

    To na prawdę różnie wychodzi, bo dr C podchodzi indywidualnie do każdej. Zależy jakie wyniki badań są, co już było stosowane, na jakie leki dobrze reagujesz, a na jakie gorzej.
    Jedynym minusem u dr C jest, że trudno się do niej dopchać. Ja rzadko jeżdżę na wizyty, bo trzeba czekać bardzo długo, nawet 3-4 tygodnie. Więcej załatwiam z nią smsami (przesyłam jej wszystkie wyniki badań i zmieniamy wtedy np. dawkowanie leków) lub przez opiekunki medyczne, jeśli coś potrzebuje potwierdzić, zaś recepty przez biuro obslugi InviMed. Leczę się u niej od września 2019 i miałam jedną punkcję i 3 transfery (COVID miał w tym swój udział niestety).

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 15 września 2021, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Szkoda, że ten lekarz się nie angażuje. Niestety w wielu klinikach tak jest. Traktują nas jak "dojne krowy". 😞
    Zgadzam się, że dr C nie owija w bawełnę i jest bezpośrednia. To w niej lubię i sama taka jestem, więc dobrze mi się z nią rozmawia.
    15/09 już niedługo. A ogólnie jak z lekami? Chociaż tu jest wszystko ok?
    Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam - rzadko wchodzę na Wasz wątek.

    Co do leków to mam wrażenie, że są "dobrane" na oślep i raczej tak żeby pasowały do przeciętnej pacjentki, która oraz pierwszy podchodzi do ivf. Mam i encorton 10 i Euthyrox i estrofem, luteinę. Jestem właśnie po transferze i też dopytałam co brać po to dwa razy zaprzeczył żeby cokolwiek, poczym masz zasugerował czy nie np. nospe albo magnez to z musu dodał że jakby mnie coś bolało. Za to dostaje dużo porad na temat mojej psychiki i żebym się tym wszystkim nie denerwowała bo mogę zaszkodzić implantacji.

    Niestety, taka jest prawda, że żaden lekarz nie chce tak bardzo mojej ciąży jak ja sama więc czasem sugeruje się uwagami dziewczyn. Np. wczoraj zrobiłam sama dla siebie progesteron i nie był szałowy bo 11,4 więc dołożyłam do lutinus jeszcze luteinę.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 16 września 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Ja u dr Sodowskiej właśnie zaczynam stymulację. Też jestem ciekawa, jak to wyjdzie w praniu, ale pani doktor mówiła, że nie da sie jednoznacznie przewidzieć, bo wszystko zależy od tego, jak organizm będzie reagował. . Badania już robiliśmy teraz, część jest ważna 3 miesiące. Najlepiej zapytaj doktor na wizycie albo zadzwon do koordynatorki, to wszystko ci powie konkretnie. A kiedy masz wizytę?

    W poniedziałek więc mam zamiar podpytać jaki jest plan działania i zasugerować że chciałabym podejść do inv w listopadzie.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 17 września 2021, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    W poniedziałek więc mam zamiar podpytać jaki jest plan działania i zasugerować że chciałabym podejść do inv w listopadzie.


    No i super :) Daj znać po wizycie! Robiliście już kariotypy?

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 17 września 2021, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie robiliśmy jeszcze

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ