X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Ewe000 Koleżanka
    Postów: 130 18

    Wysłany: 19 lipca 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    Milka najpierw powtórzyć allo mamy 10 tyg po nieudanym transferze i z wynikami do immunologa. Więc pewnie 2023 Nas zastanie😔


    Dziś natknęłam się na taki cytat:
    ,,Jeżeli Bóg dopuszcza by coś w twoim życiu runęło, to tylko po to, by na tych ruinach zbudować coś piękniejszego."
    I bardzo chce w to wierzyć ♥️
    Do jakiego immunologa chodzisz?

  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 19 lipca 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe000 wrote:
    Do jakiego immunologa chodzisz?
    Dr Sydor

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 19 lipca 2022, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Koniec września mam wizytę.. Więc wtedy się dowiem mam zrobić moje kariotypy. Bo ja przekazałam zły gen. Pani dr ma porozmawiać z genetykiem jakie mamy szansę.. I zastanowić się nad badaniem zarodków
    Mi udało się zbadać kariotypy w ramach NFZ. Skierowanie miałam co prawda z poradni leczenia niepłodności, ale teraz kolejne dostałam od lekarza rodzinnego jak na wizycie przedstawiłam w jakiej jestem sytuacji. Lekarz nawet nie chciał oglądać żadnych dokumentów z kliniki, tylko wypisał skierowanie do poradni genetycznej. Niestety w poradni w Rudzie Śląskiej czekałam 8 tygodni na wynik. Za to miałam szczęście, ponieważ termin udało mi się umówić w tydzień, wiem, że nie zawsze się tak da, ale spróbować można.

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 20 lipca 2022, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Kurcze nie znam się porozmawiaj z Panią dr...

    Kiedy podchodzicie do kolejnego transferu?

    Właśnie jeszcze nie wiem, nie podjęliśmy decyzji. Na razie potrzebuję jeszcze chwilę żeby złapać oddech.

    Moniatka a Wy na jakim teraz jesteście etapie?

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 20 lipca 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Tak tu ostatnio powiało smutkiem, że nie wiedziałam jak Wam to napisać. Byłam wczoraj na wizycie, jest 12,7 mm człowieka a serduszko bije 165 uderzeń na minutę. Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej jestem okropnie przerażona, żeby wszystko było już dobrze... Mam nadzieję, że przełamię te czarne chmury jakie zawisły nad InviMed Katowice i teraz będzie seria pięknych ciąż!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2022, 19:58

    milkaczar, Sara00 lubią tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4122 1751

    Wysłany: 20 lipca 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Hej dziewczyny! Tak tu ostatnio powiało smutkiem, że nie wiedziałam jak Wam to napisać. Byłam wczoraj na wizycie, jest 12,7 mm człowieka a serduszko bije 165 uderzeń na minutę. Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej jestem okropnie przerażona, żeby wszystko było już dobrze... Mam nadzieję, że przełamię te czarne chmury jakie zawisły nad InviMed Katowice i teraz będzie seria pięknych ciąż!

    No super gratulacje 🥰🥰🥰 który to tydzień?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 20 lipca 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Hej dziewczyny! Tak tu ostatnio powiało smutkiem, że nie wiedziałam jak Wam to napisać. Byłam wczoraj na wizycie, jest 12,7 mm człowieka a serduszko bije 165 uderzeń na minutę. Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej jestem okropnie przerażona, żeby wszystko było już dobrze... Mam nadzieję, że przełamię te czarne chmury jakie zawisły nad InviMed Katowice i teraz będzie seria pięknych ciąż!

    Gratuluję i trzymam kciuki🥰🥰🥰 jak się czujesz?

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 20 lipca 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    No super gratulacje 🥰🥰🥰 który to tydzień?
    Według transferu 7 tydzień i 5 dzień, a według usg 7 tydzień 4 dzień. Miałam podwójny transfer, jest jeszcze jeden pecherzyk ciążowy z echem zarodka, ale ma tylko 4 mm i raczej niema szans na to, że dogoni brata lub siostrę i ciąża została uznana za pojedynczą. Ma się samoistnie wchłonąć i nie zagraża drugiemu.

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 20 lipca 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek0806 wrote:
    Gratuluję i trzymam kciuki🥰🥰🥰 jak się czujesz?
    No właśnie dobrze 🙈 Z jednej strony to dobrze, ale oczywiście człowiek to się martwi, że to może nienormalne🙈 Pani doktor stwierdziła, że kobiety gorzej się czują, ponieważ jak zajdą w ciążę mają nagle wzrosty poziomu hormonów, a ja jestem tak obstawiona lekami, że te hormony są już od dłuższego czasu na wyższym poziomie i organizm jest w miarę przystosowany do nowej sytuacji.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 20 lipca 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za kciuki. Proszę trzymajcie je mocno!

  • milkaczar Autorytet
    Postów: 279 100

    Wysłany: 21 lipca 2022, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Hej dziewczyny! Tak tu ostatnio powiało smutkiem, że nie wiedziałam jak Wam to napisać. Byłam wczoraj na wizycie, jest 12,7 mm człowieka a serduszko bije 165 uderzeń na minutę. Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej jestem okropnie przerażona, żeby wszystko było już dobrze... Mam nadzieję, że przełamię te czarne chmury jakie zawisły nad InviMed Katowice i teraz będzie seria pięknych ciąż!

    Ogromne gratulacje♥️ Trzymam mocno kciuki żeby ciąża rozwijała się u Ciebie książkowo i wszystko było jak najlepiej :)

    Styczeń 2021 - rozpoczęcie leczenia w invimed Katowice/dr S.
    Kwiecień 2021 - IUI
    Maj 2021 - IUI
    Czerwiec 2021 - IUI
    Styczeń 2022 - start stymulacji do in vitro
    4 blastki- efekt w postaci 1 ciąży biochemicznej
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 21 lipca 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaczar wrote:
    Ogromne gratulacje♥️ Trzymam mocno kciuki żeby ciąża rozwijała się u Ciebie książkowo i wszystko było jak najlepiej :)
    🥰

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 21 lipca 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    No właśnie dobrze 🙈 Z jednej strony to dobrze, ale oczywiście człowiek to się martwi, że to może nienormalne🙈 Pani doktor stwierdziła, że kobiety gorzej się czują, ponieważ jak zajdą w ciążę mają nagle wzrosty poziomu hormonów, a ja jestem tak obstawiona lekami, że te hormony są już od dłuższego czasu na wyższym poziomie i organizm jest w miarę przystosowany do nowej sytuacji.

    Oby cały czas samopoczucie sprzyjało i wszystko szło pomyślnie 😉

  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 21 lipca 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Hej dziewczyny! Tak tu ostatnio powiało smutkiem, że nie wiedziałam jak Wam to napisać. Byłam wczoraj na wizycie, jest 12,7 mm człowieka a serduszko bije 165 uderzeń na minutę. Z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej jestem okropnie przerażona, żeby wszystko było już dobrze... Mam nadzieję, że przełamię te czarne chmury jakie zawisły nad InviMed Katowice i teraz będzie seria pięknych ciąż!
    Gratulacje 🥰

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 21 lipca 2022, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    Gratulacje 🥰
    Nieśmiało dziękuję i nie przestaje trzymać kciuki za Was i Wam kibicować! Jesteście jak rodzina, bo tylko Wy tak naprawdę rozumiecie jakie emocje mi towarzyszą. Mam nadzieję, że już za niedługo dołączycie do mnie i będziemy się wymieniać innymi, bardziej przyjemnymi doświadczeniami. Dziewczyny, powodzenia!

    MałaMi90, Ania90. lubią tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 21 lipca 2022, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które na "dniach" będą w trakcie procedury, przygotowań itd. Jest w aptekach problem z prolutex, ja jechałam do Rybnika, tam jeszcze byli całkiem nieźle zaopatrzeni, ale raczej bieda. W aptekach mają, ale pojedyncze opakowania, więc jakby lekarze wypisywali Wam recepty, poproście, żeby każde opakowanie było na osobnej recepcie. Będzie Wam łatwiej kupić.

  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 22 lipca 2022, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W aptece Gemini w Dąbrowie Górniczej na Adamieckiego , oraz Gemini Sosnowiec na ul Orla 30 jest zapas jak by co 🙂
    Ja kupowałam w DG.

    Moniatka lubi tę wiadomość

  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 23 lipca 2022, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nurtuje mnie pytanie, czy podczas transferu lekarz pokazywał Wam na USG umieszczony zarodek ? Lub jakoś skomentował że on go widzi , że tam jest ?🫣🤔

  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 23 lipca 2022, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Nurtuje mnie pytanie, czy podczas transferu lekarz pokazywał Wam na USG umieszczony zarodek ? Lub jakoś skomentował że on go widzi , że tam jest ?🫣🤔
    Mi raz że mówił że widzi a dwa pokazywał na monitorze i faktycznie było widać ,,coś''.

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 23 lipca 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Nurtuje mnie pytanie, czy podczas transferu lekarz pokazywał Wam na USG umieszczony zarodek ? Lub jakoś skomentował że on go widzi , że tam jest ?🫣🤔
    Mi podczas każdego transferu wszystko tłumaczyła pani położna, która asyatowała. Mówiła, krok po kroku co się dzieje, nawet pokazywała palcem na monitorze, ale ja oczywiście nic nie widziałam 🙈 Dla mnie obraz z usg to czarna magia 😉 Na sam koniec, podczas ostatniego transferu powiedziała że transfer był książkowy 😊 W ogóle opowiadałyśmy sobie wszystkie, razem z Panią doktor o zielonych migdałkach 😉

‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ