X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Nie nie mam jeszcze chyba mi mowili że do 30 dni roboczych nie wiem czy się uda je dostać do wizyty.
    A kiedy macie wizytę? My kariotypy badaliśmy na NFZ w tej poradni w Rudzie Śląskiej i czekaliśmy ok 8 tygodni 🙀

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    A kiedy macie wizytę? My kariotypy badaliśmy na NFZ w tej poradni w Rudzie Śląskiej i czekaliśmy ok 8 tygodni 🙀

    27 września. Ja pitole 2200 za transfer zrujnują nas 😱

    Sara00 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    27 września. Ja pitole 2200 za transfer zrujnują nas 😱
    Noo, też mnie to przeraziło. Leki też podrożały, prolutex 30 zł więcej za opakowanie 😑
    Do 27 września jest sporo czasu niestety, więc jest szansa, że będziecie mieć już wyniki.

  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Byłam w piątek w klinice i słyszałam, jak ktoś pytał o transfer i Panie informowały, że 2.200,00. Dawały też parom nowy cennik,także pewnie coś się zmieniło na dniach i nie zdążyli jeszcze zmienić na stronie internetowej.
    Dzwonili dziś do mnie z kliniki i przy okazji pytałam o cenę transferu i Pani w rejestracji powiedziała, że koszt 1750zł plus to co zaleci dodatkowo lekarz. Dziwne to trochę...

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    Dzwonili dziś do mnie z kliniki i przy okazji pytałam o cenę transferu i Pani w rejestracji powiedziała, że koszt 1750zł plus to co zaleci dodatkowo lekarz. Dziwne to trochę...
    To może mi się coś źle usłyszało. Wiecie jak to jest, siedzialam przed gabinetem, czekałam na swoją kolej i tak kątem ucha coś tam wleciało. Skoro tak Ci powiedzieli, to tego trzeba się trzymać 😉

  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    To może mi się coś źle usłyszało. Wiecie jak to jest, siedzialam przed gabinetem, czekałam na swoją kolej i tak kątem ucha coś tam wleciało. Skoro tak Ci powiedzieli, to tego trzeba się trzymać 😉
    Sara kiedyś pisała że zapłaciła 2200 za transfer dlatego się zdziwiłam że aż tak podrożało i przy okazji zapytałam. Może ktoś się pomylił i warto wyjaśnić. 450 zł to dość duża kasa jak dla nas starających się o potomstwo.

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    Sara kiedyś pisała że zapłaciła 2200 za transfer dlatego się zdziwiłam że aż tak podrożało i przy okazji zapytałam. Może ktoś się pomylił i warto wyjaśnić. 450 zł to dość duża kasa jak dla nas starających się o potomstwo.
    No właśnie, pewnie dlatego, jakoś podświadomie usłyszałam tak jak chciałam i jak czytałam tutaj na forum.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panipielęgniarka wrote:
    Dziekujemy, u nas generalnie ok, z małymi problemami wieku niemowlęcego 🙃 małe dziecko to sporo stresu.
    Napewno, ale to musi być piękny stres🥰

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!🙂
    Postanowiłam znów wrócić na forum. Od listopada wypadłam kompletnie z podczytywania i po prostu odpoczęłam psychicznie po tych 4 nieudanych transferach. Dziś siedzę w klinice. Z kroplówki leci SFOMlipod. Mam też wlew z accofilu. To oznacza, że przygotowuje się do kolejnego transferu. Tym razem po procedurze mamy dwa piękne 5dniowe blastki 4AA,4AB. Wiążę z nimi moje ostatnie wielkie nadzieje. Oby tym razem finał był szczęśliwy.

    Wszystkim dziewczynom, którym się udało w międzyczasie zajść w ciążę, ogarnie gratuluję! 😃💚
    @panipielegniarka cudownie, że twój bejbik jest już z tobą na świecie i możesz tulić go w ramionach.
    Pozostałym dziewczynom, które doznały rozczarowania i straty, bardzo współczuję! 💔 Życzę wam siły, spokoju ducha i samozaparcia w tej nierównej walce o spełnienie marzeń. 😘

    Moniatka lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Cześć dziewczyny!🙂
    Postanowiłam znów wrócić na forum. Od listopada wypadłam kompletnie z podczytywania i po prostu odpoczęłam psychicznie po tych 4 nieudanych transferach. Dziś siedzę w klinice. Z kroplówki leci SFOMlipod. Mam też wlew z accofilu. To oznacza, że przygotowuje się do kolejnego transferu. Tym razem po procedurze mamy dwa piękne 5dniowe blastki 4AA,4AB. Wiążę z nimi moje ostatnie wielkie nadzieje. Oby tym razem finał był szczęśliwy.

    Wszystkim dziewczynom, którym się udało w międzyczasie zajść w ciążę, ogarnie gratuluję! 😃💚
    @panipielegniarka cudownie, że twój bejbik jest już z tobą na świecie i możesz tulić go w ramionach.
    Pozostałym dziewczynom, które doznały rozczarowania i straty, bardzo współczuję! 💔 Życzę wam siły, spokoju ducha i samozaparcia w tej nierównej walce o spełnienie marzeń. 😘
    Powodzenia! 3mam kciuki✊ Pod czyją jesteś opieką i jaki planujesz transfer, pojedynczy, czy podwójny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2022, 12:11

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Roxie_eS Autorytet
    Postów: 947 828

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Jestem po 2 pporonieniach na wczesnym etapie ciąży. W sumie 3, ale pierwszy wiele lat temu, jako efekt wpadki.

    Z niewyjaśnionych przyczyn klinika invimed wydaje mi się być dobrym wyborem. Możecie polecić jakiegoś lekarza? Chciałabym szybko znaleźć przyczynę niepowodzeń i starać się w miarę możliwości naturalnie.

    Będę wdzięczna za każda sugestie!

    Ściskam i trzymam kciuki za Wasze sukcesy ;)

    Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

    W latach 2022-2023 - 7 ciąż biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synuś z trisomią chromosomu 3 🥺

    Nowe rozdanie:
    18dpo - beta 1084
    20dpo - beta 2297
    22dpo (5+0) - GS 7,4mm
    27.11 (6+0) - CRL 2,4mm - serduszko 105ud/min (5+5 z USG)
    07.12 (7+3) - CRL 1,39cm - serduszko 157ud./min (7+5 z USG)
    21.12 (9+3) - CRL 2,73cm - serduszko 184ud./min (9+4 z USG)
    05.01 (11+4) - CRL 5,89cm - USG prenatalne prawidłowe. Chyba dziewczynka 😍 (12+3 z USG)

    Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxie_eS wrote:
    Hej dziewczyny,

    Jestem po 2 pporonieniach na wczesnym etapie ciąży. W sumie 3, ale pierwszy wiele lat temu, jako efekt wpadki.

    Z niewyjaśnionych przyczyn klinika invimed wydaje mi się być dobrym wyborem. Możecie polecić jakiegoś lekarza? Chciałabym szybko znaleźć przyczynę niepowodzeń i starać się w miarę możliwości naturalnie.

    Będę wdzięczna za każda sugestie!

    Ściskam i trzymam kciuki za Wasze sukcesy ;)
    Cześć, ja leczyłam się w invimed w Katowicach i byłam pod opieką 2 lekarzy. Najpierw byłam pod opieką dr. K. , niesamowity lekarz. Wykazywał OGROMNE (specjalnie napisane dużymi literami) zaangażowanie, wszystko dokładnie tłumaczył, starał się nie naciągać na koszty, obliczał dokładnie dawki leków względem cen i tak przepisywał recepty, żeby żadna dawka się nie zmarnowała a pacjent nie wydał niepotrzebnie pieniędzy. Naprawdę złoty człowiek, więcej takich lekarzy! Chciałam jednak zmiany i po analizie wypowiedzi na forum wybrałam się do dr. C. Super Pani dr, przynajmniej jak dla mnie. Specjalistka, ale ma taką aurę, że na wizycie czuję się, jakbym rozmawiała z koleżanką, co oczywiście nie odejmuje jej kompetencji, również wszystko dokładnie tłumaczy, sprawdza, czy pacjent napewno zrozumiał to co do niego powiedziała, ale jakoś tak nie czuć spięcia i dystansu, jak to czasami w gabinecie lekarskim bywa,pomimo tego, że jest bardzo konkretna. Każda wizyta u niej była dla mnie przyjemnością i bardzo miło było się z nią zobaczyć. Jakąś taka pozytywna osóbka. Pan dr, na każdą wiadomość oddzwaniał i przeprowadzał rozmowę z pacjentką itd., natomiast Pani dr, pisze SMS z konkretną odpowiedzią na zadane pytanie, co mi akurat bardziej odpowiada, ponieważ jakoś tak dziwnie rozmawia mi się z lekarzem przez telefon, wolę kontakt osobisty. Z tego co wiem, są jeszcze 2 Panie dr, ale nie korzystałam z ich usług, więc musisz poczekać na wypowiedzi innych dziewczyn. Dużo też zależy od czasu, czy bardzo Ci się siepszy czy niekoniecznie, ponieważ do Pana dr dostaniesz się szybciej, natomiast do Pani dr są większe kolejki. Daj koliecznie znać jaką podjęłaś decyzję, na kiedy uda umówić Ci się wizytę i oczywiście jakie będziesz miała pierwsze wrażenia. Powodzenia!

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 13 sierpnia 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxie_eS wrote:
    Hej dziewczyny,

    Jestem po 2 pporonieniach na wczesnym etapie ciąży. W sumie 3, ale pierwszy wiele lat temu, jako efekt wpadki.

    Z niewyjaśnionych przyczyn klinika invimed wydaje mi się być dobrym wyborem. Możecie polecić jakiegoś lekarza? Chciałabym szybko znaleźć przyczynę niepowodzeń i starać się w miarę możliwości naturalnie.

    Będę wdzięczna za każda sugestie!

    Ściskam i trzymam kciuki za Wasze sukcesy ;)
    I na wizytę fajnie jest się wybrać z podstawowymi badaniami, żeby nie tracić niepotrzebnie czasu i pieniędzy za kolejną wizytę. Ja tak naprawdę do Invimed przyszłam już z diagnozą z UCK w Katowicach. Udało mi się skorzystać w ramach NFZ z projektu i zrobić cały komplet niezbędnych badań do postawienia diagnozy. Tylko mąż wykonał prywatnie badanie nasienia. Dobrze zrobić rozszerzone, ponieważ nie jest dużo droższe, a daje dużo więcej informacji.

  • Roxie_eS Autorytet
    Postów: 947 828

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź! Potwierdzilas moje dobre przeczucia. Planuje tam zadzwonić po weekendzie i wypytać o najbliższe terminy i lekarzy.

    Co do badań, to właśnie planowaliśmy rozszerzone badanie nasienia i być może fragmentację dna zrobić przed pierwsza wizyta, ja amh, pakiet tarczy owy i mam voucher na zespół antyfosfolipidowy, to też go zrobię przed wizyta.

    Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki!
    Jeśli nie macie nic przeciwko, chętnie będę p odczytywać Wasz wątek :)

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Kir AA, MTHFR, wysokie NK maciczne i we krwi obwodowej, rozjechane cytokiny.

    W latach 2022-2023 - 7 ciąż biochemicznych.
    03.23 - 8+6 poronienie chybione na etapie 6+1- synuś z trisomią chromosomu 3 🥺

    Nowe rozdanie:
    18dpo - beta 1084
    20dpo - beta 2297
    22dpo (5+0) - GS 7,4mm
    27.11 (6+0) - CRL 2,4mm - serduszko 105ud/min (5+5 z USG)
    07.12 (7+3) - CRL 1,39cm - serduszko 157ud./min (7+5 z USG)
    21.12 (9+3) - CRL 2,73cm - serduszko 184ud./min (9+4 z USG)
    05.01 (11+4) - CRL 5,89cm - USG prenatalne prawidłowe. Chyba dziewczynka 😍 (12+3 z USG)

    Acard, Accofil, Hydroxychloroquine, Intralipidy
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 14 sierpnia 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxie_eS wrote:
    Dziękuję za odpowiedź! Potwierdzilas moje dobre przeczucia. Planuje tam zadzwonić po weekendzie i wypytać o najbliższe terminy i lekarzy.

    Co do badań, to właśnie planowaliśmy rozszerzone badanie nasienia i być może fragmentację dna zrobić przed pierwsza wizyta, ja amh, pakiet tarczy owy i mam voucher na zespół antyfosfolipidowy, to też go zrobię przed wizyta.

    Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki!
    Jeśli nie macie nic przeciwko, chętnie będę p odczytywać Wasz wątek :)
    Ja proponowałabym jeszcze homocysteine. Powodzenia!

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Powodzenia! 3mam kciuki✊ Pod czyją jesteś opieką i jaki planujesz transfer, pojedynczy, czy podwójny?

    Jestem u dr C. od samego początku. Ufam tej kobiecie. Planuję transfer pojedynczy. Z tej procedury mam tylko 2❄️, więc nie ma czym szaleć. 😅

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1156 542

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Pozostałe dziewczyny, co u Was, jak efekty?
    MałaMi90, macie już wyniki kariotypów?
    Atopikowa, Pani Pielęgniarka, Ania90 co u Was?
    Hej. Ja dawno nie zagladałam na forum. Odcięłam się na jakis czas. Bylam na wakacjach. Co dalej hmmm niewiem. Niemam zapału i sił jak narazie.
    Trzymam za Was kciuki jak zawsze 😘
    Gratuluje tym ktotym sie udało!!!!

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Jestem u dr C. od samego początku. Ufam tej kobiecie. Planuję transfer pojedynczy. Z tej procedury mam tylko 2❄️, więc nie ma czym szaleć. 😅
    Ja też, ta kobieta już od pierwszej wizyty zyskała moją ogromną sympatię i zaufanie. 2 ❄️ to i tak super! Ja po 2 pełnych procedurach niemam żadnego ❄️☹️ Ani po 1 ani po 2 procedurze, żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby. Ale podwójny transfer dwóch 3-dniowców okazał się strzałem w dziesiątkę, 11 tydzień ciąży pojedynczej. w przyszłym tygodniu pierwsze prenatalne.

    Roxie_eS, Rybka85 lubią tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    Hej. Ja dawno nie zagladałam na forum. Odcięłam się na jakis czas. Bylam na wakacjach. Co dalej hmmm niewiem. Niemam zapału i sił jak narazie.
    Trzymam za Was kciuki jak zawsze 😘
    Gratuluje tym ktotym sie udało!!!!
    No tak, Ty masz inną sytuację, ponieważ masz już jedno dziecko. U mnie nie skończył się jeszcze 1 trymestr, a już zachodzę w głowę, skąd wezmę środki na kolejną procedurę, ponieważ bardzo zależy mi, aby moje dziecko miało rodzeństwo. Póki co mam sporo czasu, więc staram się bardziej dbać o męża, żeby lepeij jadł i kto wie, może kolejne uda się naturalnie 😉🤗

  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1156 542

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    No tak, Ty masz inną sytuację, ponieważ masz już jedno dziecko. U mnie nie skończył się jeszcze 1 trymestr, a już zachodzę w głowę, skąd wezmę środki na kolejną procedurę, ponieważ bardzo zależy mi, aby moje dziecko miało rodzeństwo. Póki co mam sporo czasu, więc staram się bardziej dbać o męża, żeby lepeij jadł i kto wie, może kolejne uda się naturalnie 😉🤗
    Tak mam juz jednego szkraba. Bardzo bym chciala miec drugiego,rodzeństwo dla synk. Ale wiecej zrobic nie moge,moze podejdziemy jeszcze do jednej IUI na in vitro brak funduszy.

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ