X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kropek już na pokładzie. 🙂 Trzymać Mocno kciuki! 🍀🤞

    Moniatka , Roxie_eS lubią tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Dziewczyny kropek już na pokładzie. 🙂 Trzymać Mocno kciuki! 🍀🤞
    Zatem czekamy 2 tygodnie i liczymy na same dobre wiadomości 🤗 Odpoczywaj 😉 Wiem, że to głupie, ale jedź ananasa, ja jadłam 2-3 plasterki dziennie przez kilka dni, w których miało odbyć się zagnieżdżenie i codziennie tłuste ryby (choć jestem wegetarianką i ryb nie jem, to skoro tak mówił internet, że taka dieta wspomaga implantacje, robiłam wszystko co mogłam 🙈). Czy pomoże nie wiadomo, bo przy pierwszym nieudanym transferze tez tak robiłam, ale napewno nie zaszkodzi. Jeszcze raz ✊✊✊✊

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    Tak mam juz jednego szkraba. Bardzo bym chciala miec drugiego,rodzeństwo dla synk. Ale wiecej zrobic nie moge,moze podejdziemy jeszcze do jednej IUI na in vitro brak funduszy.
    Szukaj. Są fundacje, chociaż do mnie żadna nie odpisała mimo wysyłanych maili. Może jakieś dofinansowanie z miasta, z pracy. Są zakłady które mają fundusze świadczeń socjalnych, jedna dziewczyna pisała że dostała 20.000,00, ja w swoim zakładzie dostałam 1.500, 00 ale to i tak chociaż jedna recepta, zawsze do przodu. Niewiem czy kojarzysz głośną teraz sprawę pozwania ministra Czarnka i autora podręcznika do HIT, jest osoba, która założyła zbiórkę na pokrycie kosztów adwokackich, ale efekt przerósł oczekiwania i nadwyżkę środków mają przeznaczyć na leczenie par, których na to nie stać. Może byś się z nim skontaktowała.

    Atopikowa, Rybka85 lubią tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Zatem czekamy 2 tygodnie i liczymy na same dobre wiadomości 🤗 Odpoczywaj 😉 Wiem, że to głupie, ale jedź ananasa, ja jadłam 2-3 plasterki dziennie przez kilka dni, w których miało odbyć się zagnieżdżenie i codziennie tłuste ryby (choć jestem wegetarianką i ryb nie jem, to skoro tak mówił internet, że taka dieta wspomaga implantacje, robiłam wszystko co mogłam 🙈). Czy pomoże nie wiadomo, bo przy pierwszym nieudanym transferze tez tak robiłam, ale napewno nie zaszkodzi. Jeszcze raz ✊✊✊✊

    Łykam bromeline w tabletkach. Ananasa lubię, ale nie zawsze w supermarketach jest świeży. Do tego mam diety proplodnosciowe i z nich korzystam. Mogą pomóc, a na pewno nie zaszkodzą. Chociaż u mnie to licho wie, co może pomóc. Dziś badałam Progesteron - tylko 14,5 ng/ml. Dorzuciła mi dr C dodatkowy Progesteron B i kłuje się codziennie.
    Nie wiem , czy to przez to, że to już mój 5 transfer i wiem, że z moimi pb to są marne szanse na ciążę, ale podchodzę do tego transferu jakoś bezpłciowo, tak na lajcie. Mało o tym myślę. I małe nadzieję mam jakoś na powodzenie. Wierzcie za mnie i trzymajcie kciuki. 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2022, 21:55

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Łykam bromeline w tabletkach. Ananasa lubię, ale nie zawsze w supermarketach jest świeży. Do tego mam diety proplodnosciowe i z nich korzystam. Mogą pomóc, a na pewno nie zaszkodzą. Chociaż u mnie to licho wie, co może pomóc. Dziś badałam Progesteron - tylko 14,5 ng/ml. Dorzuciła mi dr C dodatkowy Progesteron B i kłuje się codziennie.
    Nie wiem , czy to przez to, że to już mój 5 transfer i wiem, że z moimi pb to są marne szanse na ciążę, ale podchodzę do tego transferu jakoś bezpłciowo, tak na lajcie. Mało o tym myślę. I małe nadzieję mam jakoś na powodzenie. Wierzcie za mnie i trzymajcie kciuki. 😘
    Ja też tak miałam przy drugim udanym transferze 😉 Jakoś sceptycznie byłam do niego nastawiona, a w przyszłym tygodniu pierwsze prenatalne 🤗 Wierzymy za Ciebie mocno, że się uda i trzymamy kciuki. Jak dokładnie dawkujesz progesteron? Ja miałam dość wysoki, bo ok. 60,ale brałam 1xprolutex,3xcrinone i 4xprogesteron b na dzień. I najważniejsze pytanie, jak się czujesz?

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Kate1986 Koleżanka
    Postów: 31 44

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    dawno mnie tu nie było ale już nie mogę dłużej wysiedzieć i postanowiłam, że napiszę :) W oczekiwaniu na rezultat transferu z zeszłego tyg poczytałam sporo o Waszych perypetiach i jedno jest pewne: wszystkie jesteśmy niepokonane! Trzymam kciuki za Was, za wszystkie punkcje, transfery, inse itd, trzymajcie też za mnie, bo za kila dni pobieram betę i mega się boję...

    Moniatka , Atopikowa lubią tę wiadomość

    Starania od 2016.
    04.2018 crio 2 zarodków- :(
    03.2019 crio blastocysty- serduszko już bije, cud <3
    2019-synuś :)
    sierpień 2022-transfer IVF-zarodek 3 dniowy-starania o rodzeństwo dla synka :)
    Beta 12 dpt 252 :)
    Beta 17 dpt 2207 :)
    09.09.2022- jest <3 :) cudzie trwaj!

    Została 1 blastka 4BA
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej dziewczyny !
    Wracam po długiej przerwie do Was , wiem wiem dawno mnie tu nie było, zamilkłam ,uciekłam i takie tam....
    Chciałam napisać, że trzymam za Was moooocno kciuki i gratuluję dziewczynom udanych tranaferow 😊
    Ajć , mamy tę moc!
    W skrócie leczę się u d C. Od ponad dwóch lat ( zaraz będzie 3) jestem jej wierna, chociaż czasami mnie irytuje ,że nie odpisuje na smski - tak wiem jest nas sporo i musiałam to zrozumieć.
    Za mną jedna inseminacja ,szczepienia limfocytami partnera, jak również pullowane oraz nieudana jedna procedura invitro ( nie uzyskał zarodkow ) po 3 miesiącach przerwy, podeszliśmy kolejny raz do pełnej procedury i uzyskaliśmy 4 blastocysty.
    19stego miałam transfer i tak odliczam do bety....
    Dziewczyny jeszcze raz powodzenia! Mocne kciukasy za Was !!!!!!!

    Moniatka lubi tę wiadomość

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😉
    Chciałam sprostować koszta transferu ,
    Zapłaciłam drożej ponieważ my podchodziliśmy do AZ a przy AZ transfer jest droższy . Zamiast 1750 wyszło 2200.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Hej 😉
    Chciałam sprostować koszta transferu ,
    Zapłaciłam drożej ponieważ my podchodziliśmy do AZ a przy AZ transfer jest droższy . Zamiast 1750 wyszło 2200.
    No właśnie, ta para, którą słyszałam jak pytała, też pytała o AZ, ale nie myślałam, że ma to jakieś znaczenie, tzn. wydawało mi się, że te koszty wliczają gdzieś indziej . Jak się czujesz? Myślałam o Tobie, ale widzę uśmiechniętą buźkę w wiadomości, już chyba przepracowałaś wszystko. Jaki masz plan działania?

    Sara00 lubi tę wiadomość

  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    No właśnie, ta para, którą słyszałam jak pytała, też pytała o AZ, ale nie myślałam, że ma to jakieś znaczenie, tzn. wydawało mi się, że te koszty wliczają gdzieś indziej . Jak się czujesz? Myślałam o Tobie, ale widzę uśmiechniętą buźkę w wiadomości, już chyba przepracowałaś wszystko. Jaki masz plan działania?
    Właśnie też byłam zdziwiona, tym bardziej, że wcześniej już była opłata za zarodek 500zl . Więc nie mam pojęcia dlaczego transfer na swoich ❄️ jest tańszy niż AZ 🙈

    Było ciężko 😞 ale ja muszę mieć od razu kolejny plan , by nie zwariować . Byłam na wizycie i na drugi dzień znaleźli nam kolejny zarodek 🙂🙂 tym razem było to expresowo, nie mam pojęcia jakiej jest klasy, ponieważ nie mówią takich informacji przez telefon 😞 a wizyta dopiero w październiku 😞

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Właśnie też byłam zdziwiona, tym bardziej, że wcześniej już była opłata za zarodek 500zl . Więc nie mam pojęcia dlaczego transfer na swoich ❄️ jest tańszy niż AZ 🙈

    Było ciężko 😞 ale ja muszę mieć od razu kolejny plan , by nie zwariować . Byłam na wizycie i na drugi dzień znaleźli nam kolejny zarodek 🙂🙂 tym razem było to expresowo, nie mam pojęcia jakiej jest klasy, ponieważ nie mówią takich informacji przez telefon 😞 a wizyta dopiero w październiku 😞
    Ale jeszcze w InviMed, czy szukasz dla siebie innego miejsca? O kurczę, do października jest jeszcze sporo czasu, ale kto wie, może warto poczekać.

  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ale jeszcze w InviMed, czy szukasz dla siebie innego miejsca? O kurczę, do października jest jeszcze sporo czasu, ale kto wie, może warto poczekać.
    Tak invimed 🙂
    W innych klinikach czas oczekiwania jest bardzo długi , mają brak zarodków, ale i koszta mimo wszystko dużo większe.
    Jeśli chodzi o AZ w invimedzie jest na prawdę bardzo tanio.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Tak invimed 🙂
    W innych klinikach czas oczekiwania jest bardzo długi , mają brak zarodków, ale i koszta mimo wszystko dużo większe.
    Jeśli chodzi o AZ w invimedzie jest na prawdę bardzo tanio.
    Bo niewiem, czy dobrze kojarzę, myślałaś chyba o Czechach. To fajnie, że zostajesz u nas i próbujesz. Niewiem czemu, ale ja jakoś nie chciałam zmieniać kliniki po 1 procedurze, wolałam zostać tutaj, bo jednak człowiek się przyzwyczaił, poznał budynek, pracowników i jakoś tak swobodniej. Trzymam za Ciebie kciuki, dawaj nam znać, jak efekty😊

    Sara00 lubi tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ja też tak miałam przy drugim udanym transferze 😉 Jakoś sceptycznie byłam do niego nastawiona, a w przyszłym tygodniu pierwsze prenatalne 🤗 Wierzymy za Ciebie mocno, że się uda i trzymamy kciuki. Jak dokładnie dawkujesz progesteron? Ja miałam dość wysoki, bo ok. 60,ale brałam 1xprolutex,3xcrinone i 4xprogesteron b na dzień. I najważniejsze pytanie, jak się czujesz?

    No właśnie kojarzyłam Twój nick. 😄💚
    U mnie Proga biorę w postaci Prolutex x1, Progesterone B 4x1, Utrogestan 2x2 rano i popołudniu, Crinone na noc. Trochę tego jest. 😵‍💫
    Czuję się ok. Śpię dużo🙈 i nie wiem, czy to z powodów leków, pogody czy wgryzającego się kropka. W podbrzuszu czuję lekkie skurcze, ukłucia. A tak tylko super. 🙂 Jutrzejszą beta prawdę powie.
    A jak u ciebie? Dobrze się czujesz? To już 12 tc będzie? 🙂

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    No właśnie kojarzyłam Twój nick. 😄💚
    U mnie Proga biorę w postaci Prolutex x1, Progesterone B 4x1, Utrogestan 2x2 rano i popołudniu, Crinone na noc. Trochę tego jest. 😵‍💫
    Czuję się ok. Śpię dużo🙈 i nie wiem, czy to z powodów leków, pogody czy wgryzającego się kropka. W podbrzuszu czuję lekkie skurcze, ukłucia. A tak tylko super. 🙂 Jutrzejszą beta prawdę powie.
    A jak u ciebie? Dobrze się czujesz? To już 12 tc będzie? 🙂
    Tak, 12 tc. Czuję się świetnie, praktycznie żadnych dolegliwości. Na początku sporo spałam, teraz już mniej. Tylko strasznie się męczę, a byłam osobą bardzo aktywną, a teraz potrafię się zasapać przy wejściu na 4 piętro🙈 W czwartek prenatalne i czuję lekki stresik. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze i będę mogła w końcu na spokojnie cieszyć się ciążą, której jeszcze nie ogarniam😂 Chyba przez to dobre samopoczucie jakoś nie dociera do mnie to co się dzieje. Głowa niby wie że mam na siebie uważać i zdrowo jeść, ale jeszcze nie czuje takiej wewnętrznej euforii, radości i miłości w środku. I niewiem, czy coś jest ze mną nie tak, czy to przychodzi z czasem 😂 Czekam na Twój jutrzejszy wynik 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2022, 16:03

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    No właśnie kojarzyłam Twój nick. 😄💚
    U mnie Proga biorę w postaci Prolutex x1, Progesterone B 4x1, Utrogestan 2x2 rano i popołudniu, Crinone na noc. Trochę tego jest. 😵‍💫
    Czuję się ok. Śpię dużo🙈 i nie wiem, czy to z powodów leków, pogody czy wgryzającego się kropka. W podbrzuszu czuję lekkie skurcze, ukłucia. A tak tylko super. 🙂 Jutrzejszą beta prawdę powie.
    A jak u ciebie? Dobrze się czujesz? To już 12 tc będzie? 🙂[/QUOTE


    Hej ,
    Rybka 85 - czy możesz napisać jakie wyniki miałaś progesteronu po transferze? Pytam ,bo mialam transfer 3 dni po Tobie i chyba się nakręcam wynikami.... ehm 😮‍💨
    Mam zwiększone dawki progesteronu B i prolutex od dziś codziennie...

  • panipielęgniarka Przyjaciółka
    Postów: 67 53

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Tak, 12 tc. Czuję się świetnie, praktycznie żadnych dolegliwości. Na początku sporo spałam, teraz już mniej. Tylko strasznie się męczę, a byłam osobą bardzo aktywną, a teraz potrafię się zasapać przy wejściu na 4 piętro🙈 W czwartek prenatalne i czuję lekki stresik. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie dobrze i będę mogła w końcu na spokojnie cieszyć się ciążą, której jeszcze nie ogarniam😂 Chyba przez to dobre samopoczucie jakoś nie dociera do mnie to co się dzieje. Głowa niby wie że mam na siebie uważać i zdrowo jeść, ale jeszcze nie czuje takiej wewnętrznej euforii, radości i miłości w środku. I niewiem, czy coś jest ze mną nie tak, czy to przychodzi z czasem 😂 Czekam na Twój jutrzejszy wynik 🥰

    U mnie przyszło z czasem- właśnie po pierwszym trymestrze i pierwszych prenatalnych, kiedy wiedziałam, że ryzyko poronienia jest małe a brzuch powoluuutku zaczynał rosnąć. To wspaniały czas, będziesz się cieszyć każdą godziną :) trzymam kciuki, daj znać po prenatalnych :)

    Moniatka , Rybka85 lubią tę wiadomość

  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Bo niewiem, czy dobrze kojarzę, myślałaś chyba o Czechach. To fajnie, że zostajesz u nas i próbujesz. Niewiem czemu, ale ja jakoś nie chciałam zmieniać kliniki po 1 procedurze, wolałam zostać tutaj, bo jednak człowiek się przyzwyczaił, poznał budynek, pracowników i jakoś tak swobodniej. Trzymam za Ciebie kciuki, dawaj nam znać, jak efekty😊
    W Czechach już byłam 2 razy i po mimo super zarodków i tak beta 0
    A koszta większe bo wychodzi ponad 6tys.

    Dziękuję mam nadzieję,że wreszcie się uda ❤️❤️❤️

    Trzymam kciuki za Twoje prenatalne 😍😍😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2022, 21:19

    Moniatka lubi tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Hej ,
    Rybka 85 - czy możesz napisać jakie wyniki miałaś progesteronu po transferze? Pytam ,bo mialam transfer 3 dni po Tobie i chyba się nakręcam wynikami.... ehm 😮‍💨
    Mam zwiększone dawki progesteronu B i prolutex od dziś codziennie...

    U mnie to wyglądało tak:

    9ff95544b775.jpg

    Nie ma co schizować. Dziewczyny tu miały Proga na poziomie ok 12 i jakoś pięknie ciążę donosiły. Lepiej mieć wyższy poziom, bo bezpieczniej, ale jak jest niższy to też o niczym z góry nie przesądza.🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2022, 09:03

    Natalia___ lubi tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ