X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 25 sierpnia 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Dzięki!😃
    Będę poczytywać w wolnych chwilach forum i śledzić wasze historie.
    Trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki.🤞🍀

    Rybka !
    Udanego urlopu 🥰

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 25 sierpnia 2022, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Melduje się po prenatalnych. Ogólnie wszystko ok, wyniki podobno bardzo dobre, jakieś tam ryzyko jest, ale małe. Myślę, że to takie ich zabezpieczenie. Mamy 6,61 cm człowieka, 80 % chłopak 🥰 Podobno mylą się raz na 5 przypadków i mąż jeszcze wierzy w to 20 %😂 Czuję małą ulgę, chociaż nie ukrywam, że mogłabym chodzić i sprawdzać codziennie 🤣🙈

    Rybka85, Ania90. lubią tę wiadomość

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Cześć dziewczyny! Melduje się po prenatalnych. Ogólnie wszystko ok, wyniki podobno bardzo dobre, jakieś tam ryzyko jest, ale małe. Myślę, że to takie ich zabezpieczenie. Mamy 6,61 cm człowieka, 80 % chłopak 🥰 Podobno mylą się raz na 5 przypadków i mąż jeszcze wierzy w to 20 %😂 Czuję małą ulgę, chociaż nie ukrywam, że mogłabym chodzić i sprawdzać codziennie 🤣🙈

    Super wieści!💚😃 Będzie synuś mamusi.😄 Ciesz się, że wszystko idzie dobrze. Korzystaj z tego wspaniałego czasu.😉

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie bo czuję się pominięta 😅🙈
    To chociaż napiszcie u jakich lekarzy się leczycie ktoś was prowadzi ?
    Trafiliśmy z mężem do dr. Anny Niesluchowskiej-Hoxa
    Staramy się od 4 lat o dziecko
    Choruje na endometrioze 10 lat
    Jestem po dwóch operacjach
    Nie mam lewego jajowodu został usunięty przez wodniaka i przewlekły stan zapalny , prawy jajnik nie pracuje nie jest widoczny na USG
    Gdzieś tam początku adenomiozy dodatkowo
    Plus brak owulacji
    U męża żylak powrózka nasiennego przez co nasienie słabiutkie

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasowa wrote:
    Ponawiam pytanie bo czuję się pominięta 😅🙈
    To chociaż napiszcie u jakich lekarzy się leczycie ktoś was prowadzi ?
    Trafiliśmy z mężem do dr. Anny Niesluchowskiej-Hoxa
    Staramy się od 4 lat o dziecko
    Choruje na endometrioze 10 lat
    Jestem po dwóch operacjach
    Nie mam lewego jajowodu został usunięty przez wodniaka i przewlekły stan zapalny , prawy jajnik nie pracuje nie jest widoczny na USG
    Gdzieś tam początku adenomiozy dodatkowo
    Plus brak owulacji
    U męża żylak powrózka nasiennego przez co nasienie słabiutkie
    Z tego co się orientuje to Pani dr w klinice jest od niedawna. My się leczyliśmy początkowo u dr Sodowskiej a teraz u dr Kobielskiego.

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Super wieści!💚😃 Będzie synuś mamusi.😄 Ciesz się, że wszystko idzie dobrze. Korzystaj z tego wspaniałego czasu.😉
    Dziękuję 😊 Tak marzyłam o synku, a jeszcze bardziej o bliźniakach, niestety się nie udało 😉😍 Taką radość poczułam wczoraj, ale "stres" nadal mi towarzyszy. Tak już chyba zostanie do samego końca 😉 Po takich przejściach człowiek podchodzi do wszystkiego z dużym dystansem. Jakby się dało to codziennie chodziłam bym sprawdzać co się tam dzieje w brzuchu 😂😉🙈 Rybka85 relaksuj się na urlopie 😚

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Cześć dziewczyny! Melduje się po prenatalnych. Ogólnie wszystko ok, wyniki podobno bardzo dobre, jakieś tam ryzyko jest, ale małe. Myślę, że to takie ich zabezpieczenie. Mamy 6,61 cm człowieka, 80 % chłopak 🥰 Podobno mylą się raz na 5 przypadków i mąż jeszcze wierzy w to 20 %😂 Czuję małą ulgę, chociaż nie ukrywam, że mogłabym chodzić i sprawdzać codziennie 🤣🙈
    Wspaniałe wieści ❤️ Trzymamy kciukasy za Was 🥰

    Moniatka lubi tę wiadomość

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasowa wrote:
    Ponawiam pytanie bo czuję się pominięta 😅🙈
    To chociaż napiszcie u jakich lekarzy się leczycie ktoś was prowadzi ?
    Trafiliśmy z mężem do dr. Anny Niesluchowskiej-Hoxa
    Staramy się od 4 lat o dziecko
    Choruje na endometrioze 10 lat
    Jestem po dwóch operacjach
    Nie mam lewego jajowodu został usunięty przez wodniaka i przewlekły stan zapalny , prawy jajnik nie pracuje nie jest widoczny na USG
    Gdzieś tam początku adenomiozy dodatkowo
    Plus brak owulacji
    U męża żylak powrózka nasiennego przez co nasienie słabiutkie
    Ja leczyłam się u Dr. Kobielskiego, a teraz u dr. Cygal. Jakbyś poszukała parę stron wcześniej mam dłuuuugi post z porównaniem tych 2 lekarzy. Dr. Kobielski to niesamowicie zaangażowany w pracę lekarz, jestem pod ogromnym wrażeniem jego chęci, zapału i wkładu w pracę. Mi jednak bardziej przypadła do gustu nieco powściągliwa ale konkretna dr. Cygal, która wydaje mi się, że nie działa szablonowo i każdy przypadek rozpatruje inaczej. Z doświadczenia mogę powiedzieć tylko tyle, że niema co się spieszyć, lepeij poczekać i iść do lekarza z doświadczeniem.

  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. wrote:
    Z tego co się orientuje to Pani dr w klinice jest od niedawna. My się leczyliśmy początkowo u dr Sodowskiej a teraz u dr Kobielskiego.

    Myśleliśmy nad dr. Sodowska i mieliśmy do niej termin ale dzień przed wizytą dzownili że na ten moment dr. Sodowska nas nie przyjmie widocznie miała swoje pacjentki które musimy odbyć wizytę w danym dniu cyklu i nasza została przesunięta lub była opcja aby w dniu odbyć wizytę u dr. Anny Niesluchowskiej-Hoxa tak więc próbujemy właśnie y niej
    Jak wasze doświadczenia z klinika ?
    Czemu zmiana na innego lekarza ?

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • Kate1986 Koleżanka
    Postów: 31 44

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Kate1986 gratulacje!😃👍💚
    Obu wam dziękuję za ciepłe słowa.😘😘😘
    Jeszcze ciągnę póki co to podejście. Jutro muszę zrobić betę dla kliniki. Potem z czystym sumieniem odłożę leki i pojadę na urlop. 🙂
    Dziękuję, choć ja to jestem przezorna i dopóki na usg serduszka nie zobaczę i nie będzię ok po pierwszych prenatalnych to jeszcze wstrzymuje się z tą euforią. Zwłaszcza, że już etraz toa druga ciąża jest w wieku 35+ :) Rybko odpocznij, naładuj baterie, ciesz się takimi mega wakacjami,bo nigdy nie wiadomo, czy to nie będą ostatnie- takie tylko we dwoje ;) czego Ci oczywiście życzę z całego serca <3 Bawcie się dobrze, wyluzujcie i później do walki!:)

    Moniatka super, gratki Synusia!! Synusie sa mamusine, wiadomo <3 mój niby tak samo jest za mną, jak i za mężem, ale jak tylko jest jakaś kontuzja czy inna "rozpacz" to zaraz "mama, mama" :D mój Skarb Kochany:)

    Moniatka , Rybka85 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016.
    04.2018 crio 2 zarodków- :(
    03.2019 crio blastocysty- serduszko już bije, cud <3
    2019-synuś :)
    sierpień 2022-transfer IVF-zarodek 3 dniowy-starania o rodzeństwo dla synka :)
    Beta 12 dpt 252 :)
    Beta 17 dpt 2207 :)
    09.09.2022- jest <3 :) cudzie trwaj!

    Została 1 blastka 4BA
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate1986 wrote:
    Dziękuję, choć ja to jestem przezorna i dopóki na usg serduszka nie zobaczę i nie będzię ok po pierwszych prenatalnych to jeszcze wstrzymuje się z tą euforią. Zwłaszcza, że już etraz toa druga ciąża jest w wieku 35+ :) Rybko odpocznij, naładuj baterie, ciesz się takimi mega wakacjami,bo nigdy nie wiadomo, czy to nie będą ostatnie- takie tylko we dwoje ;) czego Ci oczywiście życzę z całego serca <3 Bawcie się dobrze, wyluzujcie i później do walki!:)

    Moniatka super, gratki Synusia!! Synusie sa mamusine, wiadomo <3 mój niby tak samo jest za mną, jak i za mężem, ale jak tylko jest jakaś kontuzja czy inna "rozpacz" to zaraz "mama, mama" :D mój Skarb Kochany:)
    Kate1986, Tobie też gratuluję, mam nadzieję, że teraz już pójdzie z górki. Czas tak ucieka, że zanim zdążysz się obrócić, będziesz już po prenatalnych 😊

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasowa wrote:
    Myśleliśmy nad dr. Sodowska i mieliśmy do niej termin ale dzień przed wizytą dzownili że na ten moment dr. Sodowska nas nie przyjmie widocznie miała swoje pacjentki które musimy odbyć wizytę w danym dniu cyklu i nasza została przesunięta lub była opcja aby w dniu odbyć wizytę u dr. Anny Niesluchowskiej-Hoxa tak więc próbujemy właśnie y niej
    Jak wasze doświadczenia z klinika ?
    Czemu zmiana na innego lekarza ?
    Zmieniłam lekarza, ponieważ miałam podejść do drugiej procedury, która miała być ostatnią ze względów finansowych i postanowiłam, że muszę zrobić wszystko, aby zwiększyć swoje szanse na powodzenie. Po dogłębnej analizie forum i opinii jakie można znaleźć w internecie uznałam, że zmienię lekarza,ponieważ odniosłam wrażenie, że większość dziewczyn chodzi właśnie do tej Pani dr.

    Rybka85 lubi tę wiadomość

  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Zmieniłam lekarza, ponieważ miałam podejść do drugiej procedury, która miała być ostatnią ze względów finansowych i postanowiłam, że muszę zrobić wszystko, aby zwiększyć swoje szanse na powodzenie. Po dogłębnej analizie forum i opinii jakie można znaleźć w internecie uznałam, że zmienię lekarza,ponieważ odniosłam wrażenie, że większość dziewczyn chodzi właśnie do tej Pani dr.

    Jasne rozumiem ! Czasem zmiana lekarza to dobra decyzja bo może zlecić coś na co poprzedni lekarz nie wpadł bądź nie brak tego w ogóle pod uwagę.
    Uznaliśmy z mężem że skoro tak wyszło z dr. Sodowska w naszym przypadku widocznie tak chciał los i zostajemy u dr. Anny Niesluchowskiej-Hoxa
    Ja zawsze kieruje się opiniami itd
    W tym przypadku w ogóle wybierając klinikę invimed kompeltnie nic nie czytałam 🤣🙈
    Dr. Sodowska miała być dlatego że gdzieś na jednego forum to nazwisko się pojawiło stąd wybór lekarki ale nie było to tak że musi być ta Pani dr ponieważ jest najlepsza.
    Swoje z mężem już też przeszliśmy i niekoniecznie tę opinię w naszym przypadku się sprawdziły bo prowadził nas dość długo dr. Mercik z Gyncentrum który jest mocno polecany j wielu parom pomogł. Nam niestety nie

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem na cyklu sztucznym
    W dni transferu progesteron 12 ng , 3dpt 13,68 ng a 7dp aż 50,67 ng.... czy nie aby za dużo?
    No kolosalna różnica. Czy któraś z Was miała podobnie?
    Biorę
    2 x utrogestan
    4 x progesteron b
    1 x prolutex
    1 x cricrone zel

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2022, 13:11

  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasowa wrote:
    Ponawiam pytanie bo czuję się pominięta 😅🙈
    To chociaż napiszcie u jakich lekarzy się leczycie ktoś was prowadzi ?
    Trafiliśmy z mężem do dr. Anny Niesluchowskiej-Hoxa
    Staramy się od 4 lat o dziecko
    Choruje na endometrioze 10 lat
    Jestem po dwóch operacjach
    Nie mam lewego jajowodu został usunięty przez wodniaka i przewlekły stan zapalny , prawy jajnik nie pracuje nie jest widoczny na USG
    Gdzieś tam początku adenomiozy dodatkowo
    Plus brak owulacji
    U męża żylak powrózka nasiennego przez co nasienie słabiutkie

    Nie znam niestety tej pani dr. Ja się leczę u dr Cygal. Super babka, ale ma mnóstwo pacjentek.
    I nie wiem czy wiecie, ale będzie mieć teraz 3 tygodnie urlopu.🏝️

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Dziewczyny jestem na cyklu sztucznym
    W dni transferu progesteron 12 ng , 3dpt 13,68 ng a 7dp aż 50,67 ng.... czy nie aby za dużo?
    No kolosalna różnica. Czy któraś z Was miała podobnie?
    Biorę
    2 x utrogestan
    4 x progesteron b
    1 x prolutex
    1 x cricrone zel

    Ja teraz miałam 2x2 Utrogestan, 4x1 Progesteronu B, 1x Prolutex i 1 Crinone na noc i w dniu transferu miałam 11 ng, w 3 dpt 14ng, a w 7dpt 20 ng. Nieźle ci organizm przyswaja tego Proga! Robiłaś już betę? I czy pisałaś do dr?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2022, 15:44

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Dziewczyny jestem na cyklu sztucznym
    W dni transferu progesteron 12 ng , 3dpt 13,68 ng a 7dp aż 50,67 ng.... czy nie aby za dużo?
    No kolosalna różnica. Czy któraś z Was miała podobnie?
    Biorę
    2 x utrogestan
    4 x progesteron b
    1 x prolutex
    1 x cricrone zel
    Ja w dniu transferu miałam 120 tylko nie pamiętam w jakich jednostkach. Potem sukcesywnie mi spadało, jak poziom progesteronu doszedł do 36,to miałam zwiększoną dawkę leków i od tamtego czasu utrzymywałam na poziomie około 60. W najbardziej intensywnym momencie brałam 3 x crinone, 1 x prolutex, 4 x progesteron b.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Nie znam niestety tej pani dr. Ja się leczę u dr Cygal. Super babka, ale ma mnóstwo pacjentek.
    I nie wiem czy wiecie, ale będzie mieć teraz 3 tygodnie urlopu.🏝️
    Uuuuuups, a miała mnie umówić na wizytę po prenatalnych w innej klinice... Nie znasz ram czasowych jej urlopu?

  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Nie znam niestety tej pani dr. Ja się leczę u dr Cygal. Super babka, ale ma mnóstwo pacjentek.
    I nie wiem czy wiecie, ale będzie mieć teraz 3 tygodnie urlopu.🏝️

    Jesteś już po becie ?

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 26 sierpnia 2022, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Ja w dniu transferu miałam 120 tylko nie pamiętam w jakich jednostkach. Potem sukcesywnie mi spadało, jak poziom progesteronu doszedł do 36,to miałam zwiększoną dawkę leków i od tamtego czasu utrzymywałam na poziomie około 60. W najbardziej intensywnym momencie brałam 3 x crinone, 1 x prolutex, 4 x progesteron b.

    Bardzo dziękuję za odpowiedź 🙂

‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ