X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 6 lipca 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Cześć ! 🙂 Wiecie może co jeśli transfer wypadnie w weekend? 😔 Mam już plamienie więc jutro @ i tak liczę i wypadnie sobota / niedziela 😔😔 zależy mi na tym miesiącu bo akurat mamy urlop, więc nie było by stresu z wolnym w pracy na wizyty itd 😔

    Rozumiem że transfer na cyklu naturalnym?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 6 lipca 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Rozumiem że transfer na cyklu naturalnym?
    Właśnie mam mieć taki pół na pół tzn : mam brać aromek od 3dc , wizyta ok 8-10 DC i mamy włączyć estrofem , owu mam dość wcześnie bo już ok 11dc dlatego tak przeliczyłam

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 6 lipca 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Właśnie mam mieć taki pół na pół tzn : mam brać aromek od 3dc , wizyta ok 8-10 DC i mamy włączyć estrofem , owu mam dość wcześnie bo już ok 11dc dlatego tak przeliczyłam

    Hmm no to niestety nie pomogę :( no się nie znam :(

    Sara00 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 11 lipca 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi daj znać jak będziesz po wizycie jaki jest dalszy plan.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 11 lipca 2022, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okazuje się że ja przekazałam dziecku 2 jakieś źle geny. Pani dr ma skontaktować się z genetykiem jaka mam szanse na zdrowe dziecko i mam zrobić kariotyp czekamy 3 mc i podchodzimy do nowej procedury zapladniamy wszystkie komórki.. I suplementacja... Mamy zastanowić się nad badaniem zarodków. Pani dr powiedziała że bardzo ładnie miałam zabieg przeprowadzony nie widać żebym była w ciąży nic nie naruszone endometrium 11mm i okres powinien przyjść w terminie.. I tyle :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 11 lipca 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Okazuje się że ja przekazałam dziecku 2 jakieś źle geny. Pani dr ma skontaktować się z genetykiem jaka mam szanse na zdrowe dziecko i mam zrobić kariotyp czekamy 3 mc i podchodzimy do nowej procedury zapladniamy wszystkie komórki.. I suplementacja... Mamy zastanowić się nad badaniem zarodków. Pani dr powiedziała że bardzo ładnie miałam zabieg przeprowadzony nie widać żebym była w ciąży nic nie naruszone endometrium 11mm i okres powinien przyjść w terminie.. I tyle :)

    No to konkretne działania macie przed sobą. Dużo siły życzę i wytrwałości w najbliższym czasie.

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 11 lipca 2022, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Okazuje się że ja przekazałam dziecku 2 jakieś źle geny. Pani dr ma skontaktować się z genetykiem jaka mam szanse na zdrowe dziecko i mam zrobić kariotyp czekamy 3 mc i podchodzimy do nowej procedury zapladniamy wszystkie komórki.. I suplementacja... Mamy zastanowić się nad badaniem zarodków. Pani dr powiedziała że bardzo ładnie miałam zabieg przeprowadzony nie widać żebym była w ciąży nic nie naruszone endometrium 11mm i okres powinien przyjść w terminie.. I tyle :)
    Czyli to stwierdziła na podstawie badań zarodka, tak? Widzę uśmiechniętą buźkę na końcu wiadomości, więc chyba jesteś zadowolona, pełna nowej nadzieji i przepracowałaś już to co się wydarzyło. Bardzo się cieszę i 3mam kciuki, żeby ten czas Wam szybko minął, a suplementacja pomogła ✊🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2022, 16:11

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 11 lipca 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniatka wrote:
    Czyli to stwierdziła na podstawie badań zarodka, tak? Widzę uśmiechniętą buźkę na końcu wiadomości, więc chyba jesteś zadowolona, pełna nowej nadzieji i przepracowałaś już to co się wydarzyło. Bardzo się cieszę i 3mam kciuki, żeby ten czas Wam szybko minął, a suplementacja pomogła ✊🤗

    Tak. Jestem zadowolona. Dużo okazała mi wsparcia i dużo wytłumaczyła.

    Moniatka lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 11 lipca 2022, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Tak. Jestem zadowolona. Dużo okazała mi wsparcia i dużo wytłumaczyła.
    Miło czytać takie słowa. Mam wrażenie, że dostałaś kopa do działania i od razu jakoś tak milej się robi🥰 Dziel się z nami postępami, żyjemy wspólnymi radościami i porażkami, mam nadzieję, że teraz to już tylko będzie tutaj świecić ☀️

  • marra Koleżanka
    Postów: 39 4

    Wysłany: 12 lipca 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a na jakiego maila piszecie, żeby sie skontaktować z doktor Cygal? Na smsy nie odpowiada, na wizytę też nie da się do niej zapisać... albo gdzie się z nią umówić w innym gabinecie?

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 12 lipca 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, niewiem, bo ja niemam problemu z kontaktem z Panią doktor. Jestem wręcz pozytywnie zaskoczona jak przebiega "współpraca" z Panią doktor, ponieważ po tym, co czytałam tutaj na forum, miałam małe obawy. Może sprobój uzyskać kontakt z koordynatorem opieki medycznej?

    marra lubi tę wiadomość

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 12 lipca 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym próbowała przez koordynator... Mnie się też zdazalo że nie odpisywała wtedy próbuje przez koordynator

    marra lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 13 lipca 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara00 wrote:
    Cześć ! 🙂 Wiecie może co jeśli transfer wypadnie w weekend? 😔 Mam już plamienie więc jutro @ i tak liczę i wypadnie sobota / niedziela 😔😔 zależy mi na tym miesiącu bo akurat mamy urlop, więc nie było by stresu z wolnym w pracy na wizyty itd 😔

    Ja miałam transfer w sobotę :) przyjeżdża cała ekipa specjalnie na czas transferu :)

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
  • Sara00 Przyjaciółka
    Postów: 170 43

    Wysłany: 14 lipca 2022, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaaama892 wrote:
    Ja miałam transfer w sobotę :) przyjeżdża cała ekipa specjalnie na czas transferu :)
    Dziękuję za taką wiadomość 🙂🙂🙂
    Bo ciągle się głowiłam nad tym 🙂

    Jutro 9 DC i pierwszy monitoring.

    Dziś estradiol 58 . U mnie zawsze kiepsko z nim 🤦🏼‍♀️ cykl naturalny.

  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 15 lipca 2022, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi dziękuję Ci, że mnie zmotywowałaś do zrobienia testu na trombofilię, jednak nie można ufać lekarzom tak na 100%. Jestem trochę zła, że Pani dr nie zleciła tego badania od razu. Stwierdziła dziś na wizycie, że Pai1 w homozygocie świadczy o trombofilii. Mam wdrożony acard od dziś, a jeśli się uda zajść w ciążę to całą ciążę będą zastrzyki. Powiem Wam, że jestem znów podłamana. Ciągle coś wychodzi nie tak jak powinno. Wiem, że nie ja pierwsza i nie ostatnia i zdaje sobie sprawę, że niektórzy borykają się z naprawdę ciężkimi problemami z zajściem. Ale tak trochę przez przypadek to wyszło i dziwne, że dr nie zleciła od początku tego badania. Człowiek wiecej się dowiaduje na forum albo na różnych stronach. Aż się boję jaki będzie wynik allo-mlr... ehh, trochę się Wam wyżaliłam chociaż. A co u Was dziewczyny?

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 15 lipca 2022, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm. Jesteś u Dr C prawda? Dziwne ze Ci tego nie zleciła bo mnie na każdej wizycie pyta czy mam.. Wydawało mi się że przywiązuje do tych badań uwagę.. To prawda nie raz musimy same zrobić jakieś badania bo lekarz nie zleci..

    Ja obecnie czekam na @po poronieniu.
    Nie wie czy mam pisałam ale po ciąży mam mega ochotę na seks wcześniej mogło być raz w miesiącu a teraz codziennie bym mogła 🙈 może ciąża uregulowała jakieś hormonki we mnie :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4153 1774

    Wysłany: 15 lipca 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek a przypomnij mi Wy naturalne starania czy inseminacja czy może in vitro?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS allo po szczepieniach 23% co 2 mc doszczepienie

    On: MSOME- 1% klasa II, 30mln plemników, Morfologia 1,61% RP 11%

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Czas start III Procedura 06.2024
  • Kasiek0806 Autorytet
    Postów: 256 125

    Wysłany: 15 lipca 2022, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hm. Jesteś u Dr C prawda? Dziwne ze Ci tego nie zleciła bo mnie na każdej wizycie pyta czy mam.. Wydawało mi się że przywiązuje do tych badań uwagę.. To prawda nie raz musimy same zrobić jakieś badania bo lekarz nie zleci..

    Ja obecnie czekam na @po poronieniu.
    Nie wie czy mam pisałam ale po ciąży mam mega ochotę na seks wcześniej mogło być raz w miesiącu a teraz codziennie bym mogła 🙈 może ciąża uregulowała jakieś hormonki we mnie :)
    Tak jestem u dr C, od maja zeszłego roku zaczęliśmy z Nią leczenie. Starania naturalne są u nas póki co. No właśnie sama jestem zdziwiona, że jej to umknęło. I dobrze korzystaj jak jest ochota, może rzeczywiście hormony się rozszalały na tym punkcie 😁😁

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 15 lipca 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy przypadek jest inny, może z innych badań nie było wskazań do szybkiego badania trombofilii. Poza tym większość z nas korzysta z wspomaganych technik rozrodu, wtedy pewnie też wdrażają inne procedury i trzeba od razu mieć szerszy pogląd na sprawę aniżeli przy naturalnych próbach. Grunt że zbadałaś i wiesz na czym stoisz.

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

  • Moniatka Autorytet
    Postów: 1047 521

    Wysłany: 15 lipca 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Hm. Jesteś u Dr C prawda? Dziwne ze Ci tego nie zleciła bo mnie na każdej wizycie pyta czy mam.. Wydawało mi się że przywiązuje do tych badań uwagę.. To prawda nie raz musimy same zrobić jakieś badania bo lekarz nie zleci..

    Ja obecnie czekam na @po poronieniu.
    Nie wie czy mam pisałam ale po ciąży mam mega ochotę na seks wcześniej mogło być raz w miesiącu a teraz codziennie bym mogła 🙈 może ciąża uregulowała jakieś hormonki we mnie :)
    No to super, oczywiście pod warunkiem, że druga strona też ma taką ochotę 😉 Korzystajcie! 😁

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ