X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    florcia mam to samo.. miałam przebadane zarodki to mogłam wziąć ale szczerze to nie miałam jeszcze pojęcia o ich istnieniu...
    Ja mam wyrzuty sumienia wiesz 😞
    Jak zaczynaliśmy przygodę z ivf, poznałam dziewczynę która miła identyczne wyniki immunologi jak moje , pisała mi że kilka razy jej się nie udało i poszła do dr Sydora i zlecił jej immunoglobuliny, jak mi powiedziała że koszt za 2 dawki to 12 tysi to nawet nie brałam ich pod uwagę 😞 to był nasz początek i tak na prawdę w tym momencie wydaliśmy "dopiero" ok 10 tys.
    Wiesz co bym dała by cofać czas i w tedy iść od razu do dr Sydora 😞😞😞
    Ja wiem, że nie mam gwarancji, że mnie by się udało , ale w tedy tą kasę bym jeszcze znalazła 😞 teraz wydane ok 60 tys .... I nic nie mam z tego 😞😞 a już serio nie mamy skąd wziąć 🤦🏼‍♀️
    Trochę nas dr C wprowadziła w to zamieszanie , bo po złych wynikach zapytałam ją czy mamy szukać immunolga, powiedziała, że nie bo ona nas poprowadzi 🤦🏼‍♀️ to był chyba jednak błąd.

    Na dodatek moje badania tnf były robione świeżo po covidzie itd więc z pewnością były przekłamane 🤦🏼‍♀️ a nikt mi nie powiedział że mam być zdrowa .... A ja w tedy te 2 lata temu byłam zielona w tym temacie 😞😞😞 skąd mogłam wiedzieć 😞😞😞 w tedy dostałam od niej immunosupresję i nie wiem czy to ona nie rozwaliła mi całego systemu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ ehhhh człowiek całe życie się uczy na błędach 😞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2023, 13:51

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skubii wrote:
    Hej dziewczyny 🤗
    Przed chwilą odbyłam teleporade z immunologiem z luxmedu i mega się cieszę bo babeczka konkret, nie skreśliła mnie z powodu niepłodności (w luxie często odprawiają z kwietkiem z doświadczenia). Od razu przeszła pod leczenie IVF, rozpisała leki, co, jak, kiedy, dawki. No jestem w pozytywnym szoku. Zleciła nam jeszcze crossmatch, test CBA i NK - gdzie na Śląsku najlepiej wykonać te badania? Przejrzałam internet ale chyba nic nie znalazłam konkretnego. Z góry dzięki za podpowiedzi ❤️
    Ja robiłam w invimedzie NK i CBA 🙂
    Mam napisane tak : CBA i IMK ok 17-23 DC od poniedziałku do czwartku. ( W piątek nigdy nie robią) chyba bez umawiania się.
    CBA 450
    Imk 300 ale Ty nie masz go zleconego.

    Kir robiłam u nich. - masz być na czczo i trzeba było się umówić 🙂🙂 niestety nie mam zapisanej ceny.

    Aha ceny są że stycznia 2021.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2023, 13:56

    Skubii lubi tę wiadomość

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skubii wrote:
    Hej dziewczyny 🤗
    Przed chwilą odbyłam teleporade z immunologiem z luxmedu i mega się cieszę bo babeczka konkret, nie skreśliła mnie z powodu niepłodności (w luxie często odprawiają z kwietkiem z doświadczenia). Od razu przeszła pod leczenie IVF, rozpisała leki, co, jak, kiedy, dawki. No jestem w pozytywnym szoku. Zleciła nam jeszcze crossmatch, test CBA i NK - gdzie na Śląsku najlepiej wykonać te badania? Przejrzałam internet ale chyba nic nie znalazłam konkretnego. Z góry dzięki za podpowiedzi ❤️

    cross robiłam w bocianie

    Skubii lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    florcia ja też miałam podobną sytuację też odwołałam wizytę u Paśnika ale u mnie 2 transfer się udał więc stwierdziłam że to była dobra decyzja

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czym może być spowodowany brak @ po potwierdzonej owulacji przez lekarza?
    Test negatywny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2023, 17:15

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Dziewczyny czym może być spowodowany brak @ po potwierdzonej owulacji przez lekarza?
    Test negatywny
    Może stres ???
    Lub po prostu lekkie przesunięcie . Po tych wszystkich hormonach które bierzemy organizm wariuje 😞

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    florcia wrote:
    Może stres ???
    Lub po prostu lekkie przesunięcie . Po tych wszystkich hormonach które bierzemy organizm wariuje 😞

    Stres raczej nie
    Faza lutealna nie powinna trwać 12-14 dni? No cholerka byłam przekonana że @ przyjedzie w terminie po potwierdzonej owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2023, 17:57

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi to że allo jest 0% to nie wykładnik, też swego czasu przeszukiwałam internety, czy to wyrok. Okazuje się, że nie. Wiele dziewczyn ma allo 0% i bez pb zachodzą w ciążę. Tak samo z KIRAA.🤷🏻‍♀️ Dlatego mi się wydaje, że tu musi być coś więcej. Poza tym tobie udało się zajść w ciążę.
    Pytanie teraz co dalej? Czy masz wskazania do szczepień? Czy myślisz o immunoglobulinach? Wielu dziewczynom się z nimi udało, choć koszt powala... Czy może jednak dalsza diagnostyka? Tylko co dalej badać... 😑

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia a jak u ciebie sprawy się mają? Badasz się i leczysz u tego napro? Pamiętam, że miałaś mieć wlewy z Intralipidu, bo ci je przepisał. Ja byłam w pon w klinice i wlew kosztuje teraz 400zł. Wszystko zdrożało.😵‍💫

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania90. A jak u ciebie? Miałyśmy być siostrami transferowymi kwietniowymi.😃
    Ja już wystartowałam. Dziś 9dc. Jutro idę na E2 i umawiamy z dr wizytę kontrolną USG + wlew z Accofilu. Myślę, że w okolicach 17-19/04 będę mieć transfer.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    MałaMi to że allo jest 0% to nie wykładnik, też swego czasu przeszukiwałam internety, czy to wyrok. Okazuje się, że nie. Wiele dziewczyn ma allo 0% i bez pb zachodzą w ciążę. Tak samo z KIRAA.🤷🏻‍♀️ Dlatego mi się wydaje, że tu musi być coś więcej. Poza tym tobie udało się zajść w ciążę.
    Pytanie teraz co dalej? Czy masz wskazania do szczepień? Czy myślisz o immunoglobulinach? Wielu dziewczynom się z nimi udało, choć koszt powala... Czy może jednak dalsza diagnostyka? Tylko co dalej badać... 😑

    No właśnie też myślę tak jak Ty.. Ze jednak to nie jest wykładnik innym kobieta się udaje.. A poza tym tak jak piszesz zaszłam w ciążę.. Ale co dalej teraz? Nie wiem. Mam wizytę u dr Jarosz ona chyba nie zaleca immunoglobulin choć ja się zastanawiam bo innym pomogło ale może być tak że mnie nie pomogą.. Nie wiem co robić 🤷‍♀️🙆‍♀️

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    No właśnie też myślę tak jak Ty.. Ze jednak to nie jest wykładnik innym kobieta się udaje.. A poza tym tak jak piszesz zaszłam w ciążę.. Ale co dalej teraz? Nie wiem. Mam wizytę u dr Jarosz ona chyba nie zaleca immunoglobulin choć ja się zastanawiam bo innym pomogło ale może być tak że mnie nie pomogą.. Nie wiem co robić 🤷‍♀️🙆‍♀️

    Trzeba poczekać na opinie dr Jarosz. Może świeże spojrzenie coś wniesie nowego i wartościowego. Może jest jeszcze coś, o czym nikt inny nie pomyślał.
    A wybierasz się w końcu do doc P ? Wiele traktuje go jak cudotwórcę... Sama mam koleżankę, która mu zawdzięcza zdrową córeczkę.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Trzeba poczekać na opinie dr Jarosz. Może świeże spojrzenie coś wniesie nowego i wartościowego. Może jest jeszcze coś, o czym nikt inny nie pomyślał.
    A wybierasz się w końcu do doc P ? Wiele traktuje go jak cudotwórcę... Sama mam koleżankę, która mu zawdzięcza zdrową córeczkę.

    Nie raczej nie. Bo ciężko się dostać.. A ja nie chce czekać nosz kurde w końcu się udało coś pyklo.. I tego się mocno trzymam

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka przeczytałam na wątku o inv że planujecie jechać do Holandii po transferze.. Powiem Ci tak ja miałam taka sama rozkmine bardzo się obawiałam dostałam zielone światło od Pani dr która się tylko zapytała ile się tam leci i że nie muszę robić badań i Prog i wtedy się też udaje miała takie przypadki i też tak było u nas. Na 3 dzień po transferze miałam wylot rano. 1 i 2 dpt też był intensywny no w pracy trzeba się wyrobić i do wyjazdu się przygotować.. 2 dpt pobolewał mnie brzuch a byłam po Atosibanie napisałam do Pani dr która powiedziała że za bardzo nie mamy czego dokładać i wtedy było ostatnie moje badanie proga.. 3 dpt wylot obliczyłam że w Anglii rano zrobię zastrzyki i przyjmę leki.. A pech chcial że się samolot spóźnił opóźnił się wylot do Anglii jakaż ja byłam przerażona na miejscu długie oczekiwanie na bagaże więc jakieś 3, 4 h później przyjęłam leki brzuch mnie zaczął dziwnie boleć pomyślałam że nic z tego. Cały wyjazd nie oszczędzałam się wczesne pobudki wycieczki imprezy bez alko rzecz jasna późne chodzenie spać więc w ogóle się nie oszczalam. Prawie nie myślałam o tym że jestem po transferze i co transfer się udał!

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4149 1774

    Wysłany: 6 kwietnia 2023, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy nie napisać do dr C z wynikami allo i cross i zobaczyć co ona powie.. Pragnę jak najszybciej podejść do transferu ale boję się że to mnie tylko zgubi..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Ania90. Ekspertka
    Postów: 130 63

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Ania90. A jak u ciebie? Miałyśmy być siostrami transferowymi kwietniowymi.😃
    Ja już wystartowałam. Dziś 9dc. Jutro idę na E2 i umawiamy z dr wizytę kontrolną USG + wlew z Accofilu. Myślę, że w okolicach 17-19/04 będę mieć transfer.
    czekam na @ i boję się że nadejdzie dziś i nie będę miała gdzie zrobić proga. jak będzie ok to kwiecień jest Nasz ;)

    👩32l Allo-mlr 2021 - 21%, 2022-0% Kir Bx, Ana ujemne, trombofilia, NK-18%
    👨33l Oligozoospermia azoospermia
    👧 10.2016 cud❤️
    03.2019 punkcja 2❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    04.2019❄️ beta 252 ❤️ niestety w 17tc 👼 powikłania po amniopunkcji 😭
    10.2019❄️ beta 0
    07.2020 punkcja 3 ❄️, jeden zarodek podany, beta 0
    👧 12.2023 drugi cud ♥️
    immunologia:
    Docent P. Zalecenia dwóch szczepień limfocytami i doszczepienie w ciąży
    Doktor S. Accofil,encorton i neoparin
    został ❄️
    '' Nie czekajcie, Ja nie wrócę,
    Nie spieszcie się, Ja poczekam" 👼♥️
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten ostatni transfer to też bez emocji nie może się wydarzyć.😑 Dr C wg kliniki jest do 8/05 na L4. Ze mną zaś ustaliła na ostatniej wizycie, że transfer robimy po świętach. Ostatni SMS od niej mam z 2/04. Teraz na dniach powinna być wizyta kontrolna USG + wlew z accofilu. A tu zero kontaktu z jej strony. Przez klinikę nic nie ustalę.🤦🏻‍♀️ Jutro idę na badanie estradiolu i progesteronu. Wyślę jej wynik. Ale tak na prawdę już powinnam mieć ustaloną datę transferu. Czekam na jej odzew. Może się w końcu odezwie.

    I jak tam Ania90? Przyszła 🐵?

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Rybka przeczytałam na wątku o inv że planujecie jechać do Holandii po transferze.. Powiem Ci tak ja miałam taka sama rozkmine bardzo się obawiałam dostałam zielone światło od Pani dr która się tylko zapytała ile się tam leci i że nie muszę robić badań i Prog i wtedy się też udaje miała takie przypadki i też tak było u nas. Na 3 dzień po transferze miałam wylot rano. 1 i 2 dpt też był intensywny no w pracy trzeba się wyrobić i do wyjazdu się przygotować.. 2 dpt pobolewał mnie brzuch a byłam po Atosibanie napisałam do Pani dr która powiedziała że za bardzo nie mamy czego dokładać i wtedy było ostatnie moje badanie proga.. 3 dpt wylot obliczyłam że w Anglii rano zrobię zastrzyki i przyjmę leki.. A pech chcial że się samolot spóźnił opóźnił się wylot do Anglii jakaż ja byłam przerażona na miejscu długie oczekiwanie na bagaże więc jakieś 3, 4 h później przyjęłam leki brzuch mnie zaczął dziwnie boleć pomyślałam że nic z tego. Cały wyjazd nie oszczędzałam się wczesne pobudki wycieczki imprezy bez alko rzecz jasna późne chodzenie spać więc w ogóle się nie oszczalam. Prawie nie myślałam o tym że jestem po transferze i co transfer się udał!

    Dzięki kochana za twoją historię.💜 Staram się być spokojna i pozytywnie nastawiona. Co ma być to będzie. Byle by się dr C w końcu odezwała.

    A ty w końcu do niej napisałaś z wynikami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2023, 14:25

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Ten ostatni transfer to też bez emocji nie może się wydarzyć.😑 Dr C wg kliniki jest do 8/05 na L4. Ze mną zaś ustaliła na ostatniej wizycie, że transfer robimy po świętach. Ostatni SMS od niej mam z 2/04. Teraz na dniach powinna być wizyta kontrolna USG + wlew z accofilu. A tu zero kontaktu z jej strony. Przez klinikę nic nie ustalę.🤦🏻‍♀️ Jutro idę na badanie estradiolu i progesteronu. Wyślę jej wynik. Ale tak na prawdę już powinnam mieć ustaloną datę transferu. Czekam na jej odzew. Może się w końcu odezwie.

    I jak tam Ania90? Przyszła 🐵?

    Mój ostatni transfer od samego początku był na nerwowej atmosferze 🫣
    Nawet sam transfer był dość ciężki dosłownie....
    Czekam na betę za kilka dni ale po tym wszystkim pozostaje mi liczyć na cud tylko
    🫣🤦🏼‍♀️


    Jakie masz teraz zelecenia do transferu od dr C ??

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    florcia wrote:
    Mój ostatni transfer od samego początku był na nerwowej atmosferze 🫣
    Nawet sam transfer był dość ciężki dosłownie....
    Czekam na betę za kilka dni ale po tym wszystkim pozostaje mi liczyć na cud tylko
    🫣🤦🏼‍♀️


    Jakie masz teraz zelecenia do transferu od dr C ??

    Nie fajnie, że dodatkowo te nerwy miałaś. Nie są nam one w ogóle potrzebne. Stresu i tak jest co nie miara.😑
    Póki co biorę Encorton, miałam immunosupresje w poprzednim cyklu, i nadal kontynuuje. Estrofem, Acard, Prograf. Czekam na ustalenie wizyty i włączenie progesteronu.

    A planujesz siknąć na testy? Czy tylko beta prawdę powie?

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ