X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4117 1745

    Wysłany: 27 marca 2023, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Boże jak drogo - jak pomyślę że zrobiłam test ERA za ponad 4 tys to mi słabo...
    Ale test Emma pozwala wykryć zaburzenia mikrobionu natomiast test Alice wskazuje nam które dokładnie bakterie powodują stan zapalny .
    Czy robisz jedno i drugie ?

    Mam zalecony test emma. Masz już wyniki testu Era?
    Jej nie wiem co robić zapisałam się do dr Jarosz dzisiaj immunolog zaplacilam. Ale przedchwila obejrzałam z nią wywiad i mówiła że ona nie dąży do immunoglobulin 🙆‍♀️ że ona ich nie zaleca ona nie dąży do tego bo może występować dużo powikłań.. 🙆‍♀️

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 29 marca 2023, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie bo zwariuje 🤦🏼‍♀️
    Dziś 13 DC ( sztuczny ) od wczoraj ból piersi i podbrzusza 😞 a progesteron dopiero od jutra wjeżdża , oczywiście jeśli wyniki na to pozwolą 😞😞

    Czy takie bóle na tym etapie są normalne czy to z góry zły znak ??? Piersi bolą ,są nabrzmiałe 😞😞 no chyba że progesteron sam wystrzelił już 😞

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 29 marca 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    florcia wrote:
    Dziewczyny pomóżcie bo zwariuje 🤦🏼‍♀️
    Dziś 13 DC ( sztuczny ) od wczoraj ból piersi i podbrzusza 😞 a progesteron dopiero od jutra wjeżdża , oczywiście jeśli wyniki na to pozwolą 😞😞

    Czy takie bóle na tym etapie są normalne czy to z góry zły znak ??? Piersi bolą ,są nabrzmiałe 😞😞 no chyba że progesteron sam wystrzelił już 😞
    To jesteś w invimedzie... pytałam właśnie na forum AZ gdzie jesteś. Ja byłam u dr Sodowskiej.
    Mnie piersi bolały wcześnie już chyba od estrofenu a progesteron mnie usypiał.
    Nie myśl zaraz o złych znakach, pozytywnie się nastawiaj!

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 29 marca 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    To jesteś w invimedzie... pytałam właśnie na forum AZ gdzie jesteś. Ja byłam u dr Sodowskiej.
    Mnie piersi bolały wcześnie już chyba od estrofenu a progesteron mnie usypiał.
    Nie myśl zaraz o złych znakach, pozytywnie się nastawiaj!
    Wiem , ale tak bardzo ciężko 😞💔 i tak bardzo się boje 😞 najprawdopodobniej to nasz ostatni transfer 😞😞😞
    Wcześniej nie miałam boli piersi przed wzięciem progesteronu 😞 trochę mnie też zastanowia że transfer dopiero w 18 DC .
    Ja też u tej samej Pani doktor jestem .

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 29 marca 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    florcia wrote:
    Wiem , ale tak bardzo ciężko 😞💔 i tak bardzo się boje 😞 najprawdopodobniej to nasz ostatni transfer 😞😞😞
    Wcześniej nie miałam boli piersi przed wzięciem progesteronu 😞 trochę mnie też zastanowia że transfer dopiero w 18 DC .
    Ja też u tej samej Pani doktor jestem .
    To ciekawe, że 18 dzień a u mnie 15 był. U mnie się udało to szybkie transferowanie.
    Florcia czemu mówisz, że ostatni transfer, ile masz lat?napewno jesteś młodsza niż ja, jestem rocznik77☺

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 29 marca 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    To ciekawe, że 18 dzień a u mnie 15 był. U mnie się udało to szybkie transferowanie.
    Florcia czemu mówisz, że ostatni transfer, ile masz lat?napewno jesteś młodsza niż ja, jestem rocznik77☺[/QUOTE
    Mam 34 lata ale ze względów finansowych raczej już nie damy rady 💔

    Też byłam pewna że transfer będzie w piątek w 15 DC , dlatego martwię się ,że ten 18 będzie za późno 😞 tym bardziej, że ja tak naturalnie mam wczesne owulację 😞 ostatnio w 18 DC to miałam transfer 5 dniówek blastki .a jak dziś doszły te bóle brzucha i piersi to już wogole przyszło załamanie 😞 jutro z rana badania i się okaże jaki ten progesteron 🤦🏼‍♀️ a od którego dnia brałaś progesteron???
    Ja jutro wieczorem mam zacząć.

    A czy pamiętasz może jaki miałaś estradiol? I endometrium ponad 8 w którym dniu cyklu miałaś?

    Przepraszam za taką ilość pytań 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2023, 22:09

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 29 marca 2023, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    florcia wrote:
    Ada M wrote:
    To ciekawe, że 18 dzień a u mnie 15 był. U mnie się udało to szybkie transferowanie.
    Florcia czemu mówisz, że ostatni transfer, ile masz lat?napewno jesteś młodsza niż ja, jestem rocznik77☺[/QUOTE
    Mam 34 lata ale ze względów finansowych raczej już nie damy rady 💔

    Też byłam pewna że transfer będzie w piątek w 15 DC , dlatego martwię się ,że ten 18 będzie za późno 😞 tym bardziej, że ja tak naturalnie mam wczesne owulację 😞 ostatnio w 18 DC to miałam transfer 5 dniówek blastki .a jak dziś doszły te bóle brzucha i piersi to już wogole przyszło załamanie 😞 jutro z rana badania i się okaże jaki ten progesteron 🤦🏼‍♀️ a od którego dnia brałaś progesteron???
    Ja jutro wieczorem mam zacząć.
    Ja miałam transfer 2 lutego czyli 15dc to progesteron brałam:
    Crinone żel dopochwowy już od 12 dc,
    Progesteron benis 200 tabletki dzień przed transferem 1× , od transferu 2× a od 2 dnia po transferze 3× dziennie oraz codziennie od 13dc robiłam zastrzyk prolutexu.
    Przy transferze miałam progesteron 18,43 później wzrósł do prawie 37
    Endometrium miałam mierzone 12dc i było dokładnie 8,6 i tego samego dnia robiłam też badanie estradiolu 204,95
    Pytaj ile chcesz, chętnie odpisze😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2023, 22:44

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Natalia___ Ekspertka
    Postów: 232 81

    Wysłany: 29 marca 2023, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Mam zalecony test emma. Masz już wyniki testu Era?
    Jej nie wiem co robić zapisałam się do dr Jarosz dzisiaj immunolog zaplacilam. Ale przedchwila obejrzałam z nią wywiad i mówiła że ona nie dąży do immunoglobulin 🙆‍♀️ że ona ich nie zaleca ona nie dąży do tego bo może występować dużo powikłań.. 🙆‍♀️

    Taaak test ERA wyszedł wręcz idealnie,a wynik miałam po tygodniu.
    No ja myślałam o immunoglobulinach, Niby jak już nic nie pomaga to właśnie to taka ostatnia deska ratunku...

  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 30 marca 2023, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Ja miałam transfer 2 lutego czyli 15dc to progesteron brałam:
    Crinone żel dopochwowy już od 12 dc,
    Progesteron benis 200 tabletki dzień przed transferem 1× , od transferu 2× a od 2 dnia po transferze 3× dziennie oraz codziennie od 13dc robiłam zastrzyk prolutexu.
    Przy transferze miałam progesteron 18,43 później wzrósł do prawie 37
    Endometrium miałam mierzone 12dc i było dokładnie 8,6 i tego samego dnia robiłam też badanie estradiolu 204,95
    Pytaj ile chcesz, chętnie odpisze😊
    To ja w 11 DC miałam endometrium 7.2
    A od dziś wieczora ma wejść utrogestan (14dc) i od jutra prolutex i utrogestan (15dc)
    Nie za wcześnie mam wdrożony progesteron?? 😳😳 Może endometrium będzie przestarzałe 🤦🏼‍♀️
    Niby ta sama lekarka a schemat zupełnie inny 😞 mi wychodzi doba więcej niż Tobie 😞 Ty miałaś dobrze 3 doby i transfer. Może u mnie źle to policzyła 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2023, 06:53

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • zimowa Koleżanka
    Postów: 71 9

    Wysłany: 30 marca 2023, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanawiam się nad zmianą dr C na doktor S. Czy dr S też zajmuje się problemami immunologii czy trzeba osobno chodzić do jakiegoś immunologa?

    Tyle lat starań...bez happy endu😔
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4117 1745

    Wysłany: 30 marca 2023, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa wrote:
    Dziewczyny zastanawiam się nad zmianą dr C na doktor S. Czy dr S też zajmuje się problemami immunologii czy trzeba osobno chodzić do jakiegoś immunologa?

    niestety osobno,

    mnie też wysłała do immunologa
    ja się zapisałam na teleporadę do dr Jarosz z invimed bo Paśnik ciężko się dostać i Sydor w KC już nie przyjmuje nie swoich pacjentek, nie wiem czy dobrze zrobiłam bo ona rok temu w wywiadzie mówiła że leczy inaczej i nie jest przychylna immuloglobulinom...

    u dr C było to dobre że ona sama leczyła bo miała wiedzę

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • zimowa Koleżanka
    Postów: 71 9

    Wysłany: 30 marca 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    niestety osobno,

    mnie też wysłała do immunologa
    ja się zapisałam na teleporadę do dr Jarosz z invimed bo Paśnik ciężko się dostać i Sydor w KC już nie przyjmuje nie swoich pacjentek, nie wiem czy dobrze zrobiłam bo ona rok temu w wywiadzie mówiła że leczy inaczej i nie jest przychylna immuloglobulinom...

    u dr C było to dobre że ona sama leczyła bo miała wiedzę

    No tylko ciężko z terminami do dr C i mam wrażenie że stoję w miejscu....

    Kurcze szkoda, że nie jest "2 w 1" bo już teraz sa ceny wysokie leczenia a tak chociażby za wizyty podwojnie jeszcze trzeba płacić...

    A póki co jesteś zadowolona ze zmiany? To taka zmiana na stałe czy na przeczekanie braku terminów u dr C?

    Tyle lat starań...bez happy endu😔
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4117 1745

    Wysłany: 30 marca 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zimowa wrote:
    No tylko ciężko z terminami do dr C i mam wrażenie że stoję w miejscu....

    Kurcze szkoda, że nie jest "2 w 1" bo już teraz sa ceny wysokie leczenia a tak chociażby za wizyty podwojnie jeszcze trzeba płacić...

    A póki co jesteś zadowolona ze zmiany? To taka zmiana na stałe czy na przeczekanie braku terminów u dr C?

    z samej wizyty jestem zadowolona, Pni dr S zleciła dodatkowe badania + konsultację immunologiczną, jeszcze nie mam zdania na jej temat i zostanę na dłużej. Póki co poszłam do niej żeby spojrzała na mnie innym okiem +zeby przepisała coś na infekcję bo załapałam. No też żałuję że ona nie ma wiedzy immunologicznej... to właśnie u dr C było super.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!😃👋
    Wracam po mojego ostatniego ❄️ w końcu. Zaczęłam cykl transferowy.🥳🍀🤞
    Dowiedziałam się jednocześnie, że dr C ma do 7/04 L4. Jadę jutro na wlew z SMOFlipidu. Jednocześnie będzie musiał ktoś inny mi wypisać L4 na 2 tygodnie.😆 Tak to wymyśliłyśmy z dr C. Jestem po immunosupresji, nadal biorę sterydy + dojdzie do tego prograf od wt. Wolę unikać zakażeń wszelakich, poza tym w pracy mam za dużo stresów. Muszę odpocząć i wyluzować przed transferem.🧘🏻‍♀️

    MałaMi mam nadzieję, że dr S znajdzie dla ciebie dobrą metodę.🤞 Ja sama byłam u 2 immunologów, pomimo że, tak jak piszesz, dr C ma wiedzę. Lepiej wyniki konsultować ze specjalistami jednak. Jestem ciekawa co ci dr Jarosz powie.🙂

    florcia, MałaMi90, Kasiek0806, Natalia___ lubią tę wiadomość

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • florcia Ekspertka
    Postów: 259 75

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Cześć dziewczyny!😃👋
    Wracam po mojego ostatniego ❄️ w końcu. Zaczęłam cykl transferowy.🥳🍀🤞
    Dowiedziałam się jednocześnie, że dr C ma do 7/04 L4. Jadę jutro na wlew z SMOFlipidu. Jednocześnie będzie musiał ktoś inny mi wypisać L4 na 2 tygodnie.😆 Tak to wymyśliłyśmy z dr C. Jestem po immunosupresji, nadal biorę sterydy + dojdzie do tego prograf od wt. Wolę unikać zakażeń wszelakich, poza tym w pracy mam za dużo stresów. Muszę odpocząć i wyluzować przed transferem.🧘🏻‍♀️

    MałaMi mam nadzieję, że dr S znajdzie dla ciebie dobrą metodę.🤞 Ja sama byłam u 2 immunologów, pomimo że, tak jak piszesz, dr C ma wiedzę. Lepiej wyniki konsultować ze specjalistami jednak. Jestem ciekawa co ci dr Jarosz powie.🙂
    Powodzenia 🍀🍀
    Oby kwiecień był dla nas szczęśliwy 🙂🍀

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    1 stymulacja przerwana - brak odpowiedzi 😞
    2 stymulacja - pobrane🥚🥚🥚 po 24 h padły 💔
    Leczenie m.in. : immunosupresja, accofil, prograf,medrol, encorton, Zarzio , heparyna , aspirin Cardio , agapurin , antybiotyk
    2 histeroskopie 21r i 23r-polipowate endometrium.
    Kir BX (brak dużo implantacyjnych ) wyniki z 21r:tnf 10 tys .wysokie il2
    NK 10
    IO, mutacja mthfr
    2x AZ Czechy super ❄️ bety 0
    3x AZ PL blastki bety 0
    3.04.23 transfer nr 6 ❄️❄️ 2x3dniowe- Beta w 12dpt 0 💔
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4117 1745

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    Cześć dziewczyny!😃👋
    Wracam po mojego ostatniego ❄️ w końcu. Zaczęłam cykl transferowy.🥳🍀🤞
    Dowiedziałam się jednocześnie, że dr C ma do 7/04 L4. Jadę jutro na wlew z SMOFlipidu. Jednocześnie będzie musiał ktoś inny mi wypisać L4 na 2 tygodnie.😆 Tak to wymyśliłyśmy z dr C. Jestem po immunosupresji, nadal biorę sterydy + dojdzie do tego prograf od wt. Wolę unikać zakażeń wszelakich, poza tym w pracy mam za dużo stresów. Muszę odpocząć i wyluzować przed transferem.🧘🏻‍♀️

    MałaMi mam nadzieję, że dr S znajdzie dla ciebie dobrą metodę.🤞 Ja sama byłam u 2 immunologów, pomimo że, tak jak piszesz, dr C ma wiedzę. Lepiej wyniki konsultować ze specjalistami jednak. Jestem ciekawa co ci dr Jarosz powie.🙂

    Zalecenia z immunosupresji masz od immunologow?

    Rybka85 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4117 1745

    Wysłany: 2 kwietnia 2023, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka trzymam kciuki.
    Ja mialam nadzieję na transfer w kwietniu ale chyba nic z tego.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Zalecenia z immunosupresji masz od immunologow?

    Tak. Od obydwóch mam Accofil i heparynę. Od jednego mam Intralipid, miałam jeszcze immunostabilizacja, ale to nie pomogło. Zaś od drugiego dostałam immunosupresję. Działam na połączeniu dwóch zaleceń.😆 Przegadane wszystko dodatkowo z dr C.

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • Rybka85 Autorytet
    Postów: 1184 1598

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Rybka trzymam kciuki.
    Ja mialam nadzieję na transfer w kwietniu ale chyba nic z tego.

    MałaMi ja się naczekałam 7 miesiecy na ten ostatni transfer.😵‍💫 Wiem, że chciałoby się szybko i z happy endem. Szkoda tylko, że tak to nie działa.🤷🏻‍♀️
    Wylecz infekcję, skonsultuj się z immunologiem i potem działaj. Pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć.🙂

    preg.png

    Ja: PAI-1 4G/4G, ANA2 +, ANA3 -, niedobór białka S, nadmiar antytrombina III, KIR AA, NK 10%, mutacja MTHFR, rozjechanego cytokiny, AlloMLR - 0%, AZS, uNK - 667/mm2 --> zbite do 120/mm2
    On: teratozoospermia, HLA C2C2
    ▪️27.06.2023 kriotransfer blastki 4BA z Accofilem, Atosibanem, embrioglue, Encorton, Prograf.
    6dpt - 27,14 🍀 prog 29
    8dpt - 54,79 🍀 prog 24
    10dpt - 162,73 🍀 prog 22
    13dpt - 981,75 🍀 prog 28
    15dpt - 2311 🍀 prog 45
    17dpt - 4651 🍀 prog 22
    24dpt - 20823 🍀 prog 27
    31/07 USG - jest 💜 !!! 🤞🍀🎉
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4117 1745

    Wysłany: 3 kwietnia 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka85 wrote:
    MałaMi ja się naczekałam 7 miesiecy na ten ostatni transfer.😵‍💫 Wiem, że chciałoby się szybko i z happy endem. Szkoda tylko, że tak to nie działa.🤷🏻‍♀️
    Wylecz infekcję, skonsultuj się z immunologiem i potem działaj. Pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć.🙂

    Infekcja raczej zaleczona już tymi globulami co dała dr S. Od Dr C czekam na allo i Cross a od dr S na wyniki Emma test i w nowym cyklu histeroskopia i dopiero pod koniec kwietnia tele z dr Jarosz

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ