Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Natalia___ Autorytet
    Postów: 374 281

    Wysłany: 18 lipca, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoralikKoral wrote:
    Ode mnie również gratulacje! <3 🥰 Teraz odpoczywaj! Jak się czujesz?


    Dziękuję💛
    Milo,że pytasz
    Czuje się o dziwo dobrze 🫣 oprócz spania po pracy ,żadnych innych dolegliwości nie mam ,więc to pozwala mi normalnie funkcjonować .
    Oczywiście, jak to ja ,jestem z tych osób co wiecznie panikują i zastanawiam się, czy na pewno wszystko jest w porządku 😑
    A u Cb co tam ? 😚

  • KoralikKoral Koleżanka
    Postów: 60 21

    Wysłany: 19 lipca, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Dziękuję💛
    Milo,że pytasz
    Czuje się o dziwo dobrze 🫣 oprócz spania po pracy ,żadnych innych dolegliwości nie mam ,więc to pozwala mi normalnie funkcjonować .
    Oczywiście, jak to ja ,jestem z tych osób co wiecznie panikują i zastanawiam się, czy na pewno wszystko jest w porządku 😑
    A u Cb co tam ? 😚

    Doskonale Cię rozumiem bo ja też zawsze panikuje... Ale na pewno będzie dobrze! <3 Kiedy wizyta?
    U mnie dobrze, mamy teraz przerwę w staraniach, ale powoli wracamy do walki 💪

    Starania od 2 lat
    - nieudane in vitro: 03.2020
    - problem z nasieniem u partnera (niska koncentracja plemników w ejakulacie)
    - obciążenia genetyczne
  • Natalia___ Autorytet
    Postów: 374 281

    Wysłany: 19 lipca, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoralikKoral wrote:
    Doskonale Cię rozumiem bo ja też zawsze panikuje... Ale na pewno będzie dobrze! <3 Kiedy wizyta?
    U mnie dobrze, mamy teraz przerwę w staraniach, ale powoli wracamy do walki 💪


    Czasami przerwa jest potrzebna, powiem Ci ,że z Mężem wiele razy mieliśmy przerwę w staraniach. Najważniejsze, że człowiek zawsze wraca do walki ❤️ ❤️
    Wizyta w poniedziałek, strasznie nie mogę się doczekać !

  • kasia Autorytet
    Postów: 777 815

    Wysłany: 21 lipca, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się czujesz Natalia? :)

    👩 32 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 33 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021
    3 nieudane inseminacje

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 mamy 3 zarodki: 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    preg.png
  • Natalia___ Autorytet
    Postów: 374 281

    Wysłany: 22 lipca, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Jak się czujesz Natalia? :)


    Cześć Kasia,
    Myślałam o Tobie 😊
    Wiesz co czuje się aż za dobrze 🫣
    Dziś bylam na wizycie , z bąblem wszystko okej, rośnie ma już prawie 13 mm i serduszko pięknie biję 💛 jestem spokojniejsza ,bo oczywiście doszukuje się jakiś innych objawów oprócz senności i bolących piersi od czasu do czasu ,ale zaczynam doceniać,że dobrze się czuje i funkcjonuje. Dziś wolne, jeszcze 2 tyg i zaczynam urlop 🥰

    Opowiadaj co u Cb ,jak Wy sie czujecie ? 😉😚

    kasia lubi tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 777 815

    Wysłany: 22 lipca, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia___ wrote:
    Cześć Kasia,
    Myślałam o Tobie 😊
    Wiesz co czuje się aż za dobrze 🫣
    Dziś bylam na wizycie , z bąblem wszystko okej, rośnie ma już prawie 13 mm i serduszko pięknie biję 💛 jestem spokojniejsza ,bo oczywiście doszukuje się jakiś innych objawów oprócz senności i bolących piersi od czasu do czasu ,ale zaczynam doceniać,że dobrze się czuje i funkcjonuje. Dziś wolne, jeszcze 2 tyg i zaczynam urlop 🥰

    Opowiadaj co u Cb ,jak Wy sie czujecie ? 😉😚


    Ja mam jutro wizytę także też nie mogę się doczekać :)
    Mam dni kiedy jestem mega śpiącą i myślę że to ten wysoki progesteron to robi nadal. Poza tym nie mam żadnych atrakcji, lekko o dziwo schudłam. I mam takie słabsze dni z zawrotami głowy, jak dzisiaj np :P ale to nie regula na szczęście. Czasami mnie tak mdli po jedzeniu ale bez wymiotów żadnych itd. Ogólnie nie jest źle :D całkiem na chodzie jestem na szczęście ❤️ kłuje mnie czasem podbrzusze, najczęściej wieczorem i muszę jutro zapytać mojej Gin czy to jest normalne na tym etapie czy nie, bo z tym mam lekki stresior.
    Cieszę się że się dobrze czujesz! :)

    Natalia___ lubi tę wiadomość

    👩 32 -PCOS (AMH 10.2), niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 33 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021
    3 nieudane inseminacje

    12.05 rozpoczęcie💉
    20.05 kontrola - po 15 🥚 na jajnik, rozmiary między 11 a 15mm
    24.05 - punkcja
    29.05 mamy 3 zarodki: 4AA❄️4AA❄️4BB❄️
    17.06 transfer 🙏❤️ estradiol: 394,66 ; progesteron: 74,68 ng/ml
    19.06 progesteron: 120 ng/ml
    22.06 progesteron: 219 ng/ml
    7dpt progesteron 154 ng/ml, beta hcg 97.5 🥹
    9dpt progesteron: 61,29 ng/ml, beta 177,850 mIU/ml
    11dpt progesteron: 80 ng/ml, beta hcg 395 ng/ml
    13dpt progesteron 82ng/ml, beta 1093,350
    15dpt progesteron 80ng/ml, beta 2537
    17dpt progesteron 54ng/ml, beta hcg 5321,780 ❤️
    20
    21dpt progesteron 48,88 ng/ml, beta hcg 13334 ❤️
    24dpt mamy serduszko ❤️

    preg.png
  • Natalia___ Autorytet
    Postów: 374 281

    Wysłany: 22 lipca, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Ja mam jutro wizytę także też nie mogę się doczekać :)
    Mam dni kiedy jestem mega śpiącą i myślę że to ten wysoki progesteron to robi nadal. Poza tym nie mam żadnych atrakcji, lekko o dziwo schudłam. I mam takie słabsze dni z zawrotami głowy, jak dzisiaj np :P ale to nie regula na szczęście. Czasami mnie tak mdli po jedzeniu ale bez wymiotów żadnych itd. Ogólnie nie jest źle :D całkiem na chodzie jestem na szczęście ❤️ kłuje mnie czasem podbrzusze, najczęściej wieczorem i muszę jutro zapytać mojej Gin czy to jest normalne na tym etapie czy nie, bo z tym mam lekki stresior.
    Cieszę się że się dobrze czujesz! :)

    Ciesze się, że i u Was jest wszystko dobrze 💛
    Koniecznie zapytaj,bo sama pewnie bym panikowałam, ale kłucia i napięcia się zdarzają, byle nie były za mocne

    Pracujesz jeszcze ,czy już odpoczywacie?
    Ja miałam taki metlik w głowie, czy zostać u niej ,czy iść lokalnie tu u siebie do ginekolog i cieszę się, że z Mężem podjęliśmy wspólnie decyzję, że zostajemy u niej. Bede spokojniejsza, fakt bede mieć do niej 30 min drogi, ale te wizyty są co dwa/trzy tygodnie więc powinnam dać radę..
    Zapisałam się na badania prenatalne ,ależ ten czas leci , mam pod koniec sierpnia.
    Kasia,ja myślę, że my nigdy nie przestaniemy się stresować, kurcze,czekanie na usg ,później badania ,oczekiwanie na wynik...
    Mam nadzieję,że będzie dobrze.
    Daj znać jak po jutrzejszej wizycie 🥰

  • Motylek01 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 lipca, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! 😁 jestem nowa na forum, ale czytam od jakiegoś czasu różne wątki, bo jeżeli w ciągu max 6 miesięcy nie uda nam się zajść w ciążę naturalnie, to decydujemy się na in vitro. Stoimy aktualnie przed wyborem kliniki w Katowicach. Z początku stawialiśmy na Angelius Provita, ale duzo osob pisało, ze mają słabe laboratorium, więc raczej szukamy gdzie indziej. Jakie macie doświadczenia, polecacie invimed? Jeśli tak, to do jakiego lekarza? Wiecie jak długo czeka sie aktualnie na wizytę kwalifikacyjną z programu rządowego?

  • MAJA2024 Koleżanka
    Postów: 33 15

    Wysłany: 28 lipca, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr. ANNE N - jest bardzo empatyczna osoba na mnie wywarła bardzo dobre wrażenie na wizytach poświęca tyle uwagi ile trzeba, łatwy kontakt smsowy prosty przekaz info.

  • Oleander92 Ekspertka
    Postów: 209 615

    Wysłany: 28 lipca, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również polecam dr Anne N.H.
    Właśnie pisze do was z tygodniowym malcem który smacznie śpi na mojej piersi:)
    W klinice to właśnie ona nas prowadziła, w ubiegłym roku dwa razy spróbowaliśmy inseminacji ( taki był nasz plan ustalony z Panią doktor)-niestety nie udało się, a później od razu podeszliśmy do in vitro- nam udało się za pierwszym razem;) powodzenia dziewczyny.

    MAJA2024, Natalia___ lubią tę wiadomość



    starania od listopada 2020 roku
    ONA 31lat:
    AMH: 1,48
    większość badań w normie
    ON 32lata : znacznie obniżone parametry nasienia
    maj 2023pierwsze podejście do IUI - odwołane -> monitoring cyklu wykazał polipy -> skierowanie na histeroskopię
    czerwiec 2023 I IUI X
    lipiec 2023 II IUI X
    wrzesień 2023 przygotowania do IVF
    październik punkcja, przesunięcie transferu
    ❄❄3AA
    30.10 transfer mrozaczka 3AA
    7dpt beta 10.60 prog 145.62, 8dpt beta 21,20, 11dpt beta 49,80 prog 98,91 14dpt beta 139,20 prog 78,78 16 dpt beta 331,80 prog 140,48, 18dpt 780,10 prog 60,33, 24dpt 3224
    pierwsze USG mamy serduszko

    preg.png
  • MAJA2024 Koleżanka
    Postów: 33 15

    Wysłany: 29 lipca, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleander92 wrote:
    Ja również polecam dr Anne N.H.
    Właśnie pisze do was z tygodniowym malcem który smacznie śpi na mojej piersi:)
    W klinice to właśnie ona nas prowadziła, w ubiegłym roku dwa razy spróbowaliśmy inseminacji ( taki był nasz plan ustalony z Panią doktor)-niestety nie udało się, a później od razu podeszliśmy do in vitro- nam udało się za pierwszym razem;) powodzenia dziewczyny.

    Kochana, jaką znana historia u nas to samo tej samej klasy zarodki te same parametry ... czekam na testowanie wsłuchuje się w organizm ale objawów brak siedzę jak na szpilkach pozdrawiam, ściskam 😁

    Oleander92 lubi tę wiadomość

  • elaela10 Ekspertka
    Postów: 167 84

    Wysłany: 29 lipca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek01 wrote:
    Cześć dziewczyny! 😁 jestem nowa na forum, ale czytam od jakiegoś czasu różne wątki, bo jeżeli w ciągu max 6 miesięcy nie uda nam się zajść w ciążę naturalnie, to decydujemy się na in vitro. Stoimy aktualnie przed wyborem kliniki w Katowicach. Z początku stawialiśmy na Angelius Provita, ale duzo osob pisało, ze mają słabe laboratorium, więc raczej szukamy gdzie indziej. Jakie macie doświadczenia, polecacie invimed? Jeśli tak, to do jakiego lekarza? Wiecie jak długo czeka sie aktualnie na wizytę kwalifikacyjną z programu rządowego?

    Z tego co sie orientowałam to invimed ma niezły lab i mają dobrych embriologów, bo większość ma certyfikaty ESHRE. Co do lekarza to stawiałabym na dr Kobielskiego lub dr Niesłuchowską.

    Czynnik męski
    AMH 1,33

    Invimed, dr K.

    24.06 start 💉
    28.06 - monitoring 🥚 rosną
    3.07 - 12 🥚 na lewym jajniku, 14 na prawym
    8.07 - punkcja pobrano 13 komórek
    15.07 karta z hodowli: 4AA❄️, 4AA❄️, 4AB❄️, 4BB❄️, 4BB❄️
    7.08 - transfer🙏🏻
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1372 779

    Wysłany: 29 lipca, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    Z tego co sie orientowałam to invimed ma niezły lab i mają dobrych embriologów, bo większość ma certyfikaty ESHRE. Co do lekarza to stawiałabym na dr Kobielskiego lub dr Niesłuchowską.
    Hej. Moge napisac do Ciebie na priv ? Mam pytanie :) wysłałam zaproszenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca, 09:25

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • Meti Koleżanka
    Postów: 37 14

    Wysłany: 29 lipca, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś wie ile się czeka na wynik komórek nk CD18 z macicy ?

    03.2017 Synuś💙naturalnie, 3100g,
    Walka o rodzeństwo starania od 2019, w INVIMEDZIE od wrzesnia 2021
    KIR Bx,
    trombofilia
    mutacja MTHR,PAI
    wysokie NK,
    allo ok,
    owulacja ok, hormony ok
    maz-oligospermia,

    12.2021 - kriotransfer blastki, nie udany
    został 1
    05.2022-transfer
    06.2022-mamy ❤️, 5,7mm cudu
    01.2023 córcia jest z nami , 3500g😍
  • Oleander92 Ekspertka
    Postów: 209 615

    Wysłany: 29 lipca, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAJA2024 wrote:
    Kochana, jaką znana historia u nas to samo tej samej klasy zarodki te same parametry ... czekam na testowanie wsłuchuje się w organizm ale objawów brak siedzę jak na szpilkach pozdrawiam, ściskam 😁

    No to trzymam kciuki za pozytywne testy, i fajne przyrosty bety. Ja na początku nie miałam żadnych objawów więc nie stresuj się jeśli nic jeszcze nie czujesz. Daj znać czy się udało, trzymam kciuki.



    starania od listopada 2020 roku
    ONA 31lat:
    AMH: 1,48
    większość badań w normie
    ON 32lata : znacznie obniżone parametry nasienia
    maj 2023pierwsze podejście do IUI - odwołane -> monitoring cyklu wykazał polipy -> skierowanie na histeroskopię
    czerwiec 2023 I IUI X
    lipiec 2023 II IUI X
    wrzesień 2023 przygotowania do IVF
    październik punkcja, przesunięcie transferu
    ❄❄3AA
    30.10 transfer mrozaczka 3AA
    7dpt beta 10.60 prog 145.62, 8dpt beta 21,20, 11dpt beta 49,80 prog 98,91 14dpt beta 139,20 prog 78,78 16 dpt beta 331,80 prog 140,48, 18dpt 780,10 prog 60,33, 24dpt 3224
    pierwsze USG mamy serduszko

    preg.png
  • elaela10 Ekspertka
    Postów: 167 84

    Wysłany: 30 lipca, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atopikowa wrote:
    Hej. Moge napisac do Ciebie na priv ? Mam pytanie :) wysłałam zaproszenie :)

    Jasne, zaakceptowałam, ale nie wiem jak sie to dalej odbywa, bo nie jestem zbyt biegła w ovufriend 😂

    Atopikowa lubi tę wiadomość

    Czynnik męski
    AMH 1,33

    Invimed, dr K.

    24.06 start 💉
    28.06 - monitoring 🥚 rosną
    3.07 - 12 🥚 na lewym jajniku, 14 na prawym
    8.07 - punkcja pobrano 13 komórek
    15.07 karta z hodowli: 4AA❄️, 4AA❄️, 4AB❄️, 4BB❄️, 4BB❄️
    7.08 - transfer🙏🏻
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1372 779

    Wysłany: 30 lipca, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    Jasne, zaakceptowałam, ale nie wiem jak sie to dalej odbywa, bo nie jestem zbyt biegła w ovufriend 😂
    Wyslalam wiadomość :)

    Ona 38
    Prolaktyna 20,22
    AMH 2022-4,14 2024 maj-1,31 , sierpien 1.54
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌0❌️
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
    Start 💉
    9.05- menopur 450 + Orgalutran
    22.05 - punkcja
    Pobrano 4 🥚,zapłodniło się 1, ❌️
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 880 465

    Wysłany: 30 lipca, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    Z tego co sie orientowałam to invimed ma niezły lab i mają dobrych embriologów, bo większość ma certyfikaty ESHRE. Co do lekarza to stawiałabym na dr Kobielskiego lub dr Niesłuchowską.

    Według informacji podanych na stronie Invimedu:

    mgr inż. Robert Szachoń – Starszy embriolog, kierownik laboratorium embriologicznego (nie ma żadnej wzmianki nigdzie, że posiada certyfikat ESHRE)

    mgr inż. Małgorzata Żelechowska-Szachoń – Zaawansowany starszy embriolog, Eshre Clinical Embryologist, Specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku

    Więc chyba wychodzi,że ta większość to tylko 1 osoba :D

    II procedura 🦕
    13.07.2024r - Start 💉
    19.07.2024r - 8 🥚
    29.07.2024r - Punkcja 👩‍⚕️⏳️
    04.08.2024r - ❄️❄️❄️
  • elaela10 Ekspertka
    Postów: 167 84

    Wysłany: 31 lipca, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Aleksandra wrote:
    Według informacji podanych na stronie Invimedu:

    mgr inż. Robert Szachoń – Starszy embriolog, kierownik laboratorium embriologicznego (nie ma żadnej wzmianki nigdzie, że posiada certyfikat ESHRE)

    mgr inż. Małgorzata Żelechowska-Szachoń – Zaawansowany starszy embriolog, Eshre Clinical Embryologist, Specjalista ds. jakości w Ośrodku i Banku

    Więc chyba wychodzi,że ta większość to tylko 1 osoba :D

    Kurcze jak ostatnio patrzyłam to mi sie wydawalo, ze wiecej tego bylo, ale widze ze pozmieniali sporo na stronie i jakos w ogole jeszcze nie umiem sie na niej odnalezc 😂

    Czynnik męski
    AMH 1,33

    Invimed, dr K.

    24.06 start 💉
    28.06 - monitoring 🥚 rosną
    3.07 - 12 🥚 na lewym jajniku, 14 na prawym
    8.07 - punkcja pobrano 13 komórek
    15.07 karta z hodowli: 4AA❄️, 4AA❄️, 4AB❄️, 4BB❄️, 4BB❄️
    7.08 - transfer🙏🏻
  • #Aleksandra Autorytet
    Postów: 880 465

    Wysłany: 31 lipca, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elaela10 wrote:
    Kurcze jak ostatnio patrzyłam to mi sie wydawalo, ze wiecej tego bylo, ale widze ze pozmieniali sporo na stronie i jakos w ogole jeszcze nie umiem sie na niej odnalezc 😂

    Może widzialaś wykaz embriologów ze wszystkich oddziałów invimedu ☺️

    II procedura 🦕
    13.07.2024r - Start 💉
    19.07.2024r - 8 🥚
    29.07.2024r - Punkcja 👩‍⚕️⏳️
    04.08.2024r - ❄️❄️❄️
‹‹ 435 436 437 438 439
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ