Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 26 września 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą...Youstyna, może się za bardzo stresujecie?? Może za duzy nacisk na to i trzeba odpuścić?

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 26 września 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    A gin nie kazał badać Ana3? Nie mam pojęcia szczerze mówiąc :/ ja robiłam to na własną rękę, gin mi nie kazał i najpierw zrobiłam tylko Ana1 które wyszło 1:100 i gin mówi, że ewidentnie pozytywne i kazał to Ana2. Dopiero jak dostanę wynik, to pójdę 1szy raz do immunologa, może uda mi się na 6 października

    Sellina podpytaj dr Cygal o immunologa bo kiedyś któras dziewczyna pisała, że ta jej kogoś poleciła :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 26 września 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia666 wrote:
    Swoją drogą...Youstyna, może się za bardzo stresujecie?? Może za duzy nacisk na to i trzeba odpuścić?


    Nie sądzę, żeby w tym tkwił problem. Spina to jest w związku z moimi wynikami, które martwią mnie same w sobie.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 26 września 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia666 wrote:
    Sellina podpytaj dr Cygal o immunologa bo kiedyś któras dziewczyna pisała, że ta jej kogoś poleciła :)
    Dr Odsyła do Sydora :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terminy do Sydora w Krk są na 2gą połowę listopada :P będę próbowała jeszcze do Tarnowa dzwonić ;) i jestem na liście rezerwowej do Gyncentrum do niego zapisana, echh to jakaś masakra, że mamy tak mało dobrych immunologów :/

    Dostałam formularze z Invimed do wypełnienia, mail pełna profeska :) Jestem miło zaskoczona. W klinice M. w Krakowie na szybko wypełniałam kartę a później jeszcze wywiad u pielęgniarek, gdzie nie pilnowały kolejności pod gabinetem i mi się jakieś 2 kobiety wryły w kolejkę :/ byłam tak wściekła, bo miałam przez to duże opóźnienie do lekarza. Jednak klinika klinice nie równa...

  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 29 września 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, mają teraz immunologa jeszcze w Gdyni, wiem że to kawałek ale może będziesz miała ochotę. Przyjmuję normalnie w Invimedzie

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 29 września 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wstawiłam linka Ci:
    https://www.invimed.pl/kliniki/gdynia/malgorzata-jarosz

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecia dziękuję :) ale poczekam tutaj na wizytę :) Może mi się jeszcze udać niebawem u dr Sydora tylko w Tarnowie. Gdynia jednak zdecydowanie za daleko :P

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 1 października 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Terminy do Sydora w Krk są na 2gą połowę listopada :P będę próbowała jeszcze do Tarnowa dzwonić ;) i jestem na liście rezerwowej do Gyncentrum do niego zapisana, echh to jakaś masakra, że mamy tak mało dobrych immunologów :/

    Dostałam formularze z Invimed do wypełnienia, mail pełna profeska :) Jestem miło zaskoczona. W klinice M. w Krakowie na szybko wypełniałam kartę a później jeszcze wywiad u pielęgniarek, gdzie nie pilnowały kolejności pod gabinetem i mi się jakieś 2 kobiety wryły w kolejkę :/ byłam tak wściekła, bo miałam przez to duże opóźnienie do lekarza. Jednak klinika klinice nie równa...
    Co jak co, ale profesjonalizmu Invimedowi odmówić nie można :) Macierzyństwo z tego co dziewczyny pisały to obraz nędzy i rozpaczy. Z immunologów takim ogólnopolskim guru jest docent Paśnik z Łodzi. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 1 października 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozamonia, kiedy wybierasz się na połówkowe? Nam przesunęli termin o tydzień do przodu i idziemy w przyszły piątek. :)

    Anecia666 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Co jak co, ale profesjonalizmu Invimedowi odmówić nie można :) Macierzyństwo z tego co dziewczyny pisały to obraz nędzy i rozpaczy. Z immunologów takim ogólnopolskim guru jest docent Paśnik z Łodzi. :)
    Miałam 1 wizytę w Macierzyństwie i totalny brak profesjonalizmu, byłam tak wściekła od kad weszłam i wyszłam, że beczalam cała drogę do domu nawet mąż mnie nie mógł uspokoić... Dlatego dziwię się, że parę osób mi ta klinikę polecało, że super obsługa, lekarze itd. No ważne, że teraz czuję że będzie już dobrze :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 2 października 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Kozamonia, kiedy wybierasz się na połówkowe? Nam przesunęli termin o tydzień do przodu i idziemy w przyszły piątek. :)
    Dopiero 12 października, także jeszcze musimy poczekać.
    Na granicznej wam przesunęli do przodu?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 2 października 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Dopiero 12 października, także jeszcze musimy poczekać.
    Na granicznej wam przesunęli do przodu?
    Mieliśmy na 13 i ponoć dr jest na tygodniowej konferencji dlatego przesuwało wizyty. Dziwi mnie, że do Ciebie nie dzwonili.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 3 października 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina Ja tam bym jechała hahaha, ale taką mam pracę, że mogę sobie pozwolić :D jak się na coś uprę to nie ma przebacz! Pojechałabym do tej Gdyni do Invimedu :p a mój mąż by tylko krzyczał hahahah
    Innamorata88 nie znam tego Paśnika, ale ja zupełnie nie siedzę w temacie immunologii.

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki;)
    mam pytanie czy w Invimedzie robią monitoringi, transfery i pobrania komórek w weekendy?

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 5 października 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak z monitoringiem, ale punkcję czy transfer ci zrobią w weekend bo na to nie masz zbyt dużego wpływu, w jaki dzień trzeba wykonać :)

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 6 października 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi23 wrote:
    hej kobietki;)
    mam pytanie czy w Invimedzie robią monitoringi, transfery i pobrania komórek w weekendy?
    Monitoring nie bardzo, ale punkcję czy transfer jak najbardziej :) a my dzisiaj lecimy na połówkowe ❤️❤️❤️

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje dziewczyny za odp ;)
    już nie mogę się doczekać tej wizyty;)
    idziemy do dr. Cygal, którą polecałyście
    innamorata dużo &&& za udane badanie ;) wszystko na pewno będzie ok ;)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4638

    Wysłany: 6 października 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi23 wrote:
    dziękuje dziewczyny za odp ;)
    już nie mogę się doczekać tej wizyty;)
    idziemy do dr. Cygal, którą polecałyście
    innamorata dużo &&& za udane badanie ;) wszystko na pewno będzie ok ;)
    Trzymam kciuki! Na pewno się nie zawiedziecie :)

    Musi być dobrze! Po tylu przejściach wszystkim nam to się należy!! ❤️❤️

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Myszaka76 Ekspertka
    Postów: 412 64

    Wysłany: 13 października 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Innamorata88? I jak? Opowiadaj :D

    2x1nxuun6jmzurfc.png

    Hashi i PCO - Grudzień 2016
    Invimed pierwsza wizyta - Marzec 2017
    Insulinooporność i słabe wyniki nasienia - Kwiecień 2017


    Łykam euthyrox i metforminę!
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ