X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED Katowice
Odpowiedz

INVIMED Katowice

Oceń ten wątek:
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 23 września 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt faktem te pierwsze recepty na progesteron i pierwsze leki po transferze były dosyć spore i drogie. Ale jak nie planujesz podchodzić od ivf to nie masz się czym martwić :)

    Aksamitna lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 23 września 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    youstyna wrote:
    To super! Oby i nam pomogła :) powodzenia!

    Widzę, że masz ANA 2 dodatnie. I co w związku z tym masz zalecone? Co to oznacza?
    Dodatnie ANA oznaczaja ze organizm sam zwalcza swoje komorki, co moze utrudniac zagniezdzanie zarodka. Zalecone mam od nastepbego cyklu Encorton 10mg I mega dawki luteiny, u mnie szczepionki nie wchodza w gre wiec jeszce intralipid bedzie

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 23 września 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hej :) też chodziłam do tej kliniki. Do którego lekarza tam chodziłaś? Bo do Milewicza jeszcze dodatkowo czy wcześniej? On pracuje w tej drugiej klinice.
    Ja się zastanawiałam nad Invimed w Ktw a tym we Wrocławiu, bo mi koleżanka bardzo zachwalała. Na horyzoncie jeszcze pojawiła się inna opcja tzn.Provita i dr Paliga. Terminy są do niej kosmiczne, bo na styczeń ;)
    Będę Ci wdzięczna za informację po wizycie u dr Cygal, jak było :)
    Selina, ja Chodzilam do Wyroby w Macierzynstwie, pozniej przeniosllam sie do Milewicza na Sadowa ale chcialam w koncu konkretnych krokow co robic I przrnioslam sie do Invimedu, Wszyscy bardziej zachwalaja Kato w kwestii staran

    Selina lubi tę wiadomość

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dr Cygal zdziałała cud. Co do drogich leków to zastrzyki z proga mialam do 7 tc, ale dzięki temu moje dwa łobuzy pięknie rosną. Ciąże prowadzę w Invimedzie. Z dużych wydatków to czeka mnie teraz jeszcze raz intralipid.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Selina, ja Chodzilam do Wyroby w Macierzynstwie, pozniej przeniosllam sie do Milewicza na Sadowa ale chcialam w koncu konkretnych krokow co robic I przrnioslam sie do Invimedu, Wszyscy bardziej zachwalaja Kato w kwestii staran
    Ja byłam u dr Mirockiego. Nie spodobało mi się to, że nie kazał mi się już na nic badać tylko posiewy i IUI od razu (nie kazał nawet tych badań krwi na wirusy zrobić). Ja wtedy immunologię zbadałam i poszłam z tym do niego, to kazał się udać do immunologa no i nadal twierdził żeby już nic nie badać. Wkurzylam się trochę, mąż też (on tam też do androloga chodził, ale on akurat b.zadowolony). Sama klinika też nie przypadła mi do gustu (nie wygląd tylko ich sposób działania i personel).
    Będę się chyba zapisywać w takim razie do dr Cygal, długo czekałaś na wizytę?
    Powiem szczerze że zastanawiałam się nad Provitą jeszcze, ale kurcze ceny mają dużo wyższe (1sza wizyta 250zl a kolejne 200zl) a do jednej lekarki trzeba czekać do stycznia...

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 24 września 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    U mnie też dr Cygal zdziałała cud. Co do drogich leków to zastrzyki z proga mialam do 7 tc, ale dzięki temu moje dwa łobuzy pięknie rosną. Ciąże prowadzę w Invimedzie. Z dużych wydatków to czeka mnie teraz jeszcze raz intralipid.
    Będziesz prowadzić u nich ciążę do samego końca czy po 12 tygodniu przenosisz się do dr Cygal na Graniczną?

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 września 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Będziesz prowadzić u nich ciążę do samego końca czy po 12 tygodniu przenosisz się do dr Cygal na Graniczną?
    Ty chodzisz do Cygan na Graniczną, czy turlacie się do Invimedu? My chyba tylko z wygody zostaliśmy na Piotrowickiej. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 września 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja byłam u dr Mirockiego. Nie spodobało mi się to, że nie kazał mi się już na nic badać tylko posiewy i IUI od razu (nie kazał nawet tych badań krwi na wirusy zrobić). Ja wtedy immunologię zbadałam i poszłam z tym do niego, to kazał się udać do immunologa no i nadal twierdził żeby już nic nie badać. Wkurzylam się trochę, mąż też (on tam też do androloga chodził, ale on akurat b.zadowolony). Sama klinika też nie przypadła mi do gustu (nie wygląd tylko ich sposób działania i personel).
    Będę się chyba zapisywać w takim razie do dr Cygal, długo czekałaś na wizytę?
    Powiem szczerze że zastanawiałam się nad Provitą jeszcze, ale kurcze ceny mają dużo wyższe (1sza wizyta 250zl a kolejne 200zl) a do jednej lekarki trzeba czekać do stycznia...
    Polecam Cygal i myślę, że będziesz zadowolona. Terminy to maksymalnie 2 tygodnie oczekiwania. :)

    Selina, Anecia666 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Będziesz prowadzić u nich ciążę do samego końca czy po 12 tygodniu przenosisz się do dr Cygal na Graniczną?
    planuje zostać do końca, jak coś to w zapasie mam jeszcze jej koleżankę z klinicznego ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 24 września 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Ty chodzisz do Cygan na Graniczną, czy turlacie się do Invimedu? My chyba tylko z wygody zostaliśmy na Piotrowickiej. :)
    Narazie ciągle jeżdżę na Piotrowicką ;)
    Jutro będę próbować umówić się na Graniczną, ale to chyba graniczy z cudem :D

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 24 września 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ja byłam u dr Mirockiego. Nie spodobało mi się to, że nie kazał mi się już na nic badać tylko posiewy i IUI od razu (nie kazał nawet tych badań krwi na wirusy zrobić). Ja wtedy immunologię zbadałam i poszłam z tym do niego, to kazał się udać do immunologa no i nadal twierdził żeby już nic nie badać. Wkurzylam się trochę, mąż też (on tam też do androloga chodził, ale on akurat b.zadowolony). Sama klinika też nie przypadła mi do gustu (nie wygląd tylko ich sposób działania i personel).
    Będę się chyba zapisywać w takim razie do dr Cygal, długo czekałaś na wizytę?
    Powiem szczerze że zastanawiałam się nad Provitą jeszcze, ale kurcze ceny mają dużo wyższe (1sza wizyta 250zl a kolejne 200zl) a do jednej lekarki trzeba czekać do stycznia...
    Selina, dokładnie bylo tak samo w moich przypadku, u nas dr. Wyroba troche bagatelizował wszystkie wyniki, ja wiekszosc sama robiłam czytajac na forum zeby to zrobic a pozniej z wynikami szlam to mialam wrazenie jakbym na sile chciała wyciagnac jakies informacje od niego nie mowiac juz o lekarstwach.

    Ja do dr. Cygal czekałam ok. 2 tygodni, tez zastanawiałam sie nad Provita ale skusiły mnie opinie własnie o dr Cygal

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak widziałam Wyrobę tylko gdzieś na korytarzu, jak dla mnie mega cwaniak ;) a często moje 1sze wrażenie się nie myli :P hehe Dr Mirocki b.mily i ogólnie nie wywyższał sie, ale miałam wrażenie że wszystkiego nie mówi i to jego ciągle Niech już Pani nic nie bada, wszystko mamy, mnie tak zastanowiło czy aby na pewno...
    Czytałam te opinie o dr Cygal, z Provitą dr Paligi na mega super, ale tak jak pisałam czeka się do stycznia :P jaja jakieś. Także chyba Was poslucham i pojadę do niej :) Czyli ona nie bagatelizuje innych wyników? Jeśli mam problem z immunologia to się przyjzy temu?
    Muszę właśnie jeszcze dorwać dobrego immunologa w miarę szybko... Nie wiem gdzie i do kogo iść :/
    Powiedz mi jeszcze proszę czy na 1sza wizytę trzeba koniecznie być z mężem? O ile ja mogę jechać o dowolnej godzinie że względu na prowadzenie swojej działalności o tyle mąż może tylko wieczorami albo rano. Jednak jeśli trzeba, to pojedziemy razem i coś pokombinujemy.

    Ps: też modlę się do sw.Rity :) i noszę pasek sw.Dominika

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2017, 16:58

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 24 września 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena, jak mąż nie może być na wizycie to raczej nic się nie stanie, ale koniecznie zabierz jego wyniki badań jeżeli masz takowe. No i oczywiście zapisz sobie wszystkie jego pytania i wątpliwości :)
    Chociaż i tak najlepiej jakbyście na pierwszej wizycie byku obydwoje :)

    Selina lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 września 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Kasiak widziałam Wyrobę tylko gdzieś na korytarzu, jak dla mnie mega cwaniak ;) a często moje 1sze wrażenie się nie myli :P hehe Dr Mirocki b.mily i ogólnie nie wywyższał sie, ale miałam wrażenie że wszystkiego nie mówi i to jego ciągle Niech już Pani nic nie bada, wszystko mamy, mnie tak zastanowiło czy aby na pewno...
    Czytałam te opinie o dr Cygal, z Provitą dr Paligi na mega super, ale tak jak pisałam czeka się do stycznia :P jaja jakieś. Także chyba Was poslucham i pojadę do niej :) Czyli ona nie bagatelizuje innych wyników? Jeśli mam problem z immunologia to się przyjzy temu?
    Muszę właśnie jeszcze dorwać dobrego immunologa w miarę szybko... Nie wiem gdzie i do kogo iść :/
    Powiedz mi jeszcze proszę czy na 1sza wizytę trzeba koniecznie być z mężem? O ile ja mogę jechać o dowolnej godzinie że względu na prowadzenie swojej działalności o tyle mąż może tylko wieczorami albo rano. Jednak jeśli trzeba, to pojedziemy razem i coś pokombinujemy.

    Ps: też modlę się do sw.Rity :) i noszę pasek sw.Dominika

    Czy robiliście dokładny seminogram partnera wraz z fragmentacją i testem hba?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 24 września 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Dodatnie ANA oznaczaja ze organizm sam zwalcza swoje komorki, co moze utrudniac zagniezdzanie zarodka. Zalecone mam od nastepbego cyklu Encorton 10mg I mega dawki luteiny, u mnie szczepionki nie wchodza w gre wiec jeszce intralipid bedzie

    Też właśnie dostałam Encorton. Poszłam do reumatologa, zrobiłam drugi raz badanie i czekam na wynik. A powiedz, czy zaczęłaś bardziej chorować po Encortonie?

  • youstyna Koleżanka
    Postów: 77 10

    Wysłany: 24 września 2017, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Polecam Cygal i myślę, że będziesz zadowolona. Terminy to maksymalnie 2 tygodnie oczekiwania. :)

    Umawiałam się do dr Cygal 21 września, a termin dostałam dopiero na 25 października. Chyba wydłużyły się terminy..

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 24 września 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    youstyna wrote:
    Umawiałam się do dr Cygal 21 września, a termin dostałam dopiero na 25 października. Chyba wydłużyły się terminy..
    Dr jest na szkoleniu w Warszawie przez pierwsze 2 tygodnie października :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Czy robiliście dokładny seminogram partnera wraz z fragmentacją i testem hba?
    Fragmentacji DNA nie ma (ma zrobić), ale test hba, p.ciała p.plemnikowe w nasieniu i analiza biochemiczna nasienia- alfa glukozydaza NAG miał robione i tu wszystko ok. Z seminogramu tylko wychodzi ciągle słaba ruchliwość (23% w ruchu postępowym) i morfologia 2x była 4% i raz 3%, ale myślę, że to mogło być spowodowane przez chorobę z wysoką gorączką. Ilość plemników jest duża, bo 215mln i androlog kazał się nie martwić.
    Lepiej zeby zrobił ta fragmentację jakoś teraz i już z wynikami tam jechać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    youstyna wrote:
    Umawiałam się do dr Cygal 21 września, a termin dostałam dopiero na 25 października. Chyba wydłużyły się terminy..
    Jak dzwoniłam do Provity z zapytaniem o terminy, to właśnie 1 lekarka też miała dokładnie na taki dzień ;) pytałam o nią, bo ona leczy też podłoże immunologiczne i przepisuje clexane od owulacji jeśli widzi taką potrzebę. Cała reszta lekarzy i immunologów twierdzi, że nie trzeba
    Będę dzwonić jutro do Invimedu, zobaczymy na kiedy ja będę miała termin :)

  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 24 września 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    youstyna wrote:
    Też właśnie dostałam Encorton. Poszłam do reumatologa, zrobiłam drugi raz badanie i czekam na wynik. A powiedz, czy zaczęłaś bardziej chorować po Encortonie?
    Ja w Styczniu tego roku jak zaczelam brac Encoeton to dopadla mnie taka grypa ze ledwo z lozka wstalam, takze teraz licze ze nie bedzie tak samo

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ