X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj 4 IUI, wyniki męża po miesiącu od zabiegu bardzo sie poprawiły, dzisiaj mieliśmy 44 mln dobrych plemniczkow! ;)

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babel kciuki × tysiąc :D

    babel_2016 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tam u Was dziewczyny ?

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć mam pytanie jakiego lekarza do IN vitro poleciacie w invimedzie?
    Ja chodze do prof. Kurpisza do ART medic mam przeciwciała plemnikowe + zespoł antyfosfolipidowy mąż mam też przeciwciala plemnikowe prof. mówił że tylko in vitro.
    On pracuje też w invimedzie i poleca tą klinikę widziałam na stronie 3 ginekologów czy kogoś polecacie?
    Może macie podobne doświadczenia bo jestem rozbita to wszystko trwa ponad 5 lat a ja nie wiem czy to naprawdę wyrok te przeciwciała i inaczej się nie da odrazu in vitro?

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja narazie przygotowuje sie u dr. Sroki

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 6 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, Dariaa mój mąż też chodził do dr Kurpisza i też ma przeciwciała przeciw plemnikowe i lekarz przepisał mu sterydy i troszkę te przeciwciała spadły. Jesteśmy po jednej nieudanej inseminacji ale moim zdaniem dr Małek przeprowadził ją zbyt późno.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 6 lutego 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nam,Niechciał dać sterydów. Pozwoliłam sobie wyslac Ci zaproszenie,na,priv

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 11 lutego 2017, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doncia82 wrote:
    Jesteśmy po jednej nieudanej inseminacji ale moim zdaniem dr Małek przeprowadził ją zbyt późno.

    Doncia my tez mieliśmy u Małka IUI chyba grubo po pęknięciu pęcherzyka. Wyciąganie pieniędzy i tyle.
    Po ovitrelle czułam pękanie pęcherzyka o 16 a IUI mieliśmy o 11 dnia następnego. Widział rano na usg ze juz jest cialko żółte wiec nie rozumiem po co ta IUI była w ogóle robiona :(

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 12 lutego 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sobotę miałam pozytywny test owulacyjny i wieczorem zastrzyk a IUI dopiero w poniedziałek o 11. Zupełnie bez sensu to było. Słyszałam, że na polnej robią inseminację za 450 zł ale nie wiem czy trzeba mieć skierowanie od jakiegoś lekarza co tam pracuje czy każdy gin. może mi dać takie skierowanie? Wiecie coś na ten temat?

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    450 owszem ale musisz robić ocenę ovu u Swojego ginekologa ja miałam dwie na polnej. Idziesz w dniu wyznaczonym sprawdzają czy jest pechezrzyk odpowiedni i wtedy robią inseminację wcześniejsze oceny i decyzje o lekach ma Twój lekarz prowadzący.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 12 lutego 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba mieć skierowanie. Moja pierwsza IUI na z Polnej okazała się szczęśliwa.

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 6 marca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinko wywołuje do tablicy ;) Jak Twój plan działania? Wszystko juz ustalone?

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 23 marca 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mnie prowadził dr Sroka. Miałam w Invimedzie 3- nieudane transfery (2 punkcje).
    Ogólnie klinika bardzo przyjemna i podejście do pacjentek, nie czuje sie stresu- Pan dr tez bardzo symapatyczny, kontaktowy.
    Większość z nas pewnie chwali sobie te kliniki i tych lekarzy u których im sie udało. My Z mężem postanowiliśmy spróbować gdzieś indziej, gdzie byc moze jest lepiej i skuteczniej aż trafiliśmy do warszawskiego Novum. Tam na pierwszej wizycie powiedziano mi, po wykonaniu usg, ze mam przegrodę macicy, która musi byś usunięta

    Długa droga za nami..
  • Jogaa Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 23 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    cześć mam pytanie jakiego lekarza do IN vitro poleciacie w invimedzie?
    Ja chodze do prof. Kurpisza do ART medic mam przeciwciała plemnikowe + zespoł antyfosfolipidowy mąż mam też przeciwciala plemnikowe prof. mówił że tylko in vitro.
    On pracuje też w invimedzie i poleca tą klinikę widziałam na stronie 3 ginekologów czy kogoś polecacie?
    Może macie podobne doświadczenia bo jestem rozbita to wszystko trwa ponad 5 lat a ja nie wiem czy to naprawdę wyrok te przeciwciała i inaczej się nie da odrazu in vitro?

    U pana prof Kurpusza z mężem leczyliśmy sie przez rok.
    Kuracja sterydowa zakończona niepowodzeniem i tak skończyło sie na IVF.
    Z własnego doświadczenia - straciliśmy rok, dużo kasy i nerwów, ale każdy przypadek jest indywidualny i nie chce Was zniechęcać. Bądźcie po prostu świadome - mi na początku naszej drogi o dziecko tego brakowało.

    Długa droga za nami..
  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 23 marca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny !

    W środę wybieram się na HSG do Raszei. Po wyniku moim, bo męża wyniki są kiepskie (robił w Invimed P-ń) zobaczymy czy nadajemy się do inseminacji czy już tylko in vitro. Wybieram się do dr Małka. U mnie wszystkie wyniki są prawidłowe, jedynie to hsg mi pozostało...

    Czekając na skarb ... :)
  • gochaovu Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy któraś z Was zamierza podchodzić do in vitro z komórką dawczyni z w Invimedzie? Jestem ciekawa jak to wyglada w praktyce, bo brzmi to jak dla mnie na razie zdumiewająco. Nigdy wcześniej czymś takim jeszcze nie słyszałam.

  • malsandi Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 28 marca 2017, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gochaovu wrote:
    Hej. Czy któraś z Was zamierza podchodzić do in vitro z komórką dawczyni z w Invimedzie? Jestem ciekawa jak to wyglada w praktyce, bo brzmi to jak dla mnie na razie zdumiewająco. Nigdy wcześniej czymś takim jeszcze nie słyszałam.
    witaj :) ja akurat nie będę do tego podchodziła, tzn do in vitro to dowiem się pewnie jutro po hsg :( ale nie z komórką dawczyni, ale słyszałam o tym. Oczywiście jest to droższe niż ze swoją komórką. Dawczyni daje swoją komórkę, która zostaje zapłodniona nasieniem Twego partnera, bo rozumiem, że to chodzi tylko o Twoją komórkę ? mam przyjaciółkę w Invimed mogę dopytać jak to wygląda :)

    Myszaka76 lubi tę wiadomość

    Czekając na skarb ... :)
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki:)to mój debiut na forum i właściwie nie wiem od czego zacząć...Najlepiej od początku ;) Moje starania zaczęły się 5 lat temu, niestety z marnym skutkiem. Jak do tej pory wszystkie badania jakie robiliśmy były książkowe, poza jednym małym szkopułem-endometrioza. Dlatego podjeliśmy decyzję o wyborze kliniki, badło na Invimed. Jako lekarza prowadzącego wybrałam dr. Srokę, zaufałam opiniom w internecie. Chętnie dowiem się czy któraś z obecnych dziewczyn również leczy się u doktora i jakie sa wasze doświadczenia...To tak w skrócie na przywitanie :)Aha no i licze na wsparcie bo przyznam się szczerze, że jestem pełna obaw.

    Myszaka76 lubi tę wiadomość

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 30 marca 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Trzeba mieć skierowanie. Moja pierwsza IUI na z Polnej okazała się szczęśliwa.
    Enigma proszę powiedz jak wyglądała Twoja droga do inseminacji na Polnej?
    Leczyłaś się prywatnie u jakiegoś lekarza który tam pracuje? Jeśli tak, mogę spytać u jakiego? (ja też się lećzę i na polnej miałam hsg:)


    Czy on dał Ci tam skierowanie?

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwtruszkanatki chodziłam prywatnie do profesora Spaczynskiego. Na pierwszej wizycie ustaliliśmy plan działania (laparoskopia, 3 IUI, In vitro).Po laparo mieliśmy 3 miesiace starać się naturalnie, a z uwagi na to, że naturalsa nie było umowilam się na kolejną wizytę na której dostałam 2 skierowania na IUI
    , jedna na dzień następny bo pecherzyk był idealny do IUI i kolejne jakby pierwsza IUI się nie powiodła. Udało się przy pierwszym podejściu.
    Wcześniej u dr Małka w invimedzie miałam 2 IUI nieudane. Naprawdę nie polecam go.

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ