X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Marta123 Autorytet
    Postów: 332 273

    Wysłany: 28 października 2021, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Gratuluję blastek dziewczyny🥰🥰 ja czekam od piątku 🙈
    W jakich godzinach miałyście info o zarodkach na portalu pacjenta w 6 dobie hodowli? Mam takiego nerwa... 🙏🙏🙏
    Ja dostałam wiadomość jakość po 16 🙂 kciuki za piękne blastki ✊✊✊❤️

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    6 lat starań
    🙍🏼‍♀️: Endometrioza II stopnia (9.03.2020 - usunięcie ognisk i 2 polipów )
    kariotyp prawidłowy
    PAI-1 układ homozygotyczny
    MTHFR C677T hetero
    MTFHR A1298C hetero
    Białko S - lekko poniżej normy
    Reszta badań ok
    AMH - 1,83

    🙎🏻‍♂️: kariotyp prawidłowy
    Nasienie - ok

    2IUI- nieudane

    12.2020
    -Pierwsza procedura, protokół krótki
    6 pobranych, 6 zapłodnionych: do 3 dnia 6, do 5 dnia dotrwały 2 blaski 🍀🍀
    -12.2020 Transfer świeżynki 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1)
    -2.03.2021 transfer 5 dniowego ❄️ 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1, matypred 2x1, estrofem 3x1, neoparin 40 1x1, Acard 150mg)

    10.2021 II Procedura
    Mamy ❄️❄️❄️❄️🥰
  • Marta123 Autorytet
    Postów: 332 273

    Wysłany: 28 października 2021, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Dziewczyny ale się tu dzieje! Końcówka roku szalona 💛 na wakacje 2022 będą tłumy na porodówkach ✊ zaraz się posypią zdjęcia 2 kresek ❤️❤️❤️

    Dobuska matko trzymaj się! Daj znać nam jak u Ciebie sytuacja.

    U mnie od poniedziałku było "trochę stresowo" bo lekarz powiedział na wizycie, że Kacperek waży tylko 735 gram i ma mało wód. Nie sprawdził przepływów, powiedział tylko żeby się nie martwić i następna wizyta za 3 tyg... Same wiecie jak to jest powiedzieć staraczce "nie martw się". Yhm ta jasne... Poszłam wczoraj do innego lekarza(swoją drogą byłam u dr Sz-B z naszej kliniki, pani dr przyjmuje też na końcu świata na ul. Ostrowskiej) , która sprawdziła przepływy i są ok, wagę maluszka wyliczyła na 120 g więcej niż mój dr i okreslila że ilość wód jest idealna. Już nie ważne ile ten mój dzieć waży bo może sobie być kruszynką ale najważniejsze, że przepływy między nami są ok i maly ma wszystko co potrzeba i niech sobie rośnie swoim tempem. A Pani dr baaardzo miła 🙂
    Na Twoim miejscu zrobiłabym to samo, jak tu się nie denerwować po takich słowach i jeszcze czekać 3 tyg … nie do wykonania. Najważniejsze, że z Kacperkiem wszystko dobrze 😊❤️

    Geraltowa lubi tę wiadomość

    6 lat starań
    🙍🏼‍♀️: Endometrioza II stopnia (9.03.2020 - usunięcie ognisk i 2 polipów )
    kariotyp prawidłowy
    PAI-1 układ homozygotyczny
    MTHFR C677T hetero
    MTFHR A1298C hetero
    Białko S - lekko poniżej normy
    Reszta badań ok
    AMH - 1,83

    🙎🏻‍♂️: kariotyp prawidłowy
    Nasienie - ok

    2IUI- nieudane

    12.2020
    -Pierwsza procedura, protokół krótki
    6 pobranych, 6 zapłodnionych: do 3 dnia 6, do 5 dnia dotrwały 2 blaski 🍀🍀
    -12.2020 Transfer świeżynki 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1)
    -2.03.2021 transfer 5 dniowego ❄️ 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1, matypred 2x1, estrofem 3x1, neoparin 40 1x1, Acard 150mg)

    10.2021 II Procedura
    Mamy ❄️❄️❄️❄️🥰
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 28 października 2021, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Pytanie do dziewczyn które leczą się u naszego guru dr S.
    Czy jeśli miałyście rozpisany protokół na 11 dni czy było tak ze np został on przedłużony czy raczej nie

    Czy według moich obliczeń w 13 dc wypada punkcja ?
    U mnie zawsze był przedłużony pare dni

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 28 października 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Pytanie do dziewczyn które leczą się u naszego guru dr S.
    Czy jeśli miałyście rozpisany protokół na 11 dni czy było tak ze np został on przedłużony czy raczej nie

    Czy według moich obliczeń w 13 dc wypada punkcja ?
    U mnie stymulacja trwała tak długo, że się na kratkach nie mieściła. W razie czego doktor dopisze Ci odręcznie kolejne dni. Punkcja może wypaść później:)

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 28 października 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Dziewczyny ale się tu dzieje! Końcówka roku szalona 💛 na wakacje 2022 będą tłumy na porodówkach ✊ zaraz się posypią zdjęcia 2 kresek ❤️❤️❤️

    Dobuska matko trzymaj się! Daj znać nam jak u Ciebie sytuacja.

    U mnie od poniedziałku było "trochę stresowo" bo lekarz powiedział na wizycie, że Kacperek waży tylko 735 gram i ma mało wód. Nie sprawdził przepływów, powiedział tylko żeby się nie martwić i następna wizyta za 3 tyg... Same wiecie jak to jest powiedzieć staraczce "nie martw się". Yhm ta jasne... Poszłam wczoraj do innego lekarza(swoją drogą byłam u dr Sz-B z naszej kliniki, pani dr przyjmuje też na końcu świata na ul. Ostrowskiej) , która sprawdziła przepływy i są ok, wagę maluszka wyliczyła na 120 g więcej niż mój dr i okreslila że ilość wód jest idealna. Już nie ważne ile ten mój dzieć waży bo może sobie być kruszynką ale najważniejsze, że przepływy między nami są ok i maly ma wszystko co potrzeba i niech sobie rośnie swoim tempem. A Pani dr baaardzo miła 🙂
    Czy ten nasz doktor za normę uznaję przynajmniej raz dobrze wystraszyć pacjentkę w trakcie ciąży? 🙄
    Na pewno zrobiłabym tak samo, jak Ty i pojechała gdzieś jeszcze, wychodzi na to, że Kacperek powoli dobija do kilograma ! Kawal chlopaka :) Przynajmniej do kolejnej wizyty jesteś spokojniejsza i wiesz, że przepływy są dobre. :)

    A mnie od soboty mały człowiek podkopuje od wewnątrz. Wczoraj rano sadził mi malusie kopniaczki żeby mnie obudzić. Uczucie nieporównywalne do żadnego. ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2021, 08:33

    Geraltowa, katrinka2609, Dżoanniks, Katrin83 lubią tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 28 października 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa a jakie AFI wam wyszło? :)

    Dobuska odezwij się bo Twoje milczenie troche niepokoi. Ja w szpitalu z nudow caly czas siedziałam na forum 😑

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Kasiaa93 Przyjaciółka
    Postów: 102 47

    Wysłany: 28 października 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka007 wrote:
    Cześć dziewczyny! Byłam dzisiaj na pierwszym monitoringu cyklu, dr S powiedział ze 1.11 psuje Nam trochę szyki, ale mój jajnik (jeden czynny drugi szczątki po endometriozie) bardzo ładnie zareagował jest pełen w pęcherzykach narazie małych 11 mm w piątek jadę na kolejna wizytę i dr zadecyduje w jaki dzień (wtorek, środa) punkcja 😬 bardzo się cieszę nareszcie jakaś dobra wiadomość, najbardziej bym była szczęśliwa gdyby w jednym cyklu się udało, bez mrozaczków ale zobaczymy 🥰 pozdrawiam i trzymam kciuki za resztę 💪

    Oby tak było! ✊
    Ja mam pierwszy monitoring w piatek, zobaczymy co tam się dzieje u mnie 🙈
    Progesteron Ci zlecal doktor wczoraj, czy dopiero w piątek?

    Staraczka007 lubi tę wiadomość

  • Kasiaa93 Przyjaciółka
    Postów: 102 47

    Wysłany: 28 października 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    U mnie stymulacja trwała tak długo, że się na kratkach nie mieściła. W razie czego doktor dopisze Ci odręcznie kolejne dni. Punkcja może wypaść później:)

    A jak to jest wtedy z lekami do stymulacji jak trwa dłużej? Jak sie dokupuje to sa w ramach tej wcześniejszej refundacji? 🙈

  • plinka2017 Autorytet
    Postów: 903 798

    Wysłany: 28 października 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa doskonale rozumiem, że poszłaś gdzie indziej 😉 super, że z młodym wszystko ok.
    Swoją drogą, ja też byłam u tej pani dr na samym początku ciąży w klinice i równie pozytywne wrażenie wywarła.

    Ja wczoraj byłam u dr, mały ma 330 g i wszystko ok. Połówkowe mam za 3 tygodnie.

    Młody uszy zasłonił rączkami, ale chociaż główkę widać 😉

    https://zapodaj.net/645b1701ca618.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2021, 09:03

    lindalia, Geraltowa, penceence, Dżoanniks, fresaaa, Motyl12 lubią tę wiadomość

    Nat. ciąża - Poronienie 8 t.c. 09.2018
    PCOS, nied. tarczycy, IO
    PAI1 hetero, MTHFR homo
    Od 2018 dalsze starania, IUI, bez skutku
    2021 InVitro IMSI uzyskano 2 blastki

    Transfer świeży 2.06.2021 4AA c.bioch.

    Transfer 2.07.2021❄️ 4BA 🙏
    6 dpt ⏸️
    10.03.2022 Wiktor 3825 g 🥰

    03.2023 walczymy o rodzeństwo 💪
    Pobrane 18 🥚11 dojrzałych
    Mamy 6 ❄️
    3x 4ba, 4bb, 3aa, 3ba

    25.04 transfer ❄️ 4ba
    6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 64, 9 dpt beta 194, 11 dpt beta 542, 13 dpt beta 1299 , 20 dpt beta 10734, 27 dpt ❤️ 0,75 cm, 30 dpt ❤️ 0,94 cm
    9+4 🖤 dziewczynka. łyżeczkowanie
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 28 października 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaa93 wrote:
    A jak to jest wtedy z lekami do stymulacji jak trwa dłużej? Jak sie dokupuje to sa w ramach tej wcześniejszej refundacji? 🙈
    Refundację masz na trzy cykle i to lekarz decyduje jaki długi będzie ten cykl I ile razy trzeba dokupić leki. Ja dokupowalam trzy razy i to wszystko w ramach refundacji do jednego cyklu. :)

    Kasiaa93, Marzycielka7 lubią tę wiadomość

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 28 października 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Geraltowa a jakie AFI wam wyszło? :)

    Dobuska odezwij się bo Twoje milczenie troche niepokoi. Ja w szpitalu z nudow caly czas siedziałam na forum 😑
    Dr prowadzacy nie powiedział mi jakie afi tylko ze "trochę mało tych wód-proszę więcej pic". A dr Sz-B powiedziała że afi 10. Różnica była 2 dni od wizyt. I przez te dni sumiennie wypijałam 3 litry. Pani dr powiedziała że może w poniedziałek wydawało się mało wód z powodu położenia dziecka bo w poniedziałkiek był miednicowo, a w środę już glowkowo.

    Lindalia niby on mówił że tu nie ma powodów do zmartwień... Powiedział że przepływy sprawdzimy za 3 tyg na prenatalnych 3 trynestru. Troche na niego jestem zła że już nie mógł tego sprawdzić na wizycie skoro mały nagle wg jego pomiarów zaczął wolniej rosnąć plus wyszło mu mało wód... No ale sama też nie pomyślałam o tym na wizycie tylko wiecie w domu zacząłam czytać internety, że dziecko na pewno ma złe przepływy i nie dociera do niego nic z łożyska i w ogóle jest źle i będzie gorzej🙈

    Plinka jest śliczna dzidzia! Baaardzo się cieszę, że ładnie rośniecie i u Was wszystko dobrze ❤️

    plinka2017 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 28 października 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka2017 wrote:
    Geraltowa doskonale rozumiem, że poszłaś gdzie indziej 😉 super, że z młodym wszystko ok.
    Swoją drogą, ja też byłam u tej pani dr na samym początku ciąży w klinice i równie pozytywne wrażenie wywarła.

    Ja wczoraj byłam u dr, mały ma 330 g i wszystko ok. Połówkowe mam za 3 tygodnie.

    Młody uszy zasłonił rączkami, ale chociaż główkę widać 😉

    https://zapodaj.net/645b1701ca618.jpg.html

    Podniósł rączki do gory i mówi hip hip hurraaa 😁😁😁

    plinka2017, Katrin83 lubią tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 28 października 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    U mnie stymulacja trwała tak długo, że się na kratkach nie mieściła. W razie czego doktor dopisze Ci odręcznie kolejne dni. Punkcja może wypaść później:)

    Niech trwa tyle ile trzeba jeśli ma przynieść efekt ✊
    Dziś wjechała pierwsza lametta 😁😀a wieczorem kłucie czas start 😁

    Katrin83, fresaaa, katrinka2609 lubią tę wiadomość

  • Staraczka007 Koleżanka
    Postów: 46 28

    Wysłany: 28 października 2021, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaa93 wrote:
    Oby tak było! ✊
    Ja mam pierwszy monitoring w piatek, zobaczymy co tam się dzieje u mnie 🙈
    Progesteron Ci zlecal doktor wczoraj, czy dopiero w piątek?

    Nie, narazie nic nie mówił o progesteronie zastanawiam się nad estradiolem jakie miałyście wartości ? Ja mam 6684 i estradiol (jeden SI) 1824,73 wiecie jak to rozczytać? Pozostałe wyniki mam w normie

  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 28 października 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Niech trwa tyle ile trzeba jeśli ma przynieść efekt ✊
    Dziś wjechała pierwsza lametta 😁😀a wieczorem kłucie czas start 😁
    Powodzenia.

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • KorasSz Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 28 października 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Mam takie nietypowe pytania
    1. Czy orientujecie sie gdzie moge sprawdzic czy przy procedurze w 2015roku in vitro rzadowe mialam refundowane leki?
    Bo mi sie wydaje, ze wtedy placilam 100% okolo 5tys. Sprawdzilam w necie cennik lekow z tamtego roku i tak wychodzi ze 100% placilam
    Pytam bo wiem ze jest 3 razy refundowane i tu mam zonk. W tym roku 2 razy podchodzilam i 2 razy refundowane.
    2. Czy in vitro rzadowe z 2015 r jest zaliczane do refundacji z woj lubuskiego-marszalkowskiego?

    Tak Was czytam
    Martwie sie Dobuska cisza???
    A za Was wszystkie kciuki zacisniete!

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 28 października 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka007 wrote:
    Nie, narazie nic nie mówił o progesteronie zastanawiam się nad estradiolem jakie miałyście wartości ? Ja mam 6684 i estradiol (jeden SI) 1824,73 wiecie jak to rozczytać? Pozostałe wyniki mam w normie
    Ok 300-350 ng/ml (ta niższa jednostka)estradiolu odpowiada jednemu dojrzałemu pęcherzykowi.

    Staraczka007 lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 28 października 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    Powodzenia.


    Nie dziekuje by nie zapeszyć 😉😚
    Wizyta 3 listopada ✊✊

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 28 października 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Dr prowadzacy nie powiedział mi jakie afi tylko ze "trochę mało tych wód-proszę więcej pic". A dr Sz-B powiedziała że afi 10. Różnica była 2 dni od wizyt. I przez te dni sumiennie wypijałam 3 litry. Pani dr powiedziała że może w poniedziałek wydawało się mało wód z powodu położenia dziecka bo w poniedziałkiek był miednicowo, a w środę już glowkowo.

    Lindalia niby on mówił że tu nie ma powodów do zmartwień... Powiedział że przepływy sprawdzimy za 3 tyg na prenatalnych 3 trynestru. Troche na niego jestem zła że już nie mógł tego sprawdzić na wizycie skoro mały nagle wg jego pomiarów zaczął wolniej rosnąć plus wyszło mu mało wód... No ale sama też nie pomyślałam o tym na wizycie tylko wiecie w domu zacząłam czytać internety, że dziecko na pewno ma złe przepływy i nie dociera do niego nic z łożyska i w ogóle jest źle i będzie gorzej🙈

    Plinka jest śliczna dzidzia! Baaardzo się cieszę, że ładnie rośniecie i u Was wszystko dobrze ❤️
    Ha, ja znam to, że nie ma powodów do zmartwień, ALE na coś trzeba uważać. Zauważyłam, że dr R często ostrzega pacjentki na zapas, zapobiegawczo. Tak Tobie kazał pić dużo więcej wody, żeby w razie czego potem nie było problemu, tak i mi kazał się oszczędzać, bo szyjka w normie, aleee mogłaby być lepsza.
    Z jednej strony stres dla pacjentki, a z drugiej można działać wcześniej.
    U Ciebie na szczęście wód okazało się wystarczająco dużo, ale dzięki temu będziesz też bardziej pilnowała wody.
    Ja widzę, że trzeci trymestr powoli puka do drzwi ! Jak idzie wyprawka i przygotowania do powitania Kacperka?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 28 października 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się zdaję Geraltowa, ze doktor dobrze Ci powiedzial. Jesli u tej Pani miałaś AFI 10 po 3 litrach wody i w innym ulozeniu to faktycznie nienajgorzej ale jesli u niego mialas troche mniej kilka dni wczesniej tj. 7/8 to na ten moment jest faktycznie juz malo. Na szczescie jest to wartosc zmienna ale moze isc do gory a moze isc tez w dół...
    Musicie się dziewczyny przyzwyczaic do takich newsow jak wlasnie wody, skracająca się/miękka szyjka - bo na tym etapie ciaży juz tak będzie. Teraz wazne zeby ja jak najdluzej utrzymac i rozne rzeczy mogą się juz dziac.
    Ja w ulozeniu miednicowym w 40tc mialam AFI 7 i 13 i to nie byl szalowy wynik.

    A jaki masz przyczep pępowiny? Centralny czy jakos tak?

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
‹‹ 1419 1420 1421 1422 1423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ