X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Wiecie co, zaryzykowałam. Zamówiłam KTG na 2 tygodnie z firmy pragnabit. Podobno podłączenie jest łatwe, zobaczymy…
    Mam je mieć do 48 godzin. Plus jest taki, że jest całodobowa opieka.
    Może to trochę desperacja z mojej strony, ale ja się psychicznie wykoncze przez te 10 dni, przy cukrzycy, przy covidzie… trudno, 300 zł nie majątek…🙈
    Dobuska nie bylas szczepiona? Trzymaj się i nie stresuj musi być dobrze.

  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska - biedna - trzymajcie się! <3
    Mam nadzieję, że to, że się szczepiłaś pozwoli Ci przejść lekko, ale nie zazdroszczę tego całego stresu związanego z tym gdzie i w jakich warunkach będziesz rodzić.
    Ale Mała długo się trzyma więc może jeszcze 10 dni da radę!

    Co do tego zwolnienia z izolacji (to znaczy skrócenia jej) to dowiedz się lepiej od swojej lekarki.
    Bo ja się spotkałam z innym podejściem niż i_ka.
    My przechodziliśmy covid miesiąc temu i mi lekarka powiedziała, że można zrobić po paru dniach kolejny test i jak wyjdzie negatywny to wtedy sanepid skraca izolacje, ale nie lekarz. Myślę, że teraz w służbie zdrowia taki bałagan, że oni sami do końca wszystkiego nie wiedzą więc lepiej pytać u "swojego" źródła.

    I pamiętaj, że fakt, że jesteś w izolacji nie powinien pozbawiać Cię prawa do podstawowej opieki medycznej. Ogarnij sobie gdzie możesz pojechać jak cokolwiek zacznie Cię niepokoić. Szpitale powinny mieć przygotowane specjalne izolatki do badania pacjentek z covid. Nam lekarka mówiła, że nawet będą w izolacji możesz wyjść do lekarza - wtedy sanepid wystawia Ci przepustkę.

    My z Julią będąc już w izolacji jechaliśmy do przychodni, bo podczas teleporady z pediatrą lekarka powiedziała, że chce osłuchać Julię i kazała nam przyjechać do przychodni - mieli taki pokoik z oddzielnym wejściem z zewnątrz i normalnie ją zbadała.

    dobuska lubi tę wiadomość

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4118 2787

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    Dobuska nie bylas szczepiona? Trzymaj się i nie stresuj musi być dobrze.

    Szczepiła się. Szczepienie nie chroni przed zarażeniem, tylko przed ciężkim przebiegiem.

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    Dobuska nie bylas szczepiona? Trzymaj się i nie stresuj musi być dobrze.
    Byłam, trzema dawkami, pewnie dlatego nie mam prawie żadnych objawów.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Dobuska - biedna - trzymajcie się! <3
    Mam nadzieję, że to, że się szczepiłaś pozwoli Ci przejść lekko, ale nie zazdroszczę tego całego stresu związanego z tym gdzie i w jakich warunkach będziesz rodzić.
    Ale Mała długo się trzyma więc może jeszcze 10 dni da radę!

    Co do tego zwolnienia z izolacji (to znaczy skrócenia jej) to dowiedz się lepiej od swojej lekarki.
    Bo ja się spotkałam z innym podejściem niż i_ka.
    My przechodziliśmy covid miesiąc temu i mi lekarka powiedziała, że można zrobić po paru dniach kolejny test i jak wyjdzie negatywny to wtedy sanepid skraca izolacje, ale nie lekarz. Myślę, że teraz w służbie zdrowia taki bałagan, że oni sami do końca wszystkiego nie wiedzą więc lepiej pytać u "swojego" źródła.

    I pamiętaj, że fakt, że jesteś w izolacji nie powinien pozbawiać Cię prawa do podstawowej opieki medycznej. Ogarnij sobie gdzie możesz pojechać jak cokolwiek zacznie Cię niepokoić. Szpitale powinny mieć przygotowane specjalne izolatki do badania pacjentek z covid. Nam lekarka mówiła, że nawet będą w izolacji możesz wyjść do lekarza - wtedy sanepid wystawia Ci przepustkę.

    My z Julią będąc już w izolacji jechaliśmy do przychodni, bo podczas teleporady z pediatrą lekarka powiedziała, że chce osłuchać Julię i kazała nam przyjechać do przychodni - mieli taki pokoik z oddzielnym wejściem z zewnątrz i normalnie ją zbadała.
    Dziękuje❤️
    Dowiem się co i jak ❤️

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Szczepiła się. Szczepienie nie chroni przed zarażeniem, tylko przed ciężkim przebiegiem.
    Dokładnie, zwłaszcza przy nowym wariancie

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukaszkowa, a Tobie rozumiem negatyw? :)

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Lukaszkowa, a Tobie rozumiem negatyw? :)
    Ja już wolałam to sobie wsadzić w tyłek niż w nos ale mąż zrobił i ma negatywny więc wkręciłam sobie, że ja też miałabym negatyw :D

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4118 2787

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi, kiedy u was zaczęły się mdłości czy jakieś objawy ciąży? Ja jestem 6+2 (7tydz) i nic. Z jednej strony jestem zadowolona, że się dobrze czuję, z drugiej martwię się, że to zły znak. Oszaleć można 😩🙄😅.

    No dobra bolą mnie piersi to jedyne co mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 07:53

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • i_ka Autorytet
    Postów: 1850 1508

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi, kiedy u was zaczęły się mdłości czy jakieś objawy ciąży? Ja jestem 6+2 (7tydz) i nic. Z jednej strony jestem zadowolona, że się dobrze czuję, z drugiej martwię się, że to zły znak. Oszaleć można 😩🙄😅.

    No dobra bolą mnie piersi to jedyne co mam.
    Mi zaczęły się mdłości kilka dni temu, ale w poprzedniej ciąży dopiero w 9 tygodniu. Ale pamiętaj, ze nie jest powiedziane, ze musisz mieć mdłości, także nie wkręcaj sobie kochana :)

    Dżoanniks lubi tę wiadomość

    f2w39n73dgdg4l6w.png

    klz99vvj720njnd5.png

    20.01.2022 mamy ❤️
    27.12.2021 FET❄️
    Beta7dpt83,1;9dpt212,2;11dpt464,8;14dpt1851,3
    —————————-————
    12.12.2019 mamy ❤️
    Beta7dpt61,21;9dpt177,4;11dpt465,05;14dpt1965,72
    18.11.2019 FET ❄️
    10.2019 II IVF
    —————————————-
    Zostały ❄️❄️❄️
    —————————————-
    7.2019 FETx2 - beta <0,1
    6.2019 I IVF ❄️❄️
    —————————————-
    9.17 - pocz. starań; 9.18 Invimed
    Endometrioza I st., AMH 1,91
    MTHFR_677C-T hetero, PAI-1 homo
    on: morf. 1% Kariotypy: ok
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4118 2787

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i_ka wrote:
    Mi zaczęły się mdłości kilka dni temu, ale w poprzedniej ciąży dopiero w 9 tygodniu. Ale pamiętaj, ze nie jest powiedziane, ze musisz mieć mdłości, także nie wkręcaj sobie kochana :)

    Dzięki trochę mnie uspokoiłaś 😘. Muszę przestać czytać 😅, bo se wkręcam tak jak mówisz i się stresuję. To czekanie mnie wykańcza… eh.

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Ja już wolałam to sobie wsadzić w tyłek niż w nos ale mąż zrobił i ma negatywny więc wkręciłam sobie, że ja też miałabym negatyw :D
    😂 wygrałaś!

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi, kiedy u was zaczęły się mdłości czy jakieś objawy ciąży? Ja jestem 6+2 (7tydz) i nic. Z jednej strony jestem zadowolona, że się dobrze czuję, z drugiej martwię się, że to zły znak. Oszaleć można 😩🙄😅.

    No dobra bolą mnie piersi to jedyne co mam.
    W ogóle się nie sugeruj innymi, naprawdę. Ile kobiet, tyle historii. :) Objawy mogą być, znikać, a potem znowu się pojawiać. :)

    Dżoanniks lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zdarzyło mi się byc na IP, to przed w barakach robili wymaz. Nieprzyjemny, ale szybki i raczej delikatny.
    Jak ostatnio dr kazał mi zrobić wymaz przez te bóle głowy, to podjechałam do prywatnego punktu i tak mi medyk grzebał w nosie (i to dwie dziurki!), że mozg miałam wymieszany, a łzy leciały mi ciurkiem. Sadysta. Miałam poczuć, że nie place za nic, czy jak.

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4118 2787

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    W ogóle się nie sugeruj innymi, naprawdę. Ile kobiet, tyle historii. :) Objawy mogą być, znikać, a potem znowu się pojawiać. :)

    Staram się nie sugerować ale co sobie czytam o tym okresie to się dołuję. A jeszcze mnie nastraszył durny artykuł, że to niska beta i dlatego, bo powinnam mieć.dr google to bardzo zły doradca 😂😅🙈.
    Już nie czytam, bo się nakręcam.

    Sherlook lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Staram się nie sugerować ale co sobie czytam o tym okresie to się dołuję. A jeszcze mnie nastraszył durny artykuł, że to niska beta i dlatego, bo powinnam mieć.dr google to bardzo zły doradca 😂😅🙈.
    Już nie czytam, bo się nakręcam.
    Oj nie, to najgorsze. Ale tez czytałam i ile razy beczalam… 😱🤷🏻‍♀️😅

  • plinka2017 Autorytet
    Postów: 903 798

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska kurcze ale się porobiło 😳😳
    Oby obyło się bez komplikacji 🤞🤞 fajnie że jest opcja z tym ktg, nawet nie wiedziałam, że można takie rzeczy wypożyczać do domu
    Zdrówka i spokoju kochana 😘

    Nat. ciąża - Poronienie 8 t.c. 09.2018
    PCOS, nied. tarczycy, IO
    PAI1 hetero, MTHFR homo
    Od 2018 dalsze starania, IUI, bez skutku
    2021 InVitro IMSI uzyskano 2 blastki

    Transfer świeży 2.06.2021 4AA c.bioch.

    Transfer 2.07.2021❄️ 4BA 🙏
    6 dpt ⏸️
    10.03.2022 Wiktor 3825 g 🥰

    03.2023 walczymy o rodzeństwo 💪
    Pobrane 18 🥚11 dojrzałych
    Mamy 6 ❄️
    3x 4ba, 4bb, 3aa, 3ba

    25.04 transfer ❄️ 4ba
    6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 64, 9 dpt beta 194, 11 dpt beta 542, 13 dpt beta 1299 , 20 dpt beta 10734, 27 dpt ❤️ 0,75 cm, 30 dpt ❤️ 0,94 cm
    9+4 🖤 dziewczynka. łyżeczkowanie
  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, a to się porobiło. Trzymam za was kciuki <3

    Dżoannniks, mi mdłości zaczęły się jakoś 6tc+. Ja dla odmiany martwię się za wysoką betą :D

    Dżoanniks lubi tę wiadomość

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4118 2787

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Night wrote:
    Dobuska, a to się porobiło. Trzymam za was kciuki <3

    Dżoannniks, mi mdłości zaczęły się jakoś 6tc+. Ja dla odmiany martwię się za wysoką betą :D

    :D jak widać zawsze można znaleźć sobie powód do zmartwień 😆. Ja bety od przekroczenia 1000 nie robiłam 🙊, uznałam że nie przeżyję tego stresu ;).

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Szczepiła się. Szczepienie nie chroni przed zarażeniem, tylko przed ciężkim przebiegiem.
    Wiem o tym ale jeżeli jej mąż na pozytywny a Dobuska będzie mieć negatywny to nie ma kwarantanny. Czy się myle

‹‹ 1633 1634 1635 1636 1637 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ