X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 7 października 2023, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Polecam przejść się do urofizjoterapeuty. Możesz też zapytać swojego prowadzącego, czy możesz.
    Dziękuję ♥️

  • stokrotka2 Ekspertka
    Postów: 172 101

    Wysłany: 7 października 2023, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Dziewczyny pomocy kończę 20tc . Macie jakieś sposoby na ból pleców? Od czwartku pobolewa mnie dół pleców z prawej strony. Byłam w aptece i nic nie mogę brać 😔, tak boli jakby mi ktoś porządnego kopa zasadził, dzisiaj już ledwo żyje. W poniedziałek idę do rodzinnego i na połówkowe to może coś mi poradzą ale do poniedziałku trochę zostało. Wiec chętnie skorzystam z waszych porad 😉
    Ja 25 tydzien i tez plecy czasem bola. Dobre sa masaze. Ja chce tez chodzic na tejpy, ktore odciazaja kregoslup. Moze jakis apap doraznie tobie pomoze.

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    38 lat, córeczka sn, starania o drugie dziecko od 3 lat, 5 IUI - nieudane, 1 ICSI - 5 blastek, 2x 4AA, 4BB, 4BA, 3BB
  • Krystalova Przyjaciółka
    Postów: 64 69

    Wysłany: 7 października 2023, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna29 wrote:
    Guzek ma 2cm3mm jest na jajniku (poprzesni lekarz ocenił to jako torbiel po owulacyjny że nie pekl (już nie pamietam)zaś ten że to guz potwierdzając że jest na jajniku i tyle wstępnie wiem .wynik markera wyszedł że to nie nowotwór złośliwy 🙏co z nim dalej właśnie nie wiem jutro umowie się na wizytę.
    Wolałabym go usunąć niż mając go faszerować się hormonami ,i tak biorę suplementy i boję się mam nadzieję że one nie będą miały na niego wpływu bo już naprawdę sama nie wiem czy dobrze nawet że je biorę teraz.wgl odkąd zaczęliśmy teraz ta walkę jestem w stresie tu mąż źle wyniki ja ten guz gdybym chociaż ja nie miała tego dziadostwa to bym była spokojniejsza...muszę mieć ta wizytę i się wszystkiego dowiedzieć bo naprawdę się boję.

    Hej Joanna, u mnie lekarz powiedział że torbiele/masy guzopodobne są dyskwalifikacją do IVF do czasu wyleczenia. Masz już jakieś wieści co dalej?

    Któraś z dziewczyn pytała w którym tygodniu miałyśmy zakładane karty ciąży - ja miałam już w 6. :)

    Edit: Mysza, mnie plecy wykańczają od początku ciąży. Chodzę zarówno do fizjo urogin jak i po prostu na masaże i ulga jest OGROMNA :D W dalszym etapie planuję chustowanie brzucha żeby odciążyć plecy. Mam skoliozę i spodziewałam się bóli ale nie od samego początku 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2023, 23:17

    Wiek: 27K, 32M
    Początek starań: 05.2021
    Invimed: 06.2022
    Diagnoza PCOS z regularnymi cyklami i własną owulacją
    Stymulacja: start 08.2022 (Lametta, potem Bemfola, potem Lametta+Bemfola+Ovitrelle). W sumie 9 cykli stymulowanych, w każdym cyklu 2-7 pęcherzyków.
    AMH: 5.87 (05.2023)
    Teratozoospermia: morfologia 2%
    Stres oksydacyjny w normie.
    IVF planowane na wrzesień 2023 🥰

    18.09.2023 - potwierdzenie naturalnej ciąży, 6 tydzień. 😅
    31.10.2023 Nifty i pierwsze prenatalne prawidłowe, znamy płeć 🥰
    2.01.2024 Drugie prenatalne bez zastrzeżeń. 430g małego człowieka. 🥰
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 8 października 2023, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza ratuj się masażami, ale koniecznie takimi dla kobiet w ciąży. Ja chodzę raz na 2 tygodnie u ulga jest nieziemska.

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 8 października 2023, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście dzisiaj już mniej boli więc mam nadzieję że przejdzie. Generalnie pomógł mi termoforek 🤭

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 8 października 2023, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza a mocno czujesz już ruchy? Czy tak sporadycznie?
    Bo ja czuję tylko jak się wieczorem kładę i to bardziej mi przypomina uczucie bulgotania w brzuchu niż jakieś ruchy 😅 No i nie czuje ich codziennie tylko jakoś raz na 2, 3 dni..

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 9 października 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Mysza a mocno czujesz już ruchy? Czy tak sporadycznie?
    Bo ja czuję tylko jak się wieczorem kładę i to bardziej mi przypomina uczucie bulgotania w brzuchu niż jakieś ruchy 😅 No i nie czuje ich codziennie tylko jakoś raz na 2, 3 dni..
    No narazie kopniaków nie czuć bo za wcześnie. Ja najpierw czułam jakby łaskotanie a od tygodnia własnie takie silniejsze bulgotanie. Ale to już codziennie. Kładę się na lewym boku i jak już długo nie czuję to poruszam trochę mlodego przez brzuch to się ruszy.
    Pisałam dzisiaj do dr L z tymi plecami bo znowu mnie boli więc jak nie przejdzie to muszę nerki zbadać bo w tym tygodniu mogą się właśnie problemy z nerkami pojawić.

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 9 października 2023, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Myszą trzymam kciuki żeby nerki byly ok bo u mnie w rodzinie ostatnio z nerkami właśnie był problem w ciąży i ciężko było :(. Ale od razu mówię, ze bobo i mama cali i zdrowi.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 9 października 2023, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Ojej Myszą trzymam kciuki żeby nerki byly ok bo u mnie w rodzinie ostatnio z nerkami właśnie był problem w ciąży i ciężko było :(. Ale od razu mówię, ze bobo i mama cali i zdrowi.
    Ojej właśnie czytałam 😯, jutro do rodzinnego jadę

  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 9 października 2023, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Czy znacie może lekarzy którzy przyjmują prywatnie i są w szpitalu Raszei muszę się dowiedzieć jak wygląda u nich cesarka

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4522 2925

    Wysłany: 9 października 2023, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    No narazie kopniaków nie czuć bo za wcześnie. Ja najpierw czułam jakby łaskotanie a od tygodnia własnie takie silniejsze bulgotanie. Ale to już codziennie. Kładę się na lewym boku i jak już długo nie czuję to poruszam trochę mlodego przez brzuch to się ruszy.
    Pisałam dzisiaj do dr L z tymi plecami bo znowu mnie boli więc jak nie przejdzie to muszę nerki zbadać bo w tym tygodniu mogą się właśnie problemy z nerkami pojawić.

    Trzymam kciuki, żeby to nie była nerka. Mnie całą ciąże pobolewały plecy z prawej strony i po prostu coś gdzieś uciskało.

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • stokrotka2 Ekspertka
    Postów: 172 101

    Wysłany: 9 października 2023, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi właśnie wyszły bakterie w moczu, wiec jutro musze zadzwonic i pewnie bedzie antybiotyk.

    38 lat, córeczka sn, starania o drugie dziecko od 3 lat, 5 IUI - nieudane, 1 ICSI - 5 blastek, 2x 4AA, 4BB, 4BA, 3BB
  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 9 października 2023, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka2 wrote:
    Mi właśnie wyszły bakterie w moczu, wiec jutro musze zadzwonic i pewnie bedzie antybiotyk.

    To pewnie monural dostaniesz szybko pomaga

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 9 października 2023, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka2 wrote:
    Mi właśnie wyszły bakterie w moczu, wiec jutro musze zadzwonic i pewnie bedzie antybiotyk.
    Ja na bakterie dostałam furagine 10 dni 3x1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2023, 22:02

  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 9 października 2023, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Ja na bakterie dostałam furagine 10 dni 3x1

    Zależy pewnie od ilości i jaka bakteria na mnie furagina nie działa a Monural jedna saszetka i spoko

  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 489 379

    Wysłany: 10 października 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka2 wrote:
    Mi właśnie wyszły bakterie w moczu, wiec jutro musze zadzwonic i pewnie bedzie antybiotyk.

    Mi wczoraj też wyszły bakterie w moczu. A poprzednie badanie robiłam 3.10. I było czysto. Na szczęście dzisiaj mam wizytę to może coś dostanę.

    Masz jakieś objawy tej infekcji bakteryjnej? U mnie nic

    Linia 2286 jak u ciebie z plamieniem?

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 10 października 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pineapple89 wrote:
    Mi wczoraj też wyszły bakterie w moczu. A poprzednie badanie robiłam 3.10. I było czysto. Na szczęście dzisiaj mam wizytę to może coś dostanę.

    Masz jakieś objawy tej infekcji bakteryjnej? U mnie nic

    Linia 2286 jak u ciebie z plamieniem?

    Już nie mam ani planowania ani krwiaka. Wczoraj dostałam już książeczke ciąży.
    Teraz rozglądam sie za dodatkowym lekarzem, w związku z moimi wskazaniami do cesarski.
    Ustawiłam już sobie też prenatalne
    Dziewczyny ja biorę na pęcherz Femanosse dał mi to urolog rok temu, bo z piecuszek walcze od 2017.
    Dr K pozwala mi brać bo nie szkodzi w ciąży, zapobiega nawrotom zapalenia pęcherza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2023, 10:25

  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 489 379

    Wysłany: 10 października 2023, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linia 2286 wrote:
    Już nie mam ani planowania ani krwiaka. Wczoraj dostałam już książeczke ciąży.
    Teraz rozglądam sie za dodatkowym lekarzem, w związku z moimi wskazaniami do cesarski.
    Ustawiłam już sobie też prenatalne
    Dziewczyny ja biorę na pęcherz Femanosse dał mi to urolog rok temu, bo z piecuszek walcze od 2017.
    Dr K pozwala mi brać bo nie szkodzi w ciąży, zapobiega nawrotom zapalenia pęcherza

    Zostajesz dalej pod opieką dr K?

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 10 października 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pineapple89 wrote:
    Zostajesz dalej pod opieką dr K?

    Tak ale będę miała też drugiego lekarza bo jednak u mnie jest bardziej skomplikowana sytuacja a Pani Doktor nie jest pod szpitalem a ja muszę mieć jeszcze kogoś w szpitalu

  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 489 379

    Wysłany: 10 października 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linia 2286 wrote:
    Tak ale będę miała też drugiego lekarza bo jednak u mnie jest bardziej skomplikowana sytuacja a Pani Doktor nie jest pod szpitalem a ja muszę mieć jeszcze kogoś w szpitalu

    Rozumiem. Ja zrezygnowałam z prowadzenia ciązy w klinice. Powodem też było m.in to że pani dr chyba nie pracuje w szpitalu (bynajmniej nie wiem o tym), a po drugie chce zmienić otoczenie. Klinika tylko się kojarzy ze staraniami i sama dziwnie się czułam czekając w poczekalni jak przychodziły kobiet w ciąży.

    Ale wiem że jak tam wrócę za jakiś czas to też do dr K.

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
‹‹ 2133 2134 2135 2136 2137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ