X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2387 3300

    Wysłany: 22 grudnia 2023, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świat dziewczyny!🎅
    Dużo zdrówka I miłości dla Was, waszych rodzin i bobków ❤️
    Worka prezentów pod choinka !
    A tym starającym się życzę, żebyśmy w końcu ujrzały i donosiły nasze ❄️❄️ 🥹🥹🥹

    🎅🎅🎅❤️❤️❤️❤️

    Dżoanniks, Krystalova, Limonka26, Kiraaa, Mysza28 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35👦40
    Starania od 9 lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium 🙏
    transfer?
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 24 grudnia 2023, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt, spełnienia marzeń, zdrowia i przede wszystkim szczęścia bo tego nam wszystkim trzeba 🌲🥰♥️✨

    Kiraaa, AgulaM lubią tę wiadomość

  • Kiraaa Autorytet
    Postów: 427 229

    Wysłany: 24 grudnia 2023, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt 🎄✨! Oby spełniły się nasze marzenia 💞

    Mysza28, AgulaM lubią tę wiadomość

    starania od czerwca 2022
    👩🏼30 lat
    hashimoto
    AMH 4,1
    kariotyp✅
    Owulacje własne ✅
    cross match 12%
    Kir Bx
    ANA 3 ✅ oprócz dsDNA, które słabo dodatnie
    ALLO - MLR 30,6 %
    👦🏻 32 lata
    Ciężka oligoteratozoospermia o nieznanej etiologii
    Kariotyp ✅
    Hormony ✅
    Badanie urologiczne ✅
    Badanie w kierunku mikrodelecji regionu AZF chromosomu Y ✅
    Badanie w kierunku mutacji w genie CFTR ✅
    niedoczynność tarczycy, zbyt wysoka prolaktyna, helicobacter,i bakterie w nasieniu,
    HLA DQ2/DQ8 ❌ > dieta bezglutenowa

    Luty 2023 I IVF - ICSI
    - 4 ❄️
    - dwa transfery nieudane
    - trzeci transfer - podane dwa zarodki; 8+2 - poronienie (puste jajo płodowe)

    zmiana kliniki z invimed Pozna na Medart
    luty 2024 - usg macicy 3d
    kwiecień 2024 - histeroskopia
    II IVF - 6.05.2024 pobrano 20 🥚▶️3❄️❄️❄️--> po PGT-a 2 prawidłowe i 1 nieprawidłowy
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 24 grudnia 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrwałości w staraniach ❤️
    Wszystkiego dobrego dla Was. Dużo przychylnych osób dookoła, a jak najmniej wścibskich! Jesteśmy najsilniejsze pamiętajcie 🥰

    Mysza28, AgulaM, Kiraaa lubią tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 27 grudnia 2023, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam kiki jakieś nowe objawy doszły?

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Jak tam kiki jakieś nowe objawy doszły?
    Maluszka mam już odwróconego główką do dołu. Ostatnio mocno już kopie, brzuch faluje 🙂.
    Dobrze się czuje, wiadomo szybko się męczę, częściej kładę się na drzemki ale myślę że to całkiem normalne.
    Wyprawkę praktycznie całą mam. Wiec w sumie nie stresuje się.
    A jak u Ciebie? 😀

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Maluszka mam już odwróconego główką do dołu. Ostatnio mocno już kopie, brzuch faluje 🙂.
    Dobrze się czuje, wiadomo szybko się męczę, częściej kładę się na drzemki ale myślę że to całkiem normalne.
    Wyprawkę praktycznie całą mam. Wiec w sumie nie stresuje się.
    A jak u Ciebie? 😀
    Dobrze że się obrucil 😍, teraz rzeczywiście czuć te kopniaki. Mi z wyprawki pierdoły zostały ale w zasadzie to zanim wyjdzie że szpitala to amn trochę czasu i tze nie wiem jeszcze czy będzie zimno czy bardziej wiosennie. Ja się czułam super do czasu pierwszego dnia świąt. Zaczęło mnie podbrzusze poboekwac, wczoraj miałam 4 skurcze jakby w kroczu a od dzisiejszej nocy do bolu podbrzusza doszedł mi ból krzyża. Chyba za dobrze się czułam ostatnio to teraz mam 😅 kuppwaliscie monitor oddechu?

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam jeszcze kupionego, różne opinie słyszałam. Najwięcej że nie opłaca się. Ale od samego początku chciałam go mieć więc wydaje mi się że zainwestuje w niego.
    Teraz myślę że będzie dużo fajnych promek to warto kupić

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Nie mam jeszcze kupionego, różne opinie słyszałam. Najwięcej że nie opłaca się. Ale od samego początku chciałam go mieć więc wydaje mi się że zainwestuje w niego.
    Teraz myślę że będzie dużo fajnych promek to warto kupić
    Szwagierka urodziła 8 grudnia i już kilka razy monitor zadziałał

  • stokrotka2 Ekspertka
    Postów: 172 101

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Szwagierka urodziła 8 grudnia i już kilka razy monitor zadziałał
    Ja planuje wypozyczyc monitor oddechu w Pat i Maks. Slyszalam rowniez rozne opinie i przyznam, ze przy corce nie stosowalam, ale teraz chcialabym sprobowac.

    38 lat, córeczka sn, starania o drugie dziecko od 3 lat, 5 IUI - nieudane, 1 ICSI - 5 blastek, 2x 4AA, 4BB, 4BA, 3BB
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka2 wrote:
    Ja planuje wypozyczyc monitor oddechu w Pat i Maks. Slyszalam rowniez rozne opinie i przyznam, ze przy corce nie stosowalam, ale teraz chcialabym sprobowac.
    Szwagierka kupiła używany baby sense 7 za 250 zł, sporo osób sprzedaje bo w zasadzie nie powinien się popsuć. Dla świętego spokoju to nie wielki wydatek 😉

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, mi znajoma poleciła kupić smoczek dla wcześniaków do butelki (ona z avent miała). Podejrzewam że każda planuje kp ale wiadomo jak to może być z pokarmem dlatego też warto go kupić przy kompletowaniu wyprawki.
    Ona urodziła w 38 tc I Malutka bardzo jej się krztusiła po wyjściu ze szpitala.
    A macie jakiś fajny do polecenia sterylizator z podgrzewaczem? Najlepiej 2 w 1 :D

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Dokładnie, mi znajoma poleciła kupić smoczek dla wcześniaków do butelki (ona z avent miała). Podejrzewam że każda planuje kp ale wiadomo jak to może być z pokarmem dlatego też warto go kupić przy kompletowaniu wyprawki.
    Ona urodziła w 38 tc I Malutka bardzo jej się krztusiła po wyjściu ze szpitala.
    A macie jakiś fajny do polecenia sterylizator z podgrzewaczem? Najlepiej 2 w 1 :D
    No faktycznie też kupię ten Avent bo już ogladałam i smoczki fizjologiczne suvinex. A sterylizator i podgrzewacz widziały taki babyono

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4516 2925

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Dokładnie, mi znajoma poleciła kupić smoczek dla wcześniaków do butelki (ona z avent miała). Podejrzewam że każda planuje kp ale wiadomo jak to może być z pokarmem dlatego też warto go kupić przy kompletowaniu wyprawki.
    Ona urodziła w 38 tc I Malutka bardzo jej się krztusiła po wyjściu ze szpitala.
    A macie jakiś fajny do polecenia sterylizator z podgrzewaczem? Najlepiej 2 w 1 :D

    Ja polecam podgrzewacz i sterylizator na dwie butelki lionelo. Ogólnie jak szukacie takiego sprzętu to szukajcie takich na dwie butle. Dziewczyny, które nie były kp takie właśnie polecały.

    https://allegro.pl/oferta/lionelo-thermup-podgrzewacz-do-butelek-podwojny-13416438027

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • kotciołek Autorytet
    Postów: 317 847

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2023, 20:33

    Wesprzyj naszą Kamisię

    Oboje grubo po 30. Starania od 2013.

    2018-2020 - 7 inseminacji
    2018 25tc TTTS, dwa dni razem, Laura i Łucja 💔💔
    2019 9tc poronienie zatrzymane 💔

    2020-2023 - 7 transferów, 12 zarodków
    2021 🌈🩵 syn!
    2023 CB, poronienie naturalne 💔

    2024 zmiana kliniki, start IV procedury

    💚🍀 07.2024 - transfer jedynego zarodka po PGTA

    4dpt - beta HCG 7,78 mlU/ml
    5dpt - beta HCG 23,3 mlU/ml
    7dpt - beta HCG 95,8 mlU/ml
    9dpt - beta HCG 250 mlU/ml
    11dpt- beta HCG 633 mlU/ml
    13dpt - beta HCG 1314 mlU/ml
    15dpt - beta HCG 2250 mlU/ml
    19dpt - beta HCG 6885 mlU/ml
    23dpt - beta HCG 16851 mlU/ml
    28 dpt - mamy serduszko ❤️ CRL 9 mm

    🍀💚🙏

    preg.png
  • stokrotka2 Ekspertka
    Postów: 172 101

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Ja polecam podgrzewacz i sterylizator na dwie butelki lionelo. Ogólnie jak szukacie takiego sprzętu to szukajcie takich na dwie butle. Dziewczyny, które nie były kp takie właśnie polecały.

    https://allegro.pl/oferta/lionelo-thermup-podgrzewacz-do-butelek-podwojny-13416438027
    Taki wlasnie zakupilam i wydaje sie bardzo praktyczny. A z butelek zakupilam wlasnie Suavinex - https://patiimaks.pl/produkt/53154-butelka-o-regulowanym-przeplywie-zero-zero-180ml.html
    Tez smoczki z tej firmy - https://patiimaks.pl/szukaj?controller=search&s=%09SMOCZKI+uspokajaj%C4%85ce+FIZJOLOGICZNE+SX+PRO+0-6M+2szt.+suavinex+-+Kolor+%3A+korona+szary&search=product&search
    Nie wiem, czy to dobry zakup, okaze sie.

    38 lat, córeczka sn, starania o drugie dziecko od 3 lat, 5 IUI - nieudane, 1 ICSI - 5 blastek, 2x 4AA, 4BB, 4BA, 3BB
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4516 2925

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka2 wrote:
    Taki wlasnie zakupilam i wydaje sie bardzo praktyczny. A z butelek zakupilam wlasnie Suavinex - https://patiimaks.pl/produkt/53154-butelka-o-regulowanym-przeplywie-zero-zero-180ml.html
    Tez smoczki z tej firmy - https://patiimaks.pl/szukaj?controller=search&s=%09SMOCZKI+uspokajaj%C4%85ce+FIZJOLOGICZNE+SX+PRO+0-6M+2szt.+suavinex+-+Kolor+%3A+korona+szary&search=product&search
    Nie wiem, czy to dobry zakup, okaze sie.

    Niestety tu nie pomogę bo jestem kp i jedyne butelki jakie miałam to lansinoh. One nam się przydały na początku jak dokarmiałam mm i na początku, żebym mogła gdzieś wyjść na dłużej bez synka. Ale później syn dostał alergii na bmk i tak trochę przestaliśmy korzystać z butelek. Staram się wychodzić na ok 3 h max albo z nim ;).

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • Krystalova Przyjaciółka
    Postów: 64 69

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Dokładnie, mi znajoma poleciła kupić smoczek dla wcześniaków do butelki (ona z avent miała). Podejrzewam że każda planuje kp ale wiadomo jak to może być z pokarmem dlatego też warto go kupić przy kompletowaniu wyprawki.
    Ona urodziła w 38 tc I Malutka bardzo jej się krztusiła po wyjściu ze szpitala.
    A macie jakiś fajny do polecenia sterylizator z podgrzewaczem? Najlepiej 2 w 1 :D

    Dzięki za polecenie smoczka, ja planuję kpi + mm :)
    Podgrzewacz kupiłam Neno Lindo.

    Wiek: 27K, 32M
    Początek starań: 05.2021
    Invimed: 06.2022
    Diagnoza PCOS z regularnymi cyklami i własną owulacją
    Stymulacja: start 08.2022 (Lametta, potem Bemfola, potem Lametta+Bemfola+Ovitrelle). W sumie 9 cykli stymulowanych, w każdym cyklu 2-7 pęcherzyków.
    AMH: 5.87 (05.2023)
    Teratozoospermia: morfologia 2%
    Stres oksydacyjny w normie.
    IVF planowane na wrzesień 2023 🥰

    18.09.2023 - potwierdzenie naturalnej ciąży, 6 tydzień. 😅
    31.10.2023 Nifty i pierwsze prenatalne prawidłowe, znamy płeć 🥰
    2.01.2024 Drugie prenatalne bez zastrzeżeń. 430g małego człowieka. 🥰
  • Kiraaa Autorytet
    Postów: 427 229

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałabym Was dopytać bo się strasznie dzisiaj zestresowałam. Jestem dzisiaj 26 dpt. Robiłam pierwsze usg tydzień temu i drugie dziś. Na razie u lekarza spoza kliniki bo w klinice pierwsze mam wyznaczone dopiero na 2.01. Są widoczne dwa pecherzyki - jeden malutki i jeden duży. Ten mały słabo rokuje ale duży podobno ok - ma już 17 mm. Nie było jednak jeszcze widać zarodka i szczerze mówiąc ja nie byłam w stanie dojrzeć pęcherzyka zoltkowego. Lekarz niby mówił ze wszystko na ten etap jest w porządku ale ja zaraz zwariuje ze stresu chyba. Czy to możliwe ze na tym etapie jeszcze nie ma ?

    starania od czerwca 2022
    👩🏼30 lat
    hashimoto
    AMH 4,1
    kariotyp✅
    Owulacje własne ✅
    cross match 12%
    Kir Bx
    ANA 3 ✅ oprócz dsDNA, które słabo dodatnie
    ALLO - MLR 30,6 %
    👦🏻 32 lata
    Ciężka oligoteratozoospermia o nieznanej etiologii
    Kariotyp ✅
    Hormony ✅
    Badanie urologiczne ✅
    Badanie w kierunku mikrodelecji regionu AZF chromosomu Y ✅
    Badanie w kierunku mutacji w genie CFTR ✅
    niedoczynność tarczycy, zbyt wysoka prolaktyna, helicobacter,i bakterie w nasieniu,
    HLA DQ2/DQ8 ❌ > dieta bezglutenowa

    Luty 2023 I IVF - ICSI
    - 4 ❄️
    - dwa transfery nieudane
    - trzeci transfer - podane dwa zarodki; 8+2 - poronienie (puste jajo płodowe)

    zmiana kliniki z invimed Pozna na Medart
    luty 2024 - usg macicy 3d
    kwiecień 2024 - histeroskopia
    II IVF - 6.05.2024 pobrano 20 🥚▶️3❄️❄️❄️--> po PGT-a 2 prawidłowe i 1 nieprawidłowy
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiraaa wrote:
    Dziewczyny chciałabym Was dopytać bo się strasznie dzisiaj zestresowałam. Jestem dzisiaj 26 dpt. Robiłam pierwsze usg tydzień temu i drugie dziś. Na razie u lekarza spoza kliniki bo w klinice pierwsze mam wyznaczone dopiero na 2.01. Są widoczne dwa pecherzyki - jeden malutki i jeden duży. Ten mały słabo rokuje ale duży podobno ok - ma już 17 mm. Nie było jednak jeszcze widać zarodka i szczerze mówiąc ja nie byłam w stanie dojrzeć pęcherzyka zoltkowego. Lekarz niby mówił ze wszystko na ten etap jest w porządku ale ja zaraz zwariuje ze stresu chyba. Czy to możliwe ze na tym etapie jeszcze nie ma ?
    Dużo zależy od USG tak naprawdę. Nie przejmuj się tym co miały inne dziewczyny bo ja też widziałam że nie które już na tym etapie miały serduszko. Ja byłam jakoś tak jak Ty i miałam ledwo widoczny pierścionek. Więc że spokojem wytrzymaj do wizyty w klinice już wtedy więcej zobaczysz. Pamietaj że nawet na tak wczesnym etapie kropki się rozwijają swoim tempem 🥰

‹‹ 2171 2172 2173 2174 2175 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ