X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Może to jest w razie gdyby miały się pojawić? A nie było ani jednego?

    Noe było ani jednego
    Ciemność po prostu
    Pani doktor tez była zdezorientowana patrząc na usg
    Juz myślałam ze może zamiast w brzuch będę robić w udo ? 🤦‍♀️Ale przecież i to i to pójdzie pod skore to przecież nie ma
    Różnicy a człowiek się doszukuje wszystkiego 😫

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniaaaa wrote:
    Ok progesteron na tym etapie musi być niski a estradiol wysoki.

    Czy miał ktoś zalecone kroplówki z introlipidu?
    Ja mam zalecone od immunologa z invimedu, napisała w zaleceniach: intralipid wg schematu. Jedna tydzień przed transferem. Druga tydzień po transferze. I kolejne jeszcze mają być jak będzie beta ale nie wiem dokładnie kiedy bo bałam się zapeszać i dopytywać na przyszłość 😛

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Nie ma czym, zobaczysz. Tzn. mozesz czuc sie potem gorzej, bo bywa roznie - brzuch moze bolec. Ale sama punkcja i wszystko wokol to po prostu super spanko :)
    Lukaszkowa ma rację - ja się bałam wenflonu i narkozy, bo nigdy nie miałam... Ale okazało się,że haj jest super klasa 😂😂
    Potem trochę pobolewanie podbrzusza,ale ogólnie git. Jeśli będziesz się gorzej czuła to dostaniesz kroplówkę i tlen,a to już w ogóle postawi Cię na nogi i będziesz czuła się jak nastolatka. ;)
    Jedyne co to radzę baaardzo spokojnie wstawać i odczekać chwilę po wyjęciu wenflonu, bo mi się zrobiło tak słabo, że doktorkowi zjechałam z krzesła 😂

    dobuska lubi tę wiadomość

    Danadana
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    On nie zaszkodzi, on nie blokuje ich wzrostu, tylko blokuje skok hormonu LH o ile dobrze mówię.
    Znam przypadek jak dziewczyna od razu wzięła oba zastrzyki i lekarz powiedział, że nic się nie stanie.

    Najgorsze ze nie robili mi wyników lh ani FSH 😱
    Mam stare sprzed dwóch lat 🤔

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Noe było ani jednego
    Ciemność po prostu
    Pani doktor tez była zdezorientowana patrząc na usg
    Juz myślałam ze może zamiast w brzuch będę robić w udo ? 🤦‍♀️Ale przecież i to i to pójdzie pod skore to przecież nie ma
    Różnicy a człowiek się doszukuje wszystkiego 😫
    Nie ma różnicy czy w brzuch czy udo. To był dopiero 5dc. Dostałaś większe dawki i naprawdę jest szansa że lepiej zareagujesz i na kolejnym podglądzie coś się pojawi. My tu wszystkie będziemy trzymać kciuki za Twoje jajka. 5 dc to naprawdę początek i jeszcze wszystko może się wydarzyć!

    Marzycielka7, Fisia lubią tę wiadomość

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Dziękuję, że pytasz.
    Spoczko się mam :) też idę się zaraz zachipować :).

    Czuję sie super ale cudow nie ma i ten 8 miesiac juz sie robi ciezszy. Wykonuje te same ćwiczenia od miesiecy i w ciagu 2ch ostatnich tygodni widze diametralna roznice - sapanie, nie moge juz podniesc tak nogi, tu maz musi mnie przytrzymać. Ale mysle, ze mogloby byc duzo gorzej :). Cały czas też po cichutku proszę opatrzność o poród naturalny.


    Duzo radosci daje mi obserwowanie jak wam idzie, serduszko rośnie.
    A kiedy masz kolejną wizytę? Mi wczoraj koleżanka mówiła,że ona też miała źle ułożony płód, proponowali jej cesarkę, ale ona zaczęła chodzić do fizjoterapeuty i on jej to dziecko jakoś obrócił ćwiczeniami 😮 nie wiem, czy to prawda,ale potem wyczytałam się w necie i faktycznie są takie przypadki...

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Najgorsze ze nie robili mi wyników lh ani FSH 😱
    Mam stare sprzed dwóch lat 🤔
    Tego się nie bada przy in vitro już :)

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    A kiedy masz kolejną wizytę? Mi wczoraj koleżanka mówiła,że ona też miała źle ułożony płód, proponowali jej cesarkę, ale ona zaczęła chodzić do fizjoterapeuty i on jej to dziecko jakoś obrócił ćwiczeniami 😮 nie wiem, czy to prawda,ale potem wyczytałam się w necie i faktycznie są takie przypadki...
    28 maja mam wizyte i pewnie się rozstrzygnie.
    Jest cos takiego faktycznie. Są cwiczenia i czasem lekarze robią obrot zewnętrzny pod kontrolą usg ale to rzadkosc i tego nie potrafię sobie wyobrazić😳. Rozmawiałam już o tym z doktorem.

    Mi fizjoterapeutka dala takie cwiczenia, ktore robia wiecej miejsca w brzuszku i licze, ze moze zechce się pan Jan obrócić ale jeśli nie to nie będę cudować i się za to biczować. Wychodzę z założenia, że z jakiegoś powodu fiknął - może mu wygodniej czy coś :).

    Ja czekam na Twoja wizytę - ciekawe czy Twój miś przybrał troche masy :D

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    28 maja mam wizyte i pewnie się rozstrzygnie.
    Jest cos takiego faktycznie. Są cwiczenia i czasem lekarze robią obrot zewnętrzny pod kontrolą usg ale to rzadkosc i tego nie potrafię sobie wyobrazić😳. Rozmawiałam już o tym z doktorem.

    Mi fizjoterapeutka dala takie cwiczenia, ktore robia wiecej miejsca w brzuszku i licze, ze moze zechce się pan Jan obrócić ale jeśli nie to nie będę cudować i się za to biczować. Wychodzę z założenia, że z jakiegoś powodu fiknął - może mu wygodniej czy coś :).

    Ja czekam na Twoja wizytę - ciekawe czy Twój miś przybrał troche masy :D
    Ja byłam ostatnio w Lux-med,ale to inny aparat i w ogóle, miał ponad 900g. Ale brzuch mam naprawdę malutki :( ja teraz mam w środę, zobaczymy...

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 15 maja 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja byłam ostatnio w Lux-med,ale to inny aparat i w ogóle, miał ponad 900g. Ale brzuch mam naprawdę malutki :( ja teraz mam w środę, zobaczymy...
    No to chyba waga jak najbardziej dobra? Ktory to byl tc?

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Lukaszkowa ma rację - ja się bałam wenflonu i narkozy, bo nigdy nie miałam... Ale okazało się,że haj jest super klasa 😂😂
    Potem trochę pobolewanie podbrzusza,ale ogólnie git. Jeśli będziesz się gorzej czuła to dostaniesz kroplówkę i tlen,a to już w ogóle postawi Cię na nogi i będziesz czuła się jak nastolatka. ;)
    Jedyne co to radzę baaardzo spokojnie wstawać i odczekać chwilę po wyjęciu wenflonu, bo mi się zrobiło tak słabo, że doktorkowi zjechałam z krzesła 😂
    Ja już miałam kiedyś narkozę, więc wiem z czym się to je. Dziwne doświadczenie. :D

    Dzięki za rady, będę pamiętać!

    Wiecie, jeżeli czegokolwiek się boję, to pustych pęcherzyków, ale nie pozwalam sobie o tym myśleć nawet!

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Najgorsze ze nie robili mi wyników lh ani FSH 😱
    Mam stare sprzed dwóch lat 🤔
    Mi też nie :D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    licze, ze moze zechce się pan Jan obrócić
    Uwielbiam Cię, kobieto! :D

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ja już miałam kiedyś narkozę, więc wiem z czym się to je. Dziwne doświadczenie. :D

    Dzięki za rady, będę pamiętać!

    Wiecie, jeżeli czegokolwiek się boję, to pustych pęcherzyków, ale nie pozwalam sobie o tym myśleć nawet!
    Dla mnie najgorszym doswiadczeniem w calym ivf byla wizyta po punkcji. Wtedy razem z emkiem pociągaliśmy razem nosem ale udawaliśmy, że wcale nie.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Dla mnie najgorszym doswiadczeniem w calym ivf byla wizyta po punkcji. Wtedy razem z emkiem pociągaliśmy razem nosem ale udawaliśmy, że wcale nie.
    To ja tak udawałam już raz jak przerwał stymulację. Dopiero w łazience mi poleciały łzy tak jawnie.

    A Wy czemu pociągaliście? Nie było komórek czy jak to było? Przypomnisz?
    Ja się po punkcji dowiem tylko co z komórkami prawda?

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    No to chyba waga jak najbardziej dobra? Ktory to byl tc?
    26+5dni, waga OK wg doktora, ale to inny sprzęt, więc zobaczymy tak naprawdę u tej mojej babki w środę. Ja nic nie przytyłam :/

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    To ja tak udawałam już raz jak przerwał stymulację. Dopiero w łazience mi poleciały łzy tak jawnie.

    A Wy czemu pociągaliście? Nie było komórek czy jak to było? Przypomnisz?
    Ja się po punkcji dowiem tylko co z komórkami prawda?
    Po pierwszej stymulacji i punkcji okazalo sie, ze moje komorki sa albo niedojrzałe albo posiadają wakuole no i w ogóle meh. A wiesz, szlismy z nastawieniem, ze komorki to komorki - na podglądzie bylo ich dajmy 10, to moze wydobędą z 8 i bedzie fajnie.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    26+5dni, waga OK wg doktora, ale to inny sprzęt, więc zobaczymy tak naprawdę u tej mojej babki w środę. Ja nic nie przytyłam :/
    Kurcze z tym tyciem to faktycznie dziwna sprawa...

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Po pierwszej stymulacji i punkcji okazalo sie, ze moje komorki sa albo niedojrzałe albo posiadają wakuole no i w ogóle meh. A wiesz, szlismy z nastawieniem, ze komorki to komorki - na podglądzie bylo ich dajmy 10, to moze wydobędą z 8 i bedzie fajnie.
    O zgrozo. To faktycznie...

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 15 maja 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Kurcze z tym tyciem to faktycznie dziwna sprawa...
    Ja zawsze dużo jadłam i teraz też wpieprzam jak dzik i nie wiem,o co chodzi... :( No nic, muszę wytrzymać do środy z niepewnością, ale to już 3 lekarz, który widział płód, więc mam nadzieję, że któryś z nich by się skapnął, że coś jest nie halo ☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2021, 11:37

    Danadana
‹‹ 877 878 879 880 881 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ