X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Karolinaaa28 Autorytet
    Postów: 452 314

    Wysłany: 20 września 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Dziewczyny, powiedzcie mi, czy w sprawie niewykorzystanych zarodków ktoś się z wami skontaktował, czy same musialyscie dzwonić do kliniki?
    W dniu transferu były jeszcze 3 , które chcieli hodować do 5 doby i nie wiem czy wszystkie przetrwały.

    Pisalam meila do Pani Doktor w wyznaczonym przez Nią terminie - tak sie umowilyśmy.

  • Kalina9 Autorytet
    Postów: 262 247

    Wysłany: 20 września 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Dziewczyny, powiedzcie mi, czy w sprawie niewykorzystanych zarodków ktoś się z wami skontaktował, czy same musialyscie dzwonić do kliniki?
    W dniu transferu były jeszcze 3 , które chcieli hodować do 5 doby i nie wiem czy wszystkie przetrwały.

    Mój kazał napisać e- mail

    Starania od 2018
    AMH -3,6
    Homocysteina -5,1
    Tsh 1,6
    HSG Ok
    Niedoczynność tarczycy

    Morfo 0% 😔

    IVF - 2 transfery nie udane
    ❌brak zarodków

    1. FET 3 dniowca 07.2020 beta hcg 0,1 😔🥺
    2. ET blastki 3BB 09.2020
    7dpt II i beta 99,12
    10 dpt beta 306,7
    11 dpt 347,6
    13 dpt 335,2 🥺💔 4+6 [*]

    Koniec starań
  • Brakujemiwiary Znajoma
    Postów: 17 41

    Wysłany: 21 września 2020, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mogę w to uwierzyć, pierwsze in vitro i udane. Właśnie jest moj 9dpt i test pokazuje 2 kreski. Czekam na siostrę i jade na betę. Nie jestem w stanę sama prowadzić jakie emocje 😱🙈 cuda się zdążają dlatego wiem że warto walczyć do końca i co najwazniejsze pozytywnie myśleć. To połowa sukcesu ❤️ na resztę wpływu nie mamy ❤️ tak bardzo się cieszę ❤️ gdy test pokazał 2 kreski od razu zadzwoniłam do męża, normalnie nie mogłam wydobyć z siebie głosu tak bardzo płakałam że szczęścia ❤️ teraz aby juz dalej było wszystko dobrze ❤️ BŁAGAM Cie Panie Boże ❤️

    Jaszczureczka, UlaFalka, mm1, Kejtusia, Olympionica, HANA84, Mania12, Nasty, Umka, zielonaherbata, atka666 lubią tę wiadomość

  • Jaszczureczka Autorytet
    Postów: 2734 2244

    Wysłany: 21 września 2020, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakujemiwiary wrote:
    Dziewczyny nie mogę w to uwierzyć, pierwsze in vitro i udane. Właśnie jest moj 9dpt i test pokazuje 2 kreski. Czekam na siostrę i jade na betę. Nie jestem w stanę sama prowadzić jakie emocje 😱🙈 cuda się zdążają dlatego wiem że warto walczyć do końca i co najwazniejsze pozytywnie myśleć. To połowa sukcesu ❤️ na resztę wpływu nie mamy ❤️ tak bardzo się cieszę ❤️ gdy test pokazał 2 kreski od razu zadzwoniłam do męża, normalnie nie mogłam wydobyć z siebie głosu tak bardzo płakałam że szczęścia ❤️ teraz aby juz dalej było wszystko dobrze ❤️ BŁAGAM Cie Panie Boże ❤️

    Super wiadomość;)

    Brakujemiwiary lubi tę wiadomość

    2023
    40w4 | 3280g - ♀️ - 2023.04
    ----
    39w6 | 3166g
    38w6 | 3000g
    36w6 | 2730g
    33w6 | 2109g
    30w6 | 1605g
    28w5 | 1256g
    26w6 | 909g
    22w6 | 501g
    20w5 | 337g
    18w6 | 230g - ♀️
    14w6 | 90mm
    12w5 | 65mm
    8w6 | 20mm
    8w0 | 12mm
    49dc | 6w6d | ❤ 7mm
    43dc | bHCG 15 527 | prog 26,9
    40dc II

    Metformina 2x850 ; Q-10 ; Folian ; B12 ; NAC ; R-ALA ; Wit D, C, E ; Mioinozytol 4g ; Tran
    ----
    2021
    41w2d - ♀️ - 2021.04
    ----
    2020
    29dpt ❤
    13.07 - FET

    18.06 - punkcja >> 17 pęcherzy >> 3 oocyty >> po 24h 1 zarodek zamrożony w 3 dobie
    I IVF

    4 IUI - biochem
    ---
    2019
    3 IUI - biochem
    2 IUI - biochem
    1 IUI - puste jajo płodowe
    ---
    2018 - pierwsza wizyta w klinice
    ---
    2016 - początek starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakujemiwiary wrote:
    Dziewczyny nie mogę w to uwierzyć, pierwsze in vitro i udane. Właśnie jest moj 9dpt i test pokazuje 2 kreski. Czekam na siostrę i jade na betę. Nie jestem w stanę sama prowadzić jakie emocje 😱🙈 cuda się zdążają dlatego wiem że warto walczyć do końca i co najwazniejsze pozytywnie myśleć. To połowa sukcesu ❤️ na resztę wpływu nie mamy ❤️ tak bardzo się cieszę ❤️ gdy test pokazał 2 kreski od razu zadzwoniłam do męża, normalnie nie mogłam wydobyć z siebie głosu tak bardzo płakałam że szczęścia ❤️ teraz aby juz dalej było wszystko dobrze ❤️ BŁAGAM Cie Panie Boże ❤️

    Gratulacje :)
    A ilu dniowy zarodek miałaś transferowany?
    Ja powiem szczerze, że na samą myśl o testowaniu, robi mi się słabo. Ale pewnie wszystkie tak miałyście.
    Myślę sobie, że skoro do tej pory się nie udało, to czemu teraz miałoby sie udać?
    Boję się, że dostanę okres, pomimo przyjmowania progesteronu, zanim w ogóle zdążę zrobić test :D
    W sobotę idę na ślub, w niedzielę impreza rodzinna, a termin testowania w przyszły poniedziałek. Ale chyba wytrwam jeszcze tydzień.
    Normalnie chyba oszaleję :D

  • Brakujemiwiary Znajoma
    Postów: 17 41

    Wysłany: 21 września 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Gratulacje :)
    A ilu dniowy zarodek miałaś transferowany?
    Ja powiem szczerze, że na samą myśl o testowaniu, robi mi się słabo. Ale pewnie wszystkie tak miałyście.
    Myślę sobie, że skoro do tej pory się nie udało, to czemu teraz miałoby sie udać?
    Boję się, że dostanę okres, pomimo przyjmowania progesteronu, zanim w ogóle zdążę zrobić test :D
    W sobotę idę na ślub, w niedzielę impreza rodzinna, a termin testowania w przyszły poniedziałek. Ale chyba wytrwam jeszcze tydzień.
    Normalnie chyba oszaleję :D
    5 dniowy zarodek ❤️ ja się też bałam, strasznie 🙈 chciałam odwlekać to w nieskończoność ale ciągle bieganie do toalety nie dawało mi spokoju. Wieczorami dosłownie co 2 godziny z zegarkiem w ręku jestem w toalecie 🤷‍♀️ delikatny ból piersi ale dopiero od soboty czyli 7dpt. I bóle brzucha jak na @ nie dawały mi spokohu. Też się bałam ze @przyjdzie mimo wszystko. A jednak się udało ❤️ niech ten cud trawa i trwa ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakujemiwiary wrote:
    Dziewczyny nie mogę w to uwierzyć, pierwsze in vitro i udane. Właśnie jest moj 9dpt i test pokazuje 2 kreski. Czekam na siostrę i jade na betę. Nie jestem w stanę sama prowadzić jakie emocje 😱🙈 cuda się zdążają dlatego wiem że warto walczyć do końca i co najwazniejsze pozytywnie myśleć. To połowa sukcesu ❤️ na resztę wpływu nie mamy ❤️ tak bardzo się cieszę ❤️ gdy test pokazał 2 kreski od razu zadzwoniłam do męża, normalnie nie mogłam wydobyć z siebie głosu tak bardzo płakałam że szczęścia ❤️ teraz aby juz dalej było wszystko dobrze ❤️ BŁAGAM Cie Panie Boże ❤️

    Cudownie ❣️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2020, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, ile dni po zastrzyku overtielle powinien pojawić się okres???

  • Olympionica Autorytet
    Postów: 552 595

    Wysłany: 21 września 2020, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakujemiwiary wrote:
    Dziewczyny nie mogę w to uwierzyć, pierwsze in vitro i udane. Właśnie jest moj 9dpt i test pokazuje 2 kreski. Czekam na siostrę i jade na betę. Nie jestem w stanę sama prowadzić jakie emocje 😱🙈 cuda się zdążają dlatego wiem że warto walczyć do końca i co najwazniejsze pozytywnie myśleć. To połowa sukcesu ❤️ na resztę wpływu nie mamy ❤️ tak bardzo się cieszę ❤️ gdy test pokazał 2 kreski od razu zadzwoniłam do męża, normalnie nie mogłam wydobyć z siebie głosu tak bardzo płakałam że szczęścia ❤️ teraz aby juz dalej było wszystko dobrze ❤️ BŁAGAM Cie Panie Boże ❤️

    Fantastyczna wiadomość! :) i jaki pełen pozytywnych emocji wpis A mnie to ostatnio ciągle wszystko rozczula. Sama prawie się poplakalam czytając Twój wpis. Niech Twój cud będzie silny i zdrowy i niech już Was zaskakuje tylko dobrymi wiadomościami. :)

    Brakujemiwiary lubi tę wiadomość

    ONA: 37 l. AMH 2,55 (2020) -> 2,23 (2022)
    ON: 39 l. Nieprawidłowy kariotyp, Translokacja robertsonowska (13,14), słaba koncentracja i morfologia

    I IVF / IMSI + PGT-SR
    13.01.2021 Punkcja, 21 komórek pobranych -> 18 dojrzałych i zapłodnionych -> 13 trzydniowych zarodkow -> 6 blastek -> 3 prawidłowe zarodki po badaniu genetycznym
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️ 4BB

    21.04.2021 Transfer 1❄️4AA beta <0,2 💔 😢 -> immunologia prof. Malinowski Łódź, leki i sczepienia limfocytami
    22.12.2021 Transfer 2❄️4AB beta <0,2 💔 😢 -> histero + biopsja endo cd56, cd138
    12.04.2022 Transfer 3❄️4BB beta <0,2 💔 😢 -> Reprofit Czechy, ERA test, przesuniete okno implantacyjne o 24 h

    II IVF / PICSI + MACS + PGT-SR 17 MII -> 10 ❄️
    09.03.2023 Transfer 4 Reprofit Brno
    4dpt II, 5dpt 13,7, 7 dpt 45,5, 9 dpt 109, 11 dpt 243, 14 dpt 739
  • HANA84 Ekspertka
    Postów: 165 216

    Wysłany: 21 września 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakujemiwiary wrote:
    Dziewczyny nie mogę w to uwierzyć, pierwsze in vitro i udane. Właśnie jest moj 9dpt i test pokazuje 2 kreski. Czekam na siostrę i jade na betę. Nie jestem w stanę sama prowadzić jakie emocje 😱🙈 cuda się zdążają dlatego wiem że warto walczyć do końca i co najwazniejsze pozytywnie myśleć. To połowa sukcesu ❤️ na resztę wpływu nie mamy ❤️ tak bardzo się cieszę ❤️ gdy test pokazał 2 kreski od razu zadzwoniłam do męża, normalnie nie mogłam wydobyć z siebie głosu tak bardzo płakałam że szczęścia ❤️ teraz aby juz dalej było wszystko dobrze ❤️ BŁAGAM Cie Panie Boże ❤️


    Gratulacje!

    Brakujemiwiary lubi tę wiadomość

  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2764 2345

    Wysłany: 21 września 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi proszę jak to jest w Invi we Wro.
    Chodzi mi o to że, że przygotowujemy się z mężem do I inseminacji nasieniem dawcy, za nami I wizyta w klinice, przed nami dopiero II, jednak zaczęliśmy rozważać taka opcję czy nie od razu jest lepiej podejść do ivf.
    U mnie rysuje się wszystko w porządku na razie i pomimo tego i tak jest mała szansa że inseminacja się uda za pierwszym razem.
    Myślicie że pomimo tego i tak doktor będzie mnie namawiać aby jednak spróbować chociaż raz podejść do samej inseminacji ? Czy mogę np. Śmiało odmówić?

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 21 września 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brakujemiwiary wrote:
    Dziewczyny nie mogę w to uwierzyć, pierwsze in vitro i udane. Właśnie jest moj 9dpt i test pokazuje 2 kreski. Czekam na siostrę i jade na betę. Nie jestem w stanę sama prowadzić jakie emocje 😱🙈 cuda się zdążają dlatego wiem że warto walczyć do końca i co najwazniejsze pozytywnie myśleć. To połowa sukcesu ❤️ na resztę wpływu nie mamy ❤️ tak bardzo się cieszę ❤️ gdy test pokazał 2 kreski od razu zadzwoniłam do męża, normalnie nie mogłam wydobyć z siebie głosu tak bardzo płakałam że szczęścia ❤️ teraz aby juz dalej było wszystko dobrze ❤️ BŁAGAM Cie Panie Boże ❤️
    Gratulacje :) pięknych przyrostów bety!

    Brakujemiwiary lubi tę wiadomość

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • Brakujemiwiary Znajoma
    Postów: 17 41

    Wysłany: 21 września 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Powiedzcie mi proszę jak to jest w Invi we Wro.
    Chodzi mi o to że, że przygotowujemy się z mężem do I inseminacji nasieniem dawcy, za nami I wizyta w klinice, przed nami dopiero II, jednak zaczęliśmy rozważać taka opcję czy nie od razu jest lepiej podejść do ivf.
    U mnie rysuje się wszystko w porządku na razie i pomimo tego i tak jest mała szansa że inseminacja się uda za pierwszym razem.
    Myślicie że pomimo tego i tak doktor będzie mnie namawiać aby jednak spróbować chociaż raz podejść do samej inseminacji ? Czy mogę np. Śmiało odmówić?
    A do jakiego lekarza chodzisz? Ja mialam 2 iui, lekarz nie namawiał wręcz mówił że szkoda pieniędzy żeby do razu in vitro robić bo są szanse że iui się uda a to wiadomo mniejsze koszta. Też miałam z nasileniem dawcy. Z perspektywy czasu powiem tylko że żałuję straconych miesiący na iui. Nie mówię że pieniędzy bo właśnie doszło do mnie po pozytywnym teście ze pieniądze się nie liczą gdy się widzi pozytywny test ❤️

  • Brakujemiwiary Znajoma
    Postów: 17 41

    Wysłany: 21 września 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesyem w stanie odpisać każdej z osobna, dlatego piszę tu ❤️. Ie dziękuję co by nie zapeszyć, ale wiem że będzie wszystko dobrze, czuję to ❤️

  • Olympionica Autorytet
    Postów: 552 595

    Wysłany: 21 września 2020, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Statystycznie IUI ma skutecznosc 10% A in vitro około 30% na transfer a ponad 50 % na procedurę u kobiet do 40 roku życia.

    U nas lekarz powiedział że sugeruje in vitro co nie znaczy że nie zrobi nam IUI jeśli takie będzie nasze życzenie. Ale aznaczyl ze może po porzepuszczeniu przez medium nie zostać prawie nic do zabiegu z takiej małej ilości plemników. My tez wolimy in-vitro od razu ze wzgledu na statystycznie niska skutecznosc inswminacji. Więc doradzam szczera rozmowę z lekarzem wiadomo że oni muszą być delikatni i nie być odebrani jakby chcieli sugerować droższe opcje pacjentom i "naciagac ich na kase" Ale jesli takie jest Wasze życzenia że od razu IVF, jesli sa takie wskazania, to pewnie się przychyla do tej prośby. Zalezy tez ile kobieta ma lat. U mnie mowil ze gdybym miała 25 lat, to by nas próbowali podnieść jeszcze lekami czy potem IUI. A że już 35 i moja płodność może zacząć nagle spadac to grubsze działa trzeba wyciągnąć :D bo jeszcze jest duża szansa na skuteczne IVF więc szkoda by bylo ten czas zmarnować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2020, 11:29

    ONA: 37 l. AMH 2,55 (2020) -> 2,23 (2022)
    ON: 39 l. Nieprawidłowy kariotyp, Translokacja robertsonowska (13,14), słaba koncentracja i morfologia

    I IVF / IMSI + PGT-SR
    13.01.2021 Punkcja, 21 komórek pobranych -> 18 dojrzałych i zapłodnionych -> 13 trzydniowych zarodkow -> 6 blastek -> 3 prawidłowe zarodki po badaniu genetycznym
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️ 4BB

    21.04.2021 Transfer 1❄️4AA beta <0,2 💔 😢 -> immunologia prof. Malinowski Łódź, leki i sczepienia limfocytami
    22.12.2021 Transfer 2❄️4AB beta <0,2 💔 😢 -> histero + biopsja endo cd56, cd138
    12.04.2022 Transfer 3❄️4BB beta <0,2 💔 😢 -> Reprofit Czechy, ERA test, przesuniete okno implantacyjne o 24 h

    II IVF / PICSI + MACS + PGT-SR 17 MII -> 10 ❄️
    09.03.2023 Transfer 4 Reprofit Brno
    4dpt II, 5dpt 13,7, 7 dpt 45,5, 9 dpt 109, 11 dpt 243, 14 dpt 739
  • Anonimek Przyjaciółka
    Postów: 110 51

    Wysłany: 21 września 2020, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Powiedzcie mi proszę jak to jest w Invi we Wro.
    Chodzi mi o to że, że przygotowujemy się z mężem do I inseminacji nasieniem dawcy, za nami I wizyta w klinice, przed nami dopiero II, jednak zaczęliśmy rozważać taka opcję czy nie od razu jest lepiej podejść do ivf.
    U mnie rysuje się wszystko w porządku na razie i pomimo tego i tak jest mała szansa że inseminacja się uda za pierwszym razem.
    Myślicie że pomimo tego i tak doktor będzie mnie namawiać aby jednak spróbować chociaż raz podejść do samej inseminacji ? Czy mogę np. Śmiało odmówić?
    Ja miałam 8 AID, na własne życzenie. Doktor bodajże po 3 czy 4 razie sugerował ivf, ale nie chciałam się zgodzić. Nie wiem czy czasem nie ma wymogu spróbowania iui, zanim się podejdzie do ivf.

    relg3e5e3c6j2p62.png
    Azoospermia, u mnie wszystko (niby) ok.
    8 x AID bez skutku
    20.11.2018 start in vitro
    06.12.2018 szczęśliwy transfer, brak mrozaków
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 21 września 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Powiedzcie mi proszę jak to jest w Invi we Wro.
    Chodzi mi o to że, że przygotowujemy się z mężem do I inseminacji nasieniem dawcy, za nami I wizyta w klinice, przed nami dopiero II, jednak zaczęliśmy rozważać taka opcję czy nie od razu jest lepiej podejść do ivf.
    U mnie rysuje się wszystko w porządku na razie i pomimo tego i tak jest mała szansa że inseminacja się uda za pierwszym razem.
    Myślicie że pomimo tego i tak doktor będzie mnie namawiać aby jednak spróbować chociaż raz podejść do samej inseminacji ? Czy mogę np. Śmiało odmówić?
    Witaj.ja rozważam 4ivf z nasieniem dawcy i męża tzw mix.Ja osobiście uważam inseminacje za stratę czasu, ale to zależy od wielu czynników też m.in od wieku.Im człowiek starszy tym gorzej.Wielu osobom się udaje IUI.Jeśli podejmiecie decyzję o IVF to lekarz nie będzie Was namawiał na IUI.Mam pytanie, czy lekarz Wam określił jak długo czeka się na dawcę?Możesz napisać jak wygląda procedura doboru dawcy?

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2764 2345

    Wysłany: 21 września 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 25 lat, więc podejrzewam cicho, że będzie mnie namawiać do inseminacji. Lecze się u doktor Kozioł.
    Lata latami, ale tu nam się też rozchodzi szczerze mówiąc o finanse... Bo te pieniądze które miały by pójść ewentualnie na in vitro - nie chcemy jak na loterii(Może się uda,
    może się nie uda) wydawać na kolejne i kolejne inseminacje :/
    Dlatego właśnie pytam Was, Czy wiecie czy w Invi we Wrocławiu Aby podejść do in vitro konieczna czy wymagana jest chociaż jedna IUI.
    Jednak chyba faktycznie będę chciała porozmawiać na lokalnej wizycie z Panią doktor, ewentualnie tylko raz spróbować może to IUI. Jak się nie uda to od razu lecieć tematem ivf i tyle 😉

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2764 2345

    Wysłany: 21 września 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Witaj.ja rozważam 4ivf z nasieniem dawcy i męża tzw mix.Ja osobiście uważam inseminacje za stratę czasu, ale to zależy od wielu czynników też m.in od wieku.Im człowiek starszy tym gorzej.Wielu osobom się udaje IUI.Jeśli podejmiecie decyzję o IVF to lekarz nie będzie Was namawiał na IUI.Mam pytanie, czy lekarz Wam określił jak długo czeka się na dawcę?Możesz napisać jak wygląda procedura doboru dawcy?
    Niestety nie pomogę Ci :( jesteśmy tylko na razie po I wizycie, kolejna dopiero chyba będzie aż w grudniu niestety ze względu na oddelegowanie męża w pracy :(
    Sama chciałabym wiedzieć jak to wygląda, może któraś z Was mogłaby nam przybliżyć ten temat? :) o ile takie macie doświadczenie w ogóle.
    Powiedziała mi tylko doktor, że jak zrobię już te wszystkie badania, które mi zleciła i będzie wszystko ok to na następnej wizycie rozpisze mi stymulacje i wybierzemy dawce, więc mąż będzie mógł wejść że mną do gabinetu. Tyle wiem.

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 21 września 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Niestety nie pomogę Ci :( jesteśmy tylko na razie po I wizycie, kolejna dopiero chyba będzie aż w grudniu niestety ze względu na oddelegowanie męża w pracy :(
    Sama chciałabym wiedzieć jak to wygląda, może któraś z Was mogłaby nam przybliżyć ten temat? :) o ile takie macie doświadczenie w ogóle.
    Powiedziała mi tylko doktor, że jak zrobię już te wszystkie badania, które mi zleciła i będzie wszystko ok to na następnej wizycie rozpisze mi stymulacje i wybierzemy dawce, więc mąż będzie mógł wejść że mną do gabinetu. Tyle wiem.
    Jesteś młoda więc może spróbujcie 1 UIU.Cena jest większa niż zwykłe Iui bo dolicza się dawcę.Jeśli masz drożne jajowody to może warto Iui.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
‹‹ 379 380 381 382 383 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ