X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • palika Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 5 marca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa chyba najszybciej 13.03 bo tak powinnam dostać @. Chociaż kusi mnie żeby wcześniej testować :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 6 marca 2019, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palika wrote:
    Morwa chyba najszybciej 13.03 bo tak powinnam dostać @. Chociaż kusi mnie żeby wcześniej testować :)
    3mam kciuki ;*..tylko poczekaj tak jak lekarz kazał:). Ja testowałam dzień przed i 1 kreska .. A dzień po beta 491 ;). Ja też u tego lekarza jestem ;).

    palika lubi tę wiadomość

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Dzwoniłam i tam ale podobno nie robią.
    W diagnostycr juz nie robią ale w synevo robią

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 6 marca 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    W diagnostycr juz nie robią ale w synevo robią

    Ja robiłam ww wrześniu 2018r. więc może faktycznie już nie robią w Diagnostyce.

    No właśnie Aguś a pytałaś w klinice? Oni współpracują z synevo.

    Palika witam w naszym gronie :* Kciuki za pozytywny test!!!

    Mia może gin założy Ci już kartę ciąży :D

    mia4444 lubi tę wiadomość

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • FinnRasiel Ekspertka
    Postów: 140 74

    Wysłany: 6 marca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia - trzymaj się zdrowo i niech maleństwo rośnie jak na drożdżach :) . Ale ci zazdroszczę, że już jesteś po tym wszystkim. Daj znać jakiego lekarza/klinikę wybrałaś do prowadzenia ciąży (ja się zastanawiam nad Medfeminą, bo gdyby się moje ICSI udało to tam właśnie chciałabym rodzić).

    A u nas już ostatnie dni odliczania. Czekam na okres tylko (2-3 dni myślę max). Siedzę jak na szpilkach.
    Wizyta umówiona już na wszelki wypadek w oba dni newralgiczne. Staram się wyzerować umysł, ćwiczę jogę i oddychanie bo zwariować idzie. Czuję się już mega zmęczona tym czekaniem i tymi lekami wszystkimi.
    Antki i Duphaston załatwiły mi moją i tak suchą skórę na amen, antybiotyk morduje przewód pokarmowy...ja nie wiem jak moje ciało teraz wytrzyma jeszcze do tego stymulację. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni... ;)

    Kończymy drugą serię antybiotyku na Ureaplasmę. Dobrze, że to tylko 3-dniowy bo do ICSI podchodziłabym jako kompletny biologiczny wrak człowieka chyba...

    mia4444 lubi tę wiadomość

    # mother, you're mumbling...
    36l
    AMH- 1,2 (2016) 0,9 (2017) 0,9 (2018)
    LUF - niepotwierdzone
    (I) ICSI (Marzec 2019)przez torbiel procedura przerwana
    03. 2019 Laparoskopia Endometrioza IV stopnia, liczne zrosty, większość usunięta, nie wdrożone leczenie - naturalne starania (?)
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 6 marca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BitterSweetSymphony wrote:
    Ja robiłam ww wrześniu 2018r. więc może faktycznie już nie robią w Diagnostyce.

    No właśnie Aguś a pytałaś w klinice? Oni współpracują z synevo.

    Palika witam w naszym gronie :* Kciuki za pozytywny test!!!

    Mia może gin założy Ci już kartę ciąży :D
    Dziękuję oby założył na dluuuugoooo;). Po ostatnim mam strach... ;((.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 12:59

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 6 marca 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FinnRasiel wrote:
    Mia - trzymaj się zdrowo i niech maleństwo rośnie jak na drożdżach :) . Ale ci zazdroszczę, że już jesteś po tym wszystkim. Daj znać jakiego lekarza/klinikę wybrałaś do prowadzenia ciąży (ja się zastanawiam nad Medfeminą, bo gdyby się moje ICSI udało to tam właśnie chciałabym rodzić).

    A u nas już ostatnie dni odliczania. Czekam na okres tylko (2-3 dni myślę max). Siedzę jak na szpilkach.
    Wizyta umówiona już na wszelki wypadek w oba dni newralgiczne. Staram się wyzerować umysł, ćwiczę jogę i oddychanie bo zwariować idzie. Czuję się już mega zmęczona tym czekaniem i tymi lekami wszystkimi.
    Antki i Duphaston załatwiły mi moją i tak suchą skórę na amen, antybiotyk morduje przewód pokarmowy...ja nie wiem jak moje ciało teraz wytrzyma jeszcze do tego stymulację. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni... ;)

    Kończymy drugą serię antybiotyku na Ureaplasmę. Dobrze, że to tylko 3-dniowy bo do ICSI podchodziłabym jako kompletny biologiczny wrak człowieka chyba...

    Kochana ja u sobie mam fajnego lekarza z leszna.
    Bo klinika nie prowadzi. To.szukalam bliżej..Już mam.dosyc jeżdżenia, a tu na miejscu lekarz i ma dobre opinie i.sprzet . ;).

    FinnRasiel lubi tę wiadomość

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 marca 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć zastanawiamy się z Lubym nad wizyta w tej klinice. Już wiemy że mamy problem męski (morfologia 0%, hba 93%, fragmentach 14,8%, żylaków brak) robione w tej klinice Wrocław. Ja mam niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemie czynnościową i amh coś koło 10. Owulacje są ale późno ok 20dc. Teraz czekam na hsg ale w międzyczasie chce zapisać nas na wizytę. Na ostatniej wizycie u mojego obecnego ginekologa uslaszlam że kwalifikujemy się na insemknację tylko brakuje hsg. Ciekawa jestem kogo polecacie? Albo jakie badanie warto zrobić przed pierwszą wizytą. Nie zaprzeczę że stresuje mnie konieczność leczenia bo myślałam że dłużej zejdzie ale się uda a tu już ponad rok za namj

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • mia4444 Autorytet
    Postów: 1113 950

    Wysłany: 6 marca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Cześć zastanawiamy się z Lubym nad wizyta w tej klinice. Już wiemy że mamy problem męski (morfologia 0%, hba 93%, fragmentach 14,8%, żylaków brak) robione w tej klinice Wrocław. Ja mam niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemie czynnościową i amh coś koło 10. Owulacje są ale późno ok 20dc. Teraz czekam na hsg ale w międzyczasie chce zapisać nas na wizytę. Na ostatniej wizycie u mojego obecnego ginekologa uslaszlam że kwalifikujemy się na insemknację tylko brakuje hsg. Ciekawa jestem kogo polecacie? Albo jakie badanie warto zrobić przed pierwszą wizytą. Nie zaprzeczę że stresuje mnie konieczność leczenia bo myślałam że dłużej zejdzie ale się uda a tu już ponad rok za namj
    Hej.
    Badania to klinika sama zleci,chce mieć swoje ..warto iść na wizytę i lekarz doradzi . Zależy czy chcecie czekać bo do dok G czeka się długo ponoć bardzo dobry. Ja jestem u dok L i jestem też zadowolona .;).

    74diwn15bdy1nj9o.png ❤❤❤.
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 marca 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jeszcze ale zrobię hsg i wtedy pójdę a wizytę. Pewnie niektóre badania trzeba będzie powtórzyć ale jakiś o raz sytuacji będzie. Niedługo podejmiemy decyzje do kogo się udamy. Mi ginekolog polecił dwóch lekarzy jednego z invimedu drugiego z invicty(tu kiedyś pracował) ale nie wiem jaka decyzję podjąć czy wybrać polecanego czy jakiegos innego

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • zulka Autorytet
    Postów: 1578 1902

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    W diagnostycr juz nie robią ale w synevo robią
    Dziękuje sprawdzę. Czy Nk robi się w konkretnych dniach cyklu. W piątek , sobotę mam dostać @

  • zulka Autorytet
    Postów: 1578 1902

    Wysłany: 6 marca 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Nie wiem jeszcze ale zrobię hsg i wtedy pójdę a wizytę. Pewnie niektóre badania trzeba będzie powtórzyć ale jakiś o raz sytuacji będzie. Niedługo podejmiemy decyzje do kogo się udamy. Mi ginekolog polecił dwóch lekarzy jednego z invimedu drugiego z invicty(tu kiedyś pracował) ale nie wiem jaka decyzję podjąć czy wybrać polecanego czy jakiegos innego
    Hej, powiem Ci z własnego doświadczenia, że przerobiłam 3 kliniki we Wrocławiu i Invicta wywarła najgorsze wrażenie na mnie z resztą na mężu też. Polmedis też nas rozczarował. Invimed jak na razie jest ok. Jestem u Lachowskiego i jestem zadowolona. Niedawno w klinice rozmawiałam z przypadkową dziewczyną i powiedziała, że Gizler i Lachowski są polecani.

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 marca 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My robiliśmy badania nasienia w InviMed i byliśmy zadowoleni. Niestety lekarzy nie znamy więc się pytam ja mam poleconego dr Trzeciaka ale nic na jego temat nie wiem. Szykuje się żeby zadzwonić i się umówić na wizytę. Teraz odebrałam wyniki wymazu z kanału szyjki macicy i chyba jest dobrze więc pewnie hsg w najbliższym cyklu zrobię. Ale chcę się w między czasie umówić na wizytę bo domyślam się że trochę się na nie czeka pewnie część wyników mi się przedawni ale trudno najwyżej będzie trzeba powtórzyć.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 6 marca 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka wrote:
    Dziękuje sprawdzę. Czy Nk robi się w konkretnych dniach cyklu. W piątek , sobotę mam dostać @
    Z tego co pamiętam w drugiej fazie cyklu chyba tak po 23 dc.

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • zulka Autorytet
    Postów: 1578 1902

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    My robiliśmy badania nasienia w InviMed i byliśmy zadowoleni. Niestety lekarzy nie znamy więc się pytam ja mam poleconego dr Trzeciaka ale nic na jego temat nie wiem. Szykuje się żeby zadzwonić i się umówić na wizytę. Teraz odebrałam wyniki wymazu z kanału szyjki macicy i chyba jest dobrze więc pewnie hsg w najbliższym cyklu zrobię. Ale chcę się w między czasie umówić na wizytę bo domyślam się że trochę się na nie czeka pewnie część wyników mi się przedawni ale trudno najwyżej będzie trzeba powtórzyć.
    O Trzeciaku mówią, że jest przystojny ;-)

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 6 marca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze że jest miły dla oka ;-) ale też ważne żeby był skuteczny :-) no nic zastanowię się i umówię do kogoś na wizytę

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • BitterSweetSymphony Autorytet
    Postów: 2574 1638

    Wysłany: 6 marca 2019, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    My robiliśmy badania nasienia w InviMed i byliśmy zadowoleni. Niestety lekarzy nie znamy więc się pytam ja mam poleconego dr Trzeciaka ale nic na jego temat nie wiem. Szykuje się żeby zadzwonić i się umówić na wizytę. Teraz odebrałam wyniki wymazu z kanału szyjki macicy i chyba jest dobrze więc pewnie hsg w najbliższym cyklu zrobię. Ale chcę się w między czasie umówić na wizytę bo domyślam się że trochę się na nie czeka pewnie część wyników mi się przedawni ale trudno najwyżej będzie trzeba powtórzyć.

    Ja się leczę u Trzeciaka. Jest naprawdę ok ;) Złego słowa nie mogę o nim powiedzieć. Na wizytę do niego czeka się maks 2-3tyg. Chyba, że coś się zmieniło. Ja dawno nie byłam w klinice.

    km5sio4pjn03nphx.png
    Nied.tarczycy, Hashi, niskie AMH (0,28), wysokie FSH, MTHFR a1298c hetero i PAI hetero, endo IV st.:
    1).24.04.19r. I Laparo --> 09.05. --> Visanne START/półroczna kuracja)
    2). 03.10.19r. II Laparo

    15.05.2013r. córka Maja ❤️ (ciąża naturalna)
    Moje ANIOŁKI:
    1. Po dwóch latach starań- ICSI - Michalinka 8/9tc (10tc - 09.09.17r.)
    2. Po trzech latach starań naturalny cud - Marcelinka 7/8tc (11tc - 25.08.18r.)

    02.11. 18r.- transfer śnieżynki (3-dniowy zarodek) :(
    29.09.20r. - rozpoczęcie procedury z KD (Eurofertil/Ostrawa)
    13.10.20r. - mamy dawczynie/początek stymulacji
    28.10.20r. - mamy trzy blastki ❄❄❄
    18.11.20r. (11:30) - transfer jednego ⛄ / dwie śnieżynki na zimowisku
    22.11.20r. - dwie kreseczki na teście (4dpt) 🥰/Beta: 6dpt - 27,2/8dpt -101/14dpt - 2091/15dpt - jest pęcherzyk ciążowy (również krwiak)/27dpt - 0,62cm maluszka z bijącym 💗 (133u/min)
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 7 marca 2019, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dzwoniłam wiec nie wiem ile się czeka narazie organizm robi mi psikusa i owu jeszcze nie było a to już 22 dc. Chciałabym się umówić do kliniki po hsg żeby mieć komplet badań.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 8 marca 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbliza mi sie drugi okres po punkcji i powiem wam ze znow zapowiada sie niezaciekawie. Mam endometrioze i zawsze mnie bardzo bolalo przed i w trakcie ale po tej punkcji jest gorzej w sr od 4 nie spalam bo mnie tak jajnik klul ze szok bralam az 2 tabsy naproxenu (mam na recepte bo on tylko na mnie dziala) a dzis znowu mnie kluje moze troche mniej i staram sie nie brac tabletki a @powinna byc jutro dopiero. Ogolnie jestem antytabletkowa wczesniej naproxen bralam sporadycznie co 3-4 okres a teraz juz drugi pod rzad sie faszeruje :( boje sie co mnie czeka po kolejnej punkcji czy ktoras z Was tez ma bardziej bolesne okresy po punkcji?

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
  • AniaK Ekspertka
    Postów: 158 55

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    Zbliza mi sie drugi okres po punkcji i powiem wam ze znow zapowiada sie niezaciekawie. Mam endometrioze i zawsze mnie bardzo bolalo przed i w trakcie ale po tej punkcji jest gorzej w sr od 4 nie spalam bo mnie tak jajnik klul ze szok bralam az 2 tabsy naproxenu (mam na recepte bo on tylko na mnie dziala) a dzis znowu mnie kluje moze troche mniej i staram sie nie brac tabletki a @powinna byc jutro dopiero. Ogolnie jestem antytabletkowa wczesniej naproxen bralam sporadycznie co 3-4 okres a teraz juz drugi pod rzad sie faszeruje :( boje sie co mnie czeka po kolejnej punkcji czy ktoras z Was tez ma bardziej bolesne okresy po punkcji?

    Nie wiem jak jest po punkcji ale od czasu kiedy odstawilam pigulki i zaczelismy sie starac o dziecko moje okresy to koszmar - 3 dni wyciete z zycia. Naproxenu nigdy nie probowlam przy okresie, musze sprobowac.

    AMH: 0.1
    Endometrioza IV stopnia / Laparoskopia / Torbiele Enfometrilane
    Invimed Wroclaw
    02/2019: Przygotowania do IVF z KD
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ