X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja1105 wrote:
    Ja estrofem odstawilam w 7 tygodniu.
    Natomiast z progesteronu zaczelam schodzic jakos w 14 tygodniu i od 16 jakos chyba w ogole nie bralam,na samym koncu to bralam tylko 1 tabletke dziennie.W miedzyczasie zbadalam progesteron na czczo i wynosil ok 50.

    P S.Gratuluję z całego serca.
    Alicja jak tam sie miewasz jak samoppczucie?

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
  • Baby89 Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Akceptuję zalecenia. Ja poszłam z wynikami i sam wdrożył leczenie
    A co ci wyszło z tych badań?
    Mila82- dr Gizler sam wdrożył leczenia na podstawie badan? Ja mam pozytywne ana1, ANA 2 i ANA 3. Dodatkowo wyszły mi mutacje w pakiecie z trombofilii MTHFR i PAI 1

    Ona- 32 lat
    On- 33 lata

    -Styczeń 2019- rozpoczęcie starań naturalnych
    Klinika w Niemcach :
    -Październik 2020- nieudane IUI
    -Listopad 2020- nieudana IUI
    -Grudzień 2020- nieudana IUI
    -Styczeń 2021- nieudane IUI
    Zmiana kliniki Invimed Wrocław:
    - Czerwiec 2021- punkcja-pobrano 18 dojrzałych pęcherzyków- mamy dwie blastocysty 4 BB, 4BB ❄️❄️
    - Lipiec 2021- transfer blastocysty - beta <0,5 😢
    - Październik 2021- transfer blastocysty- beta 2,4 😢
    Zmiana kliniki- Czechy:
    - czerwiec 2022- transfer blastocysty
    26.07 ❤️
  • Baby89 Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondie81 wrote:
    Pytałam dr G którego z immunologów najbardziej poleca, w razie gdyby nie udało się dostać do Paśnika, to odpowiedział mi że Paśnik najlepszy.
    Pisałam maile do pań z rejestracji a także dzwoniłam i po kilku próbach udało się znaleźć termin.
    Ludzie odwołują wizyty. W ten sposób mam już 2 za sobą w ciągu ostatnich 2 miesięcy. Obie na ostatnią chwilę. Jest też inna przychodnia w Łodzi APS Medica w której dr Pasnik przyjmuje 2 x w miesiącu ale też można się tam dostać.
    Jakby się nie udało myślę ze warto spróbować u innego 🙂
    Okay, Dziekuje za cenne informacje. Zaraz zobaczę jaka to przychodnia i jak sie tam najlepiej umowic.

    Ona- 32 lat
    On- 33 lata

    -Styczeń 2019- rozpoczęcie starań naturalnych
    Klinika w Niemcach :
    -Październik 2020- nieudane IUI
    -Listopad 2020- nieudana IUI
    -Grudzień 2020- nieudana IUI
    -Styczeń 2021- nieudane IUI
    Zmiana kliniki Invimed Wrocław:
    - Czerwiec 2021- punkcja-pobrano 18 dojrzałych pęcherzyków- mamy dwie blastocysty 4 BB, 4BB ❄️❄️
    - Lipiec 2021- transfer blastocysty - beta <0,5 😢
    - Październik 2021- transfer blastocysty- beta 2,4 😢
    Zmiana kliniki- Czechy:
    - czerwiec 2022- transfer blastocysty
    26.07 ❤️
  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Kochane mam pytanie do was bo potrzebuje otrzymać cała swoją dokumentacje z ivf. Po punkcji jak i transferach nie otrzymałam nic po za fakturami.. czy mogę napisać do nich o wydanie dokumentacji ? Ktoś z was może tak robił? Potrzebuje dokumenty do dalszego leczenia i w ogóle faktu za miałam to robione bo idąc do lekarzy proszą o papiery.
    Ogromnie gratuluje wszystkim.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina1630 wrote:
    Witajcie. Kochane mam pytanie do was bo potrzebuje otrzymać cała swoją dokumentacje z ivf. Po punkcji jak i transferach nie otrzymałam nic po za fakturami.. czy mogę napisać do nich o wydanie dokumentacji ? Ktoś z was może tak robił? Potrzebuje dokumenty do dalszego leczenia i w ogóle faktu za miałam to robione bo idąc do lekarzy proszą o papiery.
    Ogromnie gratuluje wszystkim.

    Ja miałam konto na portalu pacjenta i otrzymałam kartę informacyjną z wszystkimi danymi, pobrane oocyty, zarodki jak się rozwijały itd. Myślę że w klinice powinno ci wydać ten dokument.

  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alimak1408 wrote:
    Ja miałam konto na portalu pacjenta i otrzymałam kartę informacyjną z wszystkimi danymi, pobrane oocyty, zarodki jak się rozwijały itd. Myślę że w klinice powinno ci wydać ten dokument.

    Czy to miałaś w jakieś zakładce ? Tez mam portal, ale nic tam nie widzę

  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga sprawa mam prośbę powiedzcie co byście mówiły lekarzowi.
    U mnie beta zatrzymała się wychodził to 4/5tyg. Doszło do oczyszczenia sie macicy, zwinęła sie prawidłowo itp. Nie miałam usg po becie wiec nie wiem czy był pęcherzyk czy nie.
    I teraz kwestia tego - czy wy byście mówiły lekarzowi, ze byłyście w ciąży po ivf i doszło do poronienia, czy nie było ciąży w ogóle ?
    Spotkałam się z niemiła kiedyś reakcja, ze beta 500 mimo wszystko to biochemiczna a nie żadna ciąża i mam sobie nie wmawiać. Wiec co mówić na wizycie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina1630 wrote:
    Czy to miałaś w jakieś zakładce ? Tez mam portal, ale nic tam nie widzę

    Leczenie i potem karty informacyjne. Mam pdf do pobrania.

  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 25 czerwca 2021, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alimak1408 wrote:
    Leczenie i potem karty informacyjne. Mam pdf do pobrania.

    Ok dziękuje ja tego nie mam, ale już napisałam wiadomość. ;)

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, 02.06 miałam punkcję. Dochodziłam do siebie kilka dni, czułam się Ok.
    Od tego tygodnia mam jakby rwanie i pieczenie w pachwinach, czasami promieniuje na boki albo brzuch. Najgorzej jak siedzę, jak stoję i chodzę to jest w miarę Ok.
    W poniedziałek byłam na wizycie pierwszej po punkcjiu dr Ż i po ekspresowym usg stwierdził ze wszytsko Ok, ale od wtorku zaczęło mi się to pieczenie i kłucie w pachwinach. Podejrzewam jajniki i się boje bardzo.. byłam dzisiaj zrobić badania z krwi CRP i OB, zaraz jadę do ginekologa prywatnie bo dr Ż jest już na urlopie.
    Mam 6 blastek, mam się przygotowywać do transferu, a jak to będzie jakieś zapalenie jajników to ja nie wiem jak to się skonczy ;(
    Czy któraś z Was miała coś podobnego? Dzisiaj 14dc może praca tych jajników wzmaga ten ból.

  • mila82 Autorytet
    Postów: 1327 647

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby89 wrote:
    Mila82- dr Gizler sam wdrożył leczenia na podstawie badan? Ja mam pozytywne ana1, ANA 2 i ANA 3. Dodatkowo wyszły mi mutacje w pakiecie z trombofilii MTHFR i PAI 1
    Tak dr sam wdrożył leczenie tzn ja mam skopane cytokiny I immumofenityp .dostałam zalecenia przed transferem wlewow z intralipidu.
    Jeśli chodzi o ana to dostaniesz profilaktycznie przed transferem steryd tzn od 3dc.
    PAI to heparyna od dnia transferu.
    MTHFR musisz włączyć kwas foliowy folian. Zbadaj koniecznie homicysteine ponieważ przy tej mutacji moze byc za wysoka .przed ciąża powinna być mniej jak 8.
    Jak jesteś z wrocka to w diagnostyce na opolskiej.poniewaz To bardzo wrażliwe badanie i oni od razu dają do laboratorium.
    Jeśli wyjdzie za wysoka to trzeba brać vit b12

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1327 647

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina1630 wrote:
    Druga sprawa mam prośbę powiedzcie co byście mówiły lekarzowi.
    U mnie beta zatrzymała się wychodził to 4/5tyg. Doszło do oczyszczenia sie macicy, zwinęła sie prawidłowo itp. Nie miałam usg po becie wiec nie wiem czy był pęcherzyk czy nie.
    I teraz kwestia tego - czy wy byście mówiły lekarzowi, ze byłyście w ciąży po ivf i doszło do poronienia, czy nie było ciąży w ogóle ?
    Spotkałam się z niemiła kiedyś reakcja, ze beta 500 mimo wszystko to biochemiczna a nie żadna ciąża i mam sobie nie wmawiać. Wiec co mówić na wizycie..
    A u jakiego lekarza w klinice sue leczysz?
    Nie powinnaś nic ukrywać. Jeśli jest biochemiczna to może warto zrobić kilka badań. Może gdzieś jest przyczyna niepowodzenia.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Myszka87 Ekspertka
    Postów: 176 266

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, sorki że tak się włączam ale mam pytanie w którym dniu po transferze robiliście betę. Tak się zastanawiam czy 5 dpt to nie za wcześnie?? Po transferrze miałyście jakieś objawy które wskazywałby że się powiodło???

    In vitro start 2021
    28.04.2021 punkcja mamy 1 ❄4 BB
    23.06.2021 Transfer❄
  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    A u jakiego lekarza w klinice sue leczysz?
    Nie powinnaś nic ukrywać. Jeśli jest biochemiczna to może warto zrobić kilka badań. Może gdzieś jest przyczyna niepowodzenia.

    Hej u Gizlera.
    Wiesz bardziej chodzi mi o to ze jak ide do innego lekarza czy mam mówić ze w ciąży byłam itp? Wiem to głupie pytanie, ale ostatnio się wkurzyłam. Po prostu nie wiek czy jak lekarz zapyta o ciąże i porody to mam mówić ze ciąża 1 porodów 0.

  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka87 wrote:
    Cześć dziewczyny, sorki że tak się włączam ale mam pytanie w którym dniu po transferze robiliście betę. Tak się zastanawiam czy 5 dpt to nie za wcześnie?? Po transferrze miałyście jakieś objawy które wskazywałby że się powiodło???

    Dziewczyny robią nawet 5dpt i coś jest choć to mega szybko, ja robiłam w 7dpt miałam wartość 99..

    Myszka87 lubi tę wiadomość

  • Myszka87 Ekspertka
    Postów: 176 266

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina1630 wrote:
    Dziewczyny robią nawet 5dpt i coś jest choć to mega szybko, ja robiłam w 7dpt miałam wartość 99..
    No trochę się obawiam że się zdoluje jak nic nie wyjdzie. A miałaś wcześniej jakieś objawy?? Czy raczej nie?

    In vitro start 2021
    28.04.2021 punkcja mamy 1 ❄4 BB
    23.06.2021 Transfer❄
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1327 647

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalina1630 wrote:
    Hej u Gizlera.
    Wiesz bardziej chodzi mi o to ze jak ide do innego lekarza czy mam mówić ze w ciąży byłam itp? Wiem to głupie pytanie, ale ostatnio się wkurzyłam. Po prostu nie wiek czy jak lekarz zapyta o ciąże i porody to mam mówić ze ciąża 1 porodów 0.
    Jestem u tego samego lekarza.
    Zawsze mówię prawdę lekarzom. Tzn 3 ciążę i 0 porodów.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1327 647

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka87 wrote:
    Cześć dziewczyny, sorki że tak się włączam ale mam pytanie w którym dniu po transferze robiliście betę. Tak się zastanawiam czy 5 dpt to nie za wcześnie?? Po transferrze miałyście jakieś objawy które wskazywałby że się powiodło???
    Ja nie miałam nigdy żadnych objawów na początku.
    Robiłam sikacza 6dpt i byl cień a beta 7dpt 17.

    Myszka87 lubi tę wiadomość

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Kalina1630 Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 26 czerwca 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka87 wrote:
    No trochę się obawiam że się zdoluje jak nic nie wyjdzie. A miałaś wcześniej jakieś objawy?? Czy raczej nie?

    Jak na okres wszystko. Ból podbrzusza, śluzu zero, piersi lekko tylko. I mdłości wieczorem, ale wszystko jak na okres.

    Myszka87 lubi tę wiadomość

  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    Alicja jak tam sie miewasz jak samoppczucie?

    Hej.Raz lepiej,raz gorzej.Pod koniec przyszlego tygodnia mam połówkowe i już się stresuję bardzo,a jak u Ciebie?Na kiedy masz zaplanowane?

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
‹‹ 667 668 669 670 671 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ