X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 14 marca 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy ktoś już korzystał z kliniki Invimed Wrocław są jakie kolwiek efekty ? Godni polecenia lekarze ? Narazie mąż robil tam tylko wyniki nasienia które nie wyszly najlepiej :( morfologia 0%
    Na pierwsza wizyte z lekarzem umówilam nas na 29 marca 2016 chcemy do tego czasu zrobic mezowi wyniki hormonow i usg jąder

    Mukooo, Moonick, mila82 lubią tę wiadomość

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 15 marca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Invimed z całego serca. Super obsługa, duża dyskrecja i profesjonalizm. Co prawda jeszcze efektów nie mam alr czuję po raz pierwszy od dwóch lat że jestem w dobrych rękach:)

    sosenka, Marzena1988 lubią tę wiadomość

  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 15 marca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka wrote:
    Ja polecam Invimed z całego serca. Super obsługa, duża dyskrecja i profesjonalizm. Co prawda jeszcze efektów nie mam alr czuję po raz pierwszy od dwóch lat że jestem w dobrych rękach:)


    A można wiedziec do jakiego lekarza chodzicie ?

    Olympionica lubi tę wiadomość

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka91 ja jestem zapisana do Invimedu na 19 marca wiec dam znać jakie są moje odczucia odnośnie tej kliniki po wizycie :) Wcześniej byłam w Invicta Wrocław w programie rządowym ale te czekanie mnie dobijało i zrezygnowaliśmy, teraz chcemy podejść do in vitro z sukcesem właśnie w invimedzie :)

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Dodka91 ja jestem zapisana do Invimedu na 19 marca wiec dam znać jakie są moje odczucia odnośnie tej kliniki po wizycie :) Wcześniej byłam w Invicta Wrocław w programie rządowym ale te czekanie mnie dobijało i zrezygnowaliśmy, teraz chcemy podejść do in vitro z sukcesem właśnie w invimedzie :)


    Daj znać kochana :) ja dostałam tam namiary na dr. Żórawskiego przez ó :p moze to dobry znak znajoma miala invitro i maja zdrowe blizniaki :) nasza wizyta na 28 marca wypada :)

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka91 widzę, że też masz problem z PCO. Powiedz mi jaki masz wynik AMH bo ja aż ponad 17. Jestem po pierwszym nieudanym in vitro. Teraz mam nadzieję, że zakwalifikują nas do programu "In vitro z Sukcesem" niby dwa podejścia kosztują 10 tys plus leki, ciekawe jakie będą dodatkowe koszty. My mamy wizytę u doktora Trzeciaka.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musialabym poszukac wynikow gdzies mam w domu bede wlasnie wszystkie dokumenty kompletowac przed wizyta w invimedzie zerkne dzisiaj i napisze wieczorkiem :) nio my mamy jeszcze problem męski :( wyszlo teraz na początku marca :( poprostu zalamka nawet o tym nie myslalam ze moze byc cos ze strony męża :((( a jednak :(((

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo się staracie ?

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 19 marca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka91 My właśnie wróciliśmy z Wrocławia. Załamałam sie troszke bo nie mozemy podejść do "In Vitro Z Sukcesem" ponieważ mam zbyt wysokie AMH. Lekarz zaproponował nam normalne in vitro koszt około 7-10tys. Ale nie wiem czy zdecyduje się na tą klinikę z tego powodu, że w porównaniu do Invicty chcą wszystkich badań oczywiście najlepiej, żeby były zrobione w ich klinice. My z mężem staramy się ponad 4 lata.
    Jeżeli chodzi o klinike to tak:
    -wystrój taki sobie za duzo szarości, brak żywych kolorów.
    -recepcja hmm brakowało mi uśmiechu recepcjonistek. Zachowywały się troche jakby siedziały tam za karę.
    - lekarz bardzo mily i uśmiechnięty zlego słowa powiedzieć nie mogę
    - parking troszkę lepszy niż w invikcie chociaż mógłby być wiekszy.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka też byłam dzisiaj w Invimedzie, może nawet widziałyśmy się na korytarzu :)
    Recepcjonistki, fakt, zero uśmiechu, ale może takie mają wymagania na tym stanowisku.
    Co do lekarza Żórawskiego - pierwsze wrażenie negatywne, wredny jednym słowem i wywyższał się, nie wdawał się w żadne dyskusje, despotyczny. Drugie spotkanie zdecydowanie na jego korzyść, przeprowadzał mi sono-hsg i mogę potwierdzić że wiedział co robi. Spotkanie po zabiegu też na plus. Jak będzie dalej - będę Wam relacjonować.
    Wystrój / kolorystyka mało mnie interesuje, skupiam się na efektach. Spośród znajomych mam osoby którym właśnie Żórawski pomógł, wrażenia co do jego osoby były identyczne - facet zyskuje z czasem ;)
    Pokój "męski" zwiedziłam dzisiaj, pełen profesjonalizm i dyskrecja.
    Panie w laboratorium trochę powolne, co jest z jednej strony plusem, z drugiej minusem.
    Badania - ja dostałam informację że spokojnie możemy robić badania gdzieś indziej, nie ma wymogu żeby w klinice były.
    W Invicta Wrocław byłam raz, wrażenie średnie, trochę to wszystko już podniszczone było. W Invimedzie zaplecze techniczne i obsługa medyczna jak najbardziej na plus.
    Pozytywnie również odbieram panią koordynator medyczną, spokojnie mogę do niej dzwonić / pisać, reaguje natychmiast, dopytuje lekarza o szczegóły, nakierowuje, sugeruje.

    To nie jest tak że jestem hurra optymistyczna, do IUI podchodzimy w przyszłym cyklu i wtedy będę mogła wypowiedzieć się więcej. Ale - z reguły jestem bardzo sceptyczna, a tutaj - kobieca intuicja mówi mi że moge im zaufać.

  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 19 marca 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Dodka91 My właśnie wróciliśmy z Wrocławia. Załamałam sie troszke bo nie mozemy podejść do "In Vitro Z Sukcesem" ponieważ mam zbyt wysokie AMH. Lekarz zaproponował nam normalne in vitro koszt około 7-10tys. Ale nie wiem czy zdecyduje się na tą klinikę z tego powodu, że w porównaniu do Invicty chcą wszystkich badań oczywiście najlepiej, żeby były zrobione w ich klinice. My z mężem staramy się ponad 4 lata.
    Jeżeli chodzi o klinike to tak:
    -wystrój taki sobie za duzo szarości, brak żywych kolorów.
    -recepcja hmm brakowało mi uśmiechu recepcjonistek. Zachowywały się troche jakby siedziały tam za karę.
    - lekarz bardzo mily i uśmiechnięty zlego słowa powiedzieć nie mogę
    - parking troszkę lepszy niż w invikcie chociaż mógłby być wiekszy.



    Kochana nie zalamuj sie będzie na pewno dobrze ! Musimy być dobrej myśli kiedys musi sie udac szukalam tych wynikow ale niestety nie mam zrobionego tego AMH :(((

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 19 marca 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Aneczka też byłam dzisiaj w Invimedzie, może nawet widziałyśmy się na korytarzu :)
    Recepcjonistki, fakt, zero uśmiechu, ale może takie mają wymagania na tym stanowisku.
    Co do lekarza Żórawskiego - pierwsze wrażenie negatywne, wredny jednym słowem i wywyższał się, nie wdawał się w żadne dyskusje, despotyczny. Drugie spotkanie zdecydowanie na jego korzyść, przeprowadzał mi sono-hsg i mogę potwierdzić że wiedział co robi. Spotkanie po zabiegu też na plus. Jak będzie dalej - będę Wam relacjonować.
    Wystrój / kolorystyka mało mnie interesuje, skupiam się na efektach. Spośród znajomych mam osoby którym właśnie Żórawski pomógł, wrażenia co do jego osoby były identyczne - facet zyskuje z czasem ;)
    Pokój "męski" zwiedziłam dzisiaj, pełen profesjonalizm i dyskrecja.
    Panie w laboratorium trochę powolne, co jest z jednej strony plusem, z drugiej minusem.
    Badania - ja dostałam informację że spokojnie możemy robić badania gdzieś indziej, nie ma wymogu żeby w klinice były.
    W Invicta Wrocław byłam raz, wrażenie średnie, trochę to wszystko już podniszczone było. W Invimedzie zaplecze techniczne i obsługa medyczna jak najbardziej na plus.
    Pozytywnie również odbieram panią koordynator medyczną, spokojnie mogę do niej dzwonić / pisać, reaguje natychmiast, dopytuje lekarza o szczegóły, nakierowuje, sugeruje.

    To nie jest tak że jestem hurra optymistyczna, do IUI podchodzimy w przyszłym cyklu i wtedy będę mogła wypowiedzieć się więcej. Ale - z reguły jestem bardzo sceptyczna, a tutaj - kobieca intuicja mówi mi że moge im zaufać.

    właśnie tez slyszalam o tym ŻÓrawskim że specyficzny ale jak ma nam pomóc. .. mam nadzieje ze uda nam się tak jak naszym znajomym mają zdrowe blizniaki po in vitro

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • Mukooo Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 19 marca 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, zaczynam przygode z forum wiec potrzebuje wiecej czasu :)
    Ja bylam w Invimedzie we Wrocławiu u dr Trzeciaka. Pierwsze wrażenie dobre, zadawal mnóstwo pytań i odpowiadał na wszystkie mu zadane. Zlecił sporo badań, bo była to nasza pierwsza wizyta w zwiazku z niepłodnością, ale tylko badanie nasienia mamy zrobić u nich. Reszta do wyboru, a nawet HSG polecał zrobić gdzie indziej, bo oni robią bez kontrastu. Sympatyczny i mam nadzieje, że pomoże..

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 19 marca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mukooo ja również byłam u doktora Trzeciaka. Fakt bardzo sympatyczny lekarz. Nam tez zlecił sporo badań. My jeszcze z mężem musimy się dobrze zastanowić czy zostać w Invimedzie, wszystko będzie zależeć od kosztów związanych z in vitro.

    Aguś19 lubi tę wiadomość

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 20 marca 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Jeśli chodzi o moje odczucia to tak:
    Chodzę do dr Gizlera - jak dla mnie wspaniały człowiek - pierwszy raz czują że ktoś się troszczy o to żeby było dobrze. Bardzo konkretny, nic nie obiecuje ale to akurat dla niego na plus. Co do wyników ja robię wszystkie w swojej przychodni ponieważ koszty tych wyników są bardzo duże a dr sam mmi to zaproponował.Nie ma u niego problemu że wyniki nie są z Invimedu. Lekarz jak dla mnie cudowny po prostu. Nawet jak nam się nie uda nie będą czuła się “ pokrzywdzona“ bo wszystko jest dopięte i pilnowane przez dr. Dr odpisuje niemalże natychmiast na maile - gdy niepokoily mnie wyniki zaraz wysłałam zapytanie i odstawiłam odpowiedz. Ja tak jak już pisałam z całego serca polecam. Co do Pań na recepcji - mało mnie interesują:) faktycznie są dość “ procesuralne“ ;) co akurat nie jest takie złe. Jeśli chcecie coś wiedzieć to pytajcie

  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 20 marca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm teraz mam wątpliwości do tego Żórawskiego jestem chyba na ten moment za slaba zeby lekarz do nas podchodzil z pogardą itp... naprawdę potrzebuje wsparcia a moze jednak umówić sie do innego ? Czytalam tez opinie o nim hmm potwierdza się ze jest bardzo wredny i wywyzsza się :/ jesli mam jezdzic specjalnie do wrocka i do takiego lekarza w dodatku to chyba bez sensu chce zeby mi pomogli a nie zdołowali :(

    BitterSweetSymphony lubi tę wiadomość

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 20 marca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka91 wrote:
    Hmmm teraz mam wątpliwości do tego Żórawskiego jestem chyba na ten moment za slaba zeby lekarz do nas podchodzil z pogardą itp... naprawdę potrzebuje wsparcia a moze jednak umówić sie do innego ? Czytalam tez opinie o nim hmm potwierdza się ze jest bardzo wredny i wywyzsza się :/ jesli mam jezdzic specjalnie do wrocka i do takiego lekarza w dodatku to chyba bez sensu chce zeby mi pomogli a nie zdołowali :(

    A może idź do dr Gizlera?

  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 20 marca 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje chyba tak zrobie jutro bede dzwonic moze uda sie jeszcze w tym miesiącu

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • koleżanka Przyjaciółka
    Postów: 145 31

    Wysłany: 20 marca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka91 wrote:
    Masz racje chyba tak zrobie jutro bede dzwonic moze uda sie jeszcze w tym miesiącu
    Jeśli to Twoja pierwsza wizyta to do dr Gizlera nawet 2 miesiące się czeka ( ja tak miałam) jak już jesteś jego pacjentka wtedy wizyty są szybciej

  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 20 marca 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę próbować jutro dzwonić. ..

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ