X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 25 marca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mukooo wrote:
    Dorotek a mialas z kontrastem ? Gdzie robilas ?
    Dodka trzymam kciuki, odzywaj sie jak juz bedziesz cos wiedziala...
    My w przyszlym tygodniu idziemy na "meskie" badania...


    Maz miał rozszerzone badanie nasienia z kontrastem yhhh:(((
    dziękuję na pewno bede pisac.. trzymam kciuki za was będzie dobrze :)
    A wy tez invimed wroclaw ?

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka trzymam kciuki za owocną wizytę. Ja właśnie we wtorek będę umawiać nas na wizytę w sobotę, mam nadzieje że będzie jeszcze miejsce.

    Kontynuując temat dr Żórawskiego - po otrzymaniu wyników męża i totalnej załamce stwierdziłam ze zadzwonię do lekarza, a co mi tam, najwyżej mnie zbluzga. I - nie zbluzgał, a wręcz był zadowolony że mam tyle pytań. Konkretny, rzeczowy, rozmowa trwała 5 minut a zakończyła nasz etap załamania, dała nadzieję. Nie wiem co ten facet ma w sobie, ale ufam mu. Mam nadzieję że będzie efekt tego zaufania.

    Sun81 lubi tę wiadomość

  • Mukooo Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 30 marca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka91 Tak, my jesteśmy u Trzeciaka, ale czeka nas właśnie wizyta u Żórawskiego...
    Jak u Was po wizycie ? Mam nadzieję, że masz same pozytywne wieści :)

    Renia7910 A o co podpytałaś lekarza ? :)

    Dodka91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mukooo - pytałam go czy przy wynikach męża na poziomie 100% nieprawidłowych plemników jest w ogóle sens podejmować się IUI i czy w ogóle jest sens czegokolwiek...
    Powiedział że jest sens. Będziemy przystępować do IUI. Nie zaleca od razu rzucać się na IVF, jeszcze wcale nie jest powiedziane że nam się nie uda.
    Powtórzył kilkakrotnie że nie namawiałby mnie na zabieg który nie ma szans powodzenia. I w tym momencie mu uwierzyłam.

  • Mukooo Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 30 marca 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia w takim razie chociaż troszkę Cię uspokoił :) Ma doświadczenie więc nie mówiłby tego gdyby tego nie sprawdził :) A kiedy Wy macie wizytę u niego ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mamy pierwszą wizytę przygotowującą do IUI, rozumiem że to będzie pierwsza z monitoringiem i analiza wszystkich wyników. Z moich obliczeń wynika że ovu będzie w środę, przynajmniej tak powinno być wg ostatnich cykli, więc pewnie spotkam się z lekarzem jutro, w poniedziałek i w środę. Ale jak będzie faktycznie - zobaczymy.
    Jutro wieczorem zdam relację.

  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z dr Żórawskiego :) przy naszych wynikach ... uspokoił nas mamy udac sie obydwoje do endokrynologa a maz ma wizyte u androloga w srode 6 kwietnia mam jeszcze porobic pare wynikow a mąż ma zrobic dokladniejsze badanie plemników
    mówił ze bedziemy próbować IUI w srode jade jeszcze zarejestrowac sie na droznosc jajowodow hsg :( terminy na koniec maja :( ten czas tak okrutnie leci :(
    Mam nadzieje ze u męża będą jakies lepsze wyniki po suplementach diecie i zaczął biegac :) trzymajcie kochane kciuki modle się o to :(
    także nie bać się lekarza jest bardzo kompetentny :) przebadal mnie i o wszystko nas wypytal :)

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka my poprawiliśmy ruchliwość plemników o 50% (było ok. 40% a jest ok.60%) dzięki suplementom: salfazin, maca, magnez, wit.D3, wit.C, kwas foliowy, wit. A+E. Mąż brał przez pół roku codziennie. Niestety morfologia 0%, może to skutek grypy i gorączki, a może inny czynnik. Też mamy zalecenie dokładniejszego badania. Pamiętacie o tym żeby unikać sauny i solarium? Dzisiaj usłyszałam że również jazda na rowerze szkodzi :/
    I też doktor zasugerował jednak podchodzić do IUI, wierzy że się uda. Ja wątpię, ale mu ufam, więc podchodzimy do zabiegu.
    Jak na złośc w 9dc nie miałam pęcherzyka dominującego mimo zażywania clostilbegytu, co mnie dziwi bo do tej pory nie miałam stwierdzonego takiego problemu. Moje PCO to w sumie na granicy normy jest - mam po 10 pęcherzyków na jajnikach, a od 12 jest PCO. Ale widocznie już coś nie działa tak jak powinno. Dostałam zastrzyk Fostimonu, jutro następny, do lekarza znów we wtorek. W środe prawdopodobnie IUI.

  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Dodka my poprawiliśmy ruchliwość plemników o 50% (było ok. 40% a jest ok.60%) dzięki suplementom: salfazin, maca, magnez, wit.D3, wit.C, kwas foliowy, wit. A+E. Mąż brał przez pół roku codziennie. Niestety morfologia 0%, może to skutek grypy i gorączki, a może inny czynnik. Też mamy zalecenie dokładniejszego badania. Pamiętacie o tym żeby unikać sauny i solarium? Dzisiaj usłyszałam że również jazda na rowerze szkodzi :/
    I też doktor zasugerował jednak podchodzić do IUI, wierzy że się uda. Ja wątpię, ale mu ufam, więc podchodzimy do zabiegu.
    Jak na złośc w 9dc nie miałam pęcherzyka dominującego mimo zażywania clostilbegytu, co mnie dziwi bo do tej pory nie miałam stwierdzonego takiego problemu. Moje PCO to w sumie na granicy normy jest - mam po 10 pęcherzyków na jajnikach, a od 12 jest PCO. Ale widocznie już coś nie działa tak jak powinno. Dostałam zastrzyk Fostimonu, jutro następny, do lekarza znów we wtorek. W środe prawdopodobnie IUI.


    trzymam za was kciuki <3 my nie chodzimy na saune ano solarium jazdy na rowerze tez nie ma :) oby suplementy daly rade <3

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Dziewczyny, my wybieramy się na 1 wizytę za tydzień, trzymajcie kciuki. Czy któraś z Was podchodziła w invimedzie we Wrocławiu z bardzo niska rezerwą jajnikową?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nasz przypadek to problem z żołnierzykami.
    Nie mieliśmy IUI. Wyniki męża w dniu zabiegu jednoznacznie wskazały bezcelowość czegokolwiek. O stanie psychicznym nie chcę pisać. Ale w kontekście doktora - duży plus. Nie zapłaciliśmy nic, mimo że diagnozę postawili na podstawie badań nasienia które było przeznaczone do zabiegu.
    Mąż ma,zrobić badanie MSOME oraz posiew moczu, szukamy infekcji, urazu, czegokolwiek co odpowie na pytanie czemu parametry mają tendencję spadkową.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi znajomi chodzili do invimedu, nie wiem u jakiego lekarza, ale druga inseminacja zakończona sukcesem :) interesuję się tematem, ponieważ w niedługim czasie chcemy z mężem podejść do IUI.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wielu wizytach w różnych klinikach zostajemy w Invimedzie, prawdopodobnie niebawem podejdziemy do inseminacji. Czekamy jesczez na końcówkę badań, na Kariotypy, powtórne badanie nasienia i moje usg piersi i idziemy na kolejna wizytę,

  • Mukooo Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nas również jednak czeka inseminacja bo mofologia 0% ...
    Potrzebuje informacji od Was co robić ??
    Goni czas...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ejstem przekonana, czy przy tej morfologii inseminacja jest dobrym krokiem.
    Byliście u urologa? Macie jakąś kuracje na poprawe nasienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mukooo wrote:
    Dziewczyny, nas również jednak czeka inseminacja bo mofologia 0% ...
    Potrzebuje informacji od Was co robić ??
    Goni czas...
    Nasza morfologia też taka była. IUI się nie odbyła bo ruchliwość spadła do 0%. Jeżeli ruchliwość jest w miarę ok i nie ma przeważającej liczby komórek okrągłych to powinna być szansa. Nam lekarz zalecił badanie MSOME. Poczytaj sobie na necie. I suplement Profertil. Cholernie drogi. Ale na 3-miesięcznej kuracji zaoszczędziłam 130zl bo zamówilam w aptece internetowej.
    Jeśli MSOME nie wykaże sytuacji beznadziejniej to na jego podstawie lekarz będzie w stanie stwierdzić czy IUI ma sens. U nas jesteśmy na granicy,,spróbujemy 1xIUI a poxniej ivf.

  • Mukooo Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morfologia to raz, a dwa, że 100% wady główki..
    Ruchliwość ok..
    Trzeba się wybrać do Żórawskiego...
    Chociaż znajomemu z takimi wynikami powiedział, że nie ma tragedii..
    Sama nie wiem...

  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 03:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas morfologia była 0%, 100% wad główki, ruchliwość fatalna, zwiekszona lepkość... Wizyta u dr. Ż, kilka miesięcy suplementacji, pierwsza IUI i wlasnie skończyłam karmić jej "efekt" także nawet dla ciężkich przypadków IUI jest nadzieją :) trzymam kciuki za wszystkie starające się

    Renia7910, Mukooo lubią tę wiadomość

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc jest nadzieja <3

  • Mukooo Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 1 maja 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taśta wrote:
    U nas morfologia była 0%, 100% wad główki, ruchliwość fatalna, zwiekszona lepkość... Wizyta u dr. Ż, kilka miesięcy suplementacji, pierwsza IUI i wlasnie skończyłam karmić jej "efekt" także nawet dla ciężkich przypadków IUI jest nadzieją :) trzymam kciuki za wszystkie starające się

    Z takimi wiadomościami mogę iść spać spokojnie !!!
    Dziękuje !!! :)
    Taśta, a czy możesz w skrócie opisać Waszą drogę od odebrania wyników męskich po spełnienie marzeń ? :)
    Jak długo to wszystko trwało ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2016, 00:01

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ