X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IUI kwiecień 2022
Odpowiedz

IUI kwiecień 2022

Oceń ten wątek:
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quennie kciuki za dziś :).

    Imbirowa normalnie piękne jajco ;). Moje największe było 19 mm ;). Niech teraz będzie piękny kurczaczek :)

    Ana, gratulacje ;). Teraz możesz złapać chwilę oddechu bo do wizyty jeszcze zdążysz się pomartwic ;). Ja już czekam bo niby wiem ze każda ciąża inna ale w tej się nie czuje jak w ciązy... Poza zawrotami głowy i takim permanentnym brakiem powietrza nie czuje nic. Ostatnie dni mam dość silne bóle brzucha, nie mam jak za bardzo odpocząć i zaczęłam się po prostu obawiać czy na pewno będzie zarodek. Ale tak jak napisałam-teraz nie zmienię nic więc już poczekam do czwartku wieczor. Grunt że nie plamie i nie krwawie. Zapisuj się już na wizytę :) za jakieś 2-3 tyg pewnie będziesz podglądać malucha :)

    Imbirowa, queenie lubią tę wiadomość

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • queenie Ekspertka
    Postów: 248 378

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ❤️ wizyta dopiero o 17:20 więc jeszcze się naczekam... chociaż nawet się nie stresuję, dobrze spałam, aż dziwne jak na mnie. Założyłam swoją bransoletkę szczęścia, więc mam nadzieję, że i tym razem wyjdzie pozytywnie ☘️ No cóż, trzeba się łapać tego, co pomaga nie oszaleć... 💆

    Elena, macica szybko się rozrasta więc też na pewno boli, ciągnie, ale wierzę, że będzie dobrze 🤍🌸

    Ana.ana, ElenaM, LILA_33 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26l: hipogonadyzm hipogonadotropowy
    HSG - jajowody drożne
    🧔 26l: hipogonadyzm
    morfologia 3%, DFI 46%

    2 lata bez @ i owulacji
    4 cykle stymulowane - brak ciąży
    28.01. IUI - cb
    07.03. IUI - fail
    09.04. IUI
    21.04. beta 82, 25.04. beta 354, 02.05. beta 4700
    04.05. pęcherzyk żółtkowy i echo zarodka
    19.05. mamy ❤️
    21.06. prenatalne - niskie ryzyka

    03.01. nasz Mikołaj przychodzi na świat 🎅🏻🤍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, gratulacje ;). Teraz możesz złapać chwilę oddechu bo do wizyty jeszcze zdążysz się pomartwic ;). Ja już czekam bo niby wiem ze każda ciąża inna ale w tej się nie czuje jak w ciązy... Poza zawrotami głowy i takim permanentnym brakiem powietrza nie czuje nic. Ostatnie dni mam dość silne bóle brzucha, nie mam jak za bardzo odpocząć i zaczęłam się po prostu obawiać czy na pewno będzie zarodek. Ale tak jak napisałam-teraz nie zmienię nic więc już poczekam do czwartku wieczor. Grunt że nie plamie i nie krwawie. Zapisuj się już na wizytę :) za jakieś 2-3 tyg pewnie będziesz podglądać malucha :)[/QUOTE]


    Ja też się zastanawiam jak to jest, bo ja też nic nie czuję. Delikatne chwilowe bóle podbrzusza z kłującym bardziej prawym jajnikiem. Jestem może trochę bardziej zmęczona, ale czy to nie pogoda? Jest mi gorąco i nadal jestem rozdrażniona bardziej niż zwykle, ale sytuacja też się do tego na pewno przyczynia. Wiem, że to bardzo wcześnie, ale dziewczyny ciągle piszą o jakiś objawach na różnych grupach. 😳 Poza tym chyba mamy te same przemyślenia, obawy i/lub czytamy te same artykuły. Ja już sobie obiecałam, że skończę czytać, bo mnie ciągle prowadzi do pustych jaj płodowych i do ciąż pozamacicznych. Powiem Wam, że ja na codzień naprawdę mam twardy tyłek i naprawdę nauczyłam się mieć na pewne rzeczy wylane, często na coś machnę ręką, czy to w domu czy w mojej firmie, bo też mam tam o czym myśleć, ale w kwestii ciąży jestem wyjątkowo przewrażliwiona. Wszystko co czuję w okolicy brzucha mnie niepokoi. Już nawet sprawdzałam czy to krwawienie jest konieczne jak coś się dzieje. Wiem co czujesz. Ja akurat idę na wizytę dziś o 15:00. Nie jest to wizyta apropo podglądania malucha, ale nie wytrzymałam w niedzielę i napisałam do lekarki z wyrzutami, że nie dostałam żadnych informacji ani instrukcji po zabiegu, że nie miałam USG, że z forum się muszę dowiadywać co robić albo co brać, że do czego to podobne żebym sobie sama dawkowała leki bo się nie idzie dodzwonić do kliniki - no i kazała dziś przyjechać pokazać wyniki i omówić wszystko, po jakieś recepty itd. i pewnie od razu umówi mnie na kolejną wizytę. Mam taką nadzieję przynajmniej, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jeszcze dwa dni Elena. Za Twoją wiarę we mnie ja będę trzymała mocno kciuki. O której masz tą wizytę w czwartek?

    ElenaM lubi tę wiadomość

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elena
    Dziękuje bardzo ♥️♥️♥️
    A intensywnie jeszcze karmisz ?


    Queenie
    Czekamy z Tobą ♥️♥️♥️



    Ana
    Tak jak napisała Elena, trzeba czekać na rozwój wydarzeń bo wszystko co moglyscie zrobić już zrobilyscie. Teraz wszystko zależy od tego małego kropka. Ja wyznaje zasadę, ze co ma być to będzie. Nawet jeśli byłoby mi dane cieszyć się ciąża krótko to wycisnę to jak cytrynę. Będę mieć piękne wspomnienia, momenty, dobre uczucia. Miałam wiecznie stresujące sytuacje w ciąży bo ja nic nie czułam a jak zaczęłam czuć to myślałam, ze mi krocze rozerwie. Miałam rozejście spojenia, rwę kulszowa i leżałam od 9 tyg plackiem do końca. Mieszkałam sama z mężem a on po 10 h w pracy. Możecie sobie wyobrazić co miałam w głowie za myśli. Ruchów nie czułam prawie cała ciąże. W dodatku mój syn miał wszystko w 95 centylu wiec panika bo co on taki wielki. Ale jak to się mówi ładnie po angielsku in the end of the day czyli na koniec dnia za wszystko byłam wdzięczna i szczęśliwa. Super, ze mogłam doświadczyć czegokolwiek. A co przyszłość przyniesie to się okaże ♥️😊
    Co do wizyty bardzo dobrze bo musza być wytyczne odnośnie ciąży po stymulacji i IUI. Nie może tak być, ze pacjentka nic nie wie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2022, 08:31

    queenie, ElenaM lubią tę wiadomość

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirowa

    To moja pierwsza ciąża więc nie mam takich wspomnień, ani przeżyć, na wieku rzeczach się nie znam, wiele dopiero poznaję i doczytuje... Dlatego chyba takie przerazliwienie, ale no nie mamy na to większego wpływu, to fakt.

    Ona kazała mi przyjeżdżać już wczoraj na 10:00, bo niby nieświadoma była, ale nie miałam jak. Dobrze, że dziś. Przynajmniej mam już tą drugą betę i progesteron oznaczony, to zawsze coś więcej z badań. Zobaczymy.

    Imbirowa, ElenaM lubią tę wiadomość

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiąc o wspomnieniach i przeżyciach miałam na myśli te budowane teraz i tu. Czyli wspólne otwieranie wyników bety, głaskanie brzucha, robienie testu na pamiątkę itp. I z czasem dojdą inne. Wszystko to było dla mnie najbardziej szczęśliwymi przeżyciami bo wiedziałam, ze mogą być tylko raz. Tak jak teraz widzisz staramy się o drugie i żałuje, ze więcej czasu nie mieliśmy w tamtej ciąży dla siebie, ze nie zrobiłam sesji na pamiatke itp. Bo być może nie bedzie Nam dane.
    Trzymamy kciuki wiec ♥️✊🏼

    Ana.ana, ElenaM lubią tę wiadomość

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirowa wrote:
    Mówiąc o wspomnieniach i przeżyciach miałam na myśli te budowane teraz i tu. Czyli wspólne otwieranie wyników bety, głaskanie brzucha, robienie testu na pamiątkę itp. I z czasem dojdą inne. Wszystko to było dla mnie najbardziej szczęśliwymi przeżyciami bo wiedziałam, ze mogą być tylko raz. Tak jak teraz widzisz staramy się o drugie i żałuje, ze więcej czasu nie mieliśmy w tamtej ciąży dla siebie, ze nie zrobiłam sesji na pamiatke itp. Bo być może nie bedzie Nam dane.
    Trzymamy kciuki wiec ♥️✊🏼


    Będzie Wam dane ☺️ i jeszcze będziesz miała najpiękniejsza sesje ciążowa. A teraz masz syna. To Twoja najlepsza pamiątka z poprzedniej ciąży ❤️

    ElenaM lubi tę wiadomość

  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1157 1372

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana.ana piękny wynik ❤️

    Queenie kciuki za dzisiejsze prenatalne ☺️

    Imbirowa gigantyczne jajo wyhodowałaś :D Oby wszystko teraz było dobrze ☺️

    Ja jutro rano idę na betę. Nie mam kompletnie żadnych objawów, choć zawsze były jak coś zaskoczyło. Więc chyba nic z tego nie będzie 🙄 Wysłałam wczoraj moje wyniki morfologii do doc Paśnika i zmienił mi częstotliwość przyjmowania Accofil. Czyli chyba za bardzo mi namieszał 🤔

    Imbirowa lubi tę wiadomość

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imbirowa mialam bardzo podobnie do Ciebie. U mnie od 20 tyg rozejście spojenia. Ból masakra. Potrzebowałam pomocy przy zakładaniu skarpetek, wychodzenie spod prysznica z brodzika mega bolało. Pomogły tejpy by brzuch trochę podnieść. A miałam ogromny bo cora też 95 centyl. Cała ciąża była dla mnie trudna, albo mdłości, albo zaslabniecia, albo bóle, na początku ciało walczyło próbowało się pozbyć, do samego końca walka. Od 4 msc już mialam problemy z pozycja we śnie. Może dlatego teraz mi tak dziwnie że odpukac narazie funkcjonuje. Ktoś mi kiedyś powiedział że jak się źle czujesz to znaczy że dobrze. I u mojej kolezanki się sprawdzilo bo w pierwszej ciąży czuła sie świetnie i serduszko przestało bic a w drugiej i trzeciej ją zmiotlo to dzieciaki zdrowe. I to mi chyba tak siedzi w głowie. Mam w głowie takie myśli że nawet jeśli się okaże cos nie tak to i tak jestem już wygrana że za pierwsza iui po przerwie się udało bo to znaczy że się da. A skoro teraz się dało to i dlaczego następny raz ma się nie udać. Chociaż mocno się modlę by maluch walczył.
    A Ana pięknie to napisałaś. Imbirowa już masz najlepszą pamiątkę jaką możesz mieć :).
    Co do karmienia to w ciągu dnia karmimy się wieczorem ale nadrabia niestety w nocy. Ostatnie noce są kiepskie i nawet 10 razy potrafi się obudzić z czego z cztery kończą się cycem. Mnie zaczęły ostatnie dwa dni boleć mocno sutki więc już bym chciała by się odstawiła. Ale chyba za dużo na raz bo ona chce się teraz odpieluchowywac i od kilku dni w ruch poszły majteczki. Nie da się ubrać w pampersa w domu mimo że jeszcze nie krzyczy siusiu tylko trzeba ją pytać. Eh, piękne jest to macierzyństwo mimo że tak trudne. Powiem Wam szczerze że nigdy przenigdy nie spodziewałam się że to tak będzie wyglądać. Niby wiedziałam z czym to się wiąże ale rzeczywistości okazała się kompletnie inna

    Ana.ana, Imbirowa lubią tę wiadomość

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena89 wrote:
    Ja jutro rano idę na betę. Nie mam kompletnie żadnych objawów, choć zawsze były jak coś zaskoczyło. Więc chyba nic z tego nie będzie 🙄 Wysłałam wczoraj moje wyniki morfologii do doc Paśnika i zmienił mi częstotliwość przyjmowania Accofil. Czyli chyba za bardzo mi namieszał 🤔
    Trzymam kciuki za betę :). Jak widzisz ani ja ani ana nie miałyśmy tez objawów ;).

    Ana a wizytę mam dopiero 18:40 czwartek więc jeszcze się naczekam :P

    Ana.ana, Matleena89 lubią tę wiadomość

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Atopikowa Autorytet
    Postów: 1085 468

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dla każdej z nas tydzień pełen wrażeń:)

    ElenaM, Ana.ana, Imbirowa, queenie lubią tę wiadomość

    Ona
    Prolaktyna 20,22
    AMH 4,14
    TSH 1,8751
    E2 48,00
    Progesteron 7dpo 17,3
    Mam P/C p. plemnikowe przeciwko wici plemnika ❌
    HSG - ok
    Monitoring owulacji -ok
    Aromek, encorton
    Niche po cc( plamienia od @ do owulacji)
    Histeroskopia:
    -wykonano resekcję elektrodą bipolarną bieguna niszy,usunięcie skrzepów zalegających w niszy.
    -koagulacja miejsc stanu zapalnego naprzeciwko niszy
    - wycięto polipa prawego ujscia jajowodowego
    On
    Morfologia 2% ❌ 1,67❌1,80❌
    Objętość 1,5✔ 1,5✔ 3,30✔
    Koncentracja
    45mln/ml✔ 33,41✔
    67mln/ejakulat ✔110,25✔
    Ruch P+NP 49%✔ 30,77%❌
    Ruch P 32% ✔ 14%❌
    HBA 81%✔
    1 IUI czerwiec 👎
  • LILA_33 Autorytet
    Postów: 806 589

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Queenie zaciskam mocno kciuki i czekam na wieści ✊

    Matleena89 kciuki za jutrzejszą betę obyś się pozytywnie zaskoczyła 🤍🤞

    ElenaM, Ana.ana napewno emocje są ogromne i rozumiem Wasz strach, ale ja wierzę że wszystko będzie dobrze i zachwile usłyszycie serduszka Waszych maleństw 🥰❤

    ElenaM, Ana.ana, queenie lubią tę wiadomość

    age.png

    Od 2020 r. Starania o pierwsze👶
    09/2020 💔

    Maj 2022 - pierwsza IUI ...❌
    Czerwiec 2022 - druga IUI...❌
    09/2022 - histeroskopia - usunięcie polipa

    09/2023 nasze największe szczescie jest już na świecie 💖
  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elena
    Pytałam o to karmienie bo właśnie jak sporo stymuluje to podnosi prolaktyne i mogą właśnie być jakieś bóle bądź skurcze. Dlatego często kończy się odstawieniem starszego dziecka. 😊
    Podziwiam Cię generalnie bo ja karmiłam rok i nie wiem jak ja to wytrzymałam 🤣 do tej pory się głowie. A nocne karmienia zabrałam całkowicie w 9 miesiącu właśnie z tego powodu bo nie jadł w dzień i chciał po 5 razy w nocy. A ja przyzwyczajona byłam, ze od początku karmiłam tylko raz o 4 rano. Wiec nie umiałam tego wytrzymać. Nie jestem tez za spaniem z dzieckiem w Naszym przypadku więc bardzo się irytowałam.
    Bardzo dobrze to powiedziałaś. Ja tez się nigdy w życiu nie spodziewałabym ze to będzie tak trudne. Mimo, ze nigdy w życiu byś tego nie oddała to człowiek tęskni za takim spokojem czasem 🤣 za byciem bezstroskim. Ale wiadomo, ze oni zaraz urosną i wszystko przeminie wiec cieszę się każdym dniem 😊
    U Nas mówi, ze robi siku i kupę ale nie jest gotowy na nocnik. Ja tez nie za bardzo na to naciskam bo wolę jak najdłużej zmieniać pampersy aby decyzja była w 100% Jego. Wiem co później się dzieje z dziećmi, którym ktoś zabiera pieluchę od tak bo masz 2 lata i nie wypada. W pupie to mam 🤣 pięknie Nam odstawił pierś, smoczek, butelkę wiec ufam mu.
    A z dzieciątkiem na pewno wszystko będzie idealnie. Ta ciąża jest po prostu inna 😊

    ElenaM lubi tę wiadomość

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje wam pozytywnych bet i pięknych przyrostów ❤️ Ja ciagle czekam zamówiłam zapas testów ale odciągam w nieskończoność po tym jak mi napisaliście ze tamten test zrobiłam zbyt wcześnie. Przy pierwszej CB w 25 Dc miałam betę 5 ale jeszcze wtedy nie siedziałam w temacie i nie wiedziałam kiedy była owulacja itd

    Trzymam kciuki za was wszystkie ❤️

    Atopikowa, ElenaM, Imbirowa, queenie lubią tę wiadomość

  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie to napisałas 🥰. Moja córka sama poprosiła o majteczki więc pewnie podpatrzyła w zlobku i jej na to pozwalam chociaz narazie zaliczamy wpadki. Ale w sumie jest na tyle gorąco że zawsze to i ten tyłeczek odpocznie. Może faktycznie to te karmienie chociaż w pracy boli mnie caly czas a mam długa przerwę w karmieniu. U nas niestety pierś typowo spełnia rolę emocjonalną. Był lepszy czas, juz usypial tata itd ale znowu na trochę zniknął i córa więcej wtedy wisiała na mnie. Wszystko przeżywa i już weszła w etap snów bo często krzyczy w nocy itd. Ehhh dobrze ze to wszystko mija.
    Zapowiada nam się emocjonująca końcówka miesiąca :). Przepraszam ze nie wszystkim dziewczynom odpisalam ale dużo tego było i nie wszystkie też historie pamiętam. Może faktycznie nowy wątek zalozmy

    Imbirowa lubi tę wiadomość

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • Rosie13 Ekspertka
    Postów: 201 372

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z betą po ovitrelle? Czy jak zastrzyk miałam 17.06 to betę mogę sprawdzić 01.07 czy będzie za wcześnie?

    IUI: 06.2022 ❌
    IUI: 08.2022 ❌
    🍀IVF:
    11.2022 - punkcja: 5 ❄️
    12.2022 - I transfer ❌
    03.2023 - II transfer
    7dpt: beta 77,40 💛
    9dpt: beta 182,30 💛
    11dpt: beta 398,70 💛
    13dpt: beta 916,80 💛
    26dpt: 💛 113bpm, 0,48crl
    8+0: 💛 183bpm, 1,65cm
    12+1: I prenatalne i pappa ok! 🌸💕
    19+6: II prenatalne ok! 🌸💕
    30+2: III prenatalne ok! 🌸💕
  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosie13 wrote:
    Dziewczyny a jak to jest z betą po ovitrelle? Czy jak zastrzyk miałam 17.06 to betę mogę sprawdzić 01.07 czy będzie za wcześnie?
    Jak najbardziej możesz.


    To lecę z nowym wątkiem. Jakby co poprawicie mnie w tej stopce bo ułożyłam takie FAQ mniej więcej co potrzebne do IUI i nie tylko.

    Rosie13, LILA_33 lubią tę wiadomość

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1157 1372

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosie13 wrote:
    Dziewczyny a jak to jest z betą po ovitrelle? Czy jak zastrzyk miałam 17.06 to betę mogę sprawdzić 01.07 czy będzie za wcześnie?

    Na ulotce jest napisane, że wypłukuje się po 10 dniach (o ile dobrze pamiętam), więc 01.07. spokojnie możesz sprawdzić betę :)
    Ja zastrzyk miałam 09.06., a betę będę sprawdzać jutro.

    Imbirowa, Rosie13, LILA_33, ElenaM lubią tę wiadomość

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi proszę czy bobo testy zostawiają fabryczny cień kreski ?
    Napisałam tego wcześniejszego posta i mówię nie No idę jak coś wysikam z 3 moczu to coś będzie i bach 🤣

  • Imbirowa Autorytet
    Postów: 1324 984

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno tak. U mnie była dwa razy ta kreska. Ale wrzuć fotkę. Ocenimy 😊

    Założyłam nowy wątek jakby co! Zapraszam 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2022, 13:04

    LILA_33 lubi tę wiadomość

    2017.05 - rozpoczęcie starań
    2019.05 - HSG ✅
    2019.06 - 👼🏻
    2019.10 - IUI ✅
    2020.06 - 👶🏼
    2021.11 - 2022.01 - 3 IUI ❌
    2022.04 - HSG ✅
    2022.05 - 4 IUI ❌
    2022.06 - ❓
    👩🏻
    📍 PCOS - brak owulacji, AMH 6 - Aromek + Menopur + Eutrig/Gonapeptyl daily 💉💊
    📍 Hashimoto, niedoczynność - Letrox 125 💊
    📍 PAI- 1 homo - Acard 150 💊 Heparyna ⏸💉
    📍 Anemia
    👨🏼
    📍 Hormony ✅
    📍 Morfologia 2-3% , leukocytospermia, złe upłynnienie - Clo 💊 TenFertilOn 💊
‹‹ 83 84 85 86 87
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ