Forum Starając się z pomocą medyczną IUI na Polnej/Poznań
Odpowiedz

IUI na Polnej/Poznań

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi proszę, czy robienie jakichkolwiek badań przed IUI(na początku nowego cyklu) ma jakikolwiek sens?
    Zastanawiam się nad wykonaniem estradiolu, lh i fsh w 3dc, ale czy to będzie w ogóle istotne, skoro i tak robią przegląd pęcherzyków przed zabiegiem?

12.2015 - poronienie 7 tc
    09.2018 - poronienie 17tc (triploidia)
    MTHFR_1298A-C homo|PAI-1 hetero
    AMH - 6,2
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 marca 2018, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam wszystkie badania tak jak mi kazał doktor. Po pierwszej nieudanej próbie miałam badania na fsh eatradiol itd. Ale myślę że na pewno o wszystkim Ci powie lekarz:)3mam kciuki;)

• Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 26 marca 2018, 11:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, problem w tym, że lekarz nic nie powiedział ;) Lada dzień zacznę nowy cykl i chciałabym wiedzieć czy warto wykonać cokolwiek, to będzie moje pierwsze podejście do iui. Jak jest z estradiolem, wystarczy badać go w 3-5 dc, czy później też ?

12.2015 - poronienie 7 tc
    09.2018 - poronienie 17tc (triploidia)
    MTHFR_1298A-C homo|PAI-1 hetero
    AMH - 6,2
  • paulina1984 Ekspertka

Wysłany: 11 października 2018, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka wrote:
    Dzięki, problem w tym, że lekarz nic nie powiedział ;) Lada dzień zacznę nowy cykl i chciałabym wiedzieć czy warto wykonać cokolwiek, to będzie moje pierwsze podejście do iui. Jak jest z estradiolem, wystarczy badać go w 3-5 dc, czy później też ?
    Kochana powiedz mi czy do in vitro musiałaś zrobić usg piersi bo ja idę po skierowanie za tydzień i tylko tego badania by mi brakowalo

paulina19841209
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 października 2018, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina1984 wrote:
    Kochana powiedz mi czy do in vitro musiałaś zrobić usg piersi bo ja idę po skierowanie za tydzień i tylko tego badania by mi brakowalo
    Hej,ja pdchodzilam do invitro na Polnej,napisz do mnie na priv co chcesz wiedzieć

paulina1984 lubi tę wiadomość

• paulina1984 Ekspertka

Wysłany: 14 października 2018, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pragnaca dziecka wrote:
    Hej,ja pdchodzilam do invitro na Polnej,napisz do mnie na priv co chcesz wiedzieć
    Wysłałam ci zaproszenie żebym mogła pisac

paulina19841209
  • paulina1984 Ekspertka

Wysłany: 15 października 2018, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pragnaca dziecka wrote:
    Możesz się do mnie poersza odezwać na priv bo jestem nowa i nie bardzo wiem jak to zrobiv

paulina19841209
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 października 2018, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina napisalam do Ciebie na priv

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego